"GA MET DIE CAMERA'S VAN M'N SLAAPPLEK WEG!!"quote:Op zaterdag 20 februari 2010 02:38 schreef DrDentz het volgende:
Even terug naar de zwerver, hij staat er al vanaf 2 uur 's middags, even horen wat hij ervan vindt.
Heb je weleens geprobeerd te schijten in een bierflesje?quote:Op zaterdag 20 februari 2010 02:37 schreef Hetiszover het volgende:
[..]
Ik zou het zolang in een bierflesje doen.
KANJERS! ECHTE TOPPERS ZIJN ZE!quote:Op zaterdag 20 februari 2010 02:40 schreef Hetiszover het volgende:
Heeft Erica Terpstra al gereageerd trouwens?
agreequote:Op zaterdag 20 februari 2010 02:39 schreef capricia het volgende:
[..]
I love the smell of crisis in the morning!
En dan blijkt het Terpstra te zijnquote:Op zaterdag 20 februari 2010 02:40 schreef Janetje het volgende:
[..]
"GA MET DIE CAMERA'S VAN M'N SLAAPPLEK WEG!!"
quote:Op zaterdag 20 februari 2010 02:40 schreef Five_Horizons het volgende:
[..]
Heb je weleens geprobeerd te schijten in een bierflesje?
Kort-lang-kort is SOS.quote:Op zaterdag 20 februari 2010 02:41 schreef Robbiej het volgende:
bctv kan iemand morse lezen? Uit verveling stuurt JP geheime berichten uit de Treve zaal door met het lichtknopje te spelen #deval #val #crisis
En ze had nog wel zo'n mooie speech voorbereid...quote:Op zaterdag 20 februari 2010 02:41 schreef Hetiszover het volgende:
[..]
KANJERS! ECHTE TOPPERS ZIJN ZE!
quote:Op zaterdag 20 februari 2010 02:41 schreef Hetiszover het volgende:
[..]
KANJERS! ECHTE TOPPERS ZIJN ZE!
Dat is Gonny van Oudenallen, die zijn ze vergeten uit het gebouw te halen.quote:Op zaterdag 20 februari 2010 02:41 schreef JAM het volgende:
Valt het jullie ook op dat ze in dat gebouw achter Frits met het licht aan het spelen zijn? Flik-flak, aan-uit, aan-uit.
Erica staat naar verluidt nog te tanken in het Heineken House.quote:Op zaterdag 20 februari 2010 02:40 schreef Hetiszover het volgende:
Heeft Erica Terpstra al gereageerd trouwens?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |