Mischien wel gewoon jezelf zijn, en in relatie kunnen leven met dat wat om je heen isquote:Op donderdag 4 februari 2010 19:45 schreef aardbeien1 het volgende:
Ik zit nu al een tijd berichten te lezen, hier, en op andere sites en elke keer is het vaticaan slecht. Vaticaan zou islam hebben gemaakt en dat soort rare theorieen maar wat is nu echt waar? Wat is de beste manier om nu te leven? Moet je alternatieve geneeswijzen aanhouden, je eigen eten verbouwen en nooit meer tv kijken?
Natuurlijk. Kanker komt alleen bij mensen voorquote:Op donderdag 4 februari 2010 19:47 schreef aardbeien1 het volgende:
Ik heb net ook iets gelezen over dat kanker gemaakt is om zwakke mensen uit te roeien, wat zijn dit voor uitspraken?
Nee hoor, dood gaan we toch.quote:Op donderdag 4 februari 2010 20:03 schreef aardbeien1 het volgende:
maar als al die berichten waar zouden zijn moeten we dan niet bang zijn?
Bah wat zweverig.quote:Op donderdag 4 februari 2010 21:13 schreef JoepiePoepie het volgende:
Je kunt het best in jezelf geloven, in plaats van iets fictiefs aan te gaan hangen.
Iets geloven omdat anderen jou vertellen dat dit de beste manier is om te leven, is sowieso al een slecht uitgangspunt.quote:Op donderdag 4 februari 2010 19:45 schreef aardbeien1 het volgende:
Ik zit nu al een tijd berichten te lezen, hier, en op andere sites en elke keer is het vaticaan slecht. Vaticaan zou islam hebben gemaakt en dat soort rare theorieen maar wat is nu echt waar? Wat is de beste manier om nu te leven? Moet je alternatieve geneeswijzen aanhouden, je eigen eten verbouwen en nooit meer tv kijken?
Verdomdquote:Op donderdag 4 februari 2010 23:24 schreef JoepiePoepie het volgende:
KoosVogels, ik vraag me nou echt al heel lang af of die spelfout in je signature bewust is of niet.
Ohquote:Op donderdag 4 februari 2010 23:27 schreef KoosVogels het volgende:
Verdomd![]()
Heb ik al meer dan een jaar een spellingsfout in mn signature staan en ik zie het pas nu jij mij erop wijst
Er was dan ook geen reden voor. Gewoon een slordigheidje. Maar bedankt voor de opheldering opdat ik mijn fout eindelijk recht kan zettenquote:Op donderdag 4 februari 2010 23:29 schreef JoepiePoepie het volgende:
[..]
Oh! Ik wist dat al heel lang, maar ik dacht al die tijd dat het misschien wel bewust zou zijn, maar ik vroeg me dan wel af wat de reden zou zijn en die kon ik niet bedenken
.
Maar goed, jouw signature is eigenlijk ook wel een soort geloof voor jou waarschijnlijk.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |