Denk ik ook ja.quote:Op zondag 21 februari 2010 11:39 schreef seasushi het volgende:
geen epilepsie. gewoon een psychoseIk zou de rest van t weekend niet meer afwachten maar naar huisartsenpost gaan.
dat, gecombineerd met:quote:
quote:Op zondag 21 februari 2010 11:26 schreef spijkerbroek het volgende:
Wat zei je huisarts toen je hem deze vraag stelde?
Maar die vraag hier op Fok stellen, dát levert uiteraard wél wat op!quote:Op zondag 21 februari 2010 11:41 schreef Enj0y het volgende:
Maar goed, waarom zou ik naar de huisarts gaan? Wat kan hij me helpen: ja slikte maar us concierta jonge of bietje ritalin.. Dat schiet niet op.
Het was gelukkig ook een retorische vraag.quote:Op zondag 21 februari 2010 12:01 schreef spijkerbroek het volgende:
[..]
Maar die vraag hier op Fok stellen, dát levert uiteraard wél wat op!
Schopje ONZ dus.quote:Op zondag 21 februari 2010 12:04 schreef Enj0y het volgende:
Het was gelukkig ook een retorische vraag.
Waarom zou hij je ritalin of concerta geven, heb je ADHD dan? Dit zijn geen symptomen van ADHD. Het kunnen wel symptomen zijn van epilepsie en van psychose, en in beide gevallen is het heel belangrijk dat dat onderzocht wordt, kan je een hoop ellende besparen.quote:Op zondag 21 februari 2010 11:41 schreef Enj0y het volgende:
Tis nu weer weg. Maar ik heb t ook wel eens gehad toen ik 8 jaar was, en dan 2 keer per jaar elke keer ongeveer.. Gaar is het wel! Maar goed, waarom zou ik naar de huisarts gaan? Wat kan hij me helpen: ja slikte maar us concierta jonge of bietje ritalin.. Dat schiet niet op.
Hoeft niet, partieel complex kan gepaard gaan zonder trekkingen. Het bewustzijn is daarbij gedaald maar niet helemaal weg. In theorie kán het epilepsie zijn wat TS beschrijft. Het horen van stemmen zou je dan als aura's kunnen interpreteren.quote:Op zondag 21 februari 2010 13:29 schreef Lano het volgende:
Huisarts, klinkt iig niet als epilepsie want dan lig je als een gek te trillen op de grondOf val je iig even helemaal weg
Die aura's zijn meestal geen stemmen.quote:Op maandag 22 februari 2010 12:49 schreef starla het volgende:
[..]
Hoeft niet, partieel complex kan gepaard gaan zonder trekkingen. Het bewustzijn is daarbij gedaald maar niet helemaal weg. In theorie kán het epilepsie zijn wat TS beschrijft. Het horen van stemmen zou je dan als aura's kunnen interpreteren.
Inderdaad, meestal niet.quote:Op maandag 22 februari 2010 13:09 schreef ChipsZak. het volgende:
[..]
Die aura's zijn meestal geen stemmen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |