Hahaha nee niet in de voortuin maar ook niet in de achtertuin hoewel verder op in de straat de wind er pal in komt, ik woon aan de rand van het dorp en alleen dank zij de bomen wordt de wind tegen gehouden, alleen houd het verder in de straat de bomen op waardoor de laatste 4 huizen de wind vol in hun achtertuin hebbenquote:Op maandag 8 februari 2010 10:48 schreef Tonio-mcdo het volgende:
[..]
Gevoel is subjectief, en zo koud is het vast niet in je voortuinLogisch dat het op een pier zo koud wordt met doorstaande wind.
Ik vind die windchill maar nutteloos.
Door die paar graden vorst?quote:Op maandag 8 februari 2010 11:06 schreef Burnie88 het volgende:
Donderdagochtend een half uur op mijn scootertje om 7 uur wordt een regelrechte hel!
het vraagteken paste niet in de TTquote:
Kan "in de" wel weghalen en een vraagteken plaatsen?quote:Op maandag 8 februari 2010 14:10 schreef marcel-o het volgende:
[..]
het vraagteken paste niet in de TT
kon daarstraks goed merken dat t flink kouder was dan gister. mist, wind en -2 :brr:
ik heb al gereden met -14 dus niet miepenquote:Op maandag 8 februari 2010 11:06 schreef Burnie88 het volgende:
TVP
Donderdagochtend een half uur op mijn scootertje om 7 uur wordt een regelrechte hel!
Gewerkt of gespot op Woensdrecht ?quote:Op maandag 8 februari 2010 17:23 schreef Fredo55 het volgende:
Op vliegbasis Woensdrecht is het de gehele dag droog gebleven,
hier thuis (Tholen) heeft het een beetje gesneeuwd.
Viel me ook op, meestal is Nieuw Beerta het koudst deze winterquote:
Beter geen sneeuw en perfect schaatsijs!quote:Op maandag 8 februari 2010 18:15 schreef sander89 het volgende:
Zal leuk zijn als het weer mooi wit word.
Gewerkt, zoveel valt er niet te spotten.quote:Op maandag 8 februari 2010 17:32 schreef -CRASH- het volgende:
[..]
Gewerkt of gespot op Woensdrecht ?
Droom verder geen sneeuw meer. Schaats ijs prima, maar die sneeuw geeft meer ongemak als gemak.quote:Op maandag 8 februari 2010 18:15 schreef sander89 het volgende:
Zal leuk zijn als het weer mooi wit word.
Tegen woensdag is het ijs al sterk genoeg om er met volledige sneeuwschuivers over heen te gaanquote:Op maandag 8 februari 2010 20:44 schreef Againzender het volgende:
Vieze wind vandaag. Dacht vanochtend: -3, boeien. Maar eenmaal na een stuk tegenwind toch wel gemerkt dat die wind samen met de vochtige lucht redelijk op je benen slaat.
Woensdag sneeuw overigens, dus weer niet best voor het ijs ben ik bang.
Mwa een aantal PC-7s, heeeeel soms een Antonov, of een oranje gepainte F-16....quote:Op maandag 8 februari 2010 19:04 schreef Fredo55 het volgende:
[..]
Gewerkt, zoveel valt er niet te spotten.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |