abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  Eurovisie Songfestival Queen zondag 24 januari 2010 @ 13:06:44 #1
163650 Greys
pi_77206360
F&F krijgt haar eigen hond en kat!

Met de Asielactie 2009 voor Dierenthuis nog vers in het geheugen leek het ons, ElisaB en Greys, leuk als we daar onze eigen F&F huisdieren adopteren. Alle dieren die verblijven bij deze fantastische stichting hebben daar een permanent welverdiend huis gevonden, dus als je daar een dier adopteert hoef je geen hondenmand of kattenbak voor thuis aan te schaffen.
De dieren zijn voorheen verwaarloosd en mishandeld en komen bij Dierenthuis in de hemel

We hebben gisteren met een aantal F&Fers wederom met eigen ogen gezien hoe geweldig ze het daar hebben en we hebben daar de F&F hond en kat gevonden. Even voorstellen:



Bella en Ozzy (meer info onder hun naam) hebben allebei nog geen enkele adoptant en daar willen we verandering in brengen.

Ter info: elk dier daar kan meerdere adoptanten tegelijk hebben, omdat de maandelijkse verzorgkosten veel hoger zijn dan de bijdrage per maand van de adoptanten. Tevens wordt het geld van de dieren die wel geadopteerd zijn uiteraard ook verdeeld over de dieren zonder adoptanten, dus het is niet zo dat geen adoptant = geen eten. Pfieuw

Adopteer je mee?
Al vanaf één (1!) euro per maand mag jij Bella en Ozzy ook jouw F&F huisdieren noemen Het adopteren van een hond kost 10 euro per maand, het adopteren van een kat kost 7 euro per maand, dus we zijn samen voor Bella en Ozzy 17 euro per maand kwijt. Dit moet toch samen op te brengen zijn dachten wij!

We worden dan door Dierenthuis op de hoogte gehouden van het wel en wee van Bella en Ozzy en als er mensen op bezoek gaan bij de stichting kunnen we natuurlijk zelf ook wat foto's maken.

Spijkers met koppen
Als je mee wilt doen, geef dan even een gil in dit topic. Dan krijg je een PM van ElisaB of ondergetekende met de rekeninggegevens. Hiervoor wordt de rekening gebruikt die ook tijdens de Asielacties wordt gebruikt en zowel ElisaB als Greys hebben hier controle over.
Het zou fijn zijn als je bij de bankopdracht dan aangeeft dat dit bedrag (bijvoorbeeld 1 euro) dan automatisch maandelijks naar ons wordt overgemaakt. Uiteraard kan je dit zelf op elk gewenst moment stop zetten. Als je wat meer over wilt maken is dat natuurlijk ook fijn, dan kunnen we een keer wat lekkers kopen voor onze F&F dieren en dit naar ze opsturen of langs brengen.

LET OP:
Dit is géén extra Asielactie, het is heel kleinschalig, het is gewoon een persoonlijk ideetje en het leek ons leuk als F&F haar eigen huisdieren heeft!


Liever je eigen dier adopteren?
Dit is uiteraard ook mogelijk! Kijk op de website, adopteer zelf en laat ons weten wie het geworden is. Uiteraard mag je je eigen Dierenthuis adoptiedier ook hier komen showen. Graag zelfs!

Overigens... het geld dat we teveel binnenkrijgen op de rekening blijft natuurlijk voor Dierenthuis!
We kunnen daar af en toe iets leuks/lekkers voor onze adoptiedieren voor opsturen of brengen en ze langer adopteren als er sommige mensen bv een jaar willen. Dan kunnen we van het extra geld langer doorgaan


ElisaB en Greys

[ Bericht 2% gewijzigd door Greys op 24-01-2010 19:36:13 ]
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  zondag 24 januari 2010 @ 13:09:26 #2
176939 porsche1
- Meneer in de jurrek.
pi_77206470
Is dat hondje van zichzelf al oranje? Of heeft iemand hem zitten verven?
Op maandag 20 januari 2014 14:20 schreef BozeHaas het volgende:
Ik ken porsche1 alleen als een doorwinterde Braddie-basher eigenlijks.
  Eurovisie Songfestival Queen zondag 24 januari 2010 @ 13:10:32 #3
163650 Greys
pi_77206512
quote:
Op zondag 24 januari 2010 13:09 schreef porsche1 het volgende:
Is dat hondje van zichzelf al oranje? Of heeft iemand gem zitten verven?
Ozzy is van zichzelf oranje-rood
En de gekke oogjes zijn omdat hij blind is.
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  zondag 24 januari 2010 @ 13:11:22 #4
176939 porsche1
- Meneer in de jurrek.
pi_77206543
quote:
Op zondag 24 januari 2010 13:10 schreef Greys het volgende:

[..]

Ozzy is van zichzelf oranje-rood
En de gekke oogjes zijn omdat hij blind is.
O. Dankje voor het antwoord.

Verder geen interesse. Sorry.
Op maandag 20 januari 2014 14:20 schreef BozeHaas het volgende:
Ik ken porsche1 alleen als een doorwinterde Braddie-basher eigenlijks.
  Eurovisie Songfestival Queen zondag 24 januari 2010 @ 13:12:20 #5
163650 Greys
pi_77206577
quote:
Op zondag 24 januari 2010 13:11 schreef porsche1 het volgende:

[..]

O. Dankje voor het antwoord.

Verder geen interesse. Sorry.
Maakt niet uit hoor, hoef je geen sorry voor te zeggen.
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  zondag 24 januari 2010 @ 13:13:59 #6
246107 Zeroku
An Air of Authority.
pi_77206636
Wat een prachtige actie
Op zaterdag 28 april 2012 00:09 schreef Klinkerbotsing het volgende:
Lieve jongeman ben jij. :@
Op woensdag 8 juli 2020 18:58 schreef PoezeligDing het volgende:
:* My one and only, master, king , whatever. THE ZER! O+
  Boks-Chick zondag 24 januari 2010 @ 13:19:51 #7
118131 BrandX
BoksChick & CoffeeAddict
pi_77206834
tvp voor vanavond, ik wil meedoen
kan geen huisdieren hebben ivm mijn weinige thuis zijn, dus dit is een leuk alternatief
lolwut
  zondag 24 januari 2010 @ 13:20:51 #8
33954 ElisaB
ook in zwart verkrijgbaar!
pi_77206862
TanteElisaB heeft gisteren de eerste donatie voor in de adoptiepot gedaan, dus op de bodem ervan ligt ¤ 50

En verder: wat een scheetjes
Muil houwe of ik sjoel d'r eentje in!
  Eurovisie Songfestival Queen zondag 24 januari 2010 @ 13:21:54 #9
163650 Greys
pi_77206891
Mensen die al een adoptiedier hebben van Dierenthuis zijn ook van harte welkom om zijn/haar dier hier te showen!
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  zondag 24 januari 2010 @ 13:25:13 #10
33954 ElisaB
ook in zwart verkrijgbaar!
pi_77207005
quote:
Op zondag 24 januari 2010 13:21 schreef Greys het volgende:
Mensen die al een adoptiedier hebben van Dierenthuis zijn ook van harte welkom om zijn/haar dier hier te showen!
Ow, ik ga zo Rocky spammen

Ik hou zo ontzettend helemaal niet van honden (gewoon omdat ik er hassikke bang van ben), maar Rocky is niet eng.
Muil houwe of ik sjoel d'r eentje in!
  zondag 24 januari 2010 @ 13:28:33 #11
132428 Ingetje79
Panic Station!
pi_77207119


Ozzy en Bella zijn Lievvvv


En tevens mijn "eigen" adoptiekat die ik gisteren heb geadopteerd; Janetje



En haar verhaal
quote:
Langs een drukke weg staat een boerderij waar een schuwe poes leeft. Van de bewoners van die boerderij hoeft ze niets te verwachten. Er wordt niet naar haar omgekeken. De buren zien dat ze voor de zoveelste keer zwanger is en geven haar regelmatig te eten. De drukke weg was al veelvuldig oorzaak van aangereden, dode katjes. Telkens weer kleine drama’s in de berm. Omdat de buren bang zijn dat het katje straks met haar kittens ook zal gaan oversteken, met alle verdrietige gevolgen van dien, besluiten ze het aanstaande moedertje te vangen en naar Dierenthuis te brengen. Als haar kleintjes daar eenmaal geboren zijn verzorgt ze haar kindjes heel liefdevol. Helaas overlijden twee hummeltjes al na enkele weken. In die tijd gaat het moedertje slechter eten en ze verliest gewicht. Waar we voor vreesden blijkt waarheid. Ze heeft FIP ( buikvliesontsteking). Daar is geen kruid tegen gewassen. Tot haar laatste snik heeft ze fantastisch voor haar kleintjes gezorgd. Een moedertje tot het allerlaatste moment. Het is fijn dat we haar een thuis konden bieden en dat ze niet op straat hoefde te sterven. Ze heeft niet onnodig geleden, we konden haar op tijd uit haar lijden verlossen. Een van haar kleintjes is Janetje. Ze heeft weliswaar Felv en FIP maar we kunnen haar al 2 jaar gezond houden. Ze heeft nog geen ziekteverschijnselen en is in goede conditie.
Zoals sommige van jullie mss hebben meegekregen is onze echte eigen kat Baloe (een overblijfsel van Asielactie # 1) afgelopen december overleden aan de gevolgen van FIV (kattenaids).
Dus ter ere van Baloetje wilde ik graag een Aidskatje adopteren, en da's dus Janetje geworden

Edit: ik las FIV ipv FIP....nou ja, dan maar geen Aidskatje

[ Bericht 3% gewijzigd door Ingetje79 op 24-01-2010 13:41:10 ]
I'm the patron saint of the denial.
With an angel face and a taste for suicidal.
pi_77207230
quote:
Op zondag 24 januari 2010 13:28 schreef Ingetje79 het volgende:


Ozzy en Bella zijn Lievvvv


En tevens mijn "eigen" adoptiekat die ik gisteren heb geadopteerd; Janetje

[ afbeelding ]

En haar verhaal
[..]

Zoals sommige van jullie mss hebben meegekregen is onze echte eigen kat Baloe (een overblijfsel van Asielactie # 1) afgelopen december overleden aan de gevolgen van FIV (kattenaids).
Dus ter ere van Baloetje wilde ik graag een Aidskatje adopteren, en da's dus Janetje geworden
Wat een schatteke
Stay with me, let's just breathe.
It's funny how the colors of the real world only seem really real when you viddy them on the screen.
  zondag 24 januari 2010 @ 13:33:37 #13
132428 Ingetje79
Panic Station!
pi_77207303
quote:
Op zondag 24 januari 2010 13:31 schreef Goodbye het volgende:

[..]

Wat een schatteke
Het was idd echt een kroelbekkie
En toen de vrijwilligster ook nog heel nadrukkelijk vertelde dat Janetje nog geen adoptiemama had, was ik om
I'm the patron saint of the denial.
With an angel face and a taste for suicidal.
  zondag 24 januari 2010 @ 13:38:21 #14
132428 Ingetje79
Panic Station!
pi_77207476
Oh, en ofcourse adopteer ik ook gezellig mee voor Ozzy en Bella
I'm the patron saint of the denial.
With an angel face and a taste for suicidal.
  Eurovisie Songfestival Queen zondag 24 januari 2010 @ 13:44:57 #15
163650 Greys
pi_77207717
Ozzy houdt van visite
Hij houdt er van om geaaid en opgetild te worden, ook al is hij helemaal blind.
Wat een vertrouwen!




Foto's door Tombolafan en Bamba.
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  zondag 24 januari 2010 @ 13:45:49 #16
221644 timmmmm
sp3c lives matter
pi_77207757
Ik wil ook wel meeadopteren. Maar per maand 1 of 2 euro betalen vind ik weer te lastig. Dus betaal ik in een keer een jaar vooruit met 25 euro
Laffe huichelaar
  zondag 24 januari 2010 @ 13:46:39 #17
132428 Ingetje79
Panic Station!
pi_77207797
quote:
Op zondag 24 januari 2010 13:45 schreef timmmmm het volgende:
Ik wil ook wel meeadopteren. Maar per maand 1 of 2 euro betalen vind ik weer te lastig. Dus betaal ik in een keer een jaar vooruit met 25 euro
I'm the patron saint of the denial.
With an angel face and a taste for suicidal.
  Eurovisie Songfestival Queen zondag 24 januari 2010 @ 13:47:26 #18
163650 Greys
pi_77207838
Wat tof!
ElisaB en ik gaan straks even wat PMetjes versturen met bankrekening gegevens voor onze huisdieren!
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  zondag 24 januari 2010 @ 13:50:01 #19
221644 timmmmm
sp3c lives matter
pi_77207946
Misschien houdt Hara wel van me als ik schattige hondjes adopteer.
Laffe huichelaar
pi_77208059
quote:
Op zondag 24 januari 2010 13:45 schreef timmmmm het volgende:
Ik wil ook wel meeadopteren. Maar per maand 1 of 2 euro betalen vind ik weer te lastig. Dus betaal ik in een keer een jaar vooruit met 25 euro
dit
heb wel pas donderdag weer geld


ik vind dat hondje trouwens wel echt héél erg lelijk
blablablablablablablablablablablablablabla
pi_77208182
Ik wil wel adopteren maar dat lukt nu even niet qua financiën ....maar ik bookmark dit topic even dat zodra ik weer iets ruimer zit er op terugkom .
Optimist tot in de kist
Miniem's internetvriendinnetje :P
Bij vlagen briljant, helaas is het momenteel windstil
  zondag 24 januari 2010 @ 13:55:17 #22
33954 ElisaB
ook in zwart verkrijgbaar!
pi_77208202
trovey, timmmmm & Schunckelstar
Muil houwe of ik sjoel d'r eentje in!
  Eurovisie Songfestival Queen zondag 24 januari 2010 @ 13:55:29 #23
163650 Greys
pi_77208208
quote:
Op zondag 24 januari 2010 13:52 schreef Schunckelstar het volgende:

[..]

dit
heb wel pas donderdag weer geld
quote:
ik vind dat hondje trouwens wel echt héél erg lelijk
Waarschijnlijk vond de eigenaar dat ook, die hem op straat smeet
quote:
Blinde en bejaarde Ozzy, wat moet er toch van jou worden? Dat moeten meerdere dierenvrienden gedacht hebben, bij het zien van de oude zwerfhond in het asiel. Ozzy is op straat gevonden en vervolgens naar asiel De Wagenrenk in Wageningen gebracht. Beter dan een zwerversbestaan natuurlijk, maar een eerlijke kans op een eigen thuis had de oude jongen eigenlijk niet. Ook de eigenaar die de reu toch moet hebben gehad is niet komen opdagen. Reden voor de eerder genoemde dierenvrienden om Stichting Dierenthuis te bellen: mag Ozzy naar Dierenthuis komen? Gelukkig past Ozzy prima bij de doelgroep. Hij heeft het reuze naar zijn zin en laat zich niet op zijn kop zitten.
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  Eurovisie Songfestival Queen zondag 24 januari 2010 @ 14:00:53 #24
163650 Greys
pi_77208439
Paar kleine fotootjes om te laten zien hoe fijn de dieren het bij Dierenthuis hebben.
Ze maken het zo huiselijk mogelijk voor ze!




Foto's Tombolafan
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
pi_77209062
Uiteraard doe ik mee
And so the lion fell in love with the lamb
  zondag 24 januari 2010 @ 14:24:01 #26
111829 MissBliss
Godin van SHO
pi_77209408
Ik doe ook mee
Ziggy played guitar
Op donderdag 23 maart 2006 18:21 schreef Zhenar het volgende:
De gedachte alleen al om in de sig van MissBliss te staan maakt mij bronstig als een everzwijn bij volle maan :9~
  Eurovisie Songfestival Queen zondag 24 januari 2010 @ 14:25:15 #27
163650 Greys
pi_77209462
Wat lief van jullie!
We gaan later vandaag even PMetjes sturen naar degenen die mee willen doen!
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
pi_77211443
Ja hoi! Tuurlijk doe ik mee! PM please!

En spam meteen mijn gisteren geadopteerde kater: Frits.


En zijn verhaal:
quote:
Frits

Veel zwerfkatten worden zonder meer aan hun lot overgelaten, maar kater Frits uit Bergen (NH) had de bof dat hij Raymonde en Pia tegen het lijf liep. Die hielden het verwilderde zwervertje goed in het oog, voedden hem bij toen hij vermagerde en probeerden zijn vertrouwen te winnen. Toen Frits zijn gezondheid merkbaar begon te tanen zorgden de dames er voor dat de kat bij Stichting Zwerfdier kwam, een veilig opvangadres waar hij behandeld kon worden. Zijn verschrompelde oogje werd verwijderd en Frits werd gecastreerd, maar helaas bleek wel dat hij kattenaids had. Frits past als verwilderde aidskat prima bij de doelgroep van Stichting FIV & FeLV. Hij was dan ook van harte welkom!
Niet zo 'dramatisch' als sommige andere verhalen, maar dat maakt niet uit. Die eigenwijze kop met dat ene oog en zijn kroelknuffeligheid gisteren hebben mijn hartje gestolen. En het is fijn om te weten dat ons geld naar de hele groep gaat. Ieder diertje krijgt wat het nodig heeft.
Op donderdag 21 juli 2011 23:08 schreef Loveless85 het volgende:
Dan heb je safe = condoom
Double dutch = condoom en pil
quadruple Cat = pil, MAP, condoom, castratie, prikpil, spiraaltje, zaaddodende pasta en voor het jodelen de bergen uit
pi_77211556
Nog een Ozzie piccie van moi.


Slapende poezels


Lunchvergadering


Ze hebben het echt goed daar.

[ Bericht 2% gewijzigd door Cat-astrophe op 24-01-2010 16:45:34 (linkjes gefixed) ]
Op donderdag 21 juli 2011 23:08 schreef Loveless85 het volgende:
Dan heb je safe = condoom
Double dutch = condoom en pil
quadruple Cat = pil, MAP, condoom, castratie, prikpil, spiraaltje, zaaddodende pasta en voor het jodelen de bergen uit
pi_77212913
Wat een leuke aktie van jullie.
Zelf heb ik ook een hondje Oliie en kat Milo geadopteerd.
Ik weet niet hoe ik de foto's hier moet plaatsen.
Leer van gisteren, droom van morgen, leef vandaag
  † In Memoriam † zondag 24 januari 2010 @ 16:09:44 #31
72518 Strega
Het glas is altijd halfvol.
pi_77212948
Natuurlijk doen wij mee, geweldig ook die foto's.
Ing, wat een ongelofelijk lief koppie heeft je adoptie kat.
En Bella trouwens ook.
De tong is het enige wapen dat scherper wordt bij veelvuldig gebruik.
Bullie is thuis
  zondag 24 januari 2010 @ 16:19:01 #32
132428 Ingetje79
Panic Station!
pi_77213241
quote:
Op zondag 24 januari 2010 16:08 schreef indaha het volgende:
Wat een leuke aktie van jullie.
Zelf heb ik ook een hondje Oliie en kat Milo geadopteerd.
Ik weet niet hoe ik de foto's hier moet plaatsen.
Milo



Ollie



Super van je
I'm the patron saint of the denial.
With an angel face and a taste for suicidal.
  zondag 24 januari 2010 @ 16:20:09 #33
132428 Ingetje79
Panic Station!
pi_77213285
quote:
Op zondag 24 januari 2010 16:09 schreef Strega het volgende:
Natuurlijk doen wij mee, geweldig ook die foto's.
Ing, wat een ongelofelijk lief koppie heeft je adoptie kat.
En Bella trouwens ook.
Ja he?

Ze lag op een stoel te chillen en toen zag ze me en stak al gapend haar pootje naar me uit.
Toen maar lekker op de arm genomen waar ze al spinnend een hele tijd met haar koppie in m'n nek heeft liggen kroelen
I'm the patron saint of the denial.
With an angel face and a taste for suicidal.
  zondag 24 januari 2010 @ 16:23:45 #34
132428 Ingetje79
Panic Station!
pi_77213431
Het verhaal van Milo is overigens te triest voor woorden

Milo
quote:
Als u wel eens vindt dat u aanspraak zou moeten kunnen maken op de Nationale troostprijs van het jaar, dan moet u zeker verder lezen. Milo is een kleine kater van nog geen vier maanden oud. Hij kwam voor onderzoek bij dierenkliniek Makatsi omdat hij niet helemaal goed meer liep. Al snel bleek dat hij twee gebroken poten had en pas toen werd verteld dat Milo twee dagen eerder gebeten was door een hond, wat de schade aan zijn pootjes wel verklaarde. De eigenaar gaf toestemming om röntgenfoto’s te maken, maar was niet bereid de onderzoekskosten te betalen en koos ervoor om afstand van Milo te doen. Een van de twee breuken kon operatief worden vastgezet met een stalen pin, maar de tweede zat te dicht bij de heupkom en kon niet gespalkt of vastgezet worden. Deze breuk moest dus van nature genezen, waardoor Milo veel pijn moet hebben gehad. Tijdens al deze onderzoeken kwam echter nog iets anders aan het licht, dat veel ernstiger is. Milo bleek ook nog eens leucose te hebben. Wat een pech. Nadat Milo hersteld was van zijn botbreuken is hij verhuisd naar Stichting FIV-FeLV. Hij woont nu sinds een paar dagen bij ons in het leucoseverblijf en voelt zich al helemaal thuis. Het is een erg lief en aanhankelijk katertje. Als er één kat reden genoeg heeft om eens flink kattig te doen dan is hij het wel… Maar nee, Milo is gewoonweg een schatje en laat niets merken van al zijn lijden.
I'm the patron saint of the denial.
With an angel face and a taste for suicidal.
pi_77213864
quote:
Op zondag 24 januari 2010 16:23 schreef Ingetje79 het volgende:
Het verhaal van Milo is overigens te triest voor woorden

Milo
[..]


Stay with me, let's just breathe.
It's funny how the colors of the real world only seem really real when you viddy them on the screen.
pi_77213888
Dank je wel voor het plaatsen van de foto's van Milo en Oliie , ik was aan het zoeken hoe het moest maar ben er nog niet achter.
Leer van gisteren, droom van morgen, leef vandaag
  zondag 24 januari 2010 @ 16:37:16 #37
33954 ElisaB
ook in zwart verkrijgbaar!
pi_77213911
Mijn Rocky

Muil houwe of ik sjoel d'r eentje in!
pi_77214123
SUPERGOED IDEE!!!!
Ik doe graag mee hoor! Als alles hier af is dan wil ik ook zelf een diertje adopteren maar dat duurt nog een tijd dus voor nu
Balorig, niet te verwarren met ballorig!
Assumption is the mother of all mistakes....
pi_77214214
Natuurlijk wil ik meedoen met zo'n toffe actie.
Liefst niet met een maandelijkse bijdrage, maar voor nu wil ik graag 20 euro overmaken.
en eventueel wil ik over een poosje weer een bedrag overmaken

*wacht op PMetje*
Freestyle
pi_77214227
quote:
Op zondag 24 januari 2010 16:37 schreef ElisaB het volgende:
Mijn Rocky

[ afbeelding ]
In zijn slaapbox. Die arme sukkelaar. Hij keek zo treurig toen twee andere hondjes daar gingen liggen. Het is echt zijn plekkie.
Op donderdag 21 juli 2011 23:08 schreef Loveless85 het volgende:
Dan heb je safe = condoom
Double dutch = condoom en pil
quadruple Cat = pil, MAP, condoom, castratie, prikpil, spiraaltje, zaaddodende pasta en voor het jodelen de bergen uit
  FOK!Fotograaf / Beeldredactie zondag 24 januari 2010 @ 16:48:09 #41
68600 crew  Ynske
Bedankt voor de zon...
pi_77214259
quote:
Op zondag 24 januari 2010 16:19 schreef Ingetje79 het volgende:

[..]

Milo

[ afbeelding ]

Ollie

[ afbeelding ]

Super van je
Ollie
Today is life -
the only life you are sure of. Make the most of today.

Dale Carnegie
  zondag 24 januari 2010 @ 16:55:07 #42
202014 JJH
Knetter. O+
pi_77214481
Ollie. Geniaal beest.
quote:
Op zondag 24 januari 2010 13:06 schreef Greys het volgende:
gil
*Giiiil!!!!
Ik moest van Ing.
  zondag 24 januari 2010 @ 16:56:58 #43
132428 Ingetje79
Panic Station!
pi_77214529
quote:
Op zondag 24 januari 2010 16:55 schreef JJH het volgende:
Ollie. Geniaal beest.
[..]

*Giiiil!!!!
Ik moest van Ing.
I'm the patron saint of the denial.
With an angel face and a taste for suicidal.
pi_77214551
quote:
Op zondag 24 januari 2010 16:37 schreef ElisaB het volgende:
Mijn Rocky

[ afbeelding ]

Oh Hoe was het met Rocky? Wat leuk, ik hoopte al zoooo op een plaatje van hem
Wat ziet z'n vacht er goed uit En heb je weer kauwstaven voor hem (en de andere beestjes) gekocht


Ik schiet weer even vol van het zien van alle diertjes op de foto's Wat hebben ze het daar fijn
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
  zondag 24 januari 2010 @ 16:57:34 #45
132428 Ingetje79
Panic Station!
pi_77214554
quote:
Op zondag 24 januari 2010 16:36 schreef indaha het volgende:
Dank je wel voor het plaatsen van de foto's van Milo en Oliie , ik was aan het zoeken hoe het moest maar ben er nog niet achter.
Je kunt met rechts op de foto klikken en dan de link kopieeren en hier plakken
I'm the patron saint of the denial.
With an angel face and a taste for suicidal.
  zondag 24 januari 2010 @ 17:08:18 #46
79166 Qwea
#teampindakaas #viesdik
pi_77214916
kom maar hier met die PM. En ik ga ook niet elke maand 1 euro over maken. Ik doe het wel in 1x
-||||-----||||- Iron and me, we're meant to be -||||-----||||-
  zondag 24 januari 2010 @ 17:09:04 #47
132428 Ingetje79
Panic Station!
pi_77214938
Q

Ga je volgende keer wel weer mee?
Bomba was helemaal teleurgesteld dat je er niet was
I'm the patron saint of the denial.
With an angel face and a taste for suicidal.
  zondag 24 januari 2010 @ 17:09:43 #48
79166 Qwea
#teampindakaas #viesdik
pi_77214964
quote:
Op zondag 24 januari 2010 16:08 schreef indaha het volgende:
Wat een leuke aktie van jullie.
Zelf heb ik ook een hondje Oliie en kat Milo geadopteerd.
Ik weet niet hoe ik de foto's hier moet plaatsen.
Milo Milo zat bij shirley, hoe gaat het nu met milo? Milo is zo'n schatje he altijd maar knuffelen.
-||||-----||||- Iron and me, we're meant to be -||||-----||||-
  zondag 24 januari 2010 @ 17:10:02 #49
79166 Qwea
#teampindakaas #viesdik
pi_77214978
quote:
Op zondag 24 januari 2010 17:09 schreef Ingetje79 het volgende:
Q

Ga je volgende keer wel weer mee?
Bomba was helemaal teleurgesteld dat je er niet was
Ik ga volgende x mee. Al moet ik alleen heen rijden.

Wanneer gaan we?
-||||-----||||- Iron and me, we're meant to be -||||-----||||-
  zondag 24 januari 2010 @ 17:15:04 #50
132428 Ingetje79
Panic Station!
pi_77215168
quote:
Op zondag 24 januari 2010 17:10 schreef Qwea het volgende:

[..]

Ik ga volgende x mee. Al moet ik alleen heen rijden.

Wanneer gaan we?
Als we nu data gaan prikken, wordt het vast een keer in mei ofzo dat iedereen kan

Waaaaar blijft die beloofde PM dames van de Pie Aaaarrrrrr?
I'm the patron saint of the denial.
With an angel face and a taste for suicidal.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')