Jawel, helemaal uitgerekt enzo.quote:Op zondag 31 januari 2010 23:14 schreef JaniesBrownie het volgende:
[..]
Die is niet zo bijzonder hoor WAAA
Jij ook dan Zotheid, je bent best een toffe vent, maar niet op een openbaar forum steken gaan geven. Dat getuigd niet van volwassenheid. Jullie hebben een privé issue, handel dat ook prive af.quote:
instant cleaning aarsje.quote:Op zondag 31 januari 2010 23:15 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
Mijn aarsje is van nature schoon!
Ik moest lachen.quote:
KOM VECHTEN DAN JOH GEK!quote:Op zondag 31 januari 2010 23:15 schreef Mozy het volgende:
[..]
Nee, dat was je kale inham.
Met je bovenlip.
quote:Op zondag 31 januari 2010 23:15 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
Mijn aarsje is van nature schoon!
Wat luister je nu (nieuwe stijl) #28quote:Op zondag 31 januari 2010 23:16 schreef Lamon. het volgende:
Weer zo'n nummer wat nooit verveelt bij mij.
Nee, dat wil ook best doen. Maar goed, als ze daar niet reageert.quote:Op zondag 31 januari 2010 23:15 schreef Adolecens het volgende:
[..]
Jij ook dan Zotheid, je bent best een toffe vent, maar niet op een openbaar forum steken gaan geven. Dat getuigd niet van volwassenheid. Jullie hebben een privé issue, handel dat ook prive af.
Ik ben morgen toch bij jou in de buurt, geselliej!quote:
Ik heb geen idee.quote:Op zondag 31 januari 2010 23:12 schreef JaniesBrownie het volgende:
[..]
Er zijn altijd meerdere dekseltjes en potjes die passen, Ben jij t potje of t dekseltje?
Ik ben dan in Eindhoven.quote:Op zondag 31 januari 2010 23:18 schreef Zotheid het volgende:
[..]
Ik ben morgen toch bij jou in de buurt, geselliej!
Ja daar moet ik dan toch door!quote:
Daar zal dan wel een reden voor zijn denk ik zo.quote:Op zondag 31 januari 2010 23:18 schreef Zotheid het volgende:
[..]
Nee, dat wil ook best doen. Maar goed, als ze daar niet reageert.
Dan nog is dit niet de plek, echt niet. Dit is openbaar, publiekelijk en zal tot in lengte van dagen op FOK! blijven staan, in Google's cache etc.quote:Op zondag 31 januari 2010 23:18 schreef Zotheid het volgende:
[..]
Nee, dat wil ook best doen. Maar goed, als ze daar niet reageert.
Dan zou ik die wel willen horen.quote:Op zondag 31 januari 2010 23:19 schreef Mozy het volgende:
[..]
Daar zal dan wel een reden voor zijn denk ik zo.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |