jij ziet ook overal de positieve punten hequote:Op woensdag 24 februari 2010 12:08 schreef Ticootje het volgende:
nou... volgens mij zou het weer gaan sneeuwen.
quote:Op woensdag 24 februari 2010 12:08 schreef debuurvrouw het volgende:
Mooi! eh, ik wil alleen wel graag wat lenteweer er ook bij. Kan dat?![]()
Ik heb een mafkees gebaard![]()
Gister zoon geknipt en dat is best moeilijk, die hoogblonde steile haren. Dus ik keek net even of het wel recht was. maakt ie een beweging met twee handen op z'n hoofd of ie een pruik rechtzet en zegt daarbij: zo beter?
![]()
![]()
Nog geen 6 jaar, en nu al bedorven.
Ik werd vanochtend wakker van de deurbelquote:Op woensdag 24 februari 2010 12:14 schreef Groofsken het volgende:
Ik werd vanochtend wakker door met zingende vogeltjes buiten...
Ik van een smekkende zoon (honger!) en een zingende dochter (5.30uur: te vroeg!quote:Op woensdag 24 februari 2010 12:15 schreef Raissa het volgende:
[..]
Ik werd vanochtend wakker van de deurbel
ik alleen te vroegquote:Op woensdag 24 februari 2010 12:17 schreef Estrys het volgende:
Ik werd vanochtend wakkermet een wijsje in mijn hoofd
Ach, zolang je kunt FOK!kenquote:Op woensdag 24 februari 2010 12:10 schreef Chell het volgende:
Ik zit me te vervelen op m'n werk. Mijn VPN is er uit geknald en nu kan ik niks meer doen
Zie je het voor jequote:Op woensdag 24 februari 2010 12:13 schreef Brighteyes het volgende:
Ik hoor soms vogeltjes al in de bomen! Zo heerlijk!
Heb je geen haakwerkje bij je Chell?
En ik ga zo even buiten een frisse neus halen.quote:Op woensdag 24 februari 2010 12:27 schreef moussy het volgende:
Ik werd om 6:45 wakker van de wekker, wat een kut geluid is het ook
Ben ik een keer niet in A tussen de middag....quote:Op woensdag 24 februari 2010 13:25 schreef MeNicole2 het volgende:
Gisteren was Wouter Bos hier in het centrum om een toespraak te houden. Komt er zo'n verslaafd uitziend mens naar me toe en vraagt waarom er toch zoveel camera's enzo zijn. Dus ik vertel dat Wouter Bos er is. "Wie? Wouter Bos? Wies dat dah? Is dan bekende dan? Ist een aktuur?" Ja mevrouw dat die hele sexy man wat in heel veel bekende films speeltJe moest der zien lopen
Die is stoerquote:
Tess ook niet. De zwemtijden hier zijn precies de tijden dat Tess eet. Misschien gaan we morgenochtend met z'n 4-en zwemmen. Voorheen ging ik met Amber bijna elke week.quote:Op woensdag 24 februari 2010 14:20 schreef Brighteyes het volgende:
Wij zijn al zo vreselijk lang niet wezen zwemmen. Het komt gewoon steeds niet uit.
Oscar is zelfs nog nooit in een zwembad geweest.
Als dat zo is hebben we een duo-deja-vu. Of gezamelijke gekte.quote:Op woensdag 24 februari 2010 14:18 schreef Spuuglokje het volgende:
Wacht eens.... heb ik dit zwembroekenverhaal inclusief plaatje niet al eens eerder gelezen of word ik nou gek?!?
Die broek is inderdaad al eerder voorbij gekomen en dat verhaal ook....quote:Op woensdag 24 februari 2010 14:18 schreef Spuuglokje het volgende:
Wacht eens.... heb ik dit zwembroekenverhaal inclusief plaatje niet al eens eerder gelezen of word ik nou gek?!?
Dat laatste is in mijn geval niet onwaarschijnlijk, maar gelukkig is het mysterie inmiddels opgehelderd.quote:Op woensdag 24 februari 2010 14:24 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
Als dat zo is hebben we een duo-deja-vu. Of gezamelijke gekte.
hahahahaha, nou ja, fijn toch?!quote:Op woensdag 24 februari 2010 14:38 schreef Spuuglokje het volgende:
[..]
Dat laatste is in mijn geval niet onwaarschijnlijk, maar gelukkig is het mysterie inmiddels opgehelderd.Weet je Buuf, ik heb dat kookboek van Jamie Oliver ooit eens aan m'n man cadeau gedaan, járen geleden!! Ik had bij die titel het gevoel dat het me wel érg bekend voorkwam, en warempel, hij lag verstopt tussen een stapel kookboeken achter de broodtrommel!
Ik wou vandaag naar de kringloop, maar m'n man is met de auto weg (met Sterre schaatsen in Kardinge), dus dat komt er morgen denk ik van.quote:Op woensdag 24 februari 2010 14:41 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
hahahahaha, nou ja, fijn toch?!Is het met die andere nog gelukt?
ik keek even online voor een plaatje maar kan er geen een vinden. het heeft als ondertitel: wat u zelf bakt smaakt het lekkerst.quote:Op woensdag 24 februari 2010 14:44 schreef Spuuglokje het volgende:
[..]
Ik wou vandaag naar de kringloop, maar m'n man is met de auto weg (met Sterre schaatsen in Kardinge), dus dat komt er morgen denk ik van.
lamequote:Op woensdag 24 februari 2010 15:01 schreef debuurvrouw het volgende:
Dat klinkt echt gezellig Spuug! Wij gaan zaterdag voor het eerst op bussafari. Even kijken of het handiger is vanaf het station te lopen of om op het vrijheidsplein over te stappen op lijn 6. en dan vanaf de Grote Markt lopen.
En we gaan kleren kopen. Voor het eerst sinds 10 jaar wil ie mee.Want ik koop echt stomme kleren.
dus.
Euh, is u niet nog wat jong voor puberen?![]()
Dusse dames met de leuke zwemshorts, geniet er nog maar even van, voor je het weet ben je lame.
PM me even je emailadres.... dan stuur ik hem door.quote:Op woensdag 24 februari 2010 15:25 schreef debuurvrouw het volgende:
Oh Diaan, ik ben wel geinteresseerd!
nee dat kan niet omdat de lijmwanden al staan of iets dergelijks aldus het bouwbedrijf. Maar we krijgen nu een gesprek rechtstreeks met de aannemer om te kijken wat we precies willen en of het (nog) kan. De uitbouw kon in ieder geval nog welquote:Op woensdag 24 februari 2010 15:33 schreef leonieke het volgende:
En kan het plan niet gewijzigd worden, Estrys van dat tweede huis? Zodat je toch ramen tot op de grond zou kunnen hebben?
Komt vast goed metd ie nieuwe baanquote:Op woensdag 24 februari 2010 15:37 schreef mefke79 het volgende:
Tis heel simpel: ik moet bij mijn nieuwe werkgever nog even de arbeidsvoorwaarden doornemen komende vrijdag en dan tekenen. Maar dat is niet zo spannend, het is al voor een groot deel doorgesproken en er is gewoon een cao enzo.
Bij mijn huidige werkgever heb ik dus net aangegeven dat ik daar vrijdag vrij voor wil. En zodra ik mijn handtekening onder het nieuwe contract heb staan, lever ik de opzegbrief in. En dat moet allemaal vrijdag want dat is de laatste werkdag van februari.
Estrys, je zou kunnen kijken of het mogelijk is de ramen aan te passen, maar dat zal wel een vergunningskwestie zijn. De gemeente keurt dat meestal niet zomaar goed, van de andere kant, een projectontwikkelaar biedt soms ook dingen aan als een extra uitbouw enzo en daarvoor moet je ook een nieuwe bouwvergunning aanvragen en dat doet de bouwer dan voor je.
Uiteindelijk komt het allemaal wel goed!!quote:Op woensdag 24 februari 2010 15:36 schreef Estrys het volgende:
[..]
nee dat kan niet omdat de lijmwanden al staan of iets dergelijks aldus het bouwbedrijf. Maar we krijgen nu een gesprek rechtstreeks met de aannemer om te kijken wat we precies willen en of het (nog) kan. De uitbouw kon in ieder geval nog wel![]()
Ja Diaan, er is bij ons ALTIJD iets met dit soort dingen.![]()
Wat vreemd allemaal zeg...quote:Op woensdag 24 februari 2010 15:44 schreef Estrys het volgende:
Ik vind het dan wel weer komisch eigenlijk. Ik heb maar even voor de zekerheid nagevraagd of we die andere nog wel in optie hebben, niet dat ze die ook al verkocht hebben of zo. Maar dat was niet.
Wat blijkt, van onze eerste voorkeur is de andere kant (2onder 1 kap) nog niet verkochtTerwijl die knuppel van de makelaar zei dat die WEL verkocht was. nou ja zegt ie dat is dus niet zo
De huizen zijn verdeeld in blokken 3 blokken van 2 en daarvan moeten er vier verkocht zijn voordat ze gaan bouwen. ook ivm het meer/minder werk wat ze achteraf niet kunnen doen.quote:Op woensdag 24 februari 2010 15:52 schreef leonieke het volgende:
Oké, Mefke, nu is het helemaal duidelijkIk had niet door dat het gesprek in de voormiddag bij jouw volgende baas was.
Wat een raar gedoe allemaal, Estrys. En moet de andere kant echt al verkocht zijn? Mijn zus heeft ook een 2 onder 1 kap gekocht, maar hun huis stond er al volledig (ze woonde er zelfs al in) toen het tweede huis pas verkocht werd. Was wel traditionele bouw (dus geen houtskeletbouw ofzo), misschien dat dat een verschil maakt.
Maar de uitbouw die wel nog mogelijk is, is alvast goed nieuws
vanaf 55% mogen ze gaan bouwen en vanaf 75% moeten zequote:Op woensdag 24 februari 2010 16:05 schreef Diaan73 het volgende:
Het is momenteel ook wel een algemene tendens in de bouw: 75% van de te bouwen objecten moet verkocht zijn. Dit ivm de grote financiële risico's voor de bouwbedrijven. Die hebben het (financieel) al erg moeilijk door de kredietcrisis en kunnen dat er niet bij hebben.
quote:
je loopt naar de winkel, koopt een pak homemadecookiedinges, 50 ml water erbij, knedenquote:Op woensdag 24 februari 2010 16:45 schreef mikoxx het volgende:
Oh lekker KD. Hoe maak je dieHet is toch algemeen bekend dat hier geen lekkere kookdingen mogen worden gepost, zonder recepten?
![]()
![]()
Mefke!![]()
Estryshet zit jullie niet mee he?
Das schrikkenquote:Op woensdag 24 februari 2010 16:52 schreef Basboussa het volgende:
mijn kind klom net opeens bijna uit mijn playpen/box ding. Voeten afzetten tegen het gaas van de zijkant en klimmen maar... Mijn moeder zag het met mij op de webcam.
Niet meer even rustig naar het toilet dus, terwijl ze even in de box/playpen zit.
Klinkt goedquote:Op woensdag 24 februari 2010 16:32 schreef Kleurdoos het volgende:
whiii ik heb american cookies (triple chocolate)in de oven en voor elin een bord vol fruit waar ze van kan snacken, vent de deur uit geschopt en girls night!!!!!
Ik doe rustigquote:Op woensdag 24 februari 2010 19:02 schreef Fannie het volgende:
Free wat ben je nou toch allemaal aan het doen joh![]()
Doe eens rustiggggg!
De eerste dagen na de bevalling wel (wat veel bloed verloren) maar volgens mij nu niet meerquote:Op woensdag 24 februari 2010 19:03 schreef Basboussa het volgende:
Oh Freecell, gaat het wel goed met je? Ik bedoel, ben je duizelig ofzo? Wat wankel? He bah zeg, je avatarplaatje is wel mooi blauw, maar ik vind dat een vleeskleurig tintje je toch wat beter staat
Lekkere Elin!
Tijd voor eenquote:Op woensdag 24 februari 2010 19:03 schreef freecell het volgende:
[..]
Ik doe rustig![]()
Ik loop alleen overal tegen aan en val van de trap enzo.
Biefstukjes eten? Met veul bloed?quote:Op woensdag 24 februari 2010 19:05 schreef freecell het volgende:
[..]
De eerste dagen na de bevalling wel (wat veel bloed verloren) maar volgens mij nu niet meer
Maar blijkbaar nog wel wat wankel. En mijn bekken is nog lang niet in orde.
Samenvatting: ik loop de komende week even niet meer met kinderen van de trap. Schrok me echt een rotje. 10 dagen is te jong om van de trap te flikkeren met je moeder.
* Basboussa staat nu bij Fannie op stoepquote:Op woensdag 24 februari 2010 19:08 schreef Fannie het volgende:
Traplopen Les 2:
Hou je vast aan de leuning, die zit er niet voor niks!![]()
* Fannie gaat nu ff Lamachun eten
Eet smakelijk! * Rewimo net terug is van de schnitzelboer met het hele stelquote:
Checkquote:Op woensdag 24 februari 2010 19:08 schreef Fannie het volgende:
Traplopen Les 2:
Hou je vast aan de leuning, die zit er niet voor niks!![]()
* Fannie gaat nu ff Lamachun eten
Is het je wel eens opgevallen dat er altijd jonge vitte mensen in dat soort reclames zitten?quote:Op woensdag 24 februari 2010 19:05 schreef Basboussa het volgende:
[..]
Tijd voor een
[ afbeelding ]?
Zonder geinen, ik vind het wel eng klinkenMet baby en al....
Hiero bitte!quote:Op woensdag 24 februari 2010 19:25 schreef Kimpossible het volgende:
Hoii!
Kopje thee met een koekje, anyone?
[ afbeelding ]
Lekker knarren in de scootmobielquote:Op woensdag 24 februari 2010 19:27 schreef Basboussa het volgende:
[..]
Hiero bitte!
Ja, Freecell dat was me ook opgevallenIk ambieer eigenlijk ook wel zo'n carriere... Model voor senioren reclames..
Scootmobielrijden is inderdaad best vermakelijk! Een vriendin van moeders heeft reuma en dus zo'n ding.. Toen ik nog een vervelende puber was maakte haar dochter en ik weleens een ritje op dat ding! Lachen, gieren, brullen...quote:Op woensdag 24 februari 2010 19:30 schreef freecell het volgende:
[..]
Lekker knarren in de scootmobiel
Whehquote:Op woensdag 24 februari 2010 19:32 schreef Kimpossible het volgende:
[..]
Scootmobielrijden is inderdaad best vermakelijk! Een vriendin van moeders heeft reuma en dus zo'n ding.. Toen ik nog een vervelende puber was maakte haar dochter en ik weleens een ritje op dat ding! Lachen, gieren, brullen...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |