wat tis toch duidelijk dat het probleem zich verplaatst? ipv van in de moskee gaan ze lekker thuis zitten radicaliserenquote:Op zondag 24 januari 2010 21:42 schreef Tardigrada het volgende:
[..]
Jongen, je maakt jezelf belachelijk. Geef het op.
Nou, er waren natuurlijk ook mensen die zo relativerend spraken over de nazi´s!quote:Op zondag 24 januari 2010 20:46 schreef Iblis het volgende:
[..]
Hinderlijk hè, mensen die verder kijken dan hun neus lang is.
Oh ja, goed punt.quote:
Nee, want dat leidt uiteindelijk tot bevolkingskrimp en dat is broodnodig.quote:Op zondag 24 januari 2010 21:30 schreef ClearGreen het volgende:
Ik vind dit eigenlijk veel schokkender:
[ afbeelding ]
Het is niet oké om de PVV met de nazi’s te vergelijken, dat weet jij ook.quote:Op zondag 24 januari 2010 21:44 schreef Sachertorte het volgende:
Nou, er waren natuurlijk ook mensen die zo relativerend spraken over de nazi´s!
[ afbeelding ]
Thuis radicaliseer je minder makkelijk dan in een moskee, tussen een hele hoop anderen luisterend naar een schreeuwende man die de waarheid predikt.quote:Op zondag 24 januari 2010 21:43 schreef ghb-tampon het volgende:
[..]
wat tis toch duidelijk dat het probleem zich verplaatst? ipv van in de moskee gaan ze lekker thuis zitten radicaliseren
Nee, het laat een minder plotselinge/snelle stijging zien. Dat is nog geen krimp. Bovendien is de vergrijzing wel degelijk een probleem.quote:Op zondag 24 januari 2010 21:44 schreef JohnLocke het volgende:
[..]
Nee, want dat leidt uiteindelijk tot bevolkingskrimp en dat is broodnodig.
hij vergelijkt de moslims met de nazi'squote:Op zondag 24 januari 2010 21:46 schreef Iblis het volgende:
[..]
Het is niet oké om de PVV met de nazi’s te vergelijken, dat weet jij ook.
Wie zegt dat ik dat doe? Ik waarschuw alleen voor al te veel waardenrelativisme, en dat het allemaal mee zal vallen want het zijn toch ook mensen. In Papoea doen ze ook nog steeds aan koppensnellen, en die mensen verschillen genetisch niets van ons. Het enige wat ons weerhoudt van dergelijk gedrag is onze cultuur. Daar kun je dus maar beter niet teveel mee experimenteren. Zoals ze in de sport ook weten, never change a winning team!quote:Op zondag 24 januari 2010 21:46 schreef Iblis het volgende:
[..]
Het is niet oké om de PVV met de nazi’s te vergelijken, dat weet jij ook.
Oooooh, is het werkelijk? Dom van mij hoor!quote:Op zondag 24 januari 2010 21:49 schreef ghb-tampon het volgende:
[..]
hij vergelijkt de moslims met de nazi's
Vergrijzing komt ook doordat mensen langer blijven leven en dit is ook een veroorzaker van toename van de bevolkingspopulatie.quote:Op zondag 24 januari 2010 21:48 schreef Tardigrada het volgende:
[..]
Nee, het laat een minder plotselinge/snelle stijging zien. Dat is nog geen krimp. Bovendien is de vergrijzing wel degelijk een probleem.
Fle-VOL-land.quote:Op zondag 24 januari 2010 21:22 schreef Mwanatabu het volgende:
Oh mijn God, ze krijgen Flevoland! Krijs!
Moslims staan erg bekend als koppensnellers, dom van mij.quote:Op zondag 24 januari 2010 21:50 schreef Sachertorte het volgende:
[..]
Wie zegt dat ik dat doe? Ik waarschuw alleen voor al te veel waardenrelativisme, en dat het allemaal mee zal vallen want het zijn toch ook mensen. In Papoea doen ze ook nog steeds aan koppensnellen, en die mensen verschillen genetisch niets van ons. Het enige wat ons weerhoudt van dergelijk gedrag is onze cultuur. Daar kun je dus maar beter niet teveel mee experimenteren. Zoals ze in de sport ook weten, never change a winning team!
Zo'n bron van wijsheid ben je eigenlijk niet.quote:Op zondag 24 januari 2010 21:54 schreef Iblis het volgende:
[..]
Moslims staan erg bekend als koppensnellers, dom van mij.
Ze plegen wel erg vaak aanslagen, wereldwijd gezien; en landen met een overwegend aandeel moslims zijn meestal landen zonder vrijheid van meningsuiting ed. Dat doet mij vermoeden dat we erg kritisch moeten zijn op dit geloof en de aanhangers ervan.quote:Op zondag 24 januari 2010 21:54 schreef Iblis het volgende:
[..]
Moslims staan erg bekend als koppensnellers, dom van mij.
Ja, maar dat effect vormt nu tijdelijk een combinatie met een golfbeweging, voortkomend uit de babyboom. Mensen worden gemiddeld wel steeds ouder, maar normaal gesproken verloopt die ontwikkeling wat geleidelijker.quote:Op zondag 24 januari 2010 21:51 schreef Bankfurt het volgende:
[..]
Vergrijzing komt ook doordat mensen langer blijven leven en dit is ook een veroorzaker van toename van de bevolkingspopulatie.
quote:Opvallend genoeg in een land dat —hoewel grotendeels seculier— nog steeds officieel een christelijk land is, zijn de traditionele kerstvoorstellingen op veel scholen in England al afgeschaft om moslims maar niet voor het hoofd te stoten. Ook wordt er steeds vaker uitsluitend nog halal vlees geserveerd, waar veel mensen alleen al bezwaar tegen hebben op grond van dierenmishandeling. Maar een werkelijk stuitend voorbeeld van de wijze waarop Englishness in eigen land wordt gemarginaliseerd, is het schrappen van St. George's day, nota bene sinds 1415 n.Chr. de nationale feestdag ter viering van de patroonheilige van England, de (mogelijk Assyrische) christen St. George (ca. 275-281). Sommige gemeenten hebben zelfs de St.George-vlag verboden, een wit schild met een rood kruis waar de Engelse vlag van is afgeleid. Dit alles om maar te voorkomen dat moslims er misschien aanstoot aan zullen nemen.
Terwijl kritiek op islamisten en de islam de kop wordt ingedrukt (dat gebeurt nagenoeg synchroon in vrijwel alle Westers landen), mogen islamisten alles zeggen wat ze willen, zoals "Onthoofd wie de islam beledigt" en "Groot-Brittannië, jullie 9/11 komt eraan". Eén van vele de fans van de Englise Defensieliga verwoordt het zo:
"In Britain you get away with most things, even murder. One of the few things you can't get away with however is complaining about islam. Islam has been put on a pedestal and it's armor is cleverly devised."
De definitieve druppel die de emmer deed overlopen waren de gebeurtenissen in Luton in 2009: Toen de soldaten van de Royal Anglian Regiment vanuit Basra in Irak terugkwamen in dat stadje ten noordoosten van Londen, werden ze onder andere begroet door een stuitende vertoning van moslimextremisten die de soldaten stonden uit te schelden voor "kindermoordenaars" en "slagers" en hun gesneuvelde kameraden probeerden belachelijk te maken. "De politie trad strenger op tegen de boze patriottische bevolking van Luton, die met deze monsters geconfronteerd werden, dan tegen de extremisten, die hun haat tegen Engeland en tegen de soldaten vrijelijk stonden uit te braken tegen al die mensen die zo vriendelijk zijn de uitkeringen voor hen te verdienen."
Ik eet m'n hoed op als dat niet van ‘het vrije volk’ komt.quote:Op zondag 24 januari 2010 22:12 schreef ghb-tampon het volgende:
kijk maar es naar de situatie in de UK .. dit staat ons ook te wachten in nederland;
[..]
ad hominemquote:Op zondag 24 januari 2010 22:15 schreef Iblis het volgende:
[..]
Ik eet m'n hoed op als dat niet van ‘het vrije volk’ komt.
Nee, ik was benieuwd naar de bron.quote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |