ik ookquote:Op vrijdag 19 februari 2010 22:43 schreef Torrio het volgende:
Hoe langer het duurt, des te minder vertrouwen ik krijg in het vallen
Tuurlijk, want dat doen ze al hun gehele levenquote:Op vrijdag 19 februari 2010 22:43 schreef Jarno het volgende:
[..]
Gaan er serieus nog mensen op die druif stemmen dan?!
Tuurlijk CDA zal weer het grootste worden, met een kut coalitie zitten we zo weer in Balkenende 6quote:Op vrijdag 19 februari 2010 22:41 schreef Dynd het volgende:
Dolfjansen
# Er zijn mensen die vanavond aftellen voor Balkenende-4. Ik ben bang dat we eigenlijk aftellen naar Balkenende-5! about 2 hours ago from Tweetie
Dit trouwens ook.
* Sphere pakt bier uit de koelkast.quote:fritswester
PVDAers overleggen nu even apart. Kabinet zo weer voltalig bijeen voor conclusie
quote:Op vrijdag 19 februari 2010 22:43 schreef Jarno het volgende:
[..]
Gaan er serieus nog mensen op die druif stemmen dan?!
Ik denk dat als pvda dat doet, ze ontzettend naar beneden donderen in de peilingenquote:Op vrijdag 19 februari 2010 22:44 schreef JamFlava het volgende:
PVDA geeft toe?
quote:Op vrijdag 19 februari 2010 22:43 schreef Sloggi het volgende:
[..]
Het CDA bestaat nog niet zo lang hoor. Maar inderdaad, de confessionelen zijn van '45 tot Paars I onafgebroken aan de macht geweest, als ik het goed heb.
Great. Geen kans dat je voor die tijd emigreert ofzo he?quote:
Dat. Dus dat is geen optie.quote:Op vrijdag 19 februari 2010 22:44 schreef Qwea het volgende:
[..]
Ik denk dat als pvda dat doet, ze ontzettend naar beneden donderen in de peilingen
Ik hoorde vandaag dat het 1mln. per dag isquote:Op vrijdag 19 februari 2010 22:44 schreef fratsman het volgende:
Wat is er overigens van waar dat die hele missie Nederland 800.000 euro per dag kost? Ik las hier gisteren zoiets...
quote:Op vrijdag 19 februari 2010 22:46 schreef Krambo het volgende:
[..]
Ik hoorde vandaag dat het 1mln. per dag is
quote:Op vrijdag 19 februari 2010 22:46 schreef Jojogirl het volgende:
FemkeHalsema RT @layladejong: "Journalisten hier denken dat omdat nog niemand op az is uitgenodigd er geen ontknoping zal komen. #roddelachterklap"
http://www.nrc.nl/nieuwst(...)jfers_missie_Uruzganquote:Op vrijdag 19 februari 2010 22:44 schreef fratsman het volgende:
Wat is er overigens van waar dat die hele missie Nederland 800.000 euro per dag kost? Ik las hier gisteren zoiets...
Bron, url, twitter?quote:Op vrijdag 19 februari 2010 22:46 schreef Krambo het volgende:
[..]
Ik hoorde vandaag dat het 1mln. per dag is
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |