Dat was de site idd. Die is niet meer.quote:
Je krijgt verder in de game steeds weer andere vogeltjes met andere skillsquote:Op zondag 21 februari 2010 21:55 schreef Catch22- het volgende:
ik heb fifa, rock band, gta en tiger woods er nu op, best lachen..
dat angry birds is idd fucking hilarisch
Net als Crush The Castle dus eigenlijk, zoals die meneer in het reviewfilmpje zei.quote:Op maandag 22 februari 2010 00:28 schreef Biogarde het volgende:
[..]
Je krijgt verder in de game steeds weer andere vogeltjes met andere skills
had inmiddels al een andere site gevonden, die nog wel werkend is.quote:
Heb em ook even gedownload, best leuk idd. Lekker veel levels ook!quote:Op zondag 21 februari 2010 21:51 schreef Skv het volgende:
Stoer.
Ben ook Angry Birds aan het downloaden, ziet er wel vermakelijk uit.
Ach joh.quote:Op maandag 22 februari 2010 00:56 schreef TN-FR het volgende:
[..]
had inmiddels al een andere site gevonden, die nog wel werkend is.
pm is open, want weet niet of ik het hier mag posten.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Thanks moest gelijk denken aan een fraaie versie van Ragdoll Blaster waar ik redelijk verslaafd aan ben. Ook daar is een betaalde en gratis versie van. Overigens komt begin volgende maand daar ook een nieuwe versie van uit.quote:Op zondag 21 februari 2010 21:32 schreef Biogarde het volgende:
Er is een lite-versie en de volledige versie kost 0.79. Echt zo tof
ik koop alleen de apps die ik vaak gebruik en daardoor erg nuttig vind. Zoals een trein, shazam en 9292ov waar ik dan geen moeite hoef te doen voor een update. TomTom ga ik echt niet kopen voor die prijs, daarbij heb ik er ook weinig aan zonder auto.quote:Op maandag 22 februari 2010 04:38 schreef Skv het volgende:
[..]
Ach joh.
www.apptrackr.org
Ik blijf overigens gewoon kopen. Stomme paupers die denken dat de zon voor niets op komt..![]()
Nog steeds...quote:Op dinsdag 16 februari 2010 10:54 schreef Roel_Jewel het volgende:
Batterij van m'n 3GS gaat erg snel leeg. Maar ben niet de enige, zo te zien: http://discussions.apple.com/thread.jspa?threadID=2324513
http://discussions.apple.com/thread.jspa?threadID=2152451
Had 't ook met 3.1.2 al. Vreemd ook dat de gebruikstijd blijft oplopen ondanks dat ik 'm niet de hele tijd gebruik. Zit toch ergens iets fout. Duurt ook altijd héél lang voordat ie is opgestart nadat ik 'm opnieuw opstart.
M'n 2G nog niet naar 3.1.3 geüpdatet en die houdt 't heel wat langer vol. Doe es fixen, Steve!
Wat is t?quote:Op maandag 22 februari 2010 19:49 schreef Nick-GizMo het volgende:
Werkt er iemand hier met ToneFX ?!
En werktie goed?quote:Op woensdag 17 februari 2010 01:12 schreef Angel_of_Dth het volgende:
Navicat voor ¤ 0,79 in de app store. Navigatie die er, zeker voor de prijs, best aardig uitziet. Morgen eens testen.
quote:Op maandag 22 februari 2010 19:49 schreef Nick-GizMo het volgende:
Werkt er iemand hier met ToneFX ?!
quote:Op maandag 22 februari 2010 20:32 schreef o.us het volgende:
[..]
Een musicplayer app voor de Android maar dat heb je niet voor de iPhone.
Okee...quote:Op maandag 22 februari 2010 20:32 schreef o.us het volgende:
[..]
Een musicplayer app voor de Android maar dat heb je niet voor de iPhone.
Heb 'm uitgespeeld, is inderdaad geinig!quote:Op maandag 22 februari 2010 15:47 schreef boem-dikkie het volgende:
Ben al een uur Plants vs. Zombies aan het doen! Geniaal spel!
heb je dus wel op de iphone! Staat alleen in cydiaquote:
GMail.quote:Op dinsdag 23 februari 2010 10:18 schreef Reintji het volgende:
Wat werkt over het algemeen beter in combinatie met de iPhone, Gmail of Hotmail?
Mogelijke oplossing geprobeerd en het lijkt te werken:quote:
Mail app geeft de conversatieview niet weer. De Google mobiele site wel. Ik gebruik zelf iGmail.quote:Op dinsdag 23 februari 2010 11:12 schreef AssyriskaFF het volgende:
Voor hotmail heb ik mboxmail en voor Gmail en Exchange de Mail app van de iPhone.
Bedankt voor de tip! Heb nu alleen alles er dubbel in staan (mijn outlook syncte al met google calendar en daarna met mijn iPhone. Even kijken hoe ik dat op kan lossen.. Waarschijnlijk door gewoon outlook niet meer te laten syncen met de iPhone maar alleen Google Calendar gebruiken.quote:Op dinsdag 23 februari 2010 11:42 schreef funrider het volgende:
Gebruik ook Gmail en Google Calendar op mijn iPhone beide via de 'gewone' e-mail app en Calendar van Apple zelf. Heb eerst lopen tobben met losse apps maar bleek niet nodig te zijn beetje googlen en vond uiteindelijk deze oplossing voor Calendar echt ideaal en gratis.
Ik gebruik ook Gmail (via de gewone mailapp van de iPhone) en Google Calender, en hoe ik die Calender in heb gesteld weet ik niet. Maar die werkt bij mij ook superquote:Op dinsdag 23 februari 2010 11:42 schreef funrider het volgende:
Gebruik ook Gmail en Google Calendar op mijn iPhone beide via de 'gewone' e-mail app en Calendar van Apple zelf. Heb eerst lopen tobben met losse apps maar bleek niet nodig te zijn beetje googlen en vond uiteindelijk deze oplossing voor Calendar echt ideaal en gratis.
Dit werkt nietquote:Op zaterdag 20 februari 2010 20:00 schreef Biogarde het volgende:
http://www.benm.at/2009/06/13/helpbenmat/
Werkt deze ook voor T-Mobile?
Die switch heb ik ook in SBSettings. Heel relax.quote:Op dinsdag 23 februari 2010 17:15 schreef Skv het volgende:
qTweeter heeft een update naar 3.0. Werkt nu helemaal top, Echofon gebruik ik vanaf nu alleen nog maar om tweets te lezen, omdat qTweeter veel fijner werkt.
Heb ook een tetheringswitch gevonden voor SBSettings. Werkt prima, net ff zitten laptoppen in de trein!
Boeiend. Upgrade je toch niet, er verandert toch niks.quote:
In cydia zit een tetheringhack.quote:Op dinsdag 23 februari 2010 19:01 schreef Biogarde het volgende:
[..]
Dit werkt niet![]()
Geen optie, niks.
Als het goed is krijg je nu een nieuwe simkaart, met een nieuw (tijdelijk) nummer. Na een aantal werkdagen wordt je nummer overgezet en ben je weer bereikbaar op je oude nummer.quote:Op dinsdag 23 februari 2010 19:18 schreef Eppie_NL het volgende:
Ik heb net een Iphone 3GS besteld met i-150 (1 jaar). Maar ik heb ook nummerbehoud aangevinkt, maar vraag me af of dat nodig is geweest.
- Ik bel nu prepaid.
- Ik heb een T-mobile sim kaart (eigenlijk een Orange maar die is dus overgenomen door T-mobile).
- Ik wil nummerbehouden.
Krijg ik nu een nieuwe sim kaart bij afsluiten iphone abonnement en heb ik het goed gedaan?
Of is nummerbehoud niet nodig, omdat ik geen sim kaart krijg bij iphone abonnement en omdat ik al een t-mobile prepaid heb?
![]()
Ok.quote:Op dinsdag 23 februari 2010 21:58 schreef stijn_ het volgende:
[..]
Als het goed is krijg je nu een nieuwe simkaart, met een nieuw (tijdelijk) nummer. Na een aantal werkdagen wordt je nummer overgezet en ben je weer bereikbaar op je oude nummer.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |