abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_78357789
TS is een regelmatige poster op Fok en heeft voor eigene redene een troll aangemaakt voor dit topic.

Het volgende:
Een paar maanden geleden heb ik bij mijn studie een erg leuk meisje ontmoet. Alhoewel ik mij op het eerste gezicht niet aangetrokken voelde tot haar (ze is erg klein, 150cm, terwijl ik 192cm ben) hadden we erg veel dingen met elkaar gemeen. Ongeveer een maand geleden merkte ik dat ik haar toch wel leuk vond en zij mij ook. Aangezien ik al eerder te hard van stapel ben gegaan met andere meisjes en dit tot nu toe altijd verkeerd is afgelopen met de nodige consequenties, wilde ik het met haar anders aanpakken en het dus rustig aan doen. Omdat ik niet zeker wist of ik haar wel echte wilde, heb ik dus eerst een maand lopen flirten met positivie reacties van het meisje. Een week geleden had ik besloten om toch maar de stap te wagen en wilde ik haar deze week bij een speciale gelegenheid om een date vragen.

Mooi niet dus.

Afgelopen weekend deed ze nogal afstandelijk en ik zag haar veel praten met een goed vriend van mij. Op de een of andere manier gaf mijn intuitie al aan dat dit fout zat en, ja hoor, zondagavond wilde deze vriend even met mij praten. Deze vriend wist dat ik het desbetreffend meisje leuk vond. Hij vertelde mij dat hij haar ook al een langere tijd leuk vond en dat hij een aantal conversaties had gehad met haar. Hoewel hij zich erg schuldig voelde en ook heeft toegegeven dat ie een klootzak is, vertelde hij mij doodleuk dat er nu wat gaande was tussen hem en het meisje. Alhoewel dit voor mij erg hard aankwam, ben ik niet iemand die hierom helemaal gek wordt. Ik vertelde mijn vriend dat ik het niet goedkeur, maar dat ik het natuurlijk ook niet kan stoppen. Ik kan het hem niet kwalijk nemen dat hij haar leuk vind (geld immers ook voor mij) en ik heb eigenlijk ookwel respect voor hem dat hij het mij gewoon man tot man heeft verteld, ondanks dat hij er vandoor gaat met mijn meisje.

Waar ik nu mee in mijn maag zit is het meisje in kwestie. In dit soort situaties ben ik, waarschijnlijk met veel mensen hier, geneigd om "Vieze hoer" te zeggen tegen haar. Hoe kan iemand in godsnaam de ene week nog in de armen van iemand liggen en de volgende week ervandoor gaan met een ander? Alhoewel ik me in het begin behoorlijk kut voelde door dit hele gedoe, ben ik er al aardig over heen gekomen. Ik praat mezelf aan dat het maar goed ook is want als ze dit soort dingen in een relatie zou doen, dan zou het nooit wat worden tussen ons. Maar toch knaagt er iets in mij. De vriend vertelde mij dat zij heeft gezegd dat ik te langzaam was. Dit klopt natuurlijk ook, aangezien ik al eerder aangaf dat ik afwachtend was. Maar als ik te afwachtend was, waarom ondernam zij dan geen actie? We leven in de 21e eeuw; een vrouw mag ook best het initiatief nemen. Als zij mij echt leuk vond dan gaat ze er toch niet vandoor met een ander? Is alles van afgelopen maand dan een schijnvertoning geweest?

En dan nog iets. In de twee dagen dat ik haar nu heb gezien doet ze alsof er niks aan het handje is. Ze heeft zelf nog niks gezegd over de hele situatie. Voor mijn gevoel is ze een verontschuldiging aan mij waard en als het ook nog meezit een uitleg. Ik ben hier redelijk zwart-wit in en vind dat deze verontschuldiging vanuit haarzelf moet komen. Het kost mij teveel eer om dat aan haar te gaan vragen. Ik hoop dat ze uit haar zelf naar mij toe komt om het een en ander uit te legen, maar ik ben bang van niet.

Mijn vraag is hoe ik het beste om kan gaan met deze situatie. Moet ik zelf naar haar toestappen voor een uitleg? Of gewoon alles laten voor wat het is een doorgaan met het dagelijkse leven? Zijn er nog ander tips of reacties?

Alvast bedankt voor je aandacht en alle (serieuze) reacties zijn welkom.
pi_78357928
Wat een rotsituatie! Advies kan ik je niet echt geven, succes ermee iig. Heb zelf precies zoiets meegemaakt.
pi_78357931
Gun het die twee als een echte vriend betaamt!
pi_78357940
Zij zich verontschuldigen? Waarom in godsnaam, jullie hadden toch helemaal niks - of vind jij flirten 'iets'?
pi_78358030
Je kan lang wachten op de sorry, ze hoeft zich namelijk niet te verontschuldigen tegenover jou.

Eigen schuld, had je maar niet zo langzaam moeten zijn.
pi_78358033
Ja vervelend, maar waarom moet zij excuses aanbieden? Jullie hadden toch niets, of heb ik iets gemist?
  dinsdag 23 februari 2010 @ 20:11:03 #7
292419 NoXia
Productiefoutje
pi_78358070
quote:
Op dinsdag 23 februari 2010 20:08 schreef Thomass het volgende:
Zij zich verontschuldigen? Waarom in godsnaam, jullie hadden toch helemaal niks - of vind jij flirten 'iets'?
Zij heeft aan andere mensen om mij heen aangegeven dat zij mij wel zag zitten. Valse hoop dus. Vind ik wel een verontschuldiging waard.
  Licht Ontvlambaar dinsdag 23 februari 2010 @ 20:12:00 #9
7020 Sjeen
...gevaarlijke vrouw...
pi_78358104
Ik mis het stuk waar ze in jouw armen gelegen heeft...

Waarom zou ze zich tegenover jou moeten verontschuldigen?
You can't start a fire without a spark...
♥ Isa ♥ | In vuur en vlam
A dirty mind is a joy forever!
pi_78358139
quote:
Op dinsdag 23 februari 2010 20:11 schreef trolleinzwei het volgende:

[..]

Zij heeft aan andere mensen om mij heen aangegeven dat zij mij wel zag zitten. Valse hoop dus. Vind ik wel een verontschuldiging waard.
En toen kwam je vriend en die zag ze meer zitten, erg vervelend, maar dat niets waarvoor zij zich moet verontschuldigen vind ik. Ik zou ook niet blij zijn, daar niet van hoor.
pi_78358159
quote:
Op dinsdag 23 februari 2010 20:11 schreef trolleinzwei het volgende:

[..]

Zij heeft aan andere mensen om mij heen aangegeven dat zij mij wel zag zitten. Valse hoop dus. Vind ik wel een verontschuldiging waard.
Dan had je er op in moeten gaan. Met alleen flirten kom je er niet.
pi_78358203
Vriend of jongen die je een beetje kent?
pi_78358223
TS is nogal bezitterig
[b]Op dinsdag 10 februari 2004 14:36 schreef Malawi het volgende:[/b]
Het in den oren stoppen van kiwi's is dus een probaat tijgeraanvalafweermiddel
pi_78358234
quote:
Op dinsdag 23 februari 2010 20:12 schreef Isetmyfriendsonfire het volgende:

[..]

Dan had je er op in moeten gaan. Met alleen flirten kom je er niet.
Heb je mijn stuk gelezen? Ik wilde daar ook op ingaan, alleen net een paar dagen te laat.
pi_78358258
quote:
Op dinsdag 23 februari 2010 20:13 schreef Adames het volgende:
Vriend of jongen die je een beetje kent?
Vriend
pi_78358313


Daarbij was de interesse van die meid niet echt oprecht als je te langzaam was...of je moet er 3 jaar over gedaan hebben...dan nog had zij ook wat initiatief kunnen tonen natuurlijk. Oftewel, ze vindt je niet echt leuk anders had ze die maat van je wel afgewezen
Doe eens lief!
pi_78358336
Geloof er niks van dat je de boot mist doordat je een paar dagen te laat was, btw. VOORAF GEPLAND VAN HAAR.
pi_78358382
quote:
Op dinsdag 23 februari 2010 20:08 schreef Thomass het volgende:
Zij zich verontschuldigen? Waarom in godsnaam, jullie hadden toch helemaal niks - of vind jij flirten 'iets'?
Eens. Haar valt niets te verwijten.

Je vriend daarentegen komt hier niet heel netjes uit de hoek. Hij had haar óf met rust moeten laten óf hij had eerder aan moeten geven haar ook leuk te vinden en dat hij er ook voor zou gaan. Om er op deze manier achter te komen dat hij haar ook stiekem leuk vond is niet erg prettig. Jij had al duidelijk laten weten haar wel te zien zitten. Ook was het niet dat jij volledig kansloos was bij haar. De enige die iets kwalijk te nemen valt is die vriend. Al mag je het jezelf ook wel verwijten dat je zo langzaam was. Voor hetzelfde geld was het een totaal andere gozer geweest die er met haar vandoor was gegaan.
"In case of dissension, never dare to judge till you've heard the other side."
pi_78358394
Be a man about it, take your loss and move on.
pi_78358425
quote:
Op dinsdag 23 februari 2010 20:16 schreef Socios het volgende:
Geloof er niks van dat je de boot mist doordat je een paar dagen te laat was, btw. VOORAF GEPLAND VAN HAAR.
Dat dacht ik dus ook. Dan is een sorry wel zo geplaatst. Of niet?
  Moderator dinsdag 23 februari 2010 @ 20:18:00 #21
9859 crew  Karina
Woman
pi_78358458
Ja, vervelend, maar je hebt alleen maar een beetje lopen flirten zeg je, misschien dacht zij wel dat je verder geen interesse had. Na een maand zou ik ook denken, bekijk het maar. En zij had ook het initiatief kunnen nemen zeg je, maar ja, dat geldt ook voor jou, dus dat is een beetje de pot verwijt de ketel.

En ze heeft tegen andere mensen gezegd dat ze je "wel zag zitten", maar niet tegen jou, dus waarom zou ze zich moeten verontschuldigen? Omdat jij iets gehoord hebt van andere mensen?
quote:
Op dinsdag 23 februari 2010 20:16 schreef Socios het volgende:
Geloof er niks van dat je de boot mist doordat je een paar dagen te laat was, btw. VOORAF GEPLAND VAN HAAR.
Hoezo een paar dagen te laat? Waar staat dat? Paar dagen te laat voor wat? Ze vond die vriend gewoon leuker en die vriend heeft haar mee uitgevraagd, simpel.
Op donderdag 15 mei 2014 22:18 schreef sp3c het volgende:
niet zo tof doen
pi_78358481
quote:
Op dinsdag 23 februari 2010 20:17 schreef trolleinzwei het volgende:

[..]

Dat dacht ik dus ook. Dan is een sorry wel zo geplaatst. Of niet?
Want ze had al een contract bij je getekend?
Doe eens lief!
pi_78358527
quote:
Op dinsdag 23 februari 2010 20:17 schreef trolleinzwei het volgende:

[..]

Dat dacht ik dus ook. Dan is een sorry wel zo geplaatst. Of niet?
Jullie hadden toch niets? Als zij dan wil kijken welke van de 2 jongens het leukst is moet ze dat toch zelf weten. Ik vind een sorry helemaal niet zo op de plaats van haar kant.
pi_78358541
Ja, met concurrentiebeding!
pi_78358564
quote:
Op dinsdag 23 februari 2010 20:18 schreef Prenzlauer het volgende:

[..]

Want ze had al een contract bij je getekend?
Dat noem ik een beetje respect tonen tegenover je medemens
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')