Dat was toch heel eventjes geweest?quote:Op zaterdag 6 februari 2010 15:39 schreef Lastpost het volgende:
[..]
Zodra ze dat hier doorvoeren ben ik weg, stel mafkezen.
Toch nog een soort van "geluk" dat het niet gebeurde halverwege een van je wijken. Desalniettemin wel kut.quote:Op zaterdag 6 februari 2010 14:28 schreef gelebeer het volgende:
Niks scenario rustig vandaag, ik had gewoon net zoveel bakken als normaal. En omdat het zo rustig zou zijn, moesten we allemaal een half uur HAH zetten. Toen ik eindelijk klaar was met mijn 2e wijk en ik naar kantoor wilde fietsen, KLENG, ketting eraf. Toen ik hem er had opgelegd, vloog hij er bij de 1e trap weer af. Idem dito toen ik het een 2e keer probeerde. Dus toen "lekker" een half uur gelopen
Hadden jullie nu al die stemkaarten?quote:Op zaterdag 6 februari 2010 17:38 schreef Bloemhof het volgende:
Wat waren die stempassen verdomde vervelend! Daardoor was de post wel half uur te laat dan afgesproken.
Moeten voor de 14e bezorgd zijn, dus aankomende week zijn ze hier aan de beurt....quote:Op zaterdag 6 februari 2010 18:51 schreef xxiessiexx het volgende:
[..]
Hadden jullie nu al die stemkaarten?
Oke hier komen ze op woensdag dus iedereen kijkt al op tegen die dag. Vorig jaar kwamen ze overal in het land in enveloppen en hier waren ze los ofzo en konden ze niet in de machine gesorteerd worden.quote:Op zaterdag 6 februari 2010 21:06 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Moeten voor de 14e bezorgd zijn, dus aankomende week zijn ze hier aan de beurt....
Helemaal goedquote:Op zondag 7 februari 2010 09:54 schreef tntster het volgende:
En ultra ivo, als er een container valt moet je heel hard wegrennen en niet proberen op te vangen![]()
Heb zelf ooit gezien hoe naar zoiets uit kan pakken
Kan je niet vragen of je zo'n contract mag dan?quote:Op zondag 7 februari 2010 19:43 schreef rub3n het volgende:
Ik gisteren tegen mijn teamcoach (tussen neus en lippen door): "Hoe zit dat eigenlijk met mijn contract? Krijg ik dat wel even van te voren te horen wat daarmee gebeurd?" (loopt de 13e maart af).
Hij: "O jou contract? Dat wordt gewoon verlengt"
Lekker! Eigenlijk hoop ik een zaterdagwerkercontract te krijgen. Dan verdien ik 2,50 per uur meer.
Haha okequote:Op zondag 7 februari 2010 19:51 schreef rub3n het volgende:
Ja, kan ik wel keer vragen. Maar Ik was druk toen. En hij liep alweer verder haha.
Ik werk al op zaterdag haha.quote:Op zondag 7 februari 2010 20:06 schreef xxiessiexx het volgende:
[..]
Haha okeHet verdient natuurlijk wel even wat beter als zaterdagwerker en op zich gaat hij er alleen maar op vooruit want hij kan je in principe voor meer dingen inzetten. Of hij dat doet is een tweede natuurlijk
Dat doe ik nu al geregeld als er stress is op kantoor (gewone postbezorger).quote:Op maandag 8 februari 2010 09:26 schreef xxiessiexx het volgende:
[..]
Da's een goed begin
Als zaterdagwerker mag je ook post sorteren.
Ik had ze vorige week al, en ook hier de post een drie kwartier later...quote:Op zaterdag 6 februari 2010 18:51 schreef xxiessiexx het volgende:
[..]
Hadden jullie nu al die stemkaarten?
Dat doe ik ook op zaterdag. Ik bereid op zaterdag 2 wijken voor. Waarna ik er 1 zelf wegbreng met de auto.quote:Op maandag 8 februari 2010 09:26 schreef xxiessiexx het volgende:
[..]
Da's een goed begin
Als zaterdagwerker mag je ook post sorteren.
Dan is het stom dat je nog niet het loon krijgt dat daarvoor staat.quote:Op maandag 8 februari 2010 12:37 schreef rub3n het volgende:
[..]
Dat doe ik ook op zaterdag. Ik bereid op zaterdag 2 wijken voor. Waarna ik er 1 zelf wegbreng met de auto.
Geen Makro iig, want die was er afgelopen zaterdag.quote:Op maandag 8 februari 2010 15:52 schreef sbientje het volgende:
Zou t zaterdag druk zijn ivm valentijn?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |