quote:Op zaterdag 20 februari 2010 22:22 schreef 5thencounter het volgende:
Dottekop, je bent jezelf voobijgestreefd!!![]()
Thanksquote:
Je kunt ze laten zittenquote:Op zaterdag 20 februari 2010 23:25 schreef Chanel5 het volgende:
Zicht is redelijk hier, ben vandaag overgstapt op zachte lenzen, wat een enge diingen. Hoe krijg ik ze uit strakkies!!!
Ik was al verslag aan het tikken..quote:Op zaterdag 20 februari 2010 23:29 schreef bbfakir het volgende:
[..]
Foei Dottey.
[..]
Maar toen ben je keurig gaan verslaan. Prima gedaan.
En dat rijmt.
In ieder geval is de stream doodquote:Op zondag 21 februari 2010 03:37 schreef Peter6000 het volgende:
[ afbeelding ]
Mijn capcollega Snetje en ik hebben iets vreemds ontdekt.
Deze cap is van half 4, en Johan ligt er identiek bij.
Er zijn een paar mogelijkheden:Er is bewust een stilstaand beeld on stream gezet Er is iets mis met de stream, ondanks dat er geen gebuffer is, en de muziek ook goed is Johan is dood
quote:Op zondag 21 februari 2010 05:27 schreef LekkerSimpel het volgende:
Johan had ons 100% live-streams beloofd. Als dit 100% live is, dan denk ik dat we 112 moeten bellen. Want niemand kan 5 uur slapen met de arm in die houding en de voeten in diezelfde houding. Dus we zouden kunnen denken dat op 21 februari 2010 Johan Vlemmix is overleden en de streamers hebben de hulpdiensten niet ingeschakeld. Maar het zal wel een screenshot zijn.
Dit had ik ook al gemeld op de officiele site van SV. Een paar uur geleden.
Morgen moeten hier kamervragen over komen vind ik, in huize Vlemmix. Waarom ze de kijker bedonderen. Er was 24/7 live stream beloofd en geen screenshot.
Ohw das minder voor je!quote:
Ben je dronken?quote:Op zondag 21 februari 2010 05:32 schreef LekkerSimpel het volgende:
Hadden we na het debat nog begravenismuziek en nu laat ons de techniek in de steek, want met deze beelden zou die muziek wel op z'n plaats zijn.
Onze held, gestorven in het harnas. De Oranje-clown die zich mag scharen in het rijtje van Tommy Cooper.
Klundert Glundert.quote:Op zondag 21 februari 2010 05:34 schreef Dottey het volgende:
[..]
Ohw das minder voor je!
Heb je mij als bijna buurvrouw.. ben je lekker mee!
Dat is een feest! In december.. jij bent er vroeg bij!quote:
December? Dat gaat niet, dan ben ik jarigquote:Op zondag 21 februari 2010 05:35 schreef Dottey het volgende:
[..]
Dat is een feest! In december.. jij bent er vroeg bij!
Bier en Koren!! ook al zo iets prachtigs!quote:
Ik maandag..quote:Op zondag 21 februari 2010 05:36 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
December? Dat gaat niet, dan ben ik jarig
Ik vier het ook echt alleen met de dekens over mijn kop!quote:Op zondag 21 februari 2010 05:38 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Morgen?Dan ben ik er niet
![]()
Over 10 dagen weer
Hoezo!?quote:Op zondag 21 februari 2010 05:39 schreef Dottey het volgende:
[..]
Ik vier het ook echt alleen met de dekens over mijn kop!
Hard ontkennen!!!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |