Dat het niet in 1 keer gelukt is, soit. Maar kom op, een oplegger het hoekie om duwen, hoe moeilijk kan het zijnquote:Op vrijdag 19 februari 2010 18:42 schreef glasbak het volgende:
[..]
Ten eerste was het geen city, maar een 3 assige wide-spread waarvan de voorste as een metertje of 3 a 4 van de trekker afstond en de andere 2 assen gestuurd waren.
Ten tweede had ik nog nooit met een stuurtrailer gereden
En ten derde was het voor mij 6 jaar geleden dat ik met een trailer gereden had.
Maar goed.. gelukkig was dat maar eenmalig
Iets anders.. Hoe bouw een Ginaf in 2 minuten...
quote:Op zaterdag 20 februari 2010 20:20 schreef Bartholomeus het volgende:
[..]
Dat het niet in 1 keer gelukt is, soit. Maar kom op, een oplegger het hoekie om duwen, hoe moeilijk kan het zijn
Kutchauffeur
quote:
Glasbak die zijn maandloon erdoorheen twitterdequote:Op donderdag 18 februari 2010 20:24 schreef Alexxxxx het volgende:
Maar praat me eens bij, wie zijn er huilend gaan stampvoeten toen het jurkje uit ging, wie was op zn pikkie getrapt, enzovoort?![]()
Directe linkjes naar posts wil ik zien
Fucking niet normaal meerquote:Op zaterdag 20 februari 2010 22:31 schreef Sounddragon het volgende:
Now ... wannabee ladies and gentlemen, is how you make a burnout !!!![]()
Dé pleuris![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Of een nieuwe auto willen hebbenquote:Op zondag 21 februari 2010 19:34 schreef Bartholomeus het volgende:
Dan moet je wel een goeie bandensponsor hebben
Als je goed had gelezen had je gelezen dat het ging over het algemeen, niet over mijn postings specifiek.quote:Op zondag 21 februari 2010 15:50 schreef Bunnybeater het volgende:
[..]
Vannelle die huillie deed omdat niemand op hem reageerde
Ik lees al sinds #1 mee, toch maar een account uit de kast gehaald![]()
Maar zeg eens, wat stond er in deze posting?[CENTRAAL] Vrachtwagenchauffeurstopic *Deeltje 8*
Boeoeoohoeohohoeoquote:Op zondag 21 februari 2010 23:14 schreef vannelle het volgende:
Als je goed had gelezen had je gelezen dat het ging over het algemeen, niet over mijn postings specifiek.
Ga nou ff niet belangrijk doen met je uit de kast gehaalde account.
Nooooh, helemaal gelijk. * Trekt aan toeter. *TOET* *TOET*quote:Op zondag 21 februari 2010 23:38 schreef Sounddragon het volgende:
Eej konijnemeppert; als je je verveelt, doe dat dan ergens anders joh !!
Het is hier net zo gezellie; let's keep it that way
Ik zeg: ga je goddeloze gangquote:Op maandag 22 februari 2010 14:07 schreef motaro het volgende
Niemand die een kloontje kan aanmaken en doen alsof ie chauffeuse is?
Dakennie; die rijden in prehistorische knakenbakkenquote:
Hij is z'n tijd gewoon ver vooruit.quote:Op maandag 22 februari 2010 22:11 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Dakennie; die rijden in prehistorische knakenbakken
Is dat niet de Esso bij Zevenbergschenhoek?quote:Op maandag 22 februari 2010 22:39 schreef Trusten het volgende:
Hallo vrachtwagenchauffeurs,
Misschien een vreemde vraag maar weet iemand van jullie hoe het eerstvolgende tankstation heet (of welk 'merk' tankstation) heet? Ik bedoel het tankstation dat 11 km na 'Hazeldonk' komt. Hazeldonk is als het goed is het eerste tankstation/la place/mc donalds na de grens maar ik bedoel dus die erna. Waarschijnlijk is mijn vader daar zijn bril verloren en wil ze even bellen...
Care to explain?quote:
Ja, zolang je een rijbewijs en chauffeursdiploma hebt mag dat. En zolang je niet commercieel bezig bent (lees: je eigen huisraad, of die van familie of vrienden) hoef je ook geen vergunningen te hebben. Maar oh wee als je aangehouden wordt en je kan niet aannemelijk maken dat je niet commercieel bezig bent! Bovendien heb je wel gewoon te maken met de rijtijdenwet, en de daarbij behorende administratieplicht met betrekking tot tachoschijven c.q. uitdraaien.quote:Op dinsdag 23 februari 2010 17:35 schreef Bunnybeater het volgende:
Kan je als particulier nou gewoon een vrachtwagen huren (CE + CCVB) of komen er nog regels om de hoek kijken?Gewoon binnen Nederland dan eH, voor de leuk mag het antwoord op naar het buitenland met zo'n gehuurde vrachtwagen er ook bij
![]()
Het was maar een geintje, in principe rijden die iceroadtruckers (tenminste, ik heb maar een paar keer gezien) gewoon in spul dat hier dagelijks rondrijdt. Het lijkt rommel (is het imo ookquote:
ik zag vandaag een collega van je uit de richting van bladel richting eindhoven gaan over de N284 in oude daf 95 denk ik ook met een voor en volgwagenquote:Op dinsdag 23 februari 2010 19:31 schreef Iuc het volgende:
Misschien dat je wat vergunningen tekort komt. Weet het niet zeker.
Maar als je alleen voor jezelf (verhuizen) rijdt, het geen probleem is
Edit: hoe zit het? vervoer voor derden 3000 euro boete!!!!!!
Hoe bedoel je gewoon? Gewoon als in een net zo normale verschijning, of gewoon als in technologisch vergelijkbaar?quote:Op dinsdag 23 februari 2010 20:17 schreef Barcaconia het volgende:
[..]
Het was maar een geintje, in principe rijden die iceroadtruckers (tenminste, ik heb maar een paar keer gezien) gewoon in spul dat hier dagelijks rondrijdt. Het lijkt rommel (is het imo ook) maar het is hetzelfde als een gewone DAF105 of een TGX bij ons zeg maar.
Dat kan. Dat moet <knip> geweest zijn. <knip> Maar dat moet na 5 uur vanavond geweest zijn.quote:Op dinsdag 23 februari 2010 20:52 schreef densmee het volgende:
[..]
ik zag vandaag een collega van je uit de richting van bladel richting eindhoven gaan over de N284 in oude daf 95 denk ik ook met een voor en volgwagen![]()
Normale verschijning, technologisch zijn ze ook wel vergelijkbaar, maar toch ook niet helemaal.quote:Op dinsdag 23 februari 2010 21:01 schreef Bartholomeus het volgende:
[..]
Hoe bedoel je gewoon? Gewoon als in een net zo normale verschijning, of gewoon als in technologisch vergelijkbaar?
Psiesjh.. da't bedoelde ik dus ook... technologisch voor geen meter vergelijkbaar.. dus; prehistorische knakenbakquote:Op dinsdag 23 februari 2010 22:39 schreef Barcaconia het volgende:
[..]
Normale verschijning, technologisch zijn ze ook wel vergelijkbaar, maar toch ook niet helemaal.
In verband met bladvering dat nog steeds op trekkers zit soms (het wordt wel vlug minder), prehistorische dashboarden, ruimtegebrek, lang niet het comfort/de luxe etc. En volgens mij ook een stuk onveiliger. Ik zou liever met een MAN een aanrijding krijgen dan met een Peterbilt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |