panchitoquote:Op dinsdag 2 februari 2010 20:24 schreef Dichtpiet. het volgende:
Joe Carico had geen paard. Jij bedoelt die Mexicaan.
Eenschquote:Op dinsdag 2 februari 2010 19:28 schreef Penisbaard het volgende:
Verhalen waarin Oom Dagobert schatten gaat zoeken in de wijde wereld mogen dan weer wel.
Dat was gewoon pijnlijk..quote:Op dinsdag 2 februari 2010 20:31 schreef Derek010 het volgende:
Neem gewoon de Donald Duck Extra. Da´s gewoon bedoeld voor mensen zoals jou.
Maar Kleine zeemeermin etc. zijn echt irritant.
Dies best coolquote:
quote:Op dinsdag 2 februari 2010 19:41 schreef Arn0 het volgende:
Hebben jullie die brief van vorige week gelezen? Er had godverdomme iemand in een Donald Duck uit 2009 een brief geplaatst die exact hetzelfde was als eentje uit 1985. Een oplettende lezer was erachter gekomen en Donald bevestigde het. Hij vond het niet netjes. Terecht!
Vroeger wilde ik nooit de DD extra lezen omdat dat papier pauper was. Nu nog steeds niet trouwensquote:Op dinsdag 2 februari 2010 20:31 schreef Derek010 het volgende:
Neem gewoon de Donald Duck Extra. Da´s gewoon bedoeld voor mensen zoals jou.
Maar Kleine zeemeermin etc. zijn echt irritant.
Wat...?quote:Op dinsdag 2 februari 2010 20:00 schreef afcajos het volgende:
Hiawata is inderdaad ook niks aanAl zou ik het onbegroeide mosseltje van zijn zusje zilverslang wel eens willen kraken. Wat een wulpse verleidster is dat zeg
Ha, ik heb nog een DD tegoed kom ik net achterquote:Op dinsdag 2 februari 2010 20:38 schreef 9611Niels het volgende:
[..]
WAT DIE HEB IK HELEMAAL NIET GELEZEN!
Wat een baas is die Donald tochquote:Beste Donald Ik ben net zo gek op speurneuzen als Mickey Mouse. En vooral in de Donald Duck!
Wij hebben thuis alle Donald Ducks vanaf 1972 ingebonden en die lees ik vaak. En weet je wat ik heb ontdekt? In 2009 zag ik een brief die exact hetzelfde was als een brief in 1985! Is dat niet toevallig?
Bram Boogaard (9 jaar)
Eigenlijk was dat helemaal niet toevallig, Bram. Na wat speurwerk heeft Mickey ontdekt dat de brief letterlijk is overgeschreven. Ik zal de naam niet noemen, maar ik wil wel even zeggen dat ik dit niet zo netjes vind!
Was dat niet Donald die de hik had en ondersteboven op een stoel stond enzo?quote:Op dinsdag 2 februari 2010 20:29 schreef mwaterl het volgende:
[..]
Wie kent deze nog?
Hik, spik, sprauw, ik geef de hik aan jou..
Ja zoiets, maar weet iemand nog hoe dat gedichtje verder gaat, dat was mn vraagquote:Op dinsdag 2 februari 2010 21:02 schreef Hpzone het volgende:
[..]
Was dat niet Donald die de hik had en ondersteboven op een stoel stond enzo?
zulks?quote:hik spik sprauw, ik geef de hik aan jou, ik geef de hik aan een andere man die de hik verdragen kan.
Dat was dat verhaal met die dichtwedstrijd waarna op het einde iedereen stond te stuiteren van de hik en Donald er vanaf was.quote:
Ohja die!!quote:Op dinsdag 2 februari 2010 21:17 schreef Kingside het volgende:
[..]
Dat was dat verhaal met die dichtwedstrijd waarna op het einde iedereen stond te stuiteren van de hik en Donald er vanaf was.
Ja of "..."quote:Op dinsdag 2 februari 2010 21:27 schreef GasTurbine het volgende:
Overigens grappig sommige waarden waar de redactie zich aan houdt.
- Elke zin eindigt met een ! of een ?!
- In een antwoord op een brief wordt de naam altijd één keer genoemd.
Ik spik span,quote:
quote:Op dinsdag 2 februari 2010 21:43 schreef Ensaf het volgende:
Over de Grens
Roze Donaldjes,
Blauwe Donaldjes,
Die vliegen door de lucht.
Met een lach geven ze een zucht.
En dan vallen ze met de wind,
Op een heel lief kind.
Is mijn inzending voor de dichtwedstrijd.
Stem op mij!
Gedicht Over de Grens in [Stemtopic] Dichtwedstrijd 'Over de grens'
Haha dat was ook een keer met de zware jongens gebeurd toen ze in dat geld wilden duikenquote:Op dinsdag 2 februari 2010 21:44 schreef Kingside het volgende:
Ook de geluidseffecten die worden neergezet zijn prachtig.
[ afbeelding ]
KLONK
Kijk jij nooit op de website?quote:Op dinsdag 2 februari 2010 22:26 schreef Penisbaard het volgende:
[..]
Hij lost helemaal niks op, de lezer kan al het werk uiteindelijk doen.
Precies. Wat nou detective. Wij kunnen al het werk doen!quote:Op dinsdag 2 februari 2010 22:26 schreef Penisbaard het volgende:
[..]
Hij lost helemaal niks op, de lezer kan al het werk uiteindelijk doen.
Eensch!quote:Op dinsdag 2 februari 2010 22:59 schreef Br0ken het volgende:
Het valt me ook op dat die irritante ventjes Puk en Max nog niet genoemd zijn...
Vergeet Panchito en zijn paard niet.quote:Op dinsdag 2 februari 2010 23:39 schreef damsco het volgende:
Joe Carico was een ekte baas. De rest is naast de bekende duckstedelingen pure kanker
Eensch.quote:Op dinsdag 2 februari 2010 23:53 schreef CatsInTheWell het volgende:
Ontopic: volledig eens met de klacht. Mooiste verhalen blijven zonder twijfel die uit de serie Oom Dagobert, de verhalen van een steenrijke eend.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |