Ja inderdaad, tijdens het Irak debat (wat ook leuk was) zag je amper iemandquote:Op donderdag 18 februari 2010 17:44 schreef Scarface2004 het volgende:
wtf, iedereen 'opeens' geinstresseerd in politiek
Hmm, dus die komt straks in een enorme spagaat tussen Partijleider en Vice-Premier?quote:Op donderdag 18 februari 2010 17:44 schreef Reya het volgende:
[..]
In principe kun je elke minister afzonderlijk over het gehele kabinetsbeleid interpelleren. In de meeste gevallen zal een minister vragen die niet binnen diens beleidsterrein weigeren te beantwoorden, verwijzende naar de bevoegde minister. Bos zal bijvoorbeeld dus geen vragen over Uruzgan beantwoorden.
Vind dit toch een stuk leuker.quote:Op donderdag 18 februari 2010 17:47 schreef Kwaliteit het volgende:
[..]
Ja inderdaad, tijdens het Irak debat (wat ook leuk was) zag je amper iemand
Maar dat kwam door William Shatnerquote:Op donderdag 18 februari 2010 17:45 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Rescue 911 trok ook altijd veel kijkers.
Ja? toen werd er ook aardig aangevallenquote:Op donderdag 18 februari 2010 17:48 schreef Omnifacer het volgende:
[..]
Vind dit toch een stuk leuker.
Zou ie verwacht hebben dat PvdA zo hard zou reageren op z'n gekonkel?quote:Op donderdag 18 februari 2010 17:48 schreef alors het volgende:
Die Verhagen lacht in zijn vuistje, hij heeft dit allemaal bekokstoofd.
Dat is precies wat hij probeert te bereiken, zo vaag mogelijk lullen in de hoop dat niemand het meer snapt.quote:Op donderdag 18 februari 2010 17:48 schreef Strolie75 het volgende:
Nadat JP aan het woord is geweest snap ik er niks meer van.
Sowieso onbeschoft dat hij er niet bij is. Opvallend dat niemand dat nog heeft vermeld.quote:Op donderdag 18 februari 2010 17:48 schreef alors het volgende:
Die Verhagen lacht in zijn vuistje, hij heeft dit allemaal bekokstoofd.
Toen was het ook iets te laat.quote:Op donderdag 18 februari 2010 17:47 schreef Kwaliteit het volgende:
[..]
Ja inderdaad, tijdens het Irak debat (wat ook leuk was) zag je amper iemand
Ja, in principe mag hij enkel het kabinetsstandpunt verwoorden inzake dit beleidsterrein. Hamer (of een ander Kamerlid) had in principe de betreffende opmerkingen moeten maken, dan was er niets aan de hand geweest.quote:Op donderdag 18 februari 2010 17:47 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
Hmm, dus die komt straks in een enorme spagaat tussen Partijleider en Vice-Premier?
Treffendquote:Op donderdag 18 februari 2010 17:43 schreef Iblis het volgende:
Ik word hier altijd zo verdrietig van. Het is alsof iemand naast een hoop as en stront staat waar gisteren nog een huis stond, en mensen vragen: ‘hoe kan dit’, en degene begint ‘ja, nu moeten we wel nauwkeurig zijn, er hing dus een behang met bloemetjes, niet zo maar bloemetjes, maar kleurige bloemetjes. Ja, een bijzonder soort. Ik heb het nagezocht in Heukels, – nee, we moeten even volledig zijn –’.
Natuurlijk, dat maakt de weg voor hem vrij. Balkenende moet immers ook weg anders kan hij geen premier worden.quote:Op donderdag 18 februari 2010 17:48 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
Zou ie verwacht hebben dat PvdA zo hard zou reageren op z'n gekonkel?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |