Hoe groot is dat, en wat is er zoal te beleven?quote:Op zaterdag 6 februari 2010 20:44 schreef Pheno het volgende:
Volgende week zaterdag is de internationale modelspoorbeurs in de Rijnhal. Ik denk dat ik er wel even langs ga, ik woon er op fietsafstand vandaan
Dezelfde beurs als die in Houtenquote:Op zondag 7 februari 2010 09:37 schreef Automatic_Rock het volgende:
[..]
Hoe groot is dat, en wat is er zoal te beleven?
Vandaag 8 DVD's en een video gekocht!quote:Op zondag 7 februari 2010 10:44 schreef Dr_Flash het volgende:
Mja, je wordt er altijd zo hebberig van he, modelspoorbeurzenSlecht voor de portemonnee
Leuk!quote:Op zondag 7 februari 2010 17:57 schreef Duvel het volgende:
Filmpje!
Sorry voor de nogal brakke beeldkwaliteit, maar ja: het werd al wat donkerder...
Oh, dat valt nog mee.quote:Op zaterdag 13 februari 2010 20:22 schreef Edwinuss het volgende:
Ik woon naast een winkel die van die kleine treintjes verkopen, de prijzen in die winkel variëren van 100 tot 600 euro voor een klein treintje.
Ik heb een NMJ rijtuig gekocht in Noorwegen voor 300 kronen of zo... Ze hebben dus ook modellen voor normale prijzen.quote:Op zaterdag 13 februari 2010 21:09 schreef trainfreak het volgende:
[..]
Oh, dat valt nog mee.
Ik heb in de winkel een model zien liggen voor 1250¤ ofzo.
Voor de kenners: het was er een van NMJ...
Die brengen binnenkort trouwens een loc uit in spoor 1
Prijskaartje: net geen 5000 ¤...
De modellen zijn wel volledig in messing.
'k Weet het, maar ze hebben ook serieuze uitschietersquote:Op zondag 14 februari 2010 11:44 schreef Duvel het volgende:
[..]
Ik heb een NMJ rijtuig gekocht in Noorwegen voor 300 kronen of zo... Ze hebben dus ook modellen voor normale prijzen.
Ja, lijkt me leuk. Ik wil e.e.a. best organiseren. Wie wil er mee?quote:Op donderdag 18 februari 2010 14:39 schreef NikkelCobalt het volgende:
Was er nog een plan voor een delegatie/treffen op Rail in maart?
*Kijkt vooral even naar heer Oplopers die dit opperde
Misschien ga ik ook wel!quote:Op donderdag 18 februari 2010 17:42 schreef NikkelCobalt het volgende:
Nou, aangezien hier regelmatig postieve dingen over Rail worden geroepen wil ik er wel eens een kijkje nemen.
Als ik dit weekend ergens heen zou gaan dan is het naar Ontraxs in het Spoorwegmuseum.quote:Op donderdag 18 februari 2010 17:44 schreef trainfreak het volgende:
[..]
Misschien ga ik ook wel!
Is er iemand die komend weekend naar die 'modelbouwshow' in Goes gaat?
Ik ga zaterdag!
Ik ben van plan om zaterdag naar Ontraxs te gaan. Dit voor de eerste keer, ben benieuwd!quote:Op donderdag 25 februari 2010 15:43 schreef Automatic_Rock het volgende:
[..]
Als ik dit weekend ergens heen zou gaan dan is het naar Ontraxs in het Spoorwegmuseum.
Was me vorig jaar erg goed bevallen, alleen dit jaar heb ik geen tijd helaas...
Tegenover 2 jaar geleden was het van treinen echt flauw!quote:Op donderdag 25 februari 2010 15:40 schreef Socios het volgende:
Hoe was het daar? Nog overwogen om te gaan, maar kwam niet echt uit.
Parkeren bij Bunnik of Driebergen=Zeist en dan met de trein verder.quote:Op donderdag 25 februari 2010 16:55 schreef trainfreak het volgende:
(Weet iemand waar de beste plaatsen zijn om te parkeren? Betalend maakt me niet veel uit, zolang het geen ¤2 per uur is...)
De beurzen die ik bezocht heb nietquote:Op woensdag 3 maart 2010 15:54 schreef NikkelCobalt het volgende:
Ik zou toch zweren dat ik dat ding onlangs op een beurs ben tegengekomen
quote:Op woensdag 3 maart 2010 16:32 schreef DriekOplopers het volgende:
Breedsprakig Breedschrijvig als ik ben, vind ik het wel leuk om hier verslag te doen van mijn vorderingen. Althans, als er mensen zijn die dat leuk vinden.
Ja, leuk! Wat vindt mevrouw Oplopers er van?quote:Op woensdag 3 maart 2010 16:32 schreef DriekOplopers het volgende:
Okee. Het virus slaat toe. Ik ga een baan maken. Nederland, pakweg 1955-1960. Station, fabriek, goederensporen, stadsstraat.
Breedsprakig Breedschrijvig als ik ben, vind ik het wel leuk om hier verslag te doen van mijn vorderingen. Althans, als er mensen zijn die dat leuk vinden. Dan ga ik ook eindelijk eens uitzoeken hoe dat werkt met dat foto's plaatsen.
Het was geen geintje, maar of het dat ding was weet ik niet. Dealer weet ik ook niet. En het was sowieso niet iemand die enkel in Japans handelde, anders had ik het wel gezien. Was meer toevallig dat m'n oog erop viel vanwege de aparte kleurcombinaties in doosjequote:Op woensdag 3 maart 2010 15:54 schreef Pheno het volgende:
Maar als het geen geintje is: weet je de dealer toevallig? Dan kan ik daar eens gaan snuffelen voor andere spullen
Nee, japanese-only ken ik niet in Nederland, wel een in Duitsland, maar die had hem niet (gemaild). Nou ja, we zullen het nooit weten. Probleem is dat er best veel kleurrijke Japanse treinstellen zijn, inclusief Fuji Express, Doraemon trein en meer van die grappige thema's. Ook de treinen in Tokio zijn kleurrijk (wel een kleur per lijn).quote:Op woensdag 3 maart 2010 21:10 schreef NikkelCobalt het volgende:
[..]
Het was geen geintje, maar of het dat ding was weet ik niet. Dealer weet ik ook niet. En het was sowieso niet iemand die enkel in Japans handelde, anders had ik het wel gezien. Was meer toevallig dat m'n oog erop viel vanwege de aparte kleurcombinaties in doosje
Het had ook wel een setje van 4 goederenwagons kunnen zijn in een gelijkende kleurstelling. Het zag er niet Nederlands dus ben er snel langs gelopen. 't Was sowieso schaal N.
Dus nee, ik kan je enkel blij maken met een dode mus
Ze is van harte bereid om wat hand- en spandiensten te leveren. Ze is vanmorgen heel lief mee geweest naar de Praxis, om het hout te halen voor het open frame. Met name de landschapsbouw vindt ze leuk. En het tijdperk (III) heeft natuurlijk ook wel wat schilderachtigs.quote:Op woensdag 3 maart 2010 20:01 schreef Duvel het volgende:
[..]
Ja, leuk! Wat vindt mevrouw Oplopers er van?
Ik ben net terug!quote:Op zaterdag 13 maart 2010 15:24 schreef Socios het volgende:
Iemand nog naar Houten (geweest) dit weekend?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |