uiteraard, maar rummikubquote:Op vrijdag 5 februari 2010 20:16 schreef MdMa98 het volgende:
[..]
Een spelletje spelen is toch nog steeds veel gezelliger dan een flauwe film kijken op televisie?
Nee hoor in goed en volwassen overleg alles besprokenquote:Op zondag 7 februari 2010 18:31 schreef nightsleeper het volgende:
Zij blijft slapen en jij wil het rustig aan doen? Ik denk eerder dat je met klamme handjes naast haar hebt gelegen, te schijterig om wat te ondernemen.
hmmje heb je haar over het topic verteld? Hoe triest! Tips vragen op een forum en dan nog toegeven ook nog?quote:Op zondag 7 februari 2010 17:42 schreef MdMa98 het volgende:
[..]
Gezellige avond, televisie gekeken, filmpje, veel gepraat. Ze had geen rummikub mee! maar ze is wel blijven slapen! En nee niet zoals jullie meeste fokkertjes denken: meteen ketsen, rustig aan is de sleutel.
Ze zal straks vast nog even reageren in dit topic
Volgende week ben ik daar
a er worden eerst attributen besteld?quote:Op zondag 7 februari 2010 18:37 schreef MdMa98 het volgende:
[..]
Nee hoor in goed en volwassen overleg alles besproken
quote:Op zondag 7 februari 2010 18:44 schreef gateway het volgende:
[..]
a er worden eerst attributen besteld?
quote:Op zondag 7 februari 2010 18:44 schreef gateway het volgende:
[..]
a er worden eerst attributen besteld?
quote:Op vrijdag 5 februari 2010 20:56 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Wat een onzin.
Ik heb met al mijn relaties op de 1e nacht seks gehad.![]()
"Nette meisjes"
ik zei nog tegen haar dat fok! altijd om foto`s vraagt:), maar nee daar doen we niet aan. En ja ze zit zelf ook op fok! zelfs hier in dit topic...quote:Op zondag 7 februari 2010 18:43 schreef gateway het volgende:
[..]
hmmje heb je haar over het topic verteld? Hoe triest! Tips vragen op een forum en dan nog toegeven ook nog?
owjah en meisje dat bij TS was: PICS!
quote:Op zondag 7 februari 2010 22:04 schreef Elohim het volgende:
Suggestie voor het volgende spelletjje:
[ afbeelding ]
Tsjah en jullie happen altijd zo fijn op die vragenquote:Op zondag 7 februari 2010 18:43 schreef gateway het volgende:
[..]
hmmje heb je haar over het topic verteld? Hoe triest! Tips vragen op een forum en dan nog toegeven ook nog?
owjah en meisje dat bij TS was: PICS!
Ben benieuwd waar ik die kan bestellenquote:Op zondag 7 februari 2010 22:12 schreef Yuki het volgende:
andere suggestie:
[ afbeelding ]
of is dat niet subtiel genoeg?
HAHA!quote:Op zondag 7 februari 2010 22:18 schreef mrSPLIFFY het volgende:
tijdens t scrabbelen woorden zoals anaal vernederen neerleggen en kijken of ze de hints snapt
quote:Op zondag 7 februari 2010 22:18 schreef mrSPLIFFY het volgende:
tijdens t scrabbelen woorden zoals anaal vernederen neerleggen en kijken of ze de hints snapt
Dat is meer iets voor de lingo xxl editiequote:Op zondag 7 februari 2010 22:24 schreef mrSPLIFFY het volgende:
In en In Slecht.....
Nieuw scrable woord..
neemvolgendekeerdielekkerezusvanjemee
Bedoel je niet de lingo xxx editie?quote:Op zondag 7 februari 2010 22:27 schreef MdMa98 het volgende:
[..]
Dat is meer iets voor de lingo xxl editie
quote:Op zondag 7 februari 2010 22:33 schreef nightsleeper het volgende:
[..]
Bedoel je niet de lingo xxx editie?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |