abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_78536015
Ja er staat "spijkerpluggen" op de verpakking, weet niet of dat hetzelfde is? Volgens mijn vader moet je het eerste stuk er in slaan met een hamer, dus zodat de plug er helemaal in zit en dan verder schroeven. Zit ook kruiskopje op namelijk... Moet je die dan toch er gewoon in slaan? (Dat zou een hoop verklaren )
  zaterdag 27 februari 2010 @ 22:45:23 #102
36431 bleiblei
Toogmakker:copyright:
pi_78536074
Je moet ze er geheel in raggen .
Het voordeel is dat je ze er weer uit kan schroeven als het echt moet.
pi_78537866
O ok haha, bedankt voor de tip. Dus kruiskop er op is alleen om ze er weer uit te halen indien nodig... Tja...
  zondag 28 februari 2010 @ 00:24:06 #104
36431 bleiblei
Toogmakker:copyright:
pi_78540254
Naja, ik kan er naast zitten hoor .
Maar schroeven werkte absoluut niet (ophangen gordijnen).
Er volledig inrammen werkte echt 100% perfect (rachels tegen muur voor gipsplaten en underlayment voor ondervloer bevestigen).

Dwz. 4 pluggen schroeven werkte voor geen meter. +/- 400 pluggen er volledig inrammen (voorboren, plug in het gat duwen & voorzichtig aantikken tot de plug helemaal in het beton zit, vervolgens de "schroef" erin en en rammen met een gewone klauwhamer) werkt echt perfect. En dan zit het serieus gegarandeerd goed vast . In theorie zou je de plug + schroef gewoon in het gat moeten kunnen duwen, maar hier werkte dat bij de vloer niet heel geweldig. Vandaar dat we over gegaan zijn met eerst plug erin, dan schroef erin.

Maar dan zit het wel echt goed vast .
pi_78546903
mooi geworden, met stucwerk!
wat scheelt dat he?

lukt het nu met de pluggen?
Perfect paranoia is perfect awareness. Yes, I am a misfit.
pi_78582972
Ja het is echt een wereld van verschil nu er stucwerk op zit! (Nadeel: nu wil ik dat overal, maar dat kan ik niet betalen )
Wat betreft die pluggen: mijn vader heeft gister nieuwe gehaald, van een ander merk, en daar staat op de gebruiksaanwijzing dat je ze het laatste stuk wel moet schroeven, zoals wij ook deden, en bij deze gaat dat ook goed. Die van de Gamma van het eigen merk waren dus gewoon ^&%$&*-dingen. Wel blijft het een beetje geklooi met die spijkerpluggen, want als er ook maar een beetje gruis in de boorgaten achterblijft, passen ze allemaal niet meer. M'n vader is dus maar weer overgestapt op ouderwetse losse pluggen en schroeven.
Dit heeft mijn vader dus gister in elkaar geknutseld:



Het raamwerk voor de keukenkast is dus zo goed als af. Dat voor de inloopkast zal ook snel gaan, nu we de juiste schroeven hebben.
Ondertussen heb ik gister de loszittende tegels in de douche weggehaald en de randjes die op de grond zaten weggehaald, voor zover mogelijk. Er was zeg maar een soort douchebak gemaakt van bakstenen met daarop cement en tegels, wat de doucheruimte nog kleiner maakte dan ie al is. (Achterste randje kon niet weg, want is deel van de buitenmuur van de achterburen ) Ik wilde eigenlijk de badkamer nog niet aanpakken, maar nu er toch een nieuw vloertje in moest, tja, heb ik maar meteen die vervelende randjes in de vloer weggehaald. En als je dan toch de vloer opnieuw moet tegelen, dan ook maar het stukje met loszittende tegels op de muur.





Oja en we hebben ook nog een radiatortje opgehangen in de badkamer. Zat geen verwarming, brr... Komt nu boven de wc te hangen. Niet ideaal, maar past nergens anders.



Er komen dus straks nieuwe tegels op de vloer, en op de muur blijven gewoon de tegeltjes die er al zitten. De stukjes die er nu af zijn plak ik dezelfde tegeltjes weer op. Er komt een easydrain tussen douche en wc. Dan is het weer netjes. Die witte tegeltjes zijn niet echt naar mijn smaak, maar uiteindelijk wordt de badkamer toch helemaal anders. Dat wilde ik sowieso al, omdat ik dat rare hoekje dat er nu zit weg wil hebben en de badkamer iets groter wil, zodat er ook een wastafel in kan en een mooie radiator op een normale plek. Maar ik denk nu ook dat het op termijn echt nodig is want onder de tegels die loszaten voelde de muur heel vochtig, dus ik denk dat dat toch grondig aangepakt moet worden omdat de nieuwe tegels die we er nu opplakken op termijn ook weer los gaan zitten vanwege het vocht. Maar goed, nu wordt het even netjes en functioneel gemaakt en het grondige aanpakken doe ik dan over een paar jaar, dan kan ik even sparen om het echt mooi te maken.
pi_78584676
Had je niet beter voor zo'n badkamer radiator kunnen kiezen? Dan kon je ook je handdoeken erop hangen...



Die heb je in ontzettend veel maten....
pi_78585887
Ja weet ik. Maar oplossing moest nu vooral zo goedkoop mogelijk zijn. Later neem ik inderdaad zo eentje...
  maandag 1 maart 2010 @ 15:26:30 #109
248266 heartwork
Works of heart bleeding dark
pi_78593186
Wow Beijtje,

Wat ga jij ontzettend snel zeg.
Ik vind het super om te lezen dat je voor karakter kiest ipv makkelijk (houten vloer ipv laminaat).
En het gamma verhaal klinkt helaas heel erg bekend.
Wij hadden het ook met gipsplaatschroeven. Erg fijn wanneer je gipsplaten aan het vastdraaien bent als plafond (voelt nog steeds de frustratie ). Wij zijn daarna wel naar de gamma terug gegaan om te klagen en hebben ons geld toen terug gehad. Bleek iets verkeerd te zijn met de legering, hadden ze al meer klachten over gehad. (Haal ze dan uit je winkel!).

Maarre, heel veel succes met je verbouwing en ik hoop dat alles net zo snel blijft gaan als nu.
Hou de moed erin !
Big mouth strikes again
pi_78614375
Dank je!

De mannetjes van de installatie zijn vandaag weer geweest en hebben radiator aangesloten, wc inbouwding aangesloten, vloertje afgemaakt en thermostaat opgehangen! Ziet er allemaal goed uit en zij zijn dus eigenlijk eindelijk klaar! Dus morgen gaan wij de omkasting voor de wc maken en die betegelen en dan kan de wc er op! (Weet niet of we dat in één avond redden, zeker omdat we ook nog de spullen om het in elkaar te timmeren moeten gaan halen, maar goed, voor het einde van de week moet dat wel lukken ) En als de wc er op zit, kan ik het huis in!
(Heb al die ene pot die in de aanbieding is bij de gamma gekocht, de delta nog wat, de ronde versie, die is ook iets korter dan normale wandclosetten, heb ik wat meer ruimte om "door m'n badkamer te flaneren" )

Iemand nog tips voor het maken van het toilet? De duofix zit er dus al helemaal. Dacht zelf twee lagen groene platen er tegenaan te doen (moet volgens Geberit kunnen, dus dat doe ik dan liever dan watervast multiplex, vanwege de kosten), dan iets van voorstrijk of pasta voordat de lijm en de tegels er op gaan (moet ik even navragen welke pasta/voorstrijk ik nodig heb --> tips?) en kimband in de hoeken. Tenslotte natuurlijk voegsel en kit. Ik las ergens een keer dat je het beste van dat tuinhout kan pakken om het frame te maken. Kunnen gewone vuren latjes niet ook? Het gaat maar om een klein stukje en daar heb ik er nog wat van liggen namelijk.
pi_78666937
Voor het eerst van mijn leven getegeld! (Nou ja, gemozaiekt dan) Moeilijk hoor, die stomme lijm doet niet wat ik wil... Maar het resultaat kan er mee door, al zeg ik het zelf :-)



Nu eerst even
pi_78666966
Oja, ik zit er over te denken die glasmozaiek ook op de vloer van de douche te doen, dat kan toch gewoon he?
  woensdag 3 maart 2010 @ 06:48:02 #113
67725 Dulk
Taweret
pi_78668446
quote:
Op woensdag 3 maart 2010 01:29 schreef Beijtje het volgende:
Voor het eerst van mijn leven getegeld! (Nou ja, gemozaiekt dan) Moeilijk hoor, die stomme lijm doet niet wat ik wil... Maar het resultaat kan er mee door, al zeg ik het zelf :-)

[ afbeelding ]

Nu eerst even

het resultaat mag er zeker wezen!
maar ligt die drain niet te diep?
namaste
pi_78668522
quote:
Op woensdag 3 maart 2010 01:31 schreef Beijtje het volgende:
Oja, ik zit er over te denken die glasmozaiek ook op de vloer van de douche te doen, dat kan toch gewoon he?
Weet nit of het lekker is voor je voeten, en schoonmaken is echt
Balorig, niet te verwarren met ballorig!
Assumption is the mother of all mistakes....
pi_78669313
quote:
Op woensdag 3 maart 2010 01:31 schreef Beijtje het volgende:
Oja, ik zit er over te denken die glasmozaiek ook op de vloer van de douche te doen, dat kan toch gewoon he?
Ach , het is toch maar voor eventjes, omdat je de douche grootser wilt aanpakken.
De prof stelt dat de voegen in de bk vloer 1 x 3-4 jaar moeten worden overgedaan !
Dat zei-die nádat de vloer erin lag.

Voor je voeten kan het wel.
Althans wij hebben een maatje groter en dan vooral ivm antislip.

Wat ML zegt : met name schoonhouden ! van de voegen.
Ondanks de preventiemaatregelen als íedere keer ná douchen met schoon water naspoelen -
waterverkwisting - en droogtrekken - domme actie - en goed luchten , worden de voegen vies ! en worden geregeld met jif nog eens schoon geborsteld.
Met dank aan de hh.

Mijn voorkeur voor de volgende dochevloer is uit één stuk als douchevloer.
pi_78669936
Dank je Dulk! De drain ligt idd net paar mm te diep. Scherp timmermansoog! Komt omdat het beetje een haastklus was en ze de drain er in hebben gelegd terwijl douche nog niet helemaal uitgehakt was. Jammer, maar dit is toch nog niet de definitieve vorm van de badkamer...
En ik snap het schoonmaakpunt van de mozaiektegeltjes op de vloer, maar probleem is dat die douchevloer niet vlak is, maar een beetje hol loopt, vanwege het afschot naar de drain (en dus niet alleen van voor naar achter maar ook van links naar rechts, als jullie begrijpen wat ik bedoel) dat is dus bijna niet normaal te betegelen zonder nog hoger bij de drain uit te komen. Die mozaiektegeltjes zijn flexibel dus dat zou makkelijker (en mooier) zijn. Nouja ik ga er nog eens een dagje over nadenken...
En de voegen zo vaak overdoen? Poeh! Maar wat bedoelt ie dan? Met voegenfris van Alabastine, zoiets? Of echt (uitkrabben? en) nieuw spul er in?
En welke kleur voegen heb jij dan AnneX bij de kleine tegeltjes op de vloer? Ik zat wel te denken aan donkere kleur met donkerdere voeg (als donkere kleur mozaiek überhaupt bestaat)... Misschien scheelt dat nog wat met schoonhouden...
  woensdag 3 maart 2010 @ 09:53:36 #117
149959 SQ
snelle trees
pi_78671273
die hoge radiatoren kunnen je een hoop felle discussies opleveren hier op fok... trauma heeft

Nee geintje, ziet er allemaal toppie uit
disclaimer
pi_78680151
Heee ik zie mosaiek tegeltjes! Die komen me toch vaag bekend voor
Ziet er mooi uit hoor! Heb je snel gefixt, pot erop en piesen maar
pi_78680389
Hahaha... Precies!
pi_78680711
Ziet er goed uit met die mozaïek tegeltjes!
Was het erg lastig? Ik heb ook nog betegeld en misschien wil ik dit binnenkort ook wel eens proberen
pi_78680943
Thanks! En: is goed te doen! Denk dat het met "echte tegels" veel moeilijker is. Dit is wel even prutsen, maar het lukt wel. Ik denk dat ik de lijm iets te dik had gemaakt, want als ik ze er eenmaal op had geplakt kon ik ze bijna niet meer schuiven en zaten ze echt muurvast. Dat met die lijm en die lijmkam was daardoor een beetje prutsen; in het begin had ik veel te veel lijm er op en kwam het tussen alle tegeltjes door er weer uit. Maar al doende leert men. Ik zeg: gewoon doen!
pi_78681537
quote:
Op woensdag 3 maart 2010 13:57 schreef Beijtje het volgende:
Thanks! En: is goed te doen! Denk dat het met "echte tegels" veel moeilijker is. Dit is wel even prutsen, maar het lukt wel. Ik denk dat ik de lijm iets te dik had gemaakt, want als ik ze er eenmaal op had geplakt kon ik ze bijna niet meer schuiven en zaten ze echt muurvast. Dat met die lijm en die lijmkam was daardoor een beetje prutsen; in het begin had ik veel te veel lijm er op en kwam het tussen alle tegeltjes door er weer uit. Maar al doende leert men. Ik zeg: gewoon doen!
Ik heb een keer samen met mijn mama (vooral mama dus) de berging vloer betegeld. Mijn mama draait dr hand er niet voor om Dus ik kan haar wel te hulp vragen tzt (voor de lijm enzo), vindt ze vast wel leuk

Wij hebben nu in de badkamer en in de toilet gewoon van die standaard nieuwbouw tegels (wit op de muur, antraciet op de vloer) maar met zo'n stukje mozaïek dan ziet het er meteen een stuk gezelliger uit!
We overwegen wel om te verhuizen over niet al te lange termijn, maar daarvoor wil ik bepaalde dingetjes nog een beetje verbeteren, en dit is dan wel een goed idee denk ik!
pi_78682738
Ja idd, is snel en makkelijk te doen, voor relatief weinig geld ook. Meestal is het gewoon een kwestie van doen en dan komt het uiteindelijk wel goed. Maar hulp is idd nooit weg.
  woensdag 3 maart 2010 @ 19:36:32 #124
82814 BBQ-kip
never say no to panda!
pi_78695641
quote:
Op woensdag 3 maart 2010 09:53 schreef Stormqueen het volgende:
die hoge radiatoren kunnen je een hoop felle discussies opleveren hier op fok... trauma heeft

Nee geintje, ziet er allemaal toppie uit
Is jullie bijkeuken dan nu nog niet netjes afgewerkt?
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Kip, het meest veelzijjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjdige stukje kaas, panda!
  woensdag 3 maart 2010 @ 19:37:31 #125
149959 SQ
snelle trees
pi_78695688
quote:
Op woensdag 3 maart 2010 19:36 schreef BBQ-kip het volgende:

[..]

Is jullie bijkeuken dan nu nog niet netjes afgewerkt?
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Juh, maar zo te lezen hebben we de weg voor Beijtje vrij gebaand
disclaimer
  woensdag 3 maart 2010 @ 20:04:27 #126
82814 BBQ-kip
never say no to panda!
pi_78697069
quote:
Op woensdag 3 maart 2010 19:37 schreef Stormqueen het volgende:

[..]

Juh, maar zo te lezen hebben we de weg voor Beijtje vrij gebaand
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Wel een beetje jammer van de radiator zeg, wat een lelijk ding, waarom kies je niet voor een designradiator nu je toch bezig bent?
Zoiets als dit is veel mooier toch:

Kip, het meest veelzijjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjdige stukje kaas, panda!
pi_78708656
Hahaaaa lego!!! Das leuk voor als je op de wc zit. Heb je wat te doen. Huizen bouwen, yaaaay!
pi_78718605
als je dan toch bezig bent met kijken naar radiatoren (en veeeel te veel geld over hebt) moet je eens kijken op
http://www.design-radiator.nl/

Perfect paranoia is perfect awareness. Yes, I am a misfit.
pi_78722002
Kijken, kijken, niet kopen...
  donderdag 4 maart 2010 @ 11:07:15 #130
149959 SQ
snelle trees
pi_78722302
quote:
Op donderdag 4 maart 2010 09:06 schreef WRH het volgende:
als je dan toch bezig bent met kijken naar radiatoren (en veeeel te veel geld over hebt) moet je eens kijken op
http://www.design-radiator.nl/

ja die faal heb ik ook gemaakt Maar hij is wél mooi Die lego unit
disclaimer
pi_78723297
quote:
Op donderdag 4 maart 2010 09:06 schreef WRH het volgende:
als je dan toch bezig bent met kijken naar radiatoren (en veeeel te veel geld over hebt) moet je eens kijken op
http://www.design-radiator.nl/


Ga es gauw weg met die link
Balorig, niet te verwarren met ballorig!
Assumption is the mother of all mistakes....
pi_78757881
Leuk hoor, die paneeldeuren... Totdat je ze moet lakken! Alles moet wel wit worden, maar je wil ook niet al die randjes dichtverven. Jezus, wat een karwei!
Anyway, dinsdag had ik het houtwerk in de keuken in de grondverf gezet en zojuist heb ik dat afgelakt. Maar niet dan nadat ik de mozaiektegeltjes had afgevoegd natuurlijk! (Foto's zullen volgen...)
Ondertussen had ik ook nog even mooie tegeltjes voor op de vloer in de badkamer op de kop getikt: geen glasmozaiek, maar natuursteen (Turks hardsteen, van dat grijsblauwe getrommelde spul) 15 x 15 cm. Dat is wel iets duurder en iets lastiger tegelen, maar ik wilde op de vloer graag een donkere kleur (sluit mooi aan bij mijn keukenvloer straks) en dan zit je bij de mozaiekjes ook al in de duurdere prijscategorie, plus het feit dat ik niet zo'n poetser ben, dus hoe minder voegen, hoe beter... (Ook hiervan heb ik een foto, die komt er snel op) Oja en ik heb besloten dat nu ik kan tegelen (en m'n vader kon al tegelen), we ook natuursteen kunnen leggen. Dat moeten we dan op maat gaan zagen met een diamantschijf op de slijper. Dat is het plan althans. Ben benieuwd hoe dit uitpakt!
En ook mijn vader is weer komen helpen vanavond en het geraamte voor de kast is nu af en ook zitten de twee onderste gipsplaten er al tegenaan! (Jaja foto komt wel... )
Alles gaat dus voorspoedig! Morgen kan de wcpot er op, wat betekent dat ik zaterdag dan eindelijk kan verhuizen! "Maar, de douche dan?", hoor ik jullie denken. Douchen is voor mietjes, zeg ik dan. Ik neem geen douche meer.
Ik hoop dus de douche gewoon zo snel mogelijk betegeld te hebben, ik hoop dat we dat zondag kunnen doen. Moet op zich lukken want is maar klein oppervlakje...
Maar, terug naar waar we waren: eigenlijk verhuis ik morgenavond al, want dan komen de "mannetjes" om mijn grote en zware spullen te verhuizen, waaronder mijn matras, wat dus betekent dat ik vanaf morgen daar slaap!
Hopelijkt lukt het daarom ook nog morgenavond de wand van de kast af te krijgen en te verven, zodat dan de slaapkamer echt af is en al mijn zooi daar zaterdag ook echt in kan. Verder ga ik morgen iets eerder weg van mijn werk en vast beginnen met schilderen van de muren in de keuken (voor mijn werk ga ik die vast even voorstrijken)...
Kortom: het schiet aardig op en de verhuizing is in zicht!
  vrijdag 5 maart 2010 @ 01:09:59 #133
149959 SQ
snelle trees
pi_78758166
oh meis, ik vind je echt zoooo stoer helemaal in je uppie!
En wat heerlijk om straks in je eigen paleisje te mogen slapen, jeetje!
disclaimer
pi_78764707
Dank je, en inderdaad: jippie!!!! (Maar het wordt toch pas morgen in plaats van vanavond al, want de mannetjes komen toch morgenochtend pas)
pi_78780092
beste deadlines heb je jezelf gesteld!
maar dat gaat helemaal lukken, gewoon heel hard doorwerken. (en een douche is echt zoo 2009... )
pics van het Turks hardsteen ben ik heel benieuwd naar. jammer dat het net weer iets duurder is, maar dat lijtk wel het noodlot te zijn van iedereen die gaat klussen, maar wel mooi voor de toekomst, over een jaar ben je vergeten dat je het er aan uitgegeven hebt en ben je super blij dat je er toch maar wel net iets meer aan hebt uitgegeven.
Perfect paranoia is perfect awareness. Yes, I am a misfit.
pi_78803160
Idd WRH!
Keuken is geverfd! (Met dank aan drie vriendinnen was het zo gepiept) Wc pot hangt, drukknop voor de wc kan ik morgen ophalen, wand voor de kast staat (dankzij mijn vader), tapijtje ligt in de kast en de naden er van heb ik afgesmeerd. Kon die wand helaas nog niet verven want moet even drogen. Dat doe ik morgenochtend dus.
Morgen dus over! Yeah! Daarna zal ik even tijd nemen om foto's te posten...
pi_78806620
quote:
Op zaterdag 6 maart 2010 01:17 schreef Beijtje het volgende:
Idd WRH!
Yeah! Daarna zal ik even tijd nemen om foto's te posten...
Perfect paranoia is perfect awareness. Yes, I am a misfit.
pi_78832027
Met veel pijn en moeite ben ik over!!! Het is hier echt een teringbende en ben mijn fototoestel kwijt (volgens mij op m'n werk laten liggen) dus nog even geen foto's. Maar het is allemaal volgens plan gegaan. Muurtje van inbouwkast is geverfd en wel en hoeft alleen nog aan de randen met muur en plafond afgekit. In de kast zelf staan zo lang mijn oude kasten, tot ik geld en tijd heb een mooie kastinrichting en deur te maken...
Was helemaal in de 7e hemel, tot ik net voor het eerst naar de wc ging, die lekt onder het betegelde muurtje vandaan:( Kunnen we morgen dus de mooi gekitte pot er weer af rukken... %^&($ Nouja als het daarna maar opgelost is. Zal een rubber wel niet goed zitten ofzo... (We hadden hem trouwens wel getest door heel veel douchewater er in de laten lopen. Dat ging goed. Blijkbaar niet als in één keer veel water er bij komt...)
pi_78832551
Ondanks dat ... sweet dreams !

Morgen is er weer een dad.
pi_78843629
je eerste nacht in je huis gehad!!! gefeliciteerd!
Perfect paranoia is perfect awareness. Yes, I am a misfit.
pi_78862000
Dank je! Heb echt heeeeeeeeeerlijk geslapen.
Heb dus nog steeds geen foto's, maar toch even een update van wat er is gebeurd (niet gigantisch veel want moest eerst heeeeeeeeel lang uitslapen): wc geprobeerd te fixen, toen werkte de afvoer maar lekte de aanvoer. Bleek te kort afgezaagd. Nieuw setje pijpjes gehaald, goed afgezaagd en nu doet de wc het dan echt! Ook mooie drukknop er op nu (de Bolero in matchroom, voor de kenners )...
Verder even een tegelzager of hoe heet zoiets gehuurd bij de Gamma en jawel, hij kwam ook door de hardsteen heen! Mijn vader heeft alvast (bijna) alles op maat gezaagd voor de vloer. Ondertussen heeft mijn moeder mij meegeholpen poetsen en opruimen voor zover mogelijk. Ook heb ik nog even de wasmachineslang naar de afvoer verlengd. De afvoer is nu eigenlijk te hoog, dus het was even spannend of de pomp van de wasmachine het zou trekken (hij staat in de kelder), maar dat gaat gelukkig goed dus ik ben nu lekker wasjes aan het draaien! Ook even een randje om de machine heen geschroefd. Hij staat namelijk op een verhoginkje dat er al was, zodat ie dichter op het niveau van de afvoer zit, maar daar zou ie anders bij het centrifugeren af kunnen wandelen, dus daarom even een randje gemaakt... Verder lijm en voegspul gehaald, zodat morgenavond dan echt getegeld gaat worden. Ben ook lekker aan het prutsen met de coaxkabels, zodat ik straks eindelijk mijn router voor draadloos internet aan kan sluiten, zit nu nog steeds op iets uit de buurt. En dan heb ik ook tv op mijn slaapkamer straks Gister zijn trouwens ook de vaatwasser en de afzuigkap gearriveerd, dus die staan nu lekker in de weg in de keuken...
Nu weer even bijkomen...
pi_78876845
drukke dag vandaag dus.
maar wel lekker dat de vloer nu zo gelegd kan worden omdat alles al behoorlijk klaar ligt, dat scheelt weer het voorbereidende tijdrovende werk.
en gewoon al in je nieuwe huis de kluskleding schoon
Perfect paranoia is perfect awareness. Yes, I am a misfit.
pi_78876872
Gaat goed meis
En ik ben er benieuwd naar het hardsteen, misschien is het wel wat voor in onze aan te bouwen bijkeuken
Balorig, niet te verwarren met ballorig!
Assumption is the mother of all mistakes....
pi_78889947
moet wel veel voldoening geven, als je het allemaal zelf doet. geweldig, ook de hulp van je ouders!
pi_78915436
Ja idd! Ook gelukkig veel hulp van vrienden. Daardoor was het schuren en verven zo gedaan. Maarja er zijn nou eenmaal klusjes die niet iedereen wil/kan doen... Zoals wat we vandaag hebben gedaan: (helaas nog steeds geen foto's want was vandaag wel even op m'n werk om wat te fixen maar ben vergeten te kijken of m'n toestel daar was) M'n vader heeft de vloer in de badkamer betegeld. Is heel mooi geworden, moet nu uitharden, dan voegen en dan de wand. (Ja ik weet het, moet eigenlijk andersom, maar omdat deel van de tegels nog op de muur zit en omdat vloer bobbelig is, was dit handiger)... Maar het ziet er nu zonder voegen al heel mooi uit! Ondertussen heb ik even een nieuwe groep voor de oven aangelegd (haha klinkt interessanter dan het is Oven zit namelijk ongeveer een meter van de nieuwe groepenkast af, dus draadjes waren zo getrokken). Het fornuis is vandaag bezorgd , we hebben koofje gemaakt voor leidingen die er achter lopen, en hij staat nu mooi op zijn plek. Het is deze, maar dan in RVS in plaats van zwart...



(Ok het is geen Boretti (wat nogal in trek is hier merk ik ) maar past precies in mijn beperkte budget en is toch een goeie/mooie) Heb er ook een gaskraantje voor gemaakt. Moet alleen nog even gasslang regelen. Net heb ik nog even de 7 stopcontacten in de keuken er op gezet. Wat een gepiel en arbeidsintensief werkje zeg!!!
Maar goed, nu kan de keuken dus komen! Morgen naar Ikea om 'm te halen. Hoop dat alles er is en dat het allemaal klopt zoals ik het uitgedacht heb... (Hebben per ongeluk stopcontact voor vaatwasser op verkeerde plek zitten, namelijk onder vaatwasser kastje in plaats van in kastje er naast, maar hoop dat het toch gaat passen)
pi_78916137
Wauw! Super verbouwing! Ben benieuwd naar je keuken!
Ik keek naar jou, jij naar je brommertje; ik houd van jou, jij van je brommertje; jij brak mijn hart, ik jouw brommertje...
pi_78917224
WAUW! Volg je verbouwing helemaal! Super gaaf, die autentieke dingen die overal onder vandaan komen!
(Dan heb ik het dus over plavuizen en houten vloer,niet over poep en houtrot...)
Succes met de keuken morgen (en overmorgen,en daarna...)
Wacht met spanning op nieuwe verhalen en vooral foto's!!!

[ Bericht 16% gewijzigd door Leonietje83 op 09-03-2010 01:04:30 ]
pi_78918988
Wat goed!! Jij bent zelf ook echt handig
Mooi fornuis hoor een boretti is niet zaligmakend en vind deze erg sjiek.
Balorig, niet te verwarren met ballorig!
Assumption is the mother of all mistakes....
pi_78919411
Thanks allemaal!
quote:
Op dinsdag 9 maart 2010 00:50 schreef Leonietje83 het volgende:
(Dan heb ik het dus over plavuizen en houten vloer,niet over poep en houtrot...)
pi_78933677
Oeh dat gasfornuis!
Das de grote broer (of zus... wat jij wilt) van mijn gasfornuis
Kan niet wachten om dat ding in gebruik te nemen!
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')