Leuk.quote:Op donderdag 11 februari 2010 17:30 schreef Tanjaa het volgende:
[..]
![]()
Deze:
http://www.carnavalskledinghendriks.nl/dames/18.html Linksonder.
En nee, ik zie er niet zo uit in dat pakje want ik ben namelijk 2 koppen kleiner dan die dame..
vind die roodkapje er best sletterig uitzienquote:Op donderdag 11 februari 2010 17:30 schreef Tanjaa het volgende:
[..]
![]()
Deze:
http://www.carnavalskledinghendriks.nl/dames/18.html Linksonder.
En nee, ik zie er niet zo uit in dat pakje want ik ben namelijk 2 koppen kleiner dan die dame..
Ja zeg, verpest jij even de kans op (eindelijk) leuke carnavalsfoto's.quote:Op donderdag 11 februari 2010 17:34 schreef Yurithemaster het volgende:
[..]
vind die roodkapje er best sletterig uitzien
Ja, dat meisje op die foto wel. Maar ik gelukkig nietquote:Op donderdag 11 februari 2010 17:34 schreef Yurithemaster het volgende:
[..]
vind die roodkapje er best sletterig uitzien
Ik vraag me af of je een reden in gedachte hebt.quote:Op donderdag 11 februari 2010 17:26 schreef Hawaii_Tim het volgende:
en boven je 35e vind ik dat je een betere reden moet hebben je als bloemkool te verkleden dan dat het eind februari is.
Wat als ze zeggen: Ik wil aan de kinderen duidelijk maken dat bloemkool heel vriendelijk is zodat ze het meer gaan eten?quote:Op donderdag 11 februari 2010 17:26 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]
en boven je 35e vind ik dat je een betere reden moet hebben je als bloemkool te verkleden dan dat het eind februari is.
[ afbeelding ]
volgens mij gaan carnaval en leuk niet samenquote:Op donderdag 11 februari 2010 17:35 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
Ja zeg, verpest jij even de kans op (eindelijk) leuke carnavalsfoto's.
quote:Op donderdag 11 februari 2010 17:26 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]
Ik ben een keer met carnaval in Lampegat geweest, en vond het niet echt wat voor mij. Sommige kostuums (draak, praatpaal) vond ik wel tof, en met een hoop mensen in een grote tent bier drinken terwijl er slechte muziek draait kan ook leuk zijn. Toch stond de combinatie me niet aan: er waren veel te veel mensen, en boven je 35e vind ik dat je een betere reden moet hebben je als bloemkool te verkleden dan dat het eind februari is. Om nog maar te zwijgen van de grote groepen joelende huisvrouwen die als niets bijzonders verkleed waren maar allemaal een roze pruik op hadden gedaan om weer eens 'lekker gek te doen'![]()
![]()
![]()
[ afbeelding ]
Misschien maken foto's van Tanjaa als Roodkapje het wel leuk? Wie weet?quote:Op donderdag 11 februari 2010 17:40 schreef Yurithemaster het volgende:
[..]
volgens mij gaan carnaval en leuk niet samen
Die wyccie tochquote:Op donderdag 11 februari 2010 17:40 schreef Cobra4 het volgende:
Nieuws uit het Radboud:
NIJMEGEN - Bij het Radboud Ziekenhuis Nijmegen aan het Geert Grooteplein is in een afgesloten ruimte een ontploffing geweest. Daarbij zijn stoffen vrijgekomen.
Uit voorzorg zijn er twee verdiepingen van het gebouw ontruimd. Volgens een woordvoerster van het ziekenhuis zijn er geen gewonden. De hulpdiensten zijn met groot materieel uitgerukt. De brandweer verricht metingen.
Het is nog onbekend wat de oorzaak is van de ontploffing.
bron: www.omroepgelderland.nl
Je eet toch geen vriendelijke bloemkoolquote:Op donderdag 11 februari 2010 17:39 schreef Tanjaa het volgende:
[..]
Wat als ze zeggen: Ik wil aan de kinderen duidelijk maken dat bloemkool heel vriendelijk is zodat ze het meer gaan eten?
Mjah, met hangen en wurgenquote:Op donderdag 11 februari 2010 17:46 schreef Yurithemaster het volgende:
werk nog een beetje overleefd?
Nee, maar wel boevenkippen. Dat verhaal vertel ik binnenkortquote:Op donderdag 11 februari 2010 17:48 schreef Etcetera het volgende:
Je eet toch geen vriendelijke bloemkool
Dan gaat hij heel veel zuipen en eng doen tegen de kinderen zodat de kindjes hem willen opeten?quote:Op donderdag 11 februari 2010 17:48 schreef Etcetera het volgende:
[..]
Je eet toch geen vriendelijke bloemkool
Ik ben benieuwdquote:Op donderdag 11 februari 2010 17:50 schreef iamredleader het volgende:
[..]
Nee, maar wel boevenkippen. Dat verhaal vertel ik binnenkort
Daar doe ik inderdaad mee.quote:Op donderdag 11 februari 2010 18:54 schreef Etcetera het volgende:
Hey Heracross, hoe kom jij hier eigenlijk terechtik post niet meer in de AKQ, geen idee of je daar meedoet
![]()
Riep je?quote:Op donderdag 11 februari 2010 15:29 schreef iamredleader het volgende:
[..]
Wannabe-wyccie is nog altijd niet gesignaleerd
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |