abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_77709187
quote:
Op zaterdag 6 februari 2010 10:40 schreef Ad_rem het volgende:
Thats.It.Thats.All.2008.1080p.BluRay.x264-HDmonSK

3,6 GB, maar oh wat vet ziet het eruit op de flatscreen.
Geen BluRay, Dat is al snel een GB of 30 .
pi_77710355
de source is bluray duh
pi_77710588
Dat maakt het natuurlijk niet automatisch de kwaliteit van BluRay.
Kun je nagaan dat het nog mooier kan
pi_77710703
Lol, ik was laatst in Snowworld, en ik ben waarlijk in een net beland.
Ik was in 't Funpark over zo'n rail-achtig ding gegaan en ik had teveel snelheid waardoor ik ten eerste het net wat te ver had ingeschat, en ten tweede de bocht niet meer zo snel kreeg gemaakt. Geen pijn gedaan of iets, maar 't moet er echt stom uit hebben gezien.
A liar is a person who uses the valid designations, the words, in order to make something which is unreal appear to be real. - Nietzche
  zondag 7 februari 2010 @ 13:09:20 #105
119411 Paradijsvogeltje
is veilig geland!
pi_77727369
quote:
Op zaterdag 6 februari 2010 19:26 schreef MissSpooky het volgende:
Lol, ik was laatst in Snowworld, en ik ben waarlijk in een net beland.
Ik was in 't Funpark over zo'n rail-achtig ding gegaan en ik had teveel snelheid waardoor ik ten eerste het net wat te ver had ingeschat, en ten tweede de bocht niet meer zo snel kreeg gemaakt. Geen pijn gedaan of iets, maar 't moet er echt stom uit hebben gezien.
Hihihi!
Geen foto's?
Deze user werd mede mogelijk gemaakt door Yvonne. Bedankt!
Like does the man say 'Is now the time to take of my pants?' ...'Yes.', I said.
pi_77728741
Hahah nee, vrienden waren op andere piste, maar ik hoorde ene wel keihard lachen.
't Zou wel een mooie aandenken zijn geweest.
A liar is a person who uses the valid designations, the words, in order to make something which is unreal appear to be real. - Nietzche
pi_77744231
Gisteren een dagje Winterberg gedaan. Was weer super om een hele dag op een board te staan en mn nieuwe 32 Lashed boots te testen. En wat zijn die relaxed, echt een goeie keus geweest!
Jammer genoeg was echt abnormaal druk daar i.v.m. begin van vakantie in Duitsland zelf..gelukkig over 1,5 week lang weekend wintersport!
pi_77776408
Ik ga over twee weken op wintersport en voor mijn verjaardag heb ik een board gekregen (F2 Gipsy) nu vroeg ik mij af of ik deze nog moet laten waxen of kan ik er ook meer vooruit met de factorywax die er (neem ik aan?) opzit, ik ga maar een week en ben niet van plan om er echt rare dingen mee te gaan doen want zo goed ben ik nog niet. Vandaar mijn volgende vraag ik wil ook graag een helm (liever geen schedelbasisfractuur ed) en ik kan er wel eentje huren maar dat vind ik vies en geld genoeg om er een te kopen.. dusss mensen ervaring met salomon brigade helmen (met audio ) ?
pi_77779810
je loopt zonder helm regelmatig een schedelbasisfractuur op?
pi_77780831
quote:
Op maandag 8 februari 2010 19:19 schreef Salatrel het volgende:
je loopt zonder helm regelmatig een schedelbasisfractuur op?
Wat een debiele opmerking
Op 28 februari 2012 19:20 schreef lezzer en op 31 augustus 2013 21:27 schreef DancingPhoebe:Jezus, Vanyel, wat een fantastische tips geef jij toch altijd!
pi_77781122
quote:
Op maandag 8 februari 2010 19:39 schreef Vanyel het volgende:

[..]

Wat een debiele opmerking
Dat dus
A liar is a person who uses the valid designations, the words, in order to make something which is unreal appear to be real. - Nietzche
  maandag 8 februari 2010 @ 22:39:13 #112
28280 Fugie
Porsche _O_
pi_77789778
quote:
Op maandag 8 februari 2010 19:19 schreef Salatrel het volgende:
je loopt zonder helm regelmatig een schedelbasisfractuur op?
Wel als je elke keer een salto, head first, tegen een boom klapt

Protectie is wel handig, als ik zie waar ik afgelopen wintersport off-piste heb geweest zonder helm/rug protector dan was het hier en daar echt wel vragen om problemen
Waren stukken daar lag echt paar cm sneeuw op en paar rotsen als er al sneeuw lag, dan moet je echt geen faceplant ofzo maken zonder helm.

Voor gewoon pistewerk zal ik niet snel een helm kopen of opdoen, zelfs in het park is het bij nog twijfelachtig (ik ga toch geen 720 double mctwist ofzo proberen). Maar better safe dan sorry, zeker als je in drukke periodes op wintersport gaat en er veel andere labiele mensen zijn die de boel kunnen verneuken.
pi_77797152
quote:
Op maandag 8 februari 2010 22:39 schreef Fugie het volgende:


Voor gewoon pistewerk zal ik niet snel een helm kopen of opdoen,
daarom ook mijn opmerking. hij geeft zelf al aan geen gekke dingen te gaan doen. dan vind ik persoonlijk een helm overbodig. maarja ieder zn eigen keuze he
  dinsdag 9 februari 2010 @ 10:16:21 #114
20403 Komakie
That's Gnarly!
pi_77798899
quote:
Op vrijdag 5 februari 2010 15:45 schreef xquzive het volgende:
Hoe kun je je nou de verkeerde techniek aanleren met snowboarden? Lijkt me niet dat je op een andere manier kunt snowboarden dan dat je geleerd krijgt bij de lessen, als je het anders doet val je gewoon veel vaker en die techniek bouw je gewoon langzaam op, met lessen gaat dit wat sneller.

Ik snowboard nu al vanaf mijn 11de en ik heb nooit les gehad, alleen in december waren we op wintersport met de school en daar zaten ook begeleiders bij die les gaven, ik zat al in de gevorderde groep maar ze keken wel naar mijn technieken maar daar hadden ze niks op te merken.
Ik durf je hier ter plekke te zeggen dat ik je minimaal 3 dingen kan leren.

Het ligt er maar helemaal aan wat je een "verkeerde techniek" vindt. Ook met een verkeerde techniek kun je een berg af komen. Vrij hard zelfs. Dat heeft dan met ervaring en durf te maken. Niets met techniek.

Als je nu al zo goed kan snowboarden, bedenk dan eens hoe goed je zou zijn op het moment dat je wel lessen had gevolgd. Het is echt niet zo dat je met het niet nemen van lessen uiteindelijk op hetzelfde niveau komt.
Terje Haakonsen: "Snowboarding is about fresh tracks, carving powder, being yourself and not being judged by others"
Komakie: "Van sneeuwballen gooien komt boemsen!"
Shaun Farmer: "That's gnarly"
  dinsdag 9 februari 2010 @ 10:21:57 #115
20403 Komakie
That's Gnarly!
pi_77799046
quote:
Op dinsdag 9 februari 2010 09:07 schreef Salatrel het volgende:

[..]

daarom ook mijn opmerking. hij geeft zelf al aan geen gekke dingen te gaan doen. dan vind ik persoonlijk een helm overbodig. maarja ieder zn eigen keuze he
Je hoeft natuurlijk niet gek te doen om profijt te hebben van een helm. Er kan ook een kamikaze voorbij komen die je schept en met zijn ski's/board zo over je schedel heen scheert.

Er is geen geen reden om te zeggen dat een helm niet goed is. Of je hem opzet is aan de andere kant wat je zelf graag wil.
Terje Haakonsen: "Snowboarding is about fresh tracks, carving powder, being yourself and not being judged by others"
Komakie: "Van sneeuwballen gooien komt boemsen!"
Shaun Farmer: "That's gnarly"
  dinsdag 9 februari 2010 @ 10:28:09 #116
89338 BettyWeter
Weet het beter
pi_77799226
Ben je naar de ISPO geweest, Komakie? Zo ja, nog nieuwe / leuke / bijzondere dingen gezien?
  dinsdag 9 februari 2010 @ 11:31:08 #117
20403 Komakie
That's Gnarly!
pi_77801135
Anyway, ik ben ook weer terug van mijn weekendje

Om maar even met de deur in huis te vallen, ik heb geen filmpjes gemaakt. Excuses maar ik had er wel een goede reden voor.... POEDER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Eerste dag was nog een beetje gaar weer. Bewolkt en gewoon matige sneeuw op de piste, verder niet veel boeiends. Het waaide ook flink dus dat schoot ook niet echt op. Wel nog een uurtje naar boven gegaan. Beetje lekker bezig geweest, maar het was niet heel bijzonder. Gewoon ff op je board staan was natuurlijk wel heerlijk

S'avonds ging het sneeuwen en de volgende dag 25cm vers vergevallen. Terwijl het nog steeds aan het sneeuwen was. Dus wij lekker naar boven. De hele dag sneeuwen en alleen maar tree runs gemaakt. Ik was helemaal kapot na die dag, maar zo'n grote voldoening

Een dag later werd het droog en nog een beetje bewolkt. Overal te horen gekregen dat er echt belachelijk veel kans was op lawines. Het is ons echt wel 10x in onze oren geknoopt dat we voorzichtig moesten zijn. Nu ben ik iemand die sowieso alles wel even goed checkt voordat ik ergens naar beneden ga. ik ben geen local natuurlijk, maar ik weet wel genoeg van de bergen en sneeuw om te weten wanneer ik iets wel en niet moet doen. Daarnaast is het natuurlijk wel zo dat op het moment ik het ook maar enigzins niet zeker weet, ik echt niet ergens vanaf ga.

Dus ik wilde ergens een testrun doen om te kijken of de vette afdaling op een vergelijkbare hang te doen zouden zijn. Dat is een vrij veilig stuk. Wel stijl, maar kort en hij loopt aan het einde vlak uit. Dus de lawine krijgt nooit de kans om echt heel groot te worden en zo veel sneeuw mee te nemen dat je er helemaal onder bedolven raakt.
Wij daar naar beneden. Er waren al mensen ons voor geweest en ik was als 2de. Dus volgens veel mensen moet het dus veilig zijn, want als er sporen zijn....

OK ik heb bewezen dat dit dus echt een fabeltje is.
Ik pak die lijn, steek een klein stukje over om nog een mooi maagdelijk stuk te krijg. Ik maak 3 bochten en ik zie zo 3 breuklijnen voor me ontstaan en ik hoor die jongen die beneden staat echt "whowww!!!" roepen. Het hele zooitje begint te schuiven. Ik heb me board recht naar beneden gezet om te proberen om voor de lawine uit te blijven. Vergeefse moeite natuurlijk. Uiteindelijk nog voordat ik er echt helemaal in kwam naar de zijkant kunnen komen. Tussen de bomen en uit de lawine. Aan het einde van de run werd het dus weer vlak en stopte hij weer.
Damn ik ben echt nog nooit zo geschrokken.

In ieder geval was dat wel het signaal om geen gekke dingen te gaan doen. Dus vooral runs genomen die uiteindelijk op pistes uit kwamen. Op die manier weet je vrij zeker dat er geen lawines komen, anders zouden die pistes ook afgesloten worden. Maar wel nog een paar super relaxte runs gedaan.
er kwam ook nog een leuk zonnetje bij dus dat was helemaal top
Op die manier was natuurlijk de kans op het maken van filmpjes wel verkeken. Daarnaast zou ik een dag gaan skiën en dat is er ook bij ingeschoten
Terje Haakonsen: "Snowboarding is about fresh tracks, carving powder, being yourself and not being judged by others"
Komakie: "Van sneeuwballen gooien komt boemsen!"
Shaun Farmer: "That's gnarly"
  dinsdag 9 februari 2010 @ 11:31:27 #118
20403 Komakie
That's Gnarly!
pi_77801142
quote:
Op dinsdag 9 februari 2010 10:28 schreef BettyWeter het volgende:
Ben je naar de ISPO geweest, Komakie? Zo ja, nog nieuwe / leuke / bijzondere dingen gezien?
Uiteraard.

Verslagje volgt nog
Terje Haakonsen: "Snowboarding is about fresh tracks, carving powder, being yourself and not being judged by others"
Komakie: "Van sneeuwballen gooien komt boemsen!"
Shaun Farmer: "That's gnarly"
  dinsdag 9 februari 2010 @ 15:14:25 #119
208027 Bartisik
BlahBlahBlah
pi_77809548
Nog snel een tvp dan
~Wij zijn best bereid tot zelfkritiek, onder voorwaarde dat niemand daarmee instemt.
pi_77810032
quote:
Op dinsdag 9 februari 2010 10:16 schreef Komakie het volgende:

[..]

Ik durf je hier ter plekke te zeggen dat ik je minimaal 3 dingen kan leren.

Het ligt er maar helemaal aan wat je een "verkeerde techniek" vindt. Ook met een verkeerde techniek kun je een berg af komen. Vrij hard zelfs. Dat heeft dan met ervaring en durf te maken. Niets met techniek.

Als je nu al zo goed kan snowboarden, bedenk dan eens hoe goed je zou zijn op het moment dat je wel lessen had gevolgd. Het is echt niet zo dat je met het niet nemen van lessen uiteindelijk op hetzelfde niveau komt.
Ik ga niet hier bewijzen dat ik de perfecte techniek beheers, maar tijdens lessen krijg je alleen de basis geleerd en na 6-7 jaar snowboarden lijkt me toch wel dat ik dat beheers. Daar komt ook nog eens bij dat een deel van mijn vrienden waarmee ik snowboard, leraar zijn, dus als mijn techniek fout was had ik daar toch echt wel commentaar op gekregen.

Maar waar het om gaat is dat je moeilijk een totaal andere techniek kunt toepassen met snowboarden, in grote lijnen is deze hetzelfde bij iedereen, dat is ook wat je geleerd krijgt bij lessen. Natuurlijk is er ook een verschil in mensen, de een heeft het gevoel voor snowboarden, de ander niet.

Het enige wat ik me nog kan herinneren toen ik begon was, is dat ik bij Snowworld Landgraaf naar boven ben gegaan met een vriend en via daar gewoon naar onder, de eerste 2x met veel vallen, daarna steeds minder en minder, en na een ong 3 uur kon ik al zonder te vallen naar onder, wat ik toch wel een prestatie vond, vooral nu ik bekijk dat toen we met de school gingen, veel wel les kregen maar na een week konden ze nog steeds niet fatsoenlijk naar onder.
pi_77810252
quote:
Op dinsdag 9 februari 2010 15:25 schreef xquzive het volgende:

[..]

Ik ga niet hier bewijzen dat ik de perfecte techniek beheers, maar tijdens lessen krijg je alleen de basis geleerd en na 6-7 jaar snowboarden lijkt me toch wel dat ik dat beheers. Daar komt ook nog eens bij dat een deel van mijn vrienden waarmee ik snowboard, leraar zijn, dus als mijn techniek fout was had ik daar toch echt wel commentaar op gekregen.

Maar waar het om gaat is dat je moeilijk een totaal andere techniek kunt toepassen met snowboarden, in grote lijnen is deze hetzelfde bij iedereen, dat is ook wat je geleerd krijgt bij lessen. Natuurlijk is er ook een verschil in mensen, de een heeft het gevoel voor snowboarden, de ander niet.

Het enige wat ik me nog kan herinneren toen ik begon was, is dat ik bij Snowworld Landgraaf naar boven ben gegaan met een vriend en via daar gewoon naar onder, de eerste 2x met veel vallen, daarna steeds minder en minder, en na een ong 3 uur kon ik al zonder te vallen naar onder, wat ik toch wel een prestatie vond, vooral nu ik bekijk dat toen we met de school gingen, veel wel les kregen maar na een week konden ze nog steeds niet fatsoenlijk naar onder.
We gaan dr toch niet uitkomen,
"wij" (enkele van ons iig) zeggen, ga op les en je leert echt weer bij
jij zegt van niet.

Wellicht dat ik voor volgend jaar ook weer even wat les regel,
kijken of mijn techniek niet erg verouderd is en of ik er weer wat bij kan leren.
  dinsdag 9 februari 2010 @ 15:44:43 #122
20403 Komakie
That's Gnarly!
pi_77810821
quote:
Op dinsdag 9 februari 2010 15:25 schreef xquzive het volgende:

[..]

Ik ga niet hier bewijzen dat ik de perfecte techniek beheers, maar tijdens lessen krijg je alleen de basis geleerd en na 6-7 jaar snowboarden lijkt me toch wel dat ik dat beheers.
Alleen de basis leren? Wat is dat dan voor onzin? Ik heb leerlingen gehad die 15 jaar snowboarden en die hoef ik echt geen basis meer te leren hoor. Je kunt op elk niveau les krijgen., zelfs op dat van jou
Terje Haakonsen: "Snowboarding is about fresh tracks, carving powder, being yourself and not being judged by others"
Komakie: "Van sneeuwballen gooien komt boemsen!"
Shaun Farmer: "That's gnarly"
  dinsdag 9 februari 2010 @ 15:47:18 #123
20403 Komakie
That's Gnarly!
pi_77810918
quote:
Op dinsdag 9 februari 2010 15:31 schreef Soohr het volgende:

[..]

We gaan dr toch niet uitkomen,
"wij" (enkele van ons iig) zeggen, ga op les en je leert echt weer bij
jij zegt van niet.

Wellicht dat ik voor volgend jaar ook weer even wat les regel,
kijken of mijn techniek niet erg verouderd is en of ik er weer wat bij kan leren.
Als je op hard boots aan komt denk ik dat je de leraar eerst moet vertellen hoe dat werkt

Ik weet nog wel dat ik dat voor het eerst kreeg. Ik moet eerlijk zeggen dat ik geen idee had hoe ik daar mee overweg moest. Stond ik daar met mijn softboots duckstance een hardbooter les te geven ;')
Terje Haakonsen: "Snowboarding is about fresh tracks, carving powder, being yourself and not being judged by others"
Komakie: "Van sneeuwballen gooien komt boemsen!"
Shaun Farmer: "That's gnarly"
pi_77812366
quote:
Op dinsdag 9 februari 2010 15:44 schreef Komakie het volgende:

[..]

Alleen de basis leren? Wat is dat dan voor onzin? Ik heb leerlingen gehad die 15 jaar snowboarden en die hoef ik echt geen basis meer te leren hoor. Je kunt op elk niveau les krijgen., zelfs op dat van jou
De discussie ging over beginnende mensen, natuurlijk kun je op elk niveau les krijgen, dat is bij elke sport zo.
  dinsdag 9 februari 2010 @ 17:27:41 #125
93760 ergodyne1
Tijd om te boarden...
pi_77814718
quote:
Op dinsdag 9 februari 2010 11:31 schreef Komakie het volgende:
Anyway, ik ben ook weer terug van mijn weekendje

Om maar even met de deur in huis te vallen, ik heb geen filmpjes gemaakt. Excuses maar ik had er wel een goede reden voor.... POEDER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Eerste dag was nog een beetje gaar weer. Bewolkt en gewoon matige sneeuw op de piste, verder niet veel boeiends. Het waaide ook flink dus dat schoot ook niet echt op. Wel nog een uurtje naar boven gegaan. Beetje lekker bezig geweest, maar het was niet heel bijzonder. Gewoon ff op je board staan was natuurlijk wel heerlijk

S'avonds ging het sneeuwen en de volgende dag 25cm vers vergevallen. Terwijl het nog steeds aan het sneeuwen was. Dus wij lekker naar boven. De hele dag sneeuwen en alleen maar tree runs gemaakt. Ik was helemaal kapot na die dag, maar zo'n grote voldoening

Een dag later werd het droog en nog een beetje bewolkt. Overal te horen gekregen dat er echt belachelijk veel kans was op lawines. Het is ons echt wel 10x in onze oren geknoopt dat we voorzichtig moesten zijn. Nu ben ik iemand die sowieso alles wel even goed checkt voordat ik ergens naar beneden ga. ik ben geen local natuurlijk, maar ik weet wel genoeg van de bergen en sneeuw om te weten wanneer ik iets wel en niet moet doen. Daarnaast is het natuurlijk wel zo dat op het moment ik het ook maar enigzins niet zeker weet, ik echt niet ergens vanaf ga.

Dus ik wilde ergens een testrun doen om te kijken of de vette afdaling op een vergelijkbare hang te doen zouden zijn. Dat is een vrij veilig stuk. Wel stijl, maar kort en hij loopt aan het einde vlak uit. Dus de lawine krijgt nooit de kans om echt heel groot te worden en zo veel sneeuw mee te nemen dat je er helemaal onder bedolven raakt.
Wij daar naar beneden. Er waren al mensen ons voor geweest en ik was als 2de. Dus volgens veel mensen moet het dus veilig zijn, want als er sporen zijn....

OK ik heb bewezen dat dit dus echt een fabeltje is.
Ik pak die lijn, steek een klein stukje over om nog een mooi maagdelijk stuk te krijg. Ik maak 3 bochten en ik zie zo 3 breuklijnen voor me ontstaan en ik hoor die jongen die beneden staat echt "whowww!!!" roepen. Het hele zooitje begint te schuiven. Ik heb me board recht naar beneden gezet om te proberen om voor de lawine uit te blijven. Vergeefse moeite natuurlijk. Uiteindelijk nog voordat ik er echt helemaal in kwam naar de zijkant kunnen komen. Tussen de bomen en uit de lawine. Aan het einde van de run werd het dus weer vlak en stopte hij weer.
Damn ik ben echt nog nooit zo geschrokken.

In ieder geval was dat wel het signaal om geen gekke dingen te gaan doen. Dus vooral runs genomen die uiteindelijk op pistes uit kwamen. Op die manier weet je vrij zeker dat er geen lawines komen, anders zouden die pistes ook afgesloten worden. Maar wel nog een paar super relaxte runs gedaan.
er kwam ook nog een leuk zonnetje bij dus dat was helemaal top
Op die manier was natuurlijk de kans op het maken van filmpjes wel verkeken. Daarnaast zou ik een dag gaan skiën en dat is er ook bij ingeschoten
Ik neem aan dat je hiermee in het algemeen wilt zeggen dat je naar de locals moet luisteren en niet als een koppige Hollander (die 3x per jaar wintersport en het daarom wel weet) wel even dat stukje piste pakt omdat het volgens zijn/haar theorie prima moet kunnen
Only sick music makes money today...
  dinsdag 9 februari 2010 @ 17:55:39 #126
119411 Paradijsvogeltje
is veilig geland!
pi_77815635
quote:
Op dinsdag 9 februari 2010 11:31 schreef Komakie het volgende:
- knip - ...blablabla...ik ben koppig en een waaghals, maar ik leer van mijn fouten en die deel ik graag met jullie. Ben ik nou een leraar of niet?
You bloody f*cking lucky bastard! Pfff...

En dat van dat helm dragen. Ik heb het al die tijd nooit gedaan. Maar één van de laatste keren dat ik ging, zag ik iemand met een zware hersenschudding en die had een niet eens zo heel harde klap op het ijs gemaakt. Dus ik doe nu gewoon een helm. Better safe than sorry.
Deze user werd mede mogelijk gemaakt door Yvonne. Bedankt!
Like does the man say 'Is now the time to take of my pants?' ...'Yes.', I said.
  dinsdag 9 februari 2010 @ 17:57:20 #127
28280 Fugie
Porsche _O_
pi_77815684
Wij hadden in kirchberg ook alleen maar verse poeder, zoooo relaxt. Daarnaast was het totaal niet druk met snowboarders, wij hebben hele dagen met zijn 2'en nieuwe sporen kunnen maken
pi_77817828
quote:
Op dinsdag 9 februari 2010 15:47 schreef Komakie het volgende:

[..]

Als je op hard boots aan komt denk ik dat je de leraar eerst moet vertellen hoe dat werkt

Ik weet nog wel dat ik dat voor het eerst kreeg. Ik moet eerlijk zeggen dat ik geen idee had hoe ik daar mee overweg moest. Stond ik daar met mijn softboots duckstance een hardbooter les te geven ;')
daar ben ik ook bang voor,
ik twijfel ook of ik wel les moet nemen.

staat er zo'n mannetje voor me die nog luiers droeg toen ik begon met snowboarden
pi_77821560
Mja om maar even aan het les/ niet les discussie wat bij te dragen...

Ik ski sinds m'n tweede (ben nu 21) en doe dat nog steeds minimaal 3x p/j. Elk jaar neem ik ook nog les omdat ik weet dat m'n techniek alleen maar beter en beter kan worden. Enige ding is dat je leraren ook steeds beter moeten worden wil je nog wat kunnen leren.
Hetzelfde met snowboarden, dat doe ik nu een jaar of 12 en ik neem elk jaar les om precies dezelfde reden. Je leert niet alleen techniek maar je krijgt ook een inzicht hoe anderen het doen en ook als je met gidsen op pad gaat. Je leert niet alleen techniek maar ook hoe je moet boarden. Dus waar is het gevaarlijk, hoe leer je terrein te herkennen, en hoe leer je de beste plekken uit een gebied te herkennen....
Dus les werkt zeker wel.
  dinsdag 9 februari 2010 @ 23:40:22 #130
20403 Komakie
That's Gnarly!
pi_77831528
quote:
Op dinsdag 9 februari 2010 17:55 schreef Paradijsvogeltje het volgende:

[..]

You bloody f*cking lucky bastard! Pfff...
Mazzel moet je hebben zullen we dan maar zeggen.
Maar je moet het ook weer niet helemaal uit zijn verband trekken. OK het zooitje begon te schuiven en ik kwam in de problemen, maar het was wel zo dat ik dit juist als testrun neem, omdat hij relatief veilig is. Je kunt daar goed zien wat er gebeurd met de sneeuw. Je kunt meegenomen worden door de sneeuw, maar het wordt nooit een echt grote lawine dus kans op echte schade is te overzien.

Ben ik koppig en een waaghals? Koppig misschien wel, maar een waaghals vind ik niet. Als ik een waaghals was geweest, had ik me gelijk van die run af gestort die ik op deze manier wilde checken. Uiteindelijk hebben we die dus niet gedaan.
Aan de andere kant moet ik ook zeggen dat ik locals die run heb zien doen die dag zonder piepers of wat dan ook. Met hun is niets gebeurd, maar dat vind ik eerder waaghalzerij.
Terje Haakonsen: "Snowboarding is about fresh tracks, carving powder, being yourself and not being judged by others"
Komakie: "Van sneeuwballen gooien komt boemsen!"
Shaun Farmer: "That's gnarly"
pi_77832733
quote:
Op dinsdag 9 februari 2010 23:40 schreef Komakie het volgende:

[..]

Mazzel moet je hebben zullen we dan maar zeggen.
Maar je moet het ook weer niet helemaal uit zijn verband trekken. OK het zooitje begon te schuiven en ik kwam in de problemen, maar het was wel zo dat ik dit juist als testrun neem, omdat hij relatief veilig is. Je kunt daar goed zien wat er gebeurd met de sneeuw. Je kunt meegenomen worden door de sneeuw, maar het wordt nooit een echt grote lawine dus kans op echte schade is te overzien.

Ben ik koppig en een waaghals? Koppig misschien wel, maar een waaghals vind ik niet. Als ik een waaghals was geweest, had ik me gelijk van die run af gestort die ik op deze manier wilde checken. Uiteindelijk hebben we die dus niet gedaan.
Aan de andere kant moet ik ook zeggen dat ik locals die run heb zien doen die dag zonder piepers of wat dan ook. Met hun is niets gebeurd, maar dat vind ik eerder waaghalzerij.
Mja risico's zal je altijd hebben. Ligt maar aan hoe groot je die risico's maakt zeg ik maar altijd.
Ski je alleen of ga je met een partner/groep, heb je de juiste spullen/kennis om daar de kansen zo goed mogelijk naar je hand te zetten.
Risico's behaal je altijd, anders was het ook niet zo leuk (adrenaline junkie hier).
  woensdag 10 februari 2010 @ 00:39:44 #132
20403 Komakie
That's Gnarly!
pi_77833144
quote:
Op woensdag 10 februari 2010 00:19 schreef YorZor het volgende:

[..]

Mja risico's zal je altijd hebben. Ligt maar aan hoe groot je die risico's maakt zeg ik maar altijd.
Ski je alleen of ga je met een partner/groep, heb je de juiste spullen/kennis om daar de kansen zo goed mogelijk naar je hand te zetten.
Risico's behaal je altijd, anders was het ook niet zo leuk (adrenaline junkie hier).
Zeker met off-piste skiën/snowboarden. Het is nooit veilig. Ook niet als je een pieper om hebt. Zelfs zo'n airbagrugzak maakt het er niet veiliger op. Het is wel een goed middel om mee te reageren.

Ik doe het niet zozeer voor het risico. Misschien zal het ergens diep weg wel zo zijn, maar het gaat mij aan het rijden op zich, de natuurlijk en de vrijheid.
Terje Haakonsen: "Snowboarding is about fresh tracks, carving powder, being yourself and not being judged by others"
Komakie: "Van sneeuwballen gooien komt boemsen!"
Shaun Farmer: "That's gnarly"
pi_77837209
quote:
Op woensdag 10 februari 2010 00:39 schreef Komakie het volgende:

[..]

Zeker met off-piste skiën/snowboarden. Het is nooit veilig. Ook niet als je een pieper om hebt. Zelfs zo'n airbagrugzak maakt het er niet veiliger op. Het is wel een goed middel om mee te reageren.

Ik doe het niet zozeer voor het risico. Misschien zal het ergens diep weg wel zo zijn, maar het gaat mij aan het rijden op zich, de natuurlijk en de vrijheid.
Toch vond ik afgelopen kerst m'n ABS rugzakje eeeeeerg fijn Hadden een klein foutje gemaakt (wisten dat het kon gebeuren dat scheelt). Net iets teveel door naar de schaduwzijde wat de sneeuw niet echt leuk vond volgensmij. Gelukkig lag ik uiteindelijk redelijk hoog en hebben ze me binnen 6 minuten op kunnen krijgen. Dan schrik je toch wel even, enige wat je dan kan doen is proberen rustig te blijven.
  woensdag 10 februari 2010 @ 10:57:32 #134
20403 Komakie
That's Gnarly!
pi_77838331
Ok even een kort verslagje van de ISPO:

We zijn eerst bij de ski's naar binnen gelopen. Trouwens een kleiner gedeelte dan het snowboarden
Snel doorgelopen totdat we bij Ninthward, Line (en vooral) Armada kwamen. Vooral Line had een coole stand.

Ninthward is een freeski merk dat alleen maar ski's maakt met teamriders. Dus elke rider heeft zijn eigen ski en verder hebben ze gewoon niets. Ze hebben dus ook maar iets van 6 paar ski's. Echter niet verkrijgbaar in Nederland dus niet spannend voor ons. Maar toch een vermelding waard omdat het wel cool was.
Daarna door naar Line. Mooie stand met een soort van Grindstairs met aan de ene kant heren ski's en aan de andere kant dames. Leuke kleurtjes en mooi spul. Zeker een mogelijk merk om te verkopen.

Daarna naar Armada. Een heel lang gesprek gehad met die gast. Leuk detail is dat hij mij kende van de enquete die ik gehouden heb en daarom ook onze winkel kent
Hebben ook wel coole ski's. Echt een paar freeriders die gewoon 190cm lang zijn en net zo breed bij elkaar als een snowboard en ook nog eens rocker erin verwerkt. Kunnen die skiers eindelijk met ons meekomen
Ze hebben ook wel coole outerwear. Het is iets minder baggy dan veel snowboardkleding (wie had het ook alweer over die belachelijke freestyle skiertjes met kleren die nog baggy'er en langer zijn dan die van de snowboarders?) Aan de andere kant is het wel een loose fit. Ook nog eens wat leuke kleuren. Technische kleding die heel duur kan zijn, maar ook een paar jassen die wat goedkoper zijn waardoor ook veel kleding betaalbaar is (denk hierbij aan een jas van een kleine 200 euro) Zo zit het dus lekker en ziet het er ook nog eens goed uit.
Die vertegenwoordiger was ook super positief en had leuke verhalen. Hij stond ook zeker open voor ons en roemde onze technische kennis. Zelfs die van mij terwijl ik weinig met skiën heb

ok, toen over gegaan naar de echt spannende dingen. Snowboarden
Eerst even langs Zimtstern geweest. Hebben mooie kleding, maar er komt geen importeur voor naar Nederland. We kunnen het misschien uit West Duitsland halen, maar daar is ook alles mee gezegd.
Analog was ook niet heel erg spannend. We hebben het even globaal door gelopen en weer veel effen jassen.
Langs geweest bij DC. Boards zien er net als altijd vrij standaard uit. Wel mooie snowboardschoenen en een aantal leuke vrijetijdschoenen. Het ziet er technisch allemaal prima uit. Hoewel ik niet een superfan ben van het BOA systeem.
Snowboardwinnaar van de ISPO was voor mij Rome. Zoals altijd eigenzinnige graphics (die ik altijd erg gaaf vind) en kwalitatief goed spul. Daarnaast een mooie variatie aan Rocker en Camber boards. Gebruiken verschillende soorten rocker om onderscheidt te maken tussen freestyle en freeride.
Ik heb nu voor het eerst dat systeem met de openstaande bindingen gezien (waar we het een week geleden over hadden) en dat ziet er ook allemaal solide uit. Ik vind het misschien wat overbodig, maar het systeem is op zich niet slecht.
Sessions had ook weer erg mooie kleding. Technisch zoals altijd en een breed aanbod.

Lib Tech en Gnu hadden weer heel mooi spul. Geen praatje gehad met een rep. want het was weer rete druk natuurlijk, maar het ziet er allemaal weer goed uit. De Snowmullet lijkt me ook wel heel erg gaaf om te hebben. Een Burton Fish, maar dan extremer
MAAR! Daarna ergens halverwege met de importeur van Lib en Gnu gesproken. Ze worden weer terug gekocht door Quicksilver. Hierdoor is de kans groot dat de importeur weer het merk kwijt raakt en het onder de importeur van Quicksilver komt te vallen. Echter, deze heeft geen tijd/zin/mogelijkheid om het allemaal te regelen, omdat hij alles al heeft van Quicksilver en eigenlijk (met alle respect) gewoon t-shirtverkoper is. Hij kan het dus misschien niet gaan leveren. Markt uit Nederland weer weg
Dezelfde importeur gaat wel een ander merkje erbij doen. Te weten WeekEND. Het is van oude ontwerpers van Burton. Dus dat belooft weer wat. Vergelijkbaar concept met Rome dus
Als laatste nog even naar Ride gekeken. Hebben ook weer prima spullen, hoewel ik nog steeds niet aan die contraband binding kan wennen.

Dat was het wel zo'n beetje. Misschien dat ik me nog iets te binnen schiet en dan horen jullie dat natuurlijk

Ohja nog iets. Drankjes en Eten zijn bij de Messe belachelijk duur. 4 euro voor een halve liter cola
Terje Haakonsen: "Snowboarding is about fresh tracks, carving powder, being yourself and not being judged by others"
Komakie: "Van sneeuwballen gooien komt boemsen!"
Shaun Farmer: "That's gnarly"
  woensdag 10 februari 2010 @ 11:26:58 #135
89338 BettyWeter
Weet het beter
pi_77839202
Had Bataleon behalve wat (lelijke) nieuwe graphics nog nieuws? Wel vreemd trouwens dat een importeur een ander bedrijf koopt, maar vervolgens niets met het merk gaat doen... snap het nut daarvan niet zo.

Ik zie wel een markt voor je trouwens: wordt importeur van Zimtstern, Lib Tech, GNU ;-)
pi_77839984
via de website van de NOS is het snowboarden te volgen (hoop dat ik de streams ook via de PS3 kan benaderen zodat ik het gewoon op tv kan kijken.

schemaaaatje per dag (nederlandse tijd):

Maandag 15 februari:

19:30 Snowboardcross - kwalificatie mannen kanaal 2
23:00 Snowboardcross - finale mannen kanaal 2

Dinsdag 16 februari:

19:00 Snowboardcross - kwalificatie vrouwen kanaal 2
21:15 Snowboardcross - Finale vrouwen kanaal 2

Woensdag 17 februari:

22:05 Halfpipe - kwalificatie mannen kanaal 4
02:15 Halfpipe - halve finale mannen kanaal 4 (nacht van woensdag op donderdag)
04:15 Halfpipe - Finale mannen kanaal 4 (nacht van woensdag op donderdag)

Donderdag 18 februari:

21:30 Halfpipe - kwalificatie vrouwen kanaal 2
01:00 Halfpipe - halve finale vrouwen kanaal 2 (nacht van donderdag op vrijdag)
03:00 halfpipe - Finale vrouwen kanaal 2 (nacht van donderdag op vrijdag)

Vrijdag 26 februari:

19:00 parallelslalom - kwalificatie vrouwen kanaal 2 (kunnen ook de mannen zijn staat niet goed op NOS site)
21:15 parallelslalom - finale vrouwen kanaal 2 (kunnen ook de mannen zijn staat niet goed op NOS site)

Zaterdag 27 februari:

19:00 parallelslalom - kwalificatie mannen kanaal 2 (kunnen ook de vrouwen zijn staat niet goed op NOS site)
21:15 parallelslalom - finale mannen kanaal 2 (kunnen ook de mannen zijn staat niet goed op NOS site)
pi_77842041
quote:
Op woensdag 10 februari 2010 11:26 schreef BettyWeter het volgende:
Had Bataleon behalve wat (lelijke) nieuwe graphics nog nieuws? Wel vreemd trouwens dat een importeur een ander bedrijf koopt, maar vervolgens niets met het merk gaat doen... snap het nut daarvan niet zo.

Ik zie wel een markt voor je trouwens: wordt importeur van Zimtstern, Lib Tech, GNU ;-)
Als ik het zo lees zijn Lib Tech en GNU weer door Quiksilver (Quicksilver is een boten merk ) gekocht waardoor de import weer door de Quiksilver importeur wordt gedaan en niet door de huidige importeur in NL.

En aangezien die importeur dus alles van Quiksilver importeert heeft hij geen tijd/zin om ook nog eens Lib Tech en GNU te doen.

@Komakie kan je dan ook niet via een buitenlandse importeur Lib Tech en GNU regelen?

@Salatrel
Thanks! nu hoef ik het zelf niet uit te zoeken
If You're Not Moving Forwards, You're Moving Backwards
pi_77842094
quote:
Op zaterdag 6 februari 2010 08:53 schreef BasjeB5 het volgende:

[..]

http://www.bsmartergraphics.co.uk/

Krijg je tenmiste mooie stickers en niet van die crappy dingen van die merken.
doen ze daar nou alleen paypal betalingen das kut
  woensdag 10 februari 2010 @ 13:24:30 #139
89338 BettyWeter
Weet het beter
pi_77842833
quote:
Op woensdag 10 februari 2010 12:55 schreef MarcoD het volgende:

[..]

Als ik het zo lees zijn Lib Tech en GNU weer door Quiksilver (Quicksilver is een boten merk ) gekocht waardoor de import weer door de Quiksilver importeur wordt gedaan en niet door de huidige importeur in NL.

En aangezien die importeur dus alles van Quiksilver importeert heeft hij geen tijd/zin om ook nog eens Lib Tech en GNU te doen.
Zo lees ik het ook, maar waarom zou je importeur van een merk worden om vervolgens niets te importeren :S
pi_77843920
Hij importeert waarschijnlijk al de hele kleding lijn + misschien de surfboards van Quiksilver en heeft daarom geen zin om er nog een merk bij te doen. Misschien levert de kleding al genoeg op en kost het de importeur al al zijn tijd, wie zal het zeggen?

Kort gezegd hij is importeur voor Quiksilver en krijgt er de optie bij voor Lib Tech en GNU (door de overname van Lib Tech en GNU door Quiksilver), hij kan er wat mee doen maar het hoeft niet. (zo begrijp ik het iig)
If You're Not Moving Forwards, You're Moving Backwards
  woensdag 10 februari 2010 @ 14:05:35 #141
20403 Komakie
That's Gnarly!
pi_77844214
quote:
Op woensdag 10 februari 2010 11:26 schreef BettyWeter het volgende:
Had Bataleon behalve wat (lelijke) nieuwe graphics nog nieuws? Wel vreemd trouwens dat een importeur een ander bedrijf koopt, maar vervolgens niets met het merk gaat doen... snap het nut daarvan niet zo.

Ik zie wel een markt voor je trouwens: wordt importeur van Zimtstern, Lib Tech, GNU ;-)
Ik vond de graphics van Bataleon wel veel beter dan van dit jaar. Die vind ik redelijk matig. Dit jaar is het alweer een stuk beter

Op zich is het nog wel te verklaren dat ze misschien niets met Lib en Gnu doen. Mervin (Lib, Gnu en Roxy) was tot 2 jaar geleden al van Quiksilver. Toen heeft Mervin zich afgesplitst. Door het gigantische succes wil Quiksilver die merken weer terug hebben. Dit geld voor een wereldwijde markt.

De vertegenwoordiger van Quiksilver (die zo ongeveer alle merken van Quiksilver doet) krijgt dus de Mervinmerken erbij om te verkopen. Echter, deze heeft weinig verstand van snowboards en heeft daarnaast gewoon geen tijd om alle bijkomende activiteiten er ook nog eens bij te doen, omdat hij al zo veel te doen heeft.
Dan gaat Mervin er dus bij in schieten. Te weinig tijd en te weinig kennis.

Dit geld alleen voor Nederland. De rest van de wereld zal waarschijnlijk wel gewoon er voor zorgen dat ze Mervin kunnen leveren. Of dat wel onder de vlag van Quiksilver valt of onder een andere importeur weet ik niet, maar het zal daar wel weer beter geregeld zijn dan hier. De markt is gewoon te klein om er iemand speciaal voor aan te nemen en dan houdt het dus even op.

Ik vind het op zich wel vreemd dat Mervin zich eerst afsplitst om vervolgens 2 jaar later weer zich onder hetzelfde merk te schikken...
Terje Haakonsen: "Snowboarding is about fresh tracks, carving powder, being yourself and not being judged by others"
Komakie: "Van sneeuwballen gooien komt boemsen!"
Shaun Farmer: "That's gnarly"
  woensdag 10 februari 2010 @ 14:31:24 #142
93760 ergodyne1
Tijd om te boarden...
pi_77845132
quote:
Op woensdag 10 februari 2010 12:57 schreef Salatrel het volgende:

[..]

doen ze daar nou alleen paypal betalingen das kut
Wat is er mis met Paypal? dat is echt easy as hell!
Only sick music makes money today...
pi_77845487
quote:
Op woensdag 10 februari 2010 14:31 schreef ergodyne1 het volgende:

[..]

Wat is er mis met Paypal? dat is echt easy as hell!
Resultaten 1 - 10 van circa 27.100.000 voor paypal problems (0,26 seconden)
  woensdag 10 februari 2010 @ 14:59:33 #144
278564 BasjeB5
Flexican Beat
pi_77846216
Helaas heeft Unibet een beetje resource gedaan

Vancouver 2010 - Snowboard: Halfpipe Men
Wie wint? Geen terugbetaling voor niet-starters. Overigen op aanvraag.
Winnaar
White, S 1,20
Podladtchikov, I 8,00
Bretz, G 15,00
Kokubo, K 15,00
Vito, L 15,00
Autti, A 15,00
Lago, S 18,00
Aono, R 25,00
Piiroinen, P 25,00
Korpi, J 50,00
Keller, M 50,00
Haller, C 50,00
Longo, A 75,00
Austbo, F 100,0
Berger, S 150,0

Saberbreij (?) nog steeds favoriet
Smile! It's snowboarding!!!
B is for Bataleon
Op 30 juni 2010 15:51 schreef JRCRUZ het volgende: geen verlies is ook winst
  woensdag 10 februari 2010 @ 15:00:02 #145
93760 ergodyne1
Tijd om te boarden...
pi_77846235
quote:
Op woensdag 10 februari 2010 14:40 schreef Salatrel het volgende:

[..]

Resultaten 1 - 10 van circa 27.100.000 voor paypal problems (0,26 seconden)
Ik moet zeggen, je hebt gelijk, mijn persoonlijke ervaringen zijn prima, maar als ik even op internet rondlees...tering!
Only sick music makes money today...
  woensdag 10 februari 2010 @ 15:04:06 #146
20403 Komakie
That's Gnarly!
pi_77846405
Danny Kass doet niet meer mee
Terje Haakonsen: "Snowboarding is about fresh tracks, carving powder, being yourself and not being judged by others"
Komakie: "Van sneeuwballen gooien komt boemsen!"
Shaun Farmer: "That's gnarly"
  woensdag 10 februari 2010 @ 15:09:31 #147
278564 BasjeB5
Flexican Beat
pi_77846618
quote:
Op woensdag 10 februari 2010 15:04 schreef Komakie het volgende:
Danny Kass doet niet meer mee
Waarom niet? Heeft toch al mooi 2 medailles.
Smile! It's snowboarding!!!
B is for Bataleon
Op 30 juni 2010 15:51 schreef JRCRUZ het volgende: geen verlies is ook winst
  woensdag 10 februari 2010 @ 16:10:28 #148
20403 Komakie
That's Gnarly!
pi_77848823
quote:
Op woensdag 10 februari 2010 15:09 schreef BasjeB5 het volgende:

[..]

Waarom niet? Heeft toch al mooi 2 medailles.
Misschien is het wel te veel een rocker
Terje Haakonsen: "Snowboarding is about fresh tracks, carving powder, being yourself and not being judged by others"
Komakie: "Van sneeuwballen gooien komt boemsen!"
Shaun Farmer: "That's gnarly"
  vrijdag 12 februari 2010 @ 09:48:35 #149
20403 Komakie
That's Gnarly!
pi_77910534
damn, er is gewoon al een dag niet meer gepost in dit topic. En dat in hartje winter
Terje Haakonsen: "Snowboarding is about fresh tracks, carving powder, being yourself and not being judged by others"
Komakie: "Van sneeuwballen gooien komt boemsen!"
Shaun Farmer: "That's gnarly"
pi_77912124
Waarschijnlijk omdat iedereen op vakantie is
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')