Je avatarquote:
Hij doet me ergens aan denken maar ik weet niet watquote:
Als je vandaag eigenlijk niet veel hoeft te doen is het niet zo'n ramp om een beetje ongemotiveerd te zijnquote:Op donderdag 4 maart 2010 10:10 schreef Citizen.Erased het volgende:
Wat ben ik toch een ongemotiveerde student vandaag.
Ik was van plan om al een goede start te maken met het leren voor mijn tentamen, maar dat is er nog niet van gekomen. Waar ligt de Centrale Studenten Balie tegenwoordig eigenlijk? Daar moet ik even naartoe om me toch nog aan te melden voor die tentamens.quote:Op donderdag 4 maart 2010 10:12 schreef hetzusjevan het volgende:
[..]
Als je vandaag eigenlijk niet veel hoeft te doen is het niet zo'n ramp om een beetje ongemotiveerd te zijn.
Dan dacht ik toch goed. Meende dat er laatst ook nog iets aan de voorzijde van gebouw K te doen was. Dan ga ik eens kijken of die vrolijke werknemers me verder kunnen helpen en me een flinke waarschuwing gaan geven omdat ik het presteerde om me niet tijdig in te schrijven.quote:Op donderdag 4 maart 2010 10:32 schreef GlowMouse het volgende:
Nog steeds rechts van Gianotten vziw.
Vertel mij wat, echt fucking irritant gewoon -_-'. Vriendin van me was er om kwart over 9 en om kwart voor 10 was het al superdruk zei zequote:Op donderdag 4 maart 2010 16:57 schreef Lenny_Leonard het volgende:
Godverdomme wat een drukte. Er was gewoon nergens een computer vrij om aan mijn paper te werken. Kut UvT.
Ik verbaas me er niet over, ik erger me er dood aanquote:Op donderdag 4 maart 2010 17:57 schreef Tegan het volgende:
Dat is toch eigenlijk altijd zo. Geen computers vrij? Dat jullie je er nu nog over verbazen.
Is die verbouwing al klaar?quote:Op donderdag 4 maart 2010 17:58 schreef hetzusjevan het volgende:
[..]
Ik verbaas me er niet over, ik erger me er dood aan. Je zou toch denken dat ze na die verbouwing in de bieb meer werkplekken zouden creëren.
Vandaag nog niet (of ze hebben een tandartspraktijk geopend aan de andere kant).quote:
Gebouw D is meestal wel vrij rustig na 16.00u. Daarvoor is het ook helaas stampdruk kan ik uit ervaring vertellen.quote:Op donderdag 4 maart 2010 18:01 schreef aardappel het volgende:
Ik heb echt nooit last om een computer te vinden, dan heb ik het wel over de middag. Vergeet gebouw D niet he jongens, Dz11 wil ook vaak open zijn, vol met computers!
Dat vind ik echt onzin. De meeste studenten hebben een laptop, maar ik zou er dus echt niet vrolijk van worden als ik mijn eigen laptop mee moest sjouwen naar de uni. Veel te zwaar, onhandig als je ook nog boeken/collegeblokken mee wil nemen en bovendien heb ik dan het gevoel dat ik er dan niet van weg kan lopen want iemand zou hem maar meenemen. Laat ze dan eens beginnen met kluisjes maken op de uni, die mis ik hier ook heel erg.quote:Op donderdag 4 maart 2010 21:33 schreef Citizen.Erased het volgende:
Ze moeten al die PC's gewoon afschaffen. Dat scheelt een hoop geld en dan moeten studenten maar een laptop aanschaffen.
D is inderdaad wel een goede, maar toch moet je overal op tijd zijn. Tussen 11 - 15u is vaak alles vol.quote:Op donderdag 4 maart 2010 18:01 schreef aardappel het volgende:
Ik heb echt nooit last om een computer te vinden, dan heb ik het wel over de middag. Vergeet gebouw D niet he jongens, Dz11 wil ook vaak open zijn, vol met computers!
quote:Op vrijdag 5 maart 2010 13:35 schreef GlowMouse het volgende:
Volgens Twitter waren er aardig wat NEEEE's te horen in de bibliotheek tijdens de spanningswegval een uurtje geleden
En dit semester geef ik geen vak, al moet ik nog wel wat tentamens nakijken.
Ik dacht dat de stroomuitval alleen in Zuid was? Zooo, dan baal jequote:Op vrijdag 5 maart 2010 13:35 schreef GlowMouse het volgende:
Volgens Twitter waren er aardig wat NEEEE's te horen in de bibliotheek tijdens de spanningswegval een uurtje geleden
En dit semester geef ik geen vak, al moet ik nog wel wat tentamens nakijken.
Hahah ouch..quote:Op vrijdag 5 maart 2010 13:35 schreef GlowMouse het volgende:
Volgens Twitter waren er aardig wat NEEEE's te horen in de bibliotheek tijdens de spanningswegval een uurtje geleden
En dit semester geef ik geen vak, al moet ik nog wel wat tentamens nakijken.
Ben blij dat mijn laptopje vrolijk op zijn accu doorgaat =)quote:Op vrijdag 5 maart 2010 13:43 schreef hetzusjevan het volgende:
[..]
Ik dacht dat de stroomuitval alleen in Zuid was? Zooo, dan baal je. Alhoewel Word als het goed is de laatste wijzigingen opslaat en weer tevoorschijn haalt als je hem weer opstart. Maarja.
Klasgenoten van mij zijn gegevens van PPO kwijtquote:Op vrijdag 5 maart 2010 13:43 schreef hetzusjevan het volgende:
[..]
Ik dacht dat de stroomuitval alleen in Zuid was? Zooo, dan baal je. Alhoewel Word als het goed is de laatste wijzigingen opslaat en weer tevoorschijn haalt als je hem weer opstart. Maarja.
Altijd iets met wiskundequote:
Niet? Ik dacht dat jij me wel kon helpen. Hm. Dan laat ik het voortaan wel in het LaTeX-topic.quote:
Je kunt altijd nog in die saunakelder in K gaan zitten.quote:Op donderdag 4 maart 2010 16:57 schreef Lenny_Leonard het volgende:
Godverdomme wat een drukte. Er was gewoon nergens een computer vrij om aan mijn paper te werken. Kut UvT.
Wat zijn dat?quote:Op zaterdag 6 maart 2010 13:40 schreef Lenny_Leonard het volgende:
Wat heb ik toch een hekel aan die interim exams. Zit er nu eentje te maken met Visone. Iemand bekend hiermee?
Groepsgenoten vinden is het punt vaak niet, maar goede groepsgenoten waar je mee op een lijn ligt is een ander verhaalquote:Op zondag 7 maart 2010 22:28 schreef Citizen.Erased het volgende:
Groepswerk, je moet er maar van houden.
Ik prijs me zeer gelukkig met een goede groep waarmee ik nu al 2 jaar goed samen weet te werken. Ik begrijp ook nooit zo goed hoe het mogelijk is dat bepaalde mensen (die allemaal dezelfde vakken volgen) na 2 jaar nog geen groepsgenoten kunnen vinden.
Vaak als jij vanuit de Bachelor naar de Master gaat, kiezen er een aantal toch voor een andere Master, het is dan juist zaak om weer een goede groep te vinden. Ook als groepsgenoten voor dezelfde master kiezen kan het zijn dat ze een jaar later instromen, of kiezen voor andere keuzevakken.quote:Op zondag 7 maart 2010 22:28 schreef Citizen.Erased het volgende:
Groepswerk, je moet er maar van houden.
Ik prijs me zeer gelukkig met een goede groep waarmee ik nu al 2 jaar goed samen weet te werken. Ik begrijp ook nooit zo goed hoe het mogelijk is dat bepaalde mensen (die allemaal dezelfde vakken volgen) na 2 jaar nog geen groepsgenoten kunnen vinden.
In dat geval begrijp ik het wel. Als je vanuit een andere studie komt dan is het sowieso lastig om een goede groep te vinden omdat je de mensen niet kent.quote:Op zondag 7 maart 2010 22:37 schreef hetzusjevan het volgende:
[..]
Groepsgenoten vinden is het punt vaak niet, maar goede groepsgenoten waar je mee op een lijn ligt is een ander verhaal. Maar ik zit nu in een groepje met 5 anderen, dat is sowieso al geen ideale groepsgrootte (te groot). Bovendien is dit vak van een andere studie: ik ken niemand van die opleiding en dat jaar, dus heb me maar in een willekeurig groepje ingeschreven. Je moet toch wat.
Ook allemaal logisch. Maar ik zie nog steeds mensen die gelijktijdig met mij de pre-master gedaan hebben die nog steeds moeite hebben om een groep te vinden. Volgens mij volgen de meeste MManagement studenten wel ongeveer dezelfde vakken over het algemeen.quote:Op zondag 7 maart 2010 22:39 schreef arj1o1 het volgende:
[..]
Vaak als jij vanuit de Bachelor naar de Master gaat, kiezen er een aantal toch voor een andere Master, het is dan juist zaak om weer een goede groep te vinden. Ook als groepsgenoten voor dezelfde master kiezen kan het zijn dat ze een jaar later instromen, of kiezen voor andere keuzevakken.
Hoe is MIM?quote:Op zondag 7 maart 2010 22:45 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
In dat geval begrijp ik het wel. Als je vanuit een andere studie komt dan is het sowieso lastig om een goede groep te vinden omdat je de mensen niet kent.
[..]
Ook allemaal logisch. Maar ik zie nog steeds mensen die gelijktijdig met mij de pre-master gedaan hebben die nog steeds moeite hebben om een groep te vinden. Volgens mij volgen de meeste MManagement studenten wel ongeveer dezelfde vakken over het algemeen.
Bevalt me erg goed. Die Marketing Research-achtige vakken vind ik sowieso het leukste om te doen. De docent weet alles wel helder uit te leggen en is enthousiast.quote:
Naar wat ik verwachtte. Experimental kun je vrijwel makkelijk met een goed cijfer binnenkoppen overigens.quote:Op zondag 7 maart 2010 22:53 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Bevalt me erg goed. Die Marketing Research-achtige vakken vind ik sowieso het leukste om te doen. De docent weet alles wel helder uit te leggen en is enthousiast.
Het oefententamen dat op blackboard staat viel me wel een beetje tegen. Na de volgende week ga ik me goed voor dat tentamen voorbereiden.
Experimental is wel een waardeloos vak. Het is veelal herhaling uit eerdere cursussen, maar beide docenten weten het niet goed over te brengen. Dat vak ga ik pas in juni doen.
Experimental maak ik me ook niet al teveel zorgen over. De volgende week moet ik eerst SMM maar eens gaan maken, die heb ik de vorige keer laten schieten.quote:Op zondag 7 maart 2010 22:58 schreef arj1o1 het volgende:
[..]
Naar wat ik verwachtte. Experimental kun je vrijwel makkelijk met een goed cijfer binnenkoppen overigens.
Ik las in de Univers overigens dat Marketing Management in de keuzegids masters als slecht was beoordeeld...
Daar was dus ook geen plaats meer. Gewoon elke computer bezet daar, belachelijk.quote:Op zondag 7 maart 2010 22:19 schreef Steve het volgende:
[..]
Je kunt altijd nog in die saunakelder in K gaan zitten.
quote:Beste student,
Onlangs heeft u per e-mail vernomen dat uw UvT-privileges (UvT-mailaccount,
toegang bibliotheek, etc.) opgeheven gaan worden op 13 maart a.s.. Maar als
u onlangs uw bachelor of masterdiploma heeft behaald aan de Universiteit van
Tilburg, dan kunt u als alumnus blijven profiteren van diverse
UvT-voorzieningen! Vul daartoe uw actuele persoonsgegevens in via de website
van het alumnibureau: http://www.uvt.nl/alumni/vragenlijst.html
Met vriendelijke groet,
Alumnibureau Universiteit van Tilburg
Tel: 013-4668701
alumnibureau@uvt.nl
Wat heb je gezegd voor die promotie? En wordt het wel door hetzelfde college behandeld nu?quote:Op maandag 8 maart 2010 16:29 schreef Dr_Strangelove het volgende:
Bizarre dag op de UvT. Eerst een heel vak afgelast vanwege ziekte en niemand met genoeg specialistische kennis voor vervanging, daarna m'n hoorzitting uitgesteld, daarna in een pauze door een docent gevraagd naar m'n naam en daarna of ik zin had in een promotie, en nadat ik een ander vak via de onderwijsbalie had aangemeld kreeg ik te horen dat ze toch een vervanger voor het ene vak hadden gevonden met voldoende kennis van zaken....
quote:De zitting wordt derhalve verplaatst naar donderdag 25 maart a.s.
Aanvangstijdstip en locatie zal u nog schriftelijk door ons secretariaat worden doorgegeven.
Gesprek gepland.quote:Op maandag 8 maart 2010 22:33 schreef Dr_Strangelove het volgende:
Hij vroeg of ik mijn CV wilde opsturen en een cijferlijst, dus dat zal ik morgen eerst maar eens doen. Daarna zal ie wel van gedachten veranderen.
Ik log altijd in via uvt.nl/dlo en dan krijg je eerst zo'n pagina met nieuws ofzo.. lees ik altijd snel overheen. Daar stond het nu op, vandaar dat ik het wist, anders had ik het wss nog niet gezienquote:
Inderdaad een stuk beter, maar ik wist eerst wel precies waar ik op moest "zoeken" om bij bijvoorbeeld het dictatenmagazijn uit te komen. Even wennen is het dus wel.quote:Op woensdag 10 maart 2010 20:41 schreef aardappel het volgende:
Werd verdomd tijd, die uvt zoekmachine was zooooo Katholieke Uuniversiteit Tilburg
Ik ook hoor, maar niet voor alles.quote:Op donderdag 11 maart 2010 08:17 schreef automatic_ het volgende:
Ik heb een hele lijst met favorieten staan, omdat ik nooit iets kon vinden
Ik ben vandaag niet geweest dus ik had het hopelijk afgelopen maandag al gehad.quote:Op donderdag 11 maart 2010 15:06 schreef BlackSheep het volgende:
Morgen waarschijnlijk mijn laatste college ooit
Je kunt nog naar experimental straks, dat volg je toch ook? Wel trakteren dan hequote:Op donderdag 11 maart 2010 15:19 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Ik ben vandaag niet geweest dus ik had het hopelijk afgelopen maandag al gehad.
Experimental laat ik vanmiddag lopen. Zit nu beetje te stressen op SMM, is uiteindelijk toch redelijk veel om allemaal door te nemen en ik wil het goed kennen want ik kan het niet maken om dat tentamen niet te halen.quote:Op donderdag 11 maart 2010 15:24 schreef BlackSheep het volgende:
[..]
Je kunt nog naar experimental straks, dat volg je toch ook? Wel trakteren dan he
Als het niet te veel is, en ik kan het me nog herinneren wil ik het wel eens nalopen.quote:Op donderdag 11 maart 2010 15:42 schreef Citizen.Erased het volgende:
Nog een snelle klacht. Mijn groepje van MIM laat me een beetje in de steek. Ik heb die tweede opdracht mooi in excel gemaakt en die anderen die falen in het nalopen van mijn formules. Volgens mij klopt alles wel maar ik heb liever dat ze het eens narekenen.
Achja het vooruitzicht is dat ik nu zo goed als klaar ben in Tilburg. Dan moet ik aan m'n toekomst gaan denken zelfs
Bedankt voor het aanbod, maar ik vond het wel mooi geweest en heb het opgestuurd naar van Oest. Vertrouw er op dat het zo goed is.quote:Op donderdag 11 maart 2010 17:24 schreef arj1o1 het volgende:
[..]
Als het niet te veel is, en ik kan het me nog herinneren wil ik het wel eens nalopen.
deja vu,dat zei ik vorig jaar ook.quote:Op donderdag 11 maart 2010 15:06 schreef BlackSheep het volgende:
Morgen waarschijnlijk mijn laatste college ooit
Als op het eind van het jaar blijkt dat ik iets te voorbarig ben geweest, mag jij als mod mooi die post aanpassenquote:Op donderdag 11 maart 2010 21:01 schreef GlowMouse het volgende:
[..]
deja vu,dat zei ik vorig jaar ook.
Geen idee. Wij krijgen dat volgend jaar pas en als we het dit jaar willen doen, dan kunnen we het tegelijk met de 3e jaars doenquote:Op vrijdag 12 maart 2010 15:41 schreef hetzusjevan het volgende:
Auto: hoe was het tentamen psychopathologie?
Ooh oke.. oh dan is het voor de 1ejaars en 3ejaars dit jaar denk ik.. verkeerd begrepenquote:Op vrijdag 12 maart 2010 18:07 schreef automatic_ het volgende:
[..]
Geen idee. Wij krijgen dat volgend jaar pas en als we het dit jaar willen doen, dan kunnen we het tegelijk met de 3e jaars doen
Ja, haha.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 19:15 schreef hetzusjevan het volgende:
[..]
Ooh oke.. oh dan is het voor de 1ejaars en 3ejaars dit jaar denk ik.. verkeerd begrepen.
Ja, altijd tentamens vlak voor en vlak na Pinkpop, elk jaar weerquote:Op vrijdag 12 maart 2010 22:04 schreef automatic_ het volgende:
[..]
Ja, haha.
Gisteren was het tentamen voor de 1e jaars en 26 mei de 3e jaars en 2e jaars die het willen doen
Ah, dit is een nieuwe. Mijn 'oude' vpn doet het al een tijd niet meer, echt irritant. Had hem al een paar keer opnieuw geďnstalleerd.. zal deze eens proberen, top!quote:Op vrijdag 12 maart 2010 21:12 schreef GlowMouse het volgende:
http://www.uvt.nl/diensten/lis/software/cisco-vpn-clients.html
64 bits officieel ondersteund
Geen idee. Bij FSW gaat alles nog door [althans, bij mij]quote:Op zondag 14 maart 2010 14:06 schreef aardappel het volgende:
Iemand een idee wat er op 17 maart te doen is? Al mijn colleges (3 maal) zijn dan gecancelled? :\
je kunt nog een pie bakken toch? Waarbij het uiteraard de kunst is om de verhouding omtrek:diameter zo dicht mogelijk π te laten benaderen.quote:Op zondag 14 maart 2010 19:10 schreef Tegan het volgende:
[..]
Omg, ik was het vergeten. Vorig jaar heb ik het wel gevierd
.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |