Nee inderdaad!quote:Op vrijdag 19 februari 2010 20:14 schreef Ambrosius het volgende:
Het is niet erg om iemand van de familie Gerritsen tegen het lijf te lopen zeg.
Het dorp schijnt klijn te zijn.quote:
Niks aan idd.quote:Op vrijdag 19 februari 2010 20:20 schreef DrDentz het volgende:
Wat een stom liedje.
Max Pam had zo'n programma paar jaar geleden. Over lelijke gebouwen en of bouwvallen.quote:Op vrijdag 19 februari 2010 20:53 schreef Veerboot het volgende:
Ze moeten die twee Van Rossems een Over de Vloer-achtig programma geven. Laat ze gewoon samen door Nederland trekken en dan alles wat te zien becommentariëren. Moet geniale tv opleveren.![]()
Zou hilarisch zijn.quote:Op vrijdag 19 februari 2010 20:53 schreef Veerboot het volgende:
Ze moeten die twee Van Rossems een Over de Vloer-achtig programma geven. Laat ze gewoon samen door Nederland trekken en dan alles wat te zien becommentariëren. Moet geniale tv opleveren.![]()
Daar houdt Van Nieuwkerk van, hč. Aparte kunstjes. Maar dat kun je niet in acht minuten proppen. Dus een eigen programma zou wel leuk zijn.quote:Op zaterdag 20 februari 2010 00:04 schreef broer het volgende:
Het was een beetje aapjes kijken, die twee Van Rossems. "Luister dan, ze klinken hetzelfde! Zeg nog eens iets!"
Maar wel léuk aapjes kijken. Dat dan weer wel.
Het is niet alsof Maarten van Rossem nooit iets zinnigs zegt. Over zijn broer kan ik niet oordelen, ik heb hem niet nader leren kennen vanwege het gegiechel van de presentator.quote:Op zaterdag 20 februari 2010 00:20 schreef broer het volgende:
Een eigen programma zou ook leuk zijn. Maar of het een succes zou zijn, betwijfel ik. Hoeveel gemopper kan een mens verdragen?
Volgens mij wel. En als hij dat niet letterlijk zei, dan had hij een vergelijkbare treffende benaming.quote:Op zaterdag 20 februari 2010 00:32 schreef Radegast het volgende:
Noemde Rottenberg Verdonk nou een viswijf?
Best vaak nog, zelfs. Daarom zou ik hem ook wel graag in een programma zien.quote:Op zaterdag 20 februari 2010 00:25 schreef Wickedangel het volgende:
Het is niet alsof Maarten van Rossem nooit iets zinnigs zegt.
Rottenberg noemt Verdonk een viswijf, jij noemt Van Nieuwkerk een bakvis - het was me nogal een zeevruchtenbedoening vanavond...quote:het gegiechel van de presentator.
Dat zei hij zekerquote:Op zaterdag 20 februari 2010 00:36 schreef broer het volgende:
Rottenberg noemt Verdonk een viswijf
Nee hoorquote:jij noemt Van Nieuwkerk een bakvis
Hij deze wil ik er kuthoer aan toevoegen.quote:Op zaterdag 20 februari 2010 00:33 schreef broer het volgende:
[..]
Volgens mij wel. En als hij dat niet letterlijk zei, dan had hij een vergelijkbare treffende benaming.
Hij heeft ook af en toe wel eigen programma's. Hij heeft voor de verkiezingen een programma over de Verenigde Staten gemaakt en volgens mij loopt hij tegenwoordig door natuurgebieden in Nederland.quote:Op zaterdag 20 februari 2010 00:36 schreef broer het volgende:
[..]
Best vaak nog, zelfs. Daarom zou ik hem ook wel graag in een programma zien.
Dat is wel een lastige afweging. Natuurgebieden interesseren me niet zoveel, maar als er leuk op gemopperd wordt, is het misschien wel aangenaam om naar te kijken. Is dat gewoon op de Nederlandse tv te zien?quote:Op zaterdag 20 februari 2010 00:43 schreef Scrutinizer het volgende:
Hij heeft ook af en toe wel eigen programma's. Hij heeft voor de verkiezingen een programma over de Verenigde Staten gemaakt en volgens mij loopt hij tegenwoordig door natuurgebieden in Nederland.
http://vanrossem.ncrv.nl/quote:Op zaterdag 20 februari 2010 00:54 schreef broer het volgende:
[..]
Dat is wel een lastige afweging. Natuurgebieden interesseren me niet zoveel, maar als er leuk op gemopperd wordt, is het misschien wel aangenaam om naar te kijken. Is dat gewoon op de Nederlandse tv te zien?
Moest ik ook aan denkenquote:Op zaterdag 20 februari 2010 03:34 schreef TLC het volgende:
Die 2 van Rossems doen me denken aan Statler en Waldorf![]()
[ afbeelding ]
![]()
Tja, en terecht.quote:Op zaterdag 20 februari 2010 00:32 schreef Radegast het volgende:
Noemde Rottenberg Verdonk nou een viswijf?
Ja, Clairy Polak.quote:Op vrijdag 19 februari 2010 20:10 schreef DrDentz het volgende:
Heeft Matthijs van Nieuwkerk ook een broer?
Tja, wat lopen ze nu te zeiken. De treinen op Utrecht CS rijden echt niet meer of minder op tijd dan op andere stations.quote:Op zaterdag 20 februari 2010 00:04 schreef broer het volgende:
Het was een beetje aapjes kijken, die twee Van Rossems. "Luister dan, ze klinken hetzelfde! Zeg nog eens iets!"
Maar wel léuk aapjes kijken. Dat dan weer wel.
Staat dat hij is verwijderd.quote:Op zaterdag 20 februari 2010 00:38 schreef EricT het volgende:
Was mn held bij DWDD en heb ik het gemist. Wachten tot het op uitzendinggemist staat
Het ging over architectuur. Dan is HC toch een goed voorbeeld van een misbaksel.quote:Op zaterdag 20 februari 2010 11:04 schreef pberends het volgende:
[..]
Tja, wat lopen ze nu te zeiken. De treinen op Utrecht CS rijden echt niet meer of minder op tijd dan op andere stations.
Het grootste voordeel van Hoog Catherijne is nog wel dat het lekker overdekt is! Je hebt nergens last van neerslag dus. Waar heb je dit nu in Nederland? Als je in Den Haag of Leiden wil shoppen ben je de lul als het regent.
En dat gezeik op momenten, waar sloeg dat nu op. Het is maar net waar je je aan stoort.
Architectuurquote:Op zaterdag 20 februari 2010 11:08 schreef Godtje het volgende:
[..]
Het ging over architectuur. Dan is HC toch een goed voorbeeld van een misbaksel.
Inderdaad, wat een zielig portret. Laat dat mens aub met 0 stemmen afgevoerd worden na deze verkiezingen.quote:Op zaterdag 20 februari 2010 10:58 schreef pberends het volgende:
[..]
Tja, en terecht.
Het meest beschamende moment van het filmpje lieten ze niet eens zien:
Verdonk richt zich bijna een volle minuut persoonlijk op Wouter Bos. Verdonk deed net alsof ze een tokkie was. Haar totale toespraak duurde nog niet eens 2 minuten. Ze had schijnbaar weinig inhoudelijks te melden.
Behalve over haar "vakgebieden" justitie/integratie heeft Verdonk ook vlees noch vis van andere beleidsterreinen gegeten. Ze heeft nauwelijks algemene kennis van zaken, en dat wil de eerste vrouwelijke premier van Nederland wordenquote:Op zaterdag 20 februari 2010 11:46 schreef TAV74 het volgende:
[..]
Inderdaad, wat een zielig portret. Laat dat mens aub met 0 stemmen afgevoerd worden na deze verkiezingen.
Je vindt het Rietveld huis niet mooi ?quote:Op zaterdag 20 februari 2010 11:43 schreef pberends het volgende:
[..]
Architectuur.
Ik heb een hekel aan architectuur omdat het zelden functioneel is.
Leuke woordspelingquote:Op zaterdag 20 februari 2010 12:44 schreef RobertoCarlos het volgende:
En die Mariette Hamer zat in dat stukje ook weer heerlijk te zuigen.... Je mag best weten dat ik er best een beetje opgewonden van werd
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |