Hij heeft nu een andere auto, voorkant is kapot (hij reed achterop een andere auto)quote:Op woensdag 3 februari 2010 18:50 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
Ga jij ff advocaat van de duivel zitten spelenIk zou ook niet bij zijn, in GB'tjes geval
Hoe erg is de schade aan de auto? valt dat ook mee?
Ik ben erg verdrietig; eind van de middag kregen we te horen dat Meneers oom uit ZA is overleden. Hij was echt de liefste oom die we haddenEn nu wil ik niet naar spinnen maar gewoon sippen op de bank. Stom he
Maar ik ga toch wel
Ik zou niet boos zijn als mijn lief niet had gebeld om mede te delen dat 'm niets was overkomen.quote:Op woensdag 3 februari 2010 18:55 schreef neen het volgende:
ik had ook niet gebeld als ik een ongelukje had zonder ernstige gevolgen
Nouja, alles was goed met hem.quote:Op woensdag 3 februari 2010 19:16 schreef Viking84 het volgende:
Ik zou ook niet boos zijn, denk ik. Ik zou alleen zeggen:
is alles goed met je?
Het was vanochtend gebeurd, dus hij heeft tijd zat gehadquote:Op woensdag 3 februari 2010 19:30 schreef anna82 het volgende:
Ik ben een keer achterop iemand geknald en toen heb ik ook niemand gebeld. Maar ik was ook wel erg geschrokken en wilde liever niet huilen in het bijzijn van de politie en als ik op dat moment mijn vriendje/moeder/vader/verre kennis aan de telefoon had gekregen was dat zeker gebeurd.
Maar dat was vast niet de reden van jouw vriendje
Degene die ik aanreed had trouwens al een paar keer eerder een botsing gehad en hij was heel relaxed. Hij zei nog dat ik er in het echt veel leuker uitzag dan op mijn rijbewijsfoto en toen was alles weer goed
Sorry maar dit klopt écht niet. Taille-omtrek wordt gemeten precies in het midden tussen het heupbot en de onderste ribben en ik weet niet meer wat precies de definitie is van hoe strak het gemeten moet worden maar zeker niet zo strak dat je ingewanden bij elkaar gedrukt worden. Misschien dat ze iets anders aan het meten waren? Al kan ik er zo niks bij bedenken.. ik snap ook niet wat je bedoelt met het extra vet wat er tussen en voor zit?quote:Op woensdag 3 februari 2010 11:35 schreef kwakz0r het volgende:
nope, ze drukken echt je ingewanden helemaal bij elkaar, net onder je onderste ribben (das bij mij op 1.04 van de grond af) omdat het gaat om het "extra vet" wat er tussen en voor zit. taille was nu 91, als ik t zelf mat was dat tegen de 96...
Dan had hij het inderdaad wel even kunnen melden, zoiets als: Goodbye, doe jij vandaag de boodschappen? En oh ja, ik had een aanrijding maar er is niets aan de hand hoor. Nou doei! xo xo xoquote:Op woensdag 3 februari 2010 19:38 schreef Goodbye het volgende:
[..]
Het was vanochtend gebeurd, dus hij heeft tijd zat gehad
Schattige opmerking, maar ik zou me ook doodschrikken hoor. Ik ben een keer aangereden op de fiets. Fiets had meer dan ik, gelukkig. Ik was bijna op school en een jongen uit m'n klas zag me, dus ik kon de fiets ergens neerzetten en bij hem achterop naar school. Tien minuten later in de les in huilen uitgebarsten
![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |