abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  Admin vrijdag 12 februari 2010 @ 12:25:41 #1
2589 crew  yvonne
On(t)deugend
pi_77915322
‘Het is één grote nachtmerrie die alsmaar erger wordt.’

Maroc.NL sprak Laila el G. de zus van de 18-jarige dader van het scooterongeluk in Nijmegen waarbij een 50-jarige man om het leven kwam.

Drama na drama stapelt zich op nadat twee Marokkaanse jongens op een gestolen scooter een 50-jarige man dood reden in Nijmegen. De twee daders bedreigden daarop het personeel van het Radboud ziekenhuis. De broer van de dader eiste dat het interview met zijn zus en moeder hierover niet mocht verschijnen en zou de journalist van de Gelderlander hebben bedreigd met de dood. De twee Marokkaanse jongens worden ook verdacht van een poging tot overval op hotel Belvoir. Maroc.NL sprak Laila el G. de zus van de 18-jarige dader die haar kant van het verhaal kwijt wilt.

De 19-jarige jongen uit Beuningen en het 18-jarige broertje van Laila uit Nijmegen zitten vast en worden aangeklaagd voor doodslag. Op een vrijdagavond in januari gingen de twee jongens een ritje maken in het centrum. Wegens hun rijgedrag en ontbreken van verlichting werd het tweetal aangehouden, waarop zij op de vlucht sloegen voor de politie. Laila vertelt: “De scooter waarop ze reden was van een van de andere jongens en gestolen. In een flits besloten ze op de vlucht te slaan, dwars tegen het verkeer in.”
Met hoge snelheid reden ze dwars door twee rijen wachtende auto’s en vervolgens door rood. De 50-jarige Arnhemmer Mario van de Geijn stak net over en werd aangereden op het zebrapad. Hij raakte zo zwaar gewond dat hij later overleed. Ook verongelukten de twee jongens ter plekke en werden naar het ziekenhuis afgevoerd.

“Als de politie ze niet zo had opgejaagd, was dit nooit gebeurd”, vindt Laila. “Waarom gingen deze agenten tieners achtervolgen op zo’n druk tijdstip midden in het centrum van Nijmegen? Terwijl overal camera’s hangen en de politie makkelijk de identiteit kan achterhalen. Toen de agenten zagen dat mijn broertje en zijn vriend tegen het verkeer inreden hadden ze de achtervolging moeten staken om anderen en mijn broertje en zijn vriend niet in gevaar te brengen. Mijn broertje en zijn vriend waren bijna dood door dit tragische ongeluk. De politie had de situatie beter moeten inschatten. “

Alle drie werden ze met spoed naar het Radboud ziekenhuis gebracht. De vriend had een ingeklapte long en haar broertje een hersenschudding. De twee bedreigden daarop het ziekenhuispersoneel, hiernaar wordt een onderzoek gestart. Maar de geruchten dat ook de rest van de hele familie het ziekenhuispersoneel heeft bedreigd, kloppen volgens Laila niet. “Wij hebben de mensen in het ziekenhuis zeker niet bedreigd, maar waren aan het huilen en schreeuwen om mijn broertje. Het was een schok voor iedereen in de familie. We dachten dat mijn broertje dood was. Wij mochten hem niet zien of spreken en kregen geen informatie in het ziekenhuis. Het is één grote nachtmerrie die alsmaar erger wordt.”

Is op de vlucht slaan voor de politie met een gestolen scooter niet vragen om problemen? “Het was gewoon een ongeluk, mijn broertje heeft dit nooit met opzet gedaan. Hij heeft die meneer niet eens zien staan. Zijn probleem is dat hij met de verkeerde jongens omgaat die scooters en fietsen stelen. Hij heeft een wajong uitkering en zijn IQ is maar 60. Dus maakt hij verkeerde keuzes. Zijn vriend had die avond veel geblowd en was stoned. Mijn broertje is verder echt een lieve, teruggetrokken jongen en vader van een éénjarig kindje. Hij zou nooit iemand kwaad willen doen.” De jongen staat inderdaad niet te boek als crimineel.

Dan met de situatie over de vermeende doodsbedreiging aan het adres van de journalist van Gelderlander. Deze affaire begon nadat haar moeder en zus contact hadden gezocht met de Gelderlander om meer achtergronden te geven over het ongeluk en hun familielid. Ze wilden hun kant van het verhaal vertellen over de situatie in het ziekenhuis, maar bij de familie bestond ondertussen al veel wantrouwen naar de Gelderlander. Onder druk van de familie werd de moeder overgehaald om de publicatie terug te trekken. “Uit angst voor verdere verdraaiing van woorden, wilden we het interview afblazen”, vertelt Laila.

Haar 19-jarige broer besloot zelf naar de Gelderlander te stappen om er persoonlijk voor te zorgen dat er geen publicatie kwam. De broer zou daar de journalist met de dood hebben bedreigd en gezegd hebben hem te kunnen vinden op zijn huisadres.“Mijn broer was zeer geëmotioneerd toen hij daar heen ging en is verhaal gaan halen, maar hij heeft niemand met de dood bedreigd. Hij vroeg alleen of ze alsjeblieft konden stoppen met schrijven over zijn broertje. Maar het personeel dat daar op dat moment aan het werk was heeft het als dreigend ervaren. Misschien heeft hij zijn stem verheven.”

De betreffende journalist deed maandag aangifte van de doodsbedreiging en de broer meldde zich diezelfde avond bij de politie. Volgens Laila zit hij nu vast wegens openstaande boetes en niet vanwege de beschuldiging van de doodsbedreiging aan de journalist.

EenVandaag had afgelopen vrijdag een tip binnen gekregen van iemand die vertelde dat de Gelderlander na de doodsbedreiging het artikel niet zou publiceren. Zowel Eenvandaag als Geenstijl doken op het onderwerp en ondernamen talloze pogingen de redactie te spreken. Geen enkele reactie. Hoofdredacteur Pijnappels wil vooral weten wie er heeft gelekt naar EenVandaag en richt zijn pijlen daar op. Een intern onderzoek naar uitgaande telefoontjes naar het 035-nummer van het actualiteitenprogramma in Hilversum levert niks op en gisteravond maakte de hoofdredacteur bekend de zoektocht naar de lek stop te zetten.

Het gewraakte interview van moeder en zus is nog steeds niet gepubliceerd. Volgens hoofdredacteur Kees Pijnappels is dat op uitdrukkelijk verzoek van de moeder en zus, die hun medewerking aan het verhaal hebben ingetrokken.

Laila’s verhaal staat behoorlijk haaks op de artikelen die over het drama zijn verschenen. Zo brengt Omroep Gelderland naar buiten dat het duo wordt verdacht van een poging tot overval op het Belvoir hotel. “Hier is absoluut geen sprake van geweest. Hoe kun je in godsnaam een overval plannen als je aan het vluchten bent voor de politie? Ze kwamen daar langs tijdens de achtervolging van de politie en gingen juist de andere kant op. Het is puur een manier om reclame te werven voor het hotel.”, vertelt Laila. Volgens hotelmanager Rieks Lambers van Belvoir was het noch het hotel, noch Omroep Gelderland maar het openbaar ministerie die met deze feiten op de proppen kwam.

“Schandelijk dat het personeel van het hotel en het Radboud ziekenhuis alle feiten heeft verdraaid”, vindt Laila. “Het is geestelijk heel zwaar. Het is bizar dat journalisten zo graag willen scoren met spannende verhalen, dat ze er niet aan denken hoe dit is voor een familie. Als we emotioneel reageren, zien ze dit meteen als doodsbedreiging, maar we waren gewoon overstuur. We hebben dit ongeluk nooit gewild. Opeens bedacht mijn broer om te vluchten en bracht zichzelf en die meneer in gevaar. Maak nooit een ritje op een gestolen scooter. Kijk maar wat de gevolgen zijn. Die meneer is nu overleden en onze familie leeft in een nachtmerrie.”

Bron: Hoofdredactie Maroc.NL
http://www.maroc.nl/forums/showthread.php?t=293291

_____________________________________________

Inderdaad, wat je zegt, een grote nachtmerrie.
quote:
Zo brengt Omroep Gelderland naar buiten dat het duo wordt verdacht van een poging tot overval op het Belvoir hotel. “Hier is absoluut geen sprake van geweest. Hoe kun je in godsnaam een overval plannen als je aan het vluchten bent voor de politie? Ze kwamen daar langs tijdens de achtervolging van de politie en gingen juist de andere kant op. Het is puur een manier om reclame te werven voor het hotel.”, vertelt Laila.
Die marketing tegenwoordig

De 50-jarige Arnhemmer Mario van de Geijn stak net over en werd aangereden op het zebrapad. Hij raakte zo zwaar gewond dat hij later overleed

en:
quote:
Als de politie ze niet zo had opgejaagd, was dit nooit gebeurd”, vindt Laila. “Waarom gingen deze agenten tieners achtervolgen op zo’n druk tijdstip midden in het centrum van Nijmegen? Terwijl overal camera’s hangen en de politie makkelijk de identiteit kan achterhalen. Toen de agenten zagen dat mijn broertje en zijn vriend tegen het verkeer inreden hadden ze de achtervolging moeten staken om anderen en mijn broertje en zijn vriend niet in gevaar te brengen. Mijn broertje en zijn vriend waren bijna dood door dit tragische ongeluk. De politie had de situatie beter moeten inschatten. “
Ik heb verder niets meer toe te voegen.
Het broertje is volgens mij niet de enige met een IQ van 60...
Yvonne riep ergens: Static is gewoon Static, je leeft met hem of niet.
Geen verborgen agenda's, trouw, grote muil, lief hartje, bang voor bloed, scheld FA's graag uit voor lul.


Op dinsdag 26 oktober 2021 16:46 schreef Elan het volgende:
Hier sta ik dan weer niet van te kijken Zelfs het virus is bang voor jou.
pi_77915516
Idd, altijd weer die eeuwige slachtofferrol.
quote:
“Als de politie ze niet zo had opgejaagd, was dit nooit gebeurd”, vindt Laila
Neem toch gewoon verantwoording voor je eigen daden. En loop ze niet van een ander goed te praten.
"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"
pi_77915543
quote:
Op vrijdag 12 februari 2010 12:25 schreef yvonne het volgende:
‘Het is één grote nachtmerrie die alsmaar erger wordt.’


“Als de politie ze niet zo had opgejaagd, was dit nooit gebeurd”, vindt Laila. “Waarom gingen deze agenten tieners achtervolgen op zo’n druk tijdstip midden in het centrum van Nijmegen?
Misschien omdat ze levensgevaarlijk aan het spookrijden waren?! FFS
quote:
Is op de vlucht slaan voor de politie met een gestolen scooter niet vragen om problemen? “Het was gewoon een ongeluk, mijn broertje heeft dit nooit met opzet gedaan.
Hoezo ontwijken van een behoorlijk belangrijke vraag?
quote:
Hij heeft die meneer niet eens zien staan. Zijn probleem is dat hij met de verkeerde jongens omgaat die scooters en fietsen stelen. Hij heeft een wajong uitkering en zijn IQ is maar 60. Dus maakt hij verkeerde keuzes. Zijn vriend had die avond veel geblowd en was stoned. Mijn broertje is verder echt een lieve, teruggetrokken jongen en vader van een éénjarig kindje. Hij zou nooit iemand kwaad willen doen.” De jongen staat inderdaad niet te boek als crimineel.
IQ van 60 en een wajong. Oftewel hij is geestelijk gehandicapt. En heeft nog een kind ook FFS.
Dus die vriend heeft onder invloed iemand kapot gereden..... Hopelijk levenslang voor die pauper.
pi_77915575
Wat een dom wijf, die Laila. (':
pi_77915596
quote:
Op vrijdag 12 februari 2010 12:34 schreef MINDSICK het volgende:
Wat een dom wijf, die Laila. (':
Iets met de appel en de boom..
"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"
pi_77915613
Precies dezelfde redenatie als in Parijs destijds. De schuld ligt niet bij degene die probeert te vluchten, maar bij de politie die ze achtervolgt. Ik vraag me serieus af waar ze zulke fucked up logica vandaan halen.
People should not be afraid of their governments. Governments should be afraid of their people.
pi_77915621
Dat mens is echt knettergek. Na het lezen van dit verhaal zie je ook gelijk haarfijn waar het probleem binnen een groot deel van de Marokkaanse gemeenschap ligt. In plaats van veroordelen in bescherming nemen, met vingertjes wijzen naar anderen en de oorzaken buiten zichzelf zoeken. In en in triest.
  vrijdag 12 februari 2010 @ 12:36:24 #8
15967 Frollo
You know I am a righteous man
pi_77915632
quote:
De politie had de situatie beter moeten inschatten.
Daar heeft ze heel misschien een klein beetje gelijk in, maar ze zit nou niet bepaald in de meest objectieve positie om hier iets over te mogen zeggen.

Daarnaast hoort iemand met een IQ van 60 gewoon in een beveiligde omgeving en zeker niet op een scooter met 'verkeerde vrienden'.

En die journalisten hebben die bedreiging verzonnen, right.

Laat die hele familie gewoon verder hun kop houden. Zoek alsjeblieft de openbaarheid niet meer op, jullie kunnen het toch nooit meer goedpraten en niemand zit te wachten op jullie smoezen. Probeer nog iets voor de samenleving te betekenen, voor zover dat nog gaat, en hou verder je kop.
pi_77915688
Ze moeten zelf maar eens verantwoordelijkheid leren te nemen voor hun eigen daden als ik dat zo lees. Ze geven alles en iedereen, behalve henzelf, de schuld lijkt het. Het zijn altijd de lieve en aardige jongens die nooit iemand kwaad doen.
  vrijdag 12 februari 2010 @ 12:39:17 #10
72256 wise
Echoes - KL/B/
pi_77915699
Wat een ontzettend achterlijk wijf zeg

Beetje proberen goed te praten. Maarja, dat kennen we ondertussen wel.

"het is een lieve jongen" ¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡

Dat ze lang mogen rotten in de cel.
Tuig die je niet mist in de samenleving.
I had a splitting headache.From which the future's made.
† Ryan Dunn (June 11, 1977 – June 20, 2011)
It's funny. All you have to do is say something nobody understands and they'll do practically anything you want them to.
VIVA LA ASSANGE¡
  vrijdag 12 februari 2010 @ 12:40:14 #11
6253 HeatWave
Apex Predator
pi_77915732
"iedereen steelt wel eens een tasje"

Nuff said.
A gentle wave of heat flows over the FOK! forum
Get woke, go broke!
  vrijdag 12 februari 2010 @ 12:40:50 #12
262 Re
Kiss & Swallow
pi_77915743
ipv hun woede te richten op degene die gewoon hun werk doen zouden ze hun woede wel eens mogen richten naar de bestuurder van de scooter... maar dat zal wel een soort nestbevuiling zijn dan?
04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15
  Moderator vrijdag 12 februari 2010 @ 12:41:34 #13
121347 crew  senesta
Risicovol
pi_77915768
Triest
JoOlz: "So much good shit in senesta's head, I call it Ideahhrea."
pi_77915803
.......
Hoe bestaat het?
Steeds als ik tegen de lamp loop,
neem ik een stukje licht mee.
Knibbel, Knabbel etc met veel foto's! IV
  Licht Ontvlambaar vrijdag 12 februari 2010 @ 12:43:01 #15
7020 Sjeen
...gevaarlijke vrouw...
pi_77915810
quote:
Op vrijdag 12 februari 2010 12:38 schreef Citizen.Erased het volgende:
Ze moeten zelf maar eens verantwoordelijkheid leren te nemen voor hun eigen daden als ik dat zo lees. Ze geven alles en iedereen, behalve henzelf, de schuld lijkt het. Het zijn altijd de lieve en aardige jongens die nooit iemand kwaad doen.
Dat inderdaad... Het ligt altijd aan iemand anders.
You can't start a fire without a spark...
♥ Isa ♥ | In vuur en vlam
A dirty mind is a joy forever!
pi_77915874
quote:
Op vrijdag 12 februari 2010 12:40 schreef HeatWave het volgende:
"iedereen steelt wel eens een tasje"

Nuff said.

Tuurlijk...
"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"
pi_77915906
Laila is niet heel slim. Kan ze wel iets aan doen, maar doet het niet.

Eigen keus. Meer dan haar uitlachen kan ik op dit moment dan ook niet.
  vrijdag 12 februari 2010 @ 12:48:11 #18
116015 SicSicSics
Crushing Cranial Contents!
pi_77915941
quote:
Die meneer is nu overleden en onze familie leeft in een nachtmerrie.
Precies! Die meneer heeft hier geen last meer van, maar zij wel!
Fine, fuck you then!
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts.
pi_77915959
quote:
Weet je wat een grote nachtmerrie is Laila?

Dat een ooit mooi land met een open samenleving is volgestroomd met mensen als jij, je broer en de rest van je familie.

Dat we in ons eigen land worden bespuugd, uitgescholden, beroofd en doodgestoken door mensen als jouw broer.

Dat oude mensen in hun eigen huis worden afgeperst door mensen als jouw broer.

Dat meisjes worden verkracht door groepen jongens als jouw broer.

Dat we ons eigen land moesten ontvluchten door mensen als jouw broer.

Dat, Laila, is een nachtmerrie. En eentje die niet over zal gaan.

Ik wens de familie van het slachtoffer van je broer veel sterkte.

Jou niet. Jullie hebben tenslotte toch niets verkeerd gedaan.
Een reactie op Maroc

[ Bericht 0% gewijzigd door capricia op 12-02-2010 12:59:18 ]
"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"
pi_77916153
Hee, jullie moeten wel respect voor haar hebben hoor!! Ik weet ook niet waarom, maar je moet wel respect voor haar hebben!

[/sarcasme]

[ Bericht 0% gewijzigd door buitenbeentje op 12-02-2010 13:15:58 ]
Work mode_ [ ] on
__________ [x] off
relax mode_ [x] on
__________ [ ] off
pi_77916169
quote:
Op vrijdag 12 februari 2010 12:48 schreef capricia het volgende:

[..]

Reactie op Maroc
NEE

[ Bericht 37% gewijzigd door yvonne op 12-02-2010 12:56:32 ]
pi_77916396
Goed om ook eens de andere kant te horen van het verhaal. Niet van dat meisje, want zij is nogal naïef (ook wel iets logisch gezien de situatie waar ze in zit.)
Wel van de andere betrokkenen, dat de rest van het verhaal toch iets anders in elkaar zit.

Praat ik het gedrag van die jongens goed? Zeker niet, dat ze maar goed gestraft mogen worden!
  Licht Ontvlambaar vrijdag 12 februari 2010 @ 13:06:01 #23
7020 Sjeen
...gevaarlijke vrouw...
pi_77916458
quote:
Op vrijdag 12 februari 2010 13:04 schreef DJKoster het volgende:
Goed om ook eens de andere kant te horen van het verhaal. Niet van dat meisje, want zij is nogal naïef (ook wel iets logisch gezien de situatie waar ze in zit.)
Wel van de andere betrokkenen, dat de rest van het verhaal toch iets anders in elkaar zit.

Praat ik het gedrag van die jongens goed? Zeker niet, dat ze maar goed gestraft mogen worden!
Dat vraag ik me dus af... of het daadwerkelijk zo anders in elkaar zit als voorheen weergegeven.
You can't start a fire without a spark...
♥ Isa ♥ | In vuur en vlam
A dirty mind is a joy forever!
  vrijdag 12 februari 2010 @ 13:06:06 #24
116015 SicSicSics
Crushing Cranial Contents!
pi_77916462
quote:
Op vrijdag 12 februari 2010 12:48 schreef capricia het volgende:
Een reactie op Maroc
Je kan natuurlijk ook de andere kant op doorslaan! Wat een huilie! Ik moet mijn land ontvluchten want ik ben nergens meer veilig! Pffft!
Fine, fuck you then!
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts.
  vrijdag 12 februari 2010 @ 13:06:35 #25
274062 Sjaakz
Teflonbuikspreekpop
pi_77916483
Wat een belachelijke reactie, en vreemde ideeën houdt ze er toch op na, is mijn eerste gedachte als ik dat stuk lees. Dan lees ik weer de reacties op haar verhaal en dan blijkt het met Laila eigenlijk wel mee te vallen. Het kan nog een stuk erger.
pi_77916509
Dit is zo ZIEK dat woorden tekort schieten. Die volkomen geschifte meid zou zich eens moeten realiseren dat je gewoon NIET hoort weg te rijden voor de politie wanneer je wordt aangehouden. Alle ellende is DAARMEE en nergens anders mee begonnen.

De hele situatie is trouwens zo ziek als maar kan. Een IQ van 60 hebben, pas 19 jaar zijn, maar wel vader van een eenjarig kind. Nou, dat kind gaat een kansrijke toekomst tegemoet zeg.

Kortom:
pi_77916572
mensen, hebben we aub wel wat respect voor dat soort cultuurverrijking. Het is echt een zegen, al die inteelthuwelijken met verhoogde kans op aangeboren afwijkingen.
Rik: Hey guys, wouldn't it be AMAZING if all this money was real?
Vyvyan: Rik, that is the single most predictable and BORING thing anyone could ever say whilst playing Monopoly.
pi_77916604
quote:
Op vrijdag 12 februari 2010 13:06 schreef Sjeen het volgende:

[..]

Dat vraag ik me dus af... of het daadwerkelijk zo anders in elkaar zit als voorheen weergegeven.
Mwah, iig:
quote:
Het gewraakte interview van moeder en zus is nog steeds niet gepubliceerd. Volgens hoofdredacteur Kees Pijnappels is dat op uitdrukkelijk verzoek van de moeder en zus, die hun medewerking aan het verhaal hebben ingetrokken.
quote:
Laila’s verhaal staat behoorlijk haaks op de artikelen die over het drama zijn verschenen. Zo brengt Omroep Gelderland naar buiten dat het duo wordt verdacht van een poging tot overval op het Belvoir hotel. “Hier is absoluut geen sprake van geweest. Hoe kun je in godsnaam een overval plannen als je aan het vluchten bent voor de politie? Ze kwamen daar langs tijdens de achtervolging van de politie en gingen juist de andere kant op. Het is puur een manier om reclame te werven voor het hotel.”, vertelt Laila. Volgens hotelmanager Rieks Lambers van Belvoir was het noch het hotel, noch Omroep Gelderland maar het openbaar ministerie die met deze feiten op de proppen kwam.
  vrijdag 12 februari 2010 @ 13:11:37 #29
66470 Klonk
Koning van Tofania
pi_77916628
Here god wat een reactie van dat kind
Klonk is alleen Klonk als er Klonk op staat
  vrijdag 12 februari 2010 @ 13:12:55 #30
156145 Lucifer_Doosje
Licht ontvlambaar
pi_77916675
Ow wat zijn ze weer zielig. Wat een walgelijk kind is dat zeg
Op zaterdag 26 juli 2008 11:43 schreef Kali-Mist1 het volgende:
lucifer FTW!!!!
  Licht Ontvlambaar vrijdag 12 februari 2010 @ 13:13:32 #31
7020 Sjeen
...gevaarlijke vrouw...
pi_77916692
quote:
Op vrijdag 12 februari 2010 13:06 schreef Sjaakz het volgende:
Wat een belachelijke reactie, en vreemde ideeën houdt ze er toch op na, is mijn eerste gedachte als ik dat stuk lees. Dan lees ik weer de reacties op haar verhaal en dan blijkt het met Laila eigenlijk wel mee te vallen. Het kan nog een stuk erger.
Welke reacties? Ik vind ze hier verre van belachelijk eigenlijk.
You can't start a fire without a spark...
♥ Isa ♥ | In vuur en vlam
A dirty mind is a joy forever!
  vrijdag 12 februari 2010 @ 13:14:33 #32
116015 SicSicSics
Crushing Cranial Contents!
pi_77916720
quote:
Op vrijdag 12 februari 2010 13:09 schreef Boris_Karloff het volgende:
mensen, hebben we aub wel wat respect voor soort cultuurverrijking. Het is echt een zegen, al die inteelthuwelijken met verhoogde kans op aangeboren afwijkingen.
Dit is een standaard sjonnie reactie hoor. Die hebben ook nooit wat gedaan en liepen alleen maar op straat 'Typical, just walking behind their dick' als ze 'opeens' aangehouden, achtervolgt of neergeschoten worden. Daarna blijken het altijd fantastische jongens te zijn die helemaal niks te maken hadden met de overval, vechtpartij of gestolen auto waar ze in reden.

Dat heeft niet zoveel met cultuur verrijking te maken.
Fine, fuck you then!
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts.
  vrijdag 12 februari 2010 @ 13:17:38 #33
262 Re
Kiss & Swallow
pi_77916818
op zich is het natuurlijk niet vreemd dat je eigen familie het voor je opneemt en de andere kant van het verhaal laten zien, maar nergens wordt door zuslief de hand in eigen boezem gestoken en is het altijd de ander die eigenlijk de schuldige is...
04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15
  vrijdag 12 februari 2010 @ 13:19:40 #34
15967 Frollo
You know I am a righteous man
pi_77916882
quote:
Op vrijdag 12 februari 2010 13:14 schreef SicSicSics het volgende:

[..]

Dit is een standaard sjonnie reactie hoor. Die hebben ook nooit wat gedaan en liepen alleen maar op straat 'Typical, just walking behind their dick' als ze 'opeens' aangehouden, achtervolgt of neergeschoten worden. Daarna blijken het altijd fantastische jongens te zijn die helemaal niks te maken hadden met de overval, vechtpartij of gestolen auto waar ze in reden.

Dat heeft niet zoveel met cultuur verrijking te maken.
Helemaal waar natuurlijk, maar je negeert zijn tweede zin. Met die opmerking over aangeboren afwijkingen door inteelthuwelijken heeft B_K zeker een punt.
  vrijdag 12 februari 2010 @ 13:20:41 #35
172669 Papierversnipperaar
Cafeïne is ook maar een drug.
pi_77916920
quote:
“Als de politie ze niet zo had opgejaagd, was dit nooit gebeurd”, vindt Laila.
Ik vind dat Laila min sexslavin moet worden.
Free Assange! Hack the Planet
[b]Op dinsdag 6 januari 2009 19:59 schreef Papierversnipperaar het volgende:[/b]
De gevolgen van de argumenten van de anti-rook maffia
pi_77917022
Aangezien de servers van maroc.nl de belangstelling van de vele geïnteresseerden in het verhaal van laila niet aankunnen, misschien handig om de mirror van GS ook te vermelden

OT: wat een achterlijk wijf
pi_77917047
Gelukkig voelt ze wel erg mee met de familie van het slachtoffer.
🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️ TikTok next Block
pi_77917053
quote:
Hij heeft die meneer niet eens zien staan. Zijn probleem is dat hij met de verkeerde jongens omgaat die scooters en fietsen stelen. Hij heeft een wajong uitkering en zijn IQ is maar 60. Dus maakt hij verkeerde keuzes.
Tuurlijk. Haar broer is zielig en de schuld ligt altijd bij anderen. Waarom keek die meneer niet uit .

Het is pure ranzigheid dat dit soort mensen blijkbaar niet het geestelijke vermogen hebben om de hand in eigen boezem te steken en in dit geval haar broertje op zijn minst krachtig veroordeelt. Daarentegen is het meer een poging om medelijden op te roepen en zichzelf en haar familie als het slachtoffer te zien.
  vrijdag 12 februari 2010 @ 13:26:22 #39
129292 LXIV
Cultuurmoslim
pi_77917120
Ik ben het wel eens met de stelling: Het is één grote nachtmerrie die alsmaar erger wordt.

Maar dan doel ik eerder op de immigratie en natuurlijke groei van dit soort pracht"mensen" in Nederland.
The End Times are wild
pi_77917368
Walgelijk. Die man die is doodgereden heeft waarschijnlijk ook een gezin. Een onschuldige die gewoon een straat oversteekt. Die zitten nu zonder vader omdat 2 mongolen zich zo gedragen .

Laat ze maar een jaartje of 20-25 in de cel doorbrengen. Liefst levenslang want met dit soort idioten komt het nooit meer goed
  Admin vrijdag 12 februari 2010 @ 13:33:58 #41
2589 crew  yvonne
On(t)deugend
pi_77917380
Hoe kom je als mens zover om niet verder te kijken, ik ben er van overtuigd dat ze het meent en dat ze volledig overtuigd zijn van hun gelijk.
Maar: hoe kóm je zover!
Yvonne riep ergens: Static is gewoon Static, je leeft met hem of niet.
Geen verborgen agenda's, trouw, grote muil, lief hartje, bang voor bloed, scheld FA's graag uit voor lul.


Op dinsdag 26 oktober 2021 16:46 schreef Elan het volgende:
Hier sta ik dan weer niet van te kijken Zelfs het virus is bang voor jou.
pi_77917391
quote:
Op vrijdag 12 februari 2010 13:12 schreef Lucifer_Doosje het volgende:
Ow wat zijn ze weer zielig. Wat een walgelijk kind is dat zeg
When I get sad, I stop being sad and just be awesome instead.
pi_77917442
Konden ze haar niet in bescherming nemen? Wat een smakeloos interview.
Huur deze plek voor ¤100 per maand!
pi_77917451
quote:
Mijn broertje en zijn vriend waren bijna dood door dit tragische ongeluk. De politie had de situatie beter moeten inschatten.
Dit vind ik misschien nog wel het ergste. Haar broertje had wel dood kunnen zijn, zegt ze. Dat datzelfde broertje wel iemand anders heeft doodgereden wordt voor het gemak maar even vergeten...

pi_77917534
Ja, ik generaliseer.
  vrijdag 12 februari 2010 @ 13:37:55 #46
137556 L.no
Midlife crisis
pi_77917537
quote:
Op vrijdag 12 februari 2010 12:40 schreef HeatWave het volgende:
"iedereen steelt wel eens een tasje"

Nuff said.
Dat dus.
"Give me some chocolate or I will cut you" -Becky
pi_77917553
quote:
Op vrijdag 12 februari 2010 13:37 schreef L.no het volgende:

[..]

Dat dus.
Jij ook al
"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"
pi_77917561
quote:
Op vrijdag 12 februari 2010 13:33 schreef yvonne het volgende:
Hoe kom je als mens zover om niet verder te kijken, ik ben er van overtuigd dat ze het meent en dat ze volledig overtuigd zijn van hun gelijk.
Maar: hoe kóm je zover!
Nou ja, het is natuurlijk wel het zusje van die gozer die met een hersenschudding in het ziekenhuis ligt-lag. Dan ben je ook niet echt meer in staat tot het geven van een rationele verklaring lijkt mij.
Honey ! Take me drunk, i am home !
pi_77917646
quote:
Wegens hun rijgedrag en ontbreken van verlichting werd het tweetal aangehouden, waarop zij op de vlucht sloegen voor de politie.
Opmerking 1 en 2: Je hoort niet te gaan rijden op een scooter zonder verlichting. En als je wordt aangehouden door de politie, hoor je gewoon te stoppen.
quote:
De scooter waarop ze reden was van een van de andere jongens en gestolen. In een flits besloten ze op de vlucht te slaan, dwars tegen het verkeer in.
Opmerking 3 en 4: Ze reden dus op een gestolen scooter. Ze zijn daarnaast ZELF zo dom geweest om te vluchten tegen het verkeer in.
quote:
Met hoge snelheid reden ze dwars door twee rijen wachtende auto’s en vervolgens door rood. De 50-jarige Arnhemmer Mario van de Geijn stak net over en werd aangereden op het zebrapad. Hij raakte zo zwaar gewond dat hij later overleed.
Opmerking 5 en 6: Ze zijn ZELF door rood gereden en ze zijn er ZELF verantwoordelijk voor dat zie iemand hebben aangereden, die daaraan is overleden.
quote:
“Als de politie ze niet zo had opgejaagd, was dit nooit gebeurd”, vindt Laila. “Waarom gingen deze agenten tieners achtervolgen op zo’n druk tijdstip midden in het centrum van Nijmegen? Terwijl overal camera’s hangen en de politie makkelijk de identiteit kan achterhalen. Toen de agenten zagen dat mijn broertje en zijn vriend tegen het verkeer inreden hadden ze de achtervolging moeten staken om anderen en mijn broertje en zijn vriend niet in gevaar te brengen. Mijn broertje en zijn vriend waren bijna dood door dit tragische ongeluk. De politie had de situatie beter moeten inschatten."
Opmerking 7: De politie heeft geen schuld, de beide daders hebben dat. Zij zijn degene die met gevaarlijk weggedrag rondrijden op een scooter zonder verlichting. Ze vormden al een gevaar op zich. Bovendien is het nog maar zeer de vraag in hoeverre de politie de achtervolging heeft ingezet.
quote:
Maar de geruchten dat ook de rest van de hele familie het ziekenhuispersoneel heeft bedreigd, kloppen volgens Laila niet. “Wij hebben de mensen in het ziekenhuis zeker niet bedreigd, maar waren aan het huilen en schreeuwen om mijn broertje. Het was een schok voor iedereen in de familie. We dachten dat mijn broertje dood was. Wij mochten hem niet zien of spreken en kregen geen informatie in het ziekenhuis.”
Opmerking 8: Als je zo zeker weet dat je niemand hebt bedreigd, waarom beschrijf je dan vervolgens de schokkende, verwarrende situatie? Het lijkt erop dat iedereen in shock was, dus hoe je dan zo zeker kunt weten dat niemand is bedreigd, is mij een raadsel.
quote:
“Het was gewoon een ongeluk, mijn broertje heeft dit nooit met opzet gedaan. Hij heeft die meneer niet eens zien staan."
Opmerking 9: Het ene ongeluk is het andere niet. Dit ongeluk was te voorkomen geweest als die jongens gewoon waren gestopt voor de politie en minder roekeloos weggedrag ten toon hadden gespreid.
quote:
Zijn probleem is dat hij met de verkeerde jongens omgaat die scooters en fietsen stelen. Hij heeft een wajong uitkering en zijn IQ is maar 60. Dus maakt hij verkeerde keuzes.
Opmerking 10: Waarom weten die mondige familieleden zo'n jongen er niet van te weerhouden om met de verkeerde mensen om te gaan? Waar waren de ouders toen het aankwam op opvoeding? Waarom staan ze vervolgens WEL allemaal moord en brand te schreeuwen in dat ziekenhuis?
quote:
Mijn broertje is verder echt een lieve, teruggetrokken jongen en vader van een éénjarig kindje. Hij zou nooit iemand kwaad willen doen.” De jongen staat inderdaad niet te boek als crimineel.
Opmerking 11: Hoe komt het dat de vader van een 1-jarig kindje niet wat meer verantwoordelijkheidsgevoel heeft dan samen met een vriend op een gestolen scooter zonder verlichting roekeloos door het verkeer te scheuren? "Hij had wel dood kunnen gaan", schrijft Laila zelf. Was 'leuk' geweest voor die 1-jarige baby; geen vader meer hebben.
quote:
Ze wilden hun kant van het verhaal vertellen over de situatie in het ziekenhuis, maar bij de familie bestond ondertussen al veel wantrouwen naar de Gelderlander. Onder druk van de familie werd de moeder overgehaald om de publicatie terug te trekken. “Uit angst voor verdere verdraaiing van woorden, wilden we het interview afblazen”, vertelt Laila.
Opmerking 12: Typisch dat die moeder zwicht voor familiedruk. Gezien de taferelen in het ziekenhuis en op de krantenredactie willen we niet eens weten hoe dat gegaan moet zijn. En hoezo 'verdere' verdraaiing? Welke woorden zijn er daarvoor al verdraaid? Er is alleen een brief van de familie in de krant gepubliceerd. En die is niet verdraaid.
quote:
“Mijn broer was zeer geëmotioneerd toen hij daar heen ging en is verhaal gaan halen, maar hij heeft niemand met de dood bedreigd. Hij vroeg alleen of ze alsjeblieft konden stoppen met schrijven over zijn broertje. Maar het personeel dat daar op dat moment aan het werk was heeft het als dreigend ervaren. Misschien heeft hij zijn stem verheven.”
Opmerking 13: Met stelligheid meldt ze dat haar broer niemand met de dood heeft bedreigd. Maar hij was wel "zeer geëmotioneerd" toen hij erheen ging. Aangezien Laila er zelf niet bij was, kan ze onmogelijk weten wat haar broer daar allemaal heeft geroepen. Gezien het gedrag van andere familieleden heeft hij de schijn in elk geval tegen.
quote:
Volgens Laila zit hij nu vast wegens openstaande boetes en niet vanwege de beschuldiging van de doodsbedreiging aan de journalist.
Opmerking 14: Een openstaande boete, ook dat nog. Die broer is dus ook niet zo'n lieverdje, blijkt al wel.
quote:
“Schandelijk dat het personeel van het hotel en het Radboud ziekenhuis alle feiten heeft verdraaid”, vindt Laila. “Het is geestelijk heel zwaar. Het is bizar dat journalisten zo graag willen scoren met spannende verhalen, dat ze er niet aan denken hoe dit is voor een familie."
Opmerking 15: Het is maar zeer de vraag wie hier nu eigenlijk de feiten verdraait. De kans dat het Laila's familie is die een compleet verkeerde voorstelling van zaken geeft, lijkt me heel reëel. Ze hebben het trouwens ook over zichzelf afgeroepen, met zowel hun wangedrag als uitlatingen. Door de nieuwste opmerkingen van Laila is het begrip voor de familie zeker niet vergroot.
quote:
"Als we emotioneel reageren, zien ze dit meteen als doodsbedreiging, maar we waren gewoon overstuur. We hebben dit ongeluk nooit gewild. Opeens bedacht mijn broer om te vluchten en bracht zichzelf en die meneer in gevaar."
Opmerking 16: Beste meid, die meneer is niet "in gevaar" gebracht, maar hartstikke dood gereden door je broer en zijn vriend. Open je ogen voor de realiteit.
quote:
"Maak nooit een ritje op een gestolen scooter. Kijk maar wat de gevolgen zijn. Die meneer is nu overleden en onze familie leeft in een nachtmerrie.”
Opmerking 17: Het lag toch allemaal aan de politie? En dat ze een stop-teken kregen, kwam niet omdat die scooter gestolen was, maar vanwege het roekeloze rijgedrag en het rijden zonder licht. Veel snap je er niet van hè, Laila.

Tot slot betuig ik nog eens mijn medeleven aan de nabestaanden van het slachtoffer. Wat moet het afgrijselijk kwetsend zijn om dit soort bagger te moeten lezen. Sterkte gewenst.
pi_77917662
ik zeggen stemmen op GroenLinks en de PvdA zodat dit soort tragedies nooit meer kunnen gebeuren!
Aaah the beauty of digital reproduction.
Is it alive, or is it Phalanx?
--- Cameron Hodge ---
pi_77917673
quote:
Op vrijdag 12 februari 2010 13:33 schreef yvonne het volgende:
Hoe kom je als mens zover om niet verder te kijken, ik ben er van overtuigd dat ze het meent en dat ze volledig overtuigd zijn van hun gelijk.
Maar: hoe kóm je zover!
Je komt het wel vaker tegen. In alle vormen van overtuigingen. Religie, politieke voorkeuren en richtingen, voetbal clubs, etc. Maar het is inderdaad interessant om te weten wat iemand zo overtuigd maakt van zijn/haar gelijk.
pi_77917796
quote:
Op vrijdag 12 februari 2010 13:33 schreef yvonne het volgende:
Hoe kom je als mens zover om niet verder te kijken, ik ben er van overtuigd dat ze het meent en dat ze volledig overtuigd zijn van hun gelijk.
Maar: hoe kóm je zover!
Misschien komt ze wel niet zo vaak buiten, en heeft ze het nieuws niet zo gevolgd de laatste tijd.
Of snapt ze niet dat wanneer een neef met bliksemende ogen en veel stemverheffing zn vuist op de balie slaat bij de gelderlander, dat als intimiderend kan worden ervaren, hij was toch tenslotte alleen maar "emotioneel" ?
Of misschien komt het niet in dr op dat mannen, die altijd zo slim en verstandig, en het verantwoordelijke hoofd van het gezin worden geacht te zijn (zelfs met een iq van 60 ) ook wel eens iets idioots doen.

kan gebeuren toch?
Mijn foto's op Flickr!
[b]Op 15-09-2006 10:28 schreef Hans_Gielus[/b]
Namens Fryslân hoop ik dat je van een berg afkukelt _O-
  vrijdag 12 februari 2010 @ 13:47:26 #53
262 Re
Kiss & Swallow
pi_77917954
quote:
Op vrijdag 12 februari 2010 13:41 schreef PhalanX het volgende:
ik zeggen stemmen op GroenLinks en de PvdA zodat dit soort tragedies nooit meer kunnen gebeuren!
hebben wij het geluk dat we op de PVV kunnen stemmen want dan zal er nooit iemand meer vluchten bij aanhouding of dodelijke slachtoffers vallen bij verkeersongelukken
04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15
pi_77917967
Volgens mij heeft ze nog niet half door hoe groot haar nachtmerrie is.
  vrijdag 12 februari 2010 @ 13:48:51 #55
163094 Ladidadida
En zo is het. En niet anders.
pi_77918024
Wat moet je hier nou nog over zeggen Onvoorstelbaar.
Op vrijdag 6 februari 2009 08:48 schreef ajf het volgende:
Cada día te quiero más que ayer y menos que mañana O+
pi_77918044
quote:
Op vrijdag 12 februari 2010 13:43 schreef Gripper het volgende:
Misschien komt ze wel niet zo vaak buiten, en heeft ze het nieuws niet zo gevolgd de laatste tijd.
Of snapt ze niet dat wanneer een neef met bliksemende ogen en veel stemverheffing zn vuist op de balie slaat bij de gelderlander, dat als intimiderend kan worden ervaren, hij was toch tenslotte alleen maar "emotioneel" ?
Of misschien komt het niet in dr op dat mannen, die altijd zo slim en verstandig, en het verantwoordelijke hoofd van het gezin worden geacht te zijn (zelfs met een iq van 60 ) ook wel eens iets idioots doen.
Treffend verwoord. Door het hele artikel heen is te lezen hoe ze stelselmatig het gedrag van haar broers afzwakt en goedpraat en het (veronderstelde) gedrag van anderen neerzet als "schandelijk", enzovoort. Ik schreef daarom in mijn eerste reactie niet voor niets: ZIEK
  vrijdag 12 februari 2010 @ 13:50:35 #57
15967 Frollo
You know I am a righteous man
pi_77918090
Inderdaad schandalig hoe het Belvoir hotel over de rug van deze arme, zwaargetroffen familie reclame maakt! Ik moet er haast van huilen!
pi_77918133
quote:
hebben wij het geluk dat we op de PVV kunnen stemmen want dan zal er nooit iemand meer vluchten bij aanhouding of dodelijke slachtoffers vallen bij verkeersongelukken
Maar in tegenstelling tot de PVV hebben GroenLinks en de PvdA extreem effectieve en bevredigende plannen om misdaad harder aan te pakken, en om straffen uit te delen die echt indruk maken op de schuldigen en de mensen er omheen.

Tough on crime!
Aaah the beauty of digital reproduction.
Is it alive, or is it Phalanx?
--- Cameron Hodge ---
  vrijdag 12 februari 2010 @ 13:51:43 #59
79102 Pool
Noord noch Zuid
pi_77918142
Ik snap dat je je familie misschien niet wil afvallen, maar houd dan gewoon je bakkes en ga niet een dom verhaal de media inslingeren. Wat een kutwijf zeg, die Leila.

Alsof iemand ook maar een flikker geeft om haar debiele broer. Hij is dader, geen slachtoffer.
pi_77918228
Als de Gelderlander trouwens een krant met ballen is, publiceren ze morgen het interview met die moeder en andere dochter alsnog.
pi_77918254
Het is ook net wat die meiden van Halal zeiden over ziekenhuispersoneel die bedreigd worden. Dat ze een cursus moeten nemen hoe om te gaan met agressiviteit. Ik weet niet meer welk programma dat was. Alsof je daar tijd voor hebt als je levens probeert te redden.
pi_77918269
Tsja...inteelt he...
Radical islam is the snake in the grass.
Moderate islam is the grass that hides the snake.
  vrijdag 12 februari 2010 @ 13:55:08 #63
262 Re
Kiss & Swallow
pi_77918291
quote:
Op vrijdag 12 februari 2010 13:51 schreef PhalanX het volgende:

[..]

Maar in tegenstelling tot de PVV hebben GroenLinks en de PvdA extreem effectieve en bevredigende plannen om misdaad harder aan te pakken, en om straffen uit te delen die echt indruk maken op de schuldigen en de mensen er omheen.

Tough on crime!
och ik wil de discussie niet daarheen laten verhuizen... strenger straffen lijkt me niet effectief om vluchtgedrag tijdens een aanhouding te doen stoppen, eerder te escaleren

maar goed, de zus hier in het verhaal is ook compleet de realiteit kwijt...
04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15
  vrijdag 12 februari 2010 @ 13:55:38 #64
116015 SicSicSics
Crushing Cranial Contents!
pi_77918315
quote:
Op vrijdag 12 februari 2010 13:54 schreef Mylene het volgende:
Het is ook net wat die meiden van Halal zeiden over ziekenhuispersoneel die bedreigd worden. Dat ze een cursus moeten nemen hoe om te gaan met agressiviteit. Ik weet niet meer welk programma dat was. Alsof je daar tijd voor hebt als je levens probeert te redden.
En het is wederom de verkeerde kant op lullen.

De hulpverleners moeten niet kunnen omgaan met agressiviteit, de familie moet kunnen omgaan met hun emoties!
Fine, fuck you then!
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts.
  vrijdag 12 februari 2010 @ 13:55:57 #65
100980 Zero2Nine
Fatsoen moet je doen
pi_77918321
quote:
Op vrijdag 12 februari 2010 13:50 schreef Frollo het volgende:
Inderdaad schandalig hoe het Belvoir hotel over de rug van deze arme, zwaargetroffen familie reclame maakt! Ik moet er haast van huilen!
Goede reclame dat er in de omgeving van hun geweldige hotel en het Hasjkoninggebouw regelmatig groepen kansenjongeren op scooters rondhangen.
---
And when the leaves fall the land looks more human
it's got me questioning the essence of my farm boy blues
hence, I never wore the fashions of the know-what-I'm-doin'
pi_77918328
De Meiden van Halal, laten we die drie opgeblazen biggen alsjeblieft in de greppel liggen...
Aaah the beauty of digital reproduction.
Is it alive, or is it Phalanx?
--- Cameron Hodge ---
pi_77918336
quote:
Op vrijdag 12 februari 2010 13:54 schreef Mylene het volgende:
Het is ook net wat die meiden van Halal zeiden over ziekenhuispersoneel die bedreigd worden. Dat ze een cursus moeten nemen hoe om te gaan met agressiviteit. Ik weet niet meer welk programma dat was. Alsof je daar tijd voor hebt als je levens probeert te redden.
Ik vind het vooral frappant hoe aggresiviteit eigenlijk altijd als 'normaal' wordt bevonden, en dat degenen die er mee te maken hebben zich maar moeten aanpassen door een cursus te volgen oid.
People should not be afraid of their governments. Governments should be afraid of their people.
pi_77918409
Hoe oud zal Leila zijn?
"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"
  vrijdag 12 februari 2010 @ 13:58:56 #69
100980 Zero2Nine
Fatsoen moet je doen
pi_77918433
Het probleem wordt omgedraaid en bij de autochtoon neergelegd. Die moet zich maar aanpassen aan merkwaardige Marokkaanse omgangsvormen als goedbedoelde doodsbedreigingen uiten.
---
And when the leaves fall the land looks more human
it's got me questioning the essence of my farm boy blues
hence, I never wore the fashions of the know-what-I'm-doin'
pi_77918481
Leila is oud genoeg om een debiele kut genoemd te worden...
Aaah the beauty of digital reproduction.
Is it alive, or is it Phalanx?
--- Cameron Hodge ---
  vrijdag 12 februari 2010 @ 14:00:22 #71
262 Re
Kiss & Swallow
pi_77918491
quote:
Op vrijdag 12 februari 2010 13:56 schreef Seneca het volgende:

[..]

Ik vind het vooral frappant hoe aggresiviteit eigenlijk altijd als 'normaal' wordt bevonden, en dat degenen die er mee te maken hebben zich maar moeten aanpassen door een cursus te volgen oid.
emoties zijn natuurlijk erg abrupt en zijn niet echt te stoppen (woede, kwaadheid, onmacht, onwetendeid) door het bij wet te verbieden, omgaan met agressie daar kan op worden getraind en lijkt me dan ook gewoon nuttig... dit is heus niet het enige incident in een ziekenhuis hoor.

Wat niet wil zeggen dat het plegen van agressieviteit gewoon moet worden bestraft, maar het op voorhand proberen te laten aanpassen zal niet lukken
04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15
pi_77918635
Even een tidbit uitgelicht.
quote:
“Als de politie ze niet zo had opgejaagd, was dit nooit gebeurd”, vindt Laila. “Waarom gingen deze agenten tieners achtervolgen op zo’n druk tijdstip midden in het centrum van Nijmegen? Terwijl overal camera’s hangen en de politie makkelijk de identiteit kan achterhalen. Toen de agenten zagen dat mijn broertje en zijn vriend tegen het verkeer inreden hadden ze de achtervolging moeten staken om anderen en mijn broertje en zijn vriend niet in gevaar te brengen. Mijn broertje en zijn vriend waren bijna dood door dit tragische ongeluk. De politie had de situatie beter moeten inschatten. “
*proest!*
De achterbakse slachtoffermentaliteit van deze mensen is STUITEND!
quote:
“Als de politie ze niet zo had opgejaagd, was dit nooit gebeurd”, vindt Laila. “Waarom gingen deze agenten tieners achtervolgen op zo’n druk tijdstip midden in het centrum van Nijmegen? Terwijl overal camera’s hangen en de politie makkelijk de identiteit kan achterhalen.
Omdat dat geteisem niet boven de wet staat en niet het idee moet krijgen altijd een kans te maken ergens mee weg te komen door het op een lopen te zetten!
Ze politie maande hen te stoppen.
Als ze wild op de vlucht slaan maken ze zich extreem verdacht en en is er de kans dat ze bewijsmateriaal verduisteren.
quote:
Toen de agenten zagen dat mijn broertje en zijn vriend tegen het verkeer inreden hadden ze de achtervolging moeten staken om anderen en mijn broertje en zijn vriend niet in gevaar te brengen.
De agenten hadden omstanders niet in gevaar moeten brengen?
Laat me niet lachen.
quote:
Mijn broertje en zijn vriend waren bijna dood door dit tragische ongeluk. De politie had de situatie beter moeten inschatten. “
Correctie.
Je broertje en zijn vriend hebben een omstander gedood.
Zei hadden de situatie beter moeten inschatten.
Als dat uitschot zichzelf aan flarden had gereden en verder niemand anders bij betrokken was geweest zou dat het incident een stuk minder tragisch maken.

Ik kan nog veel langer doortieren maar ik heb er nu al teveel tijd aan verdaan.

[ Bericht 1% gewijzigd door Vengerr op 12-02-2010 14:23:14 ]
pi_77918707
Het is iedereens schuld behalve de mensen die het leed berokkend hebben.
And everything under the sun is in tune
But the sun is eclipsed by the moon.
And Prince is still here!
pi_77918994
quote:
Op vrijdag 12 februari 2010 14:00 schreef Re het volgende:

[..]

emoties zijn natuurlijk erg abrupt en zijn niet echt te stoppen (woede, kwaadheid, onmacht, onwetendeid) door het bij wet te verbieden, omgaan met agressie daar kan op worden getraind en lijkt me dan ook gewoon nuttig... dit is heus niet het enige incident in een ziekenhuis hoor.

Wat niet wil zeggen dat het plegen van agressieviteit gewoon moet worden bestraft, maar het op voorhand proberen te laten aanpassen zal niet lukken
Akkoord, maar er wordt door die meiden van Halal wel erg veel de nadruk gelegd op wat de verplegers anders hadden moeten doen, en niet degenen die in eerste instantie de controle verloren over hun emoties.
People should not be afraid of their governments. Governments should be afraid of their people.
pi_77919308
Gezellig zooitje zo bij elkaar. Het is dus de schuld van de politie en het personeel van het ziekenhuis. Altijd maar anderen de schuld geven is natuurlijk wel lekker makkelijk.

Gestolen scooter, wajong, spookrijden, bedreiging en doodslag. Maar het is de schuld van anderen
"If you see someone without a smile, give them one of yours.”
pi_77919350
quote:
Op vrijdag 12 februari 2010 12:35 schreef Seneca het volgende:
Precies dezelfde redenatie als in Parijs destijds. De schuld ligt niet bij degene die probeert te vluchten, maar bij de politie die ze achtervolgt. Ik vraag me serieus af waar ze zulke fucked up logica vandaan halen.
Als ik dan naar pak 'm beet de Noord-Afrikaane cultuur kijk kan ik er met mijn hoofd niet goed bij.
Politie in eigen land is corrupt en treedt bikkelhard op.
Daar zal je echt geen oproer tegen het gezag zien als er een dief tijdens een achtervolging een transformatorhokje inrent.
Hoe komt het dat binnen de eigen gemeenschap een vergrijp wordt gezien voor wat het is en bestraft terwijl er onder het gezag van een westers land een extreme hypocriete tegendraadse instelling wordt aangenomen.
Zijn ze zich heimelijk bewust van het fijt dat ze met twee maten meten en doen ze dit puur uit wrok of rebelsheid tegen een in hun ogen inferieur systeem?
  Admin vrijdag 12 februari 2010 @ 14:23:16 #77
2589 crew  yvonne
On(t)deugend
pi_77919390
quote:
Op vrijdag 12 februari 2010 13:54 schreef Mylene het volgende:
Het is ook net wat die meiden van Halal zeiden over ziekenhuispersoneel die bedreigd worden. Dat ze een cursus moeten nemen hoe om te gaan met agressiviteit. Ik weet niet meer welk programma dat was. Alsof je daar tijd voor hebt als je levens probeert te redden.
Het zou top zijn als de meiden van halal zich eens bezig hielden waarom geen van de tere poppetjes te vinden zijn in de verpleging/verzorging.
Geen turkse meisjes, geen marokkaanse meisjes.
Op de vingers van 1 hand..
Yvonne riep ergens: Static is gewoon Static, je leeft met hem of niet.
Geen verborgen agenda's, trouw, grote muil, lief hartje, bang voor bloed, scheld FA's graag uit voor lul.


Op dinsdag 26 oktober 2021 16:46 schreef Elan het volgende:
Hier sta ik dan weer niet van te kijken Zelfs het virus is bang voor jou.
pi_77919403
En zo zie je in 1 artikel wat er mis is met de attitude van niet alleen de rotjochies, maar ook hun familie.
  vrijdag 12 februari 2010 @ 14:24:33 #79
100980 Zero2Nine
Fatsoen moet je doen
pi_77919440
quote:
Op vrijdag 12 februari 2010 14:23 schreef yvonne het volgende:

[..]

Het zou top zijn als de meiden van halal zich eens bezig hielden waarom geen van de tere poppetjes te vinden zijn in de verpleging/verzorging.
Geen turkse meisjes, geen marokkaanse meisjes.
Op de vingers van 1 hand..
Dan moeten ze ... the horror... mannen misschien aanraken en dat iesj haram.
---
And when the leaves fall the land looks more human
it's got me questioning the essence of my farm boy blues
hence, I never wore the fashions of the know-what-I'm-doin'
  vrijdag 12 februari 2010 @ 14:28:58 #80
265075 Sachertorte
VVD-mentaliteit
pi_77919612
Het meisje heeft wel een punt natuurlijk: als de politie deze jongens gewoon hun gang had laten gaan was er niets gebeurd.
Quousque tandem abutere, PvdA, patientia nostra?
pi_77919692
quote:
Op vrijdag 12 februari 2010 14:23 schreef yvonne het volgende:

[..]

Het zou top zijn als de meiden van halal zich eens bezig hielden waarom geen van de tere poppetjes te vinden zijn in de verpleging/verzorging.
Geen turkse meisjes, geen marokkaanse meisjes.
Op de vingers van 1 hand..
Het zou top zijn als de meiden van halal gewoon hun mond hielden over zaken waar ze geen enkel inzicht in hebben..

Net als deze Laila trouwens. Eng om te zien dat je zonder gene zulke uitspraken doet.. Zo verzwolgen door zelfmedelijden dat je de realiteit niet meer onder ogen kan zien.
Too lazy to be an evil genius..
PSN ID: Cheironnl
  vrijdag 12 februari 2010 @ 14:32:28 #82
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_77919757
quote:
Op vrijdag 12 februari 2010 14:28 schreef Sachertorte het volgende:
Het meisje heeft wel een punt natuurlijk: als de politie deze jongens gewoon hun gang had laten gaan was er niets gebeurd.
Vermoedelijk waren zij dan degenen die onder een voertuig lagen
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
  vrijdag 12 februari 2010 @ 14:43:40 #83
110987 ErwinRommel
De woestijnvos. Een legende.
pi_77920185
k ben benieuwd wanneer BSB en Monidique iets wat krom is weer recht zal praten mbt dat achterlijke wicht van ene Laila of hun mede-naffertjes.
Vulneratus nec Victus The Spirit Will Never Leave Us.
  vrijdag 12 februari 2010 @ 14:44:53 #84
8369 speknek
Another day another slay
pi_77920223
quote:
Op vrijdag 12 februari 2010 13:53 schreef Boldface het volgende:
Als de Gelderlander trouwens een krant met ballen is, publiceren ze morgen het interview met die moeder en andere dochter alsnog.
Ballen omdat ze mensen schofferen en de wet overtreden zonder dat het nieuwswaarde heeft? Ik vind dat eerder gewoon horkerig.
They told me all of my cages were mental, so I got wasted like all my potential.
  vrijdag 12 februari 2010 @ 14:47:25 #85
277031 Zhe-AnGeL
Ikke ist lievt
pi_77920328
Hm als een Nederlander zulke dingen zegt, onder welke afwijking viel dat dan ook alweer?
Ehm narcisme? Borderline?

Wat een iq die Laila,.. inteelt komt daar veelvuldig voor. Kan een oorzaak zijn natuurlijk.

Stel je dit verhaal eens andersom voor, 2 nederlandse jochies jatten een scooter in Marokko, gaan op de vlucht voor de politie, rijden een Marokkaan dood, en bedreigen ook nog eens het ziekenhuispersoneel...wat zou dan hun straf zijn?
En wat zegt de Marokkaanse regering dan van zoiets?
Laat maar lekker blijven hier of een dikke rotschop terug naar ons land?
Snollebolt
  vrijdag 12 februari 2010 @ 14:49:18 #86
3185 Adelante
To let it go now
pi_77920391
Heeft de kinderbescherming zich al gemeld om dat 1-jarig zoontje weg te halen bij die familie? Anders is die bij voorbaat al kansloos verklaard met zo'n vader en zus
"We meet every day at the same cafe, six-thirty and no one knows she'll be there."
  vrijdag 12 februari 2010 @ 14:49:31 #87
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_77920402
quote:
Op vrijdag 12 februari 2010 12:25 schreef yvonne het volgende:
‘Het is één grote nachtmerrie die alsmaar erger wordt.’

Mijn broer rijdt met een gestolen scooter zonder verlichting mensen dood. We gedragen ons als familie daarbij als onaangepaste mongolen richting zowel ziekenhuis als krant. Dit alles ligt niet aan onszelf, maar aan politie, ziekenhuis en krantenredactie.
Zo, verbeterd en samengevat.
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
  vrijdag 12 februari 2010 @ 14:50:48 #88
100980 Zero2Nine
Fatsoen moet je doen
pi_77920455
quote:
Op vrijdag 12 februari 2010 14:47 schreef Zhe-AnGeL het volgende:
Hm als een Nederlander zulke dingen zegt, onder welke afwijking viel dat dan ook alweer?
Ehm narcisme? Borderline?

Wat een iq die Laila,.. inteelt komt daar veelvuldig voor. Kan een oorzaak zijn natuurlijk.

Stel je dit verhaal eens andersom voor, 2 nederlandse jochies jatten een scooter in Marokko, gaan op de vlucht voor de politie, rijden een Marokkaan dood, en bedreigen ook nog eens het ziekenhuispersoneel...wat zou dan hun straf zijn?
En wat zegt de Marokkaanse regering dan van zoiets?
Laat maar lekker blijven hier of een dikke rotschop terug naar ons land?
Het eerste, maar dan wel blijven in een celletje van een paar vierkante meter met 20 man.
---
And when the leaves fall the land looks more human
it's got me questioning the essence of my farm boy blues
hence, I never wore the fashions of the know-what-I'm-doin'
  vrijdag 12 februari 2010 @ 14:54:56 #89
236546 droomvrouwtje
Lief, klein en schattig
pi_77920623
quote:
Op vrijdag 12 februari 2010 13:40 schreef Boldface het volgende:

[..]

Opmerking 1 en 2: Je hoort niet te gaan rijden op een scooter zonder verlichting. En als je wordt aangehouden door de politie, hoor je gewoon te stoppen.
[..]

Opmerking 3 en 4: Ze reden dus op een gestolen scooter. Ze zijn daarnaast ZELF zo dom geweest om te vluchten tegen het verkeer in.
[..]

Opmerking 5 en 6: Ze zijn ZELF door rood gereden en ze zijn er ZELF verantwoordelijk voor dat zie iemand hebben aangereden, die daaraan is overleden.
[..]

Opmerking 7: De politie heeft geen schuld, de beide daders hebben dat. Zij zijn degene die met gevaarlijk weggedrag rondrijden op een scooter zonder verlichting. Ze vormden al een gevaar op zich. Bovendien is het nog maar zeer de vraag in hoeverre de politie de achtervolging heeft ingezet.
[..]

Opmerking 8: Als je zo zeker weet dat je niemand hebt bedreigd, waarom beschrijf je dan vervolgens de schokkende, verwarrende situatie? Het lijkt erop dat iedereen in shock was, dus hoe je dan zo zeker kunt weten dat niemand is bedreigd, is mij een raadsel.
[..]

Opmerking 9: Het ene ongeluk is het andere niet. Dit ongeluk was te voorkomen geweest als die jongens gewoon waren gestopt voor de politie en minder roekeloos weggedrag ten toon hadden gespreid.
[..]

Opmerking 10: Waarom weten die mondige familieleden zo'n jongen er niet van te weerhouden om met de verkeerde mensen om te gaan? Waar waren de ouders toen het aankwam op opvoeding? Waarom staan ze vervolgens WEL allemaal moord en brand te schreeuwen in dat ziekenhuis?
[..]

Opmerking 11: Hoe komt het dat de vader van een 1-jarig kindje niet wat meer verantwoordelijkheidsgevoel heeft dan samen met een vriend op een gestolen scooter zonder verlichting roekeloos door het verkeer te scheuren? "Hij had wel dood kunnen gaan", schrijft Laila zelf. Was 'leuk' geweest voor die 1-jarige baby; geen vader meer hebben.
[..]

Opmerking 12: Typisch dat die moeder zwicht voor familiedruk. Gezien de taferelen in het ziekenhuis en op de krantenredactie willen we niet eens weten hoe dat gegaan moet zijn. En hoezo 'verdere' verdraaiing? Welke woorden zijn er daarvoor al verdraaid? Er is alleen een brief van de familie in de krant gepubliceerd. En die is niet verdraaid.
[..]

Opmerking 13: Met stelligheid meldt ze dat haar broer niemand met de dood heeft bedreigd. Maar hij was wel "zeer geëmotioneerd" toen hij erheen ging. Aangezien Laila er zelf niet bij was, kan ze onmogelijk weten wat haar broer daar allemaal heeft geroepen. Gezien het gedrag van andere familieleden heeft hij de schijn in elk geval tegen.
[..]

Opmerking 14: Een openstaande boete, ook dat nog. Die broer is dus ook niet zo'n lieverdje, blijkt al wel.
[..]

Opmerking 15: Het is maar zeer de vraag wie hier nu eigenlijk de feiten verdraait. De kans dat het Laila's familie is die een compleet verkeerde voorstelling van zaken geeft, lijkt me heel reëel. Ze hebben het trouwens ook over zichzelf afgeroepen, met zowel hun wangedrag als uitlatingen. Door de nieuwste opmerkingen van Laila is het begrip voor de familie zeker niet vergroot.
[..]

Opmerking 16: Beste meid, die meneer is niet "in gevaar" gebracht, maar hartstikke dood gereden door je broer en zijn vriend. Open je ogen voor de realiteit.
[..]

Opmerking 17: Het lag toch allemaal aan de politie? En dat ze een stop-teken kregen, kwam niet omdat die scooter gestolen was, maar vanwege het roekeloze rijgedrag en het rijden zonder licht. Veel snap je er niet van hè, Laila.

Tot slot betuig ik nog eens mijn medeleven aan de nabestaanden van het slachtoffer. Wat moet het afgrijselijk kwetsend zijn om dit soort bagger te moeten lezen. Sterkte gewenst.
dit dus.. mooier kan ik het niet verwoorden..
Be happy with the little things in life
  vrijdag 12 februari 2010 @ 15:09:38 #90
79102 Pool
Noord noch Zuid
pi_77921212
Wel fijn, zo'n fok!topic waarin écht iedereen het eens is. Kunnen we Leila niet naar Fok!Radio halen vanwege deze historische gebeurtenis?
pi_77921309
quote:
Op vrijdag 12 februari 2010 15:09 schreef Pool het volgende:
Wel fijn, zo'n fok!topic waarin écht iedereen het eens is. Kunnen we Leila niet naar Fok!Radio halen vanwege deze historische gebeurtenis?
Ik luister echt werkelijk nooit, maar die uitzending wil ik niet missen
  vrijdag 12 februari 2010 @ 15:12:50 #92
100980 Zero2Nine
Fatsoen moet je doen
pi_77921356
quote:
Op vrijdag 12 februari 2010 15:09 schreef Pool het volgende:
Wel fijn, zo'n fok!topic waarin écht iedereen het eens is. Kunnen we Leila niet naar Fok!Radio halen vanwege deze historische gebeurtenis?
Dat verbaasde me wel ja die eensgezindheid, had wel wat goedpratende reacties verwacht van cultuurrelativisten.
---
And when the leaves fall the land looks more human
it's got me questioning the essence of my farm boy blues
hence, I never wore the fashions of the know-what-I'm-doin'
  vrijdag 12 februari 2010 @ 15:15:12 #93
15967 Frollo
You know I am a righteous man
pi_77921449
quote:
Op vrijdag 12 februari 2010 15:12 schreef Zero2Nine het volgende:

[..]

Dat verbaasde me wel ja die eensgezindheid, had wel wat goedpratende reacties verwacht van cultuurrelativisten.
Dit is toch niet goed te praten, op geen enkele manier?

Daarentegen had ik ook wel wat pavlovreacties verwacht over dat dit kenmerkend zou zijn voor de Marokkaanse cultuur en dat Nederlanders dit niet in Marokko zouden moeten proberen, en gelukkig, jullie hebben me niet teleurgesteld.
  vrijdag 12 februari 2010 @ 15:16:47 #94
79262 Dwersdriever
Justified Ancient of MuMu
pi_77921513
quote:
Op vrijdag 12 februari 2010 15:12 schreef Zero2Nine het volgende:

[..]

Dat verbaasde me wel ja die eensgezindheid, had wel wat goedpratende reacties verwacht van cultuurrelativisten.
Het enige goed te praten is dat het meisje waarschijnlijk zelf niet doorheeft welke impact haar uitspraken hebben vanwege een gebrek aan media-ervaring en waarschijnlijk een tekortkoming in de opvoeding/ontwikkeling. Bovendien past het in de maatschappelijke trend waarin het zelf verantwoording nemen voor je daden plaats heeft gemaakt voor het wijzen naar anderen. Dat is een trekje dat redelijk veel lijkt voor te komen in de Nederlands-Marokkaanse gemeenschap, maar daar bij verre niet toe beperkt blijft.
We Came A Long Time Ago
Nine Nine Two - But You Did Not Know
pi_77921527
Ik had dit topic nog niet eens gezien, ik discussieerde mee in een ander topic dat hierover ging. De overleden man is familie van mij, en wij zijn al geschokt dat Mario weg is uit ons leven dan de bedreigingen in het ziekenhuis, even later kwam ik erachter dat de 2 jongens die hem doodgereden hebben 2 jaar geleden vrienden van mij waren. En dan deze belachelijke bedreigingen naar de Gelderlander etc toe. Het is te schandalig voor woorden, en dat interview wat nu is vrijgegeven is gewoon te walgelijk voor woorden. Hoe ze het ook probeert goed te praten, en al helemaal op welke manier.
All good things are wild and free.
  vrijdag 12 februari 2010 @ 15:17:58 #96
100980 Zero2Nine
Fatsoen moet je doen
pi_77921562
quote:
Op vrijdag 12 februari 2010 15:15 schreef Frollo het volgende:

[..]

Dit is toch niet goed te praten, op geen enkele manier?

Daarentegen had ik ook wel wat pavlovreacties verwacht over dat dit kenmerkend zou zijn voor de Marokkaanse cultuur en dat Nederlanders dit niet in Marokko zouden moeten proberen, en gelukkig, jullie hebben me niet teleurgesteld.
Denk je dat het wél verstandig is om dit in Marokko te proberen?
---
And when the leaves fall the land looks more human
it's got me questioning the essence of my farm boy blues
hence, I never wore the fashions of the know-what-I'm-doin'
  vrijdag 12 februari 2010 @ 15:18:21 #97
15967 Frollo
You know I am a righteous man
pi_77921580
quote:
Op vrijdag 12 februari 2010 15:17 schreef Zero2Nine het volgende:

[..]

Denk je dat het wél verstandig is om dit in Marokko te proberen?
Geen idee, het lijkt me ook niet erg relevant.
  vrijdag 12 februari 2010 @ 15:19:15 #98
124912 Henk-B
Dus, fok jou dan!
pi_77921614
Altijd in die slachtofferrol!!!
Nee papa niet met die stok, Helppppp , snik snik !
  Donald Duck held vrijdag 12 februari 2010 @ 15:19:51 #99
46149 __Saviour__
Superstapelsmoor op Kristel
pi_77921646
Walgelijk verhaal weer. Die eeuwige slachtofferrol altijd
❤ Rozen zijn rood ❤
❤ Viooltjes zijn blauw ❤
❤ Kristel, ik hou van jou! ❤
  vrijdag 12 februari 2010 @ 15:22:31 #100
105095 ElectricEye
Je Maintiendrai
pi_77921755
Marokkanen stigmatiseren zichzelf, dag in, dag uit. Dat ze er zelf niet moe van worden. Ik wordt er iig doodmoe van.
Het is te hopen dat er een actief repatriëringsbeleid voor Marokkanen wordt opgestart. Die mensen passen gewoon niet in onze, de Belgische en de Franse samenlevingen.
Sic transit gloria mundi
--- --- --- --- --- --- ---
I drink, therefore I am!
pi_77921798
quote:
Op vrijdag 12 februari 2010 15:17 schreef tliciouz het volgende:
even later kwam ik erachter dat de 2 jongens die hem doodgereden hebben 2 jaar geleden vrienden van mij waren.
Oh, dus het zijn wel aardige jongens?
Ja, ik generaliseer.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')