Je bent niet de enige hoor, ik geef er ook he-le-maal niks om.quote:Op woensdag 27 januari 2010 15:02 schreef booo het volgende:
Tvp. Ookal doe ik niet aan carnaval.
Niets gemerkt van de agressie. Maar ik ga naar plekken waar mensen zich niet helemaal lam zuipen. Dus dat scheelt.quote:Op woensdag 27 januari 2010 23:03 schreef Xaobotnik het volgende:
Ik moet er echt voor in de mood zijn. Vaak heb ik gewoon geen zin in carnaval. Verder moet ik zeggen dat vorig jaar wel een dieptepunt was met al die agressie. Dus als ik het ga vieren, dan wellicht niet in Den Bosch.
Verder moet ik zeggen dat ik financieel er ook minder voor sta...
Was vooral op straat. Boulevard ed.quote:Op woensdag 27 januari 2010 23:39 schreef Roflpantoffel het volgende:
[..]
Niets gemerkt van de agressie. Maar ik ga naar plekken waar mensen zich niet helemaal lam zuipen. Dus dat scheelt.
Hmm de Boulevard, ik ken alleen het festival, waar mag dat zijn?quote:Op donderdag 28 januari 2010 16:02 schreef Xaobotnik het volgende:
[..]
Was vooral op straat. Boulevard ed.
Ook irritant: van die losers die denken dat ze alles kunnen maken. Vorig jaar nog ruzie gehad met een of andere grote kerel van een jaar of 40 die vond dat iedereen in zijn weg stond (dit was gewoon ergens binnen) en mensen gewoon opzij duwde. Maar goed, dit soort figuren kom je ook buiten carnaval om wel tegen.
Hij zal de parade waarschijnlijk bedoelen. En daar heb ik NOOIT last van dat soort mensen.quote:Op donderdag 28 januari 2010 16:20 schreef Blik het volgende:
[..]
Hmm de Boulevard, ik ken alleen het festival, waar mag dat zijn?
Je moet ook in die tent daar gaan staan, heb je sowieso nergens last van. Moet je wel lid zijn van de Oeteldonkse club. En dan haal je al een hoop van dat gajes eruit. (de irritante dronken mensen)quote:Op donderdag 28 januari 2010 16:29 schreef Xaobotnik het volgende:
Fuck, inderdaad de parade.... Ik weet niet waarom in het de boulevard noemde.... Maar het was alleen tijdens carnaval vorig jaar. En niet alleen daar... Ikzelf zag daar gewoon het eea gebeuren. Meer niet. Het is geen niveau Breda (als je daar wel eens uitgaat, snap je wel wat ik bedoel) ofzo...
Daarom ga ik ook nooit naar de parade als ik uit ga. Maar dit ging over carnavalquote:Op donderdag 28 januari 2010 19:09 schreef booo het volgende:
Op de parade is het iedere week vechten man.
T was ook maar een aanvulling.quote:Op donderdag 28 januari 2010 20:15 schreef Roflpantoffel het volgende:
[..]
Daarom ga ik ook nooit naar de parade als ik uit ga. Maar dit ging over carnaval
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |