wat is er een hoop gebeurd
freecell jeetje mineetje jij wordt wel op de proef gesteld hoor met al dat voor gerommel!

Maffemuts

welkom hier
floria die flauw valt maar dan doodleuk zegt dat alles goed gaat, wel een beetje voorzichtig doen hoor

webkim een goede extra echo

zit er nog een natuurlijke bevalling voor je in?
ow even verder lezen draakje

da's dus helemaal nog afhankelijk van hoe of wat....
Hik ik heb helaas geen tips voor de misselijkheid, maar de andere dames vast wel
Nytar

gefeliciteerd en welkom hier! ik zelf voelde de baby best wat laat, maar bleef zelf ook aan de buitenkant voelen ong 2 wk nadat ik het zelf van binnen voelde dacht ik het ook van buiten te voelen (ik was denk ik 23 of 24 wk toen) meteen lief erbij geroepen en toen voelde hij het ook!
Gister trouwens (26.3) mn buik ook echt zien bewegen bij een schopje
tis bij een ieder verschillend
ik moet ook bij een uur 5 min naar het ziekenhuis trouwens, maar kan me de onzekerheid bij free wel voorstellen ga je gewoon nog

geven
Tessie Beterschap!

Cantare doe jij ook een beetje voorzichtig? Nu uit glijden met je fiets is niet zo fijn! Heb je er nog veel last van nu?

flugeltje die weer voor 100% beter wordt gemeld

wat een fijn nieuws
frummelmuis dank voor je openhartigheid. Je klinkt sterk en dapper! heel veel sterkte en succes, vind het wel gezellig dat je toch lekker mee komt kletsen
bij cool nu dan echt spannend? ik gooi er voor de zekerheid een

tegenaan
Sindell daar is ze dan eindelijk

gefeliciteerd

nu maar lekker bijkomen na zo'n uitputtingsslag! Heel veel geluk met elkaar

en ook baby nieuws bij DJ Randall
(ik weet geen blauwe jompel) 
gefeliciteerd!
Hoop dat ze zelf goed hersteld van de onverwachte keizersnee, maar ook jullie natuurlijk veel geluk!
en voor iedereen die er gewoon 1 kan gebruiken strooi ik ook nog maar een

in het rond!
bij octo klinkt het ook spannend

sterkte daar!
Verder zelf vandaag weer controle bij de gyn gehad, helaas weer een onduidelijke echo foto mee gekregen, zal morgen even in scannen, controle zelf was allemaal goed. Mn bloeddruk blijft mooi aan de lage kant 120/65, hartje deed het goed en placenta enzo zag er goed uit!
Kortom in dat opzicht allemaal tevreden!