Het is variabele rente, voordat je het weet begin je met de minimale rente van 2.4% en na 2 maand zit dat op 2%. Niets houd ze tegen om dat te doen iig. Lijkt me ietwat risicovol dus!quote:Op zondag 14 februari 2010 14:49 schreef Easy_genius het volgende:
Iemand ervaring met AEGON Eigen stijl Sparen?
Lijkt me wel aantrekkelijk namelijk!
Dus geen aanrader... hmmquote:Op zondag 14 februari 2010 14:55 schreef SeLang het volgende:
Aegon zit al meer dan een half jaar zwaar boven de gangbare rente op andere banken. Op dit moment krijg ik nog 2,85% geloof ik. Vrij opneembaar. En het valt gewoon onder het DGS.
ik wel! gestart vorig jaar augustus, volle pond in de pocket!quote:Op donderdag 4 februari 2010 12:01 schreef Nizno het volgende:
[..]
ja heb ik... eerste bedrag komt 20 feb vrij.... eens kijken of we winst hebben
Ja.quote:Op zondag 14 februari 2010 14:49 schreef Easy_genius het volgende:
Iemand ervaring met AEGON Eigen stijl Sparen?
okquote:Lijkt me wel aantrekkelijk namelijk!
Ik zie dat nooit want ik heb Google ads geblockedquote:Op zondag 14 februari 2010 15:22 schreef sitting_elfling het volgende:
Ik zie dat als ik wil reageren in dit topic ik de reclame van Afab, geldservice krijgMet zo'n cheesy catch phrase on top; "let op geld lenen kost geld
"
Je zou maar mensen hebben die in dit topic klikken en zoeken voor risico vrije manier van extra geld op de bankrekening die door zo'n scumbag advertentie toch worden overgehaald om een lening aan te gaan bij Afab
quote:Op zondag 14 februari 2010 15:22 schreef sitting_elfling het volgende:
Ik zie dat als ik wil reageren in dit topic ik de reclame van Afab, geldservice krijgMet zo'n cheesy catch phrase on top; "let op geld lenen kost geld
"
Je zou maar mensen hebben die in dit topic klikken en zoeken voor risico vrije manier van extra geld op de bankrekening die door zo'n scumbag advertentie toch worden overgehaald om een lening aan te gaan bij Afab
Net of zoiets ook maar echt invloed heeft op de gene die een lening wil aangaan en dat eigenlijk niet kanquote:Op zondag 14 februari 2010 15:35 schreef Omniej het volgende:
[..]
Die "Let op geld lenen kost geld" kreet is juist wettelijk verplicht tegenwoordig, omdat achterlijke mensen niet zelf kunnen bedenken dat lenen niet gratis is.
De gemiddelde kredietverstrekker zal die tekst er niet voor de lol bij zetten...
Ze hebben dan ook geld nodig: http://www.fd.nl/artikel/11653783/leaseplan-start-spaarbankquote:Op zondag 14 februari 2010 17:31 schreef RJD het volgende:
Ik heb de lijstjes in de OP weer geüpdate. Opvallend is nieuwkomer LeasePlan Bank. Deze bank heeft de 3e plaats opgeëist in het lijstje zonder voorwaarden en bij de deposito's staat LeasePlan met grote voorsprong op de eerste plaats.
Deposito's met rente ver onder normaal bank spaarrekening niveau vind ik ook raar... bied ze dan niet aan..quote:Op zondag 14 februari 2010 21:23 schreef Doedezemaar het volgende:
Wat ik zo opvallend vind is dat de 'gewone' grote banken alleen deposito's aanbieden met een flink hoog minimumbedrag aan inleg en dan ook nog een lage rente.
Mwoah, een half jaar of een jaar geleden zaten de depositorentes ook een aardig stuk onder de rentes van de normale (voorwaardevrije) spaarrekeningen. Ondertussen is de rente al zo ver gezakt dat de depositorente van toen boven de huidige 'normale' rente zit.quote:Op maandag 15 februari 2010 23:50 schreef elkravo het volgende:
[..]
Deposito's met rente ver onder normaal bank spaarrekening niveau vind ik ook raar... bied ze dan niet aan..
Ik niet in ieder geval... Zie nu wel voor het eerst dat de hele website vernieuwd is trouwens, maar die link doet het gewoon hier.quote:Op maandag 22 februari 2010 07:17 schreef JuiceJuice het volgende:
Deze webpagina is niet beschikbaar.
De webpagina op https://sparen.moneyou.nl/exp/jsp/authenticationNL.jsp is mogelijk tijdelijk uitgeschakeld of permanent verplaatst naar een nieuw webadres.
Meer informatie over deze fout
Iemand hier ook last van?
Hier doet ie het nu ookquote:Op maandag 22 februari 2010 08:40 schreef Omniej het volgende:
[..]
Ik niet in ieder geval... Zie nu wel voor het eerst dat de hele website vernieuwd is trouwens, maar die link doet het gewoon hier.
Had al m'n geld bij CEB staan, en dat eind vorig jaar verscheept naar m'n ING Internetsparen (zelfde rentepercentage op dat moment) Denk het nu maar naar de SNS te schuiven, heb al een account etc. Maar waarom kom ik dat SNS Plussparen in de OP niet tegenquote:Met SNS Plussparen zet je jouw spaargeld voordelig en gemakkelijk opzij. Is je saldo hoger dan ¤ 10.000? Dan ontvang je 2,6% rente over het hele saldo, terwijl je toch vrij bij je geld kunt. Is je saldo lager dan ¤ 10.000? Dan ontvang je 1,6% rente. Voor SNS Plussparen is geen minimuminleg vereist.
Staat er wel in bij de rekeningen met beperkende voorwaarden op nummer 6:quote:Op maandag 22 februari 2010 12:07 schreef RedFever007 het volgende:
SNS Plussparen zie ik nergens genoemd staan
2.6% rente mits je minimaal 10k in gaat leggen.
[..]
Had al m'n geld bij CEB staan, en dat eind vorig jaar verscheept naar m'n ING Internetsparen (zelfde rentepercentage op dat moment) Denk het nu maar naar de SNS te schuiven, heb al een account etc. Maar waarom kom ik dat SNS Plussparen in de OP niet tegen
quote:Wij willen onze klanten graag vooraf informeren over de komende rentewijziging per 1 maart aanstaande.
De rentepercentages op onze website worden per deze datum aangepast.
Het rentepercentage van de MoneYou Spaarrekening wordt met ingang van 1 maart 2010 verlaagd van 2,40% naar 2,30% (effectief op jaarbasis).
Het rentepercentage van de MoneYou Kwartaal Spaarrekening wordt met ingang van 1 maart 2010 verlaagd van 2,60% naar 2,50%. De basisrente wordt verlaagd van 2,10% naar 2,00%. De bonusrente blijft 0,5% (effectief op jaarbasis).
Die mail wilde ik ook net posten, beetje jammer weer. Dan zal Aegon ook niet achterblijven vrees ik zo.quote:
Ik heb nu het meeste op Rabo Loyaal (als alternatief voor staatsobligaties) en verder heb ik Aegon, Allianz en Reaal, en in de UK ING-Direct (3,0%). Reaal heb ik net geopend en daar gaat volgende week het Moneyou geld naartoe.quote:Op vrijdag 26 februari 2010 15:34 schreef trekker25 het volgende:
[..]
ik heb nu ook aegon, moneyou, en rabo. wat zie jij als alternatieven?
quote:Bericht over uw RentePlús Rekening bij Centraal Beheer Achmea
Geachte mevrouw,
Met ingang van 1 maart 2010 bedraagt de rente van de RentePlús Rekening
2,2% effectief per jaar.
Met vriendelijke groet,
Centraal Beheer Achmea
drs. Karin Hille
directeur Marketing en Sales
Ja laten we een bankrun gaan organiseren..... gaat er weer een bank kapot en kan de staat lees de belastingbetaler weer opdraaien voor de onkosten..quote:Op zaterdag 27 februari 2010 15:17 schreef dvr het volgende:
Als we nou op 1 maart collectief ons spaargeld opnemen, staat op 2 maart de rente weer op 5%
| 1 2 3 | periode Einddatum periode Max. rente op jaarbasis % Begin AEX-index® Eind AEX-index® Gerealiseerde rente op jaarbasis % 01-09-2009 01-03-2010 7,00 291,00 314,85 7,00 |
Neuj, pinda's liggen in de chipskast....quote:Op zondag 28 februari 2010 00:33 schreef Dawwa het volgende:
Haha, jij hebt peanuts op je spaarrekening staan
Toch zou het een goede actie zijn! Het huidige "het gaat goed zolang iedereen denkt dat-ie geld heeft, maar het stort in zodra 5% van de mensen hun geld daadwerkelijk wil hebben" slaat als je er over nadenkt namelijk helemaal nergens op. Laat banken maar bestand worden tegen dergelijke acties! Als we morgen afspreken allemaal een zak chips te gaan kopen bij de AH, stort AH toch ook niet in?!quote:Op zaterdag 27 februari 2010 15:46 schreef Circle.Of.Filth het volgende:
[..]
Ja laten we een bankrun gaan organiseren..... gaat er weer een bank kapot en kan de staat lees de belastingbetaler weer opdraaien voor de onkosten..
Als jij vindt dat het stelsel bestand moet zijn tegen dat soort acties en dat wordt verpicht, dan gaat jouw spaarrente nog verder omlaag, of je hypotheekrente omhoog...quote:Op zondag 28 februari 2010 10:02 schreef RemcoDelft het volgende:
[..]
Toch zou het een goede actie zijn! Het huidige "het gaat goed zolang iedereen denkt dat-ie geld heeft, maar het stort in zodra 5% van de mensen hun geld daadwerkelijk wil hebben" slaat als je er over nadenkt namelijk helemaal nergens op. Laat banken maar bestand worden tegen dergelijke acties! Als we morgen afspreken allemaal een zak chips te gaan kopen bij de AH, stort AH toch ook niet in?!
Mijn hypotheekrente lekker niet hoorquote:Op zondag 28 februari 2010 10:04 schreef vigier het volgende:
[..]
Als jij vindt dat het stelsel bestand moet zijn tegen dat soort acties en dat wordt verpicht, dan gaat jouw spaarrente nog verder omlaag, of je hypotheekrente omhoog...
Dat ben ik momenteel ook aan het overwegen zeker vanwege de 1,2 % belasting en de laag blijvende spaarrente. Ik heb ook nog geen reactie gehad op middeling van mijn hypotheekverstrekker....quote:Op zondag 28 februari 2010 10:33 schreef darktower het volgende:
Nou, met de opnieuw dalende rentes ga ik dan denk ik nog maar wat extra van mijn hypotheek aflossen. Dat levert nu een paar procent extra op in vergelijking met sparen.
En de huizenprijs dus omlaag...quote:Op zondag 28 februari 2010 10:04 schreef vigier het volgende:
[..]
Als jij vindt dat het stelsel bestand moet zijn tegen dat soort acties en dat wordt verpicht, dan gaat jouw spaarrente nog verder omlaag, of je hypotheekrente omhoog...
Die 20 miljard euro belastinggeld was goed besteedquote:Op zondag 28 februari 2010 18:19 schreef justmattie het volgende:
TVP, zit bij de ABN en dat Jaarsparen klinkt aardig. Helaas ligt de site er nu uit
Drama inderdaadquote:Op zondag 28 februari 2010 18:23 schreef RemcoDelft het volgende:
[..]
Die 20 miljard euro belastinggeld was goed besteed![]()
[ afbeelding ]
Zolang je huis in euro's is, en je spaarrekening ook, hoeft dat toch geen enkel probleem te zijn?quote:Op zondag 28 februari 2010 22:00 schreef trekker25 het volgende:
http://www.nu.nl/economie(...)jkste-fase-ooit.html
zijn er hier mensen die veel spaargeld hebben 100k+ en die zich verzekeren tegen een zware daling/val euro? Selang, ik lees jou posts altijd met veel interesse, heb jij een bepaalde verzekering op je vermogen?
ik heb hard aan het sparen voor een huis en heb nu een flink bedrag puur alleen in spaargeld om zo bij aankoop huis meteen 50% aan te betalen, maar weet niet of alles op een euro spaar rekening te risico vol is?
het huis is er nog niet... ik heb afgelopen jaren hard gespaard, zeg zo'n 100k. Op zich vind ik het veiliger dat dit al in me huis zou zitten (aanbetaald) dan op een euro spaarrekening.quote:Op maandag 1 maart 2010 00:56 schreef vive_la_france het volgende:
[..]
Zolang je huis in euro's is, en je spaarrekening ook, hoeft dat toch geen enkel probleem te zijn?
Slimme movequote:Op zondag 28 februari 2010 10:33 schreef darktower het volgende:
Nou, met de opnieuw dalende rentes ga ik dan denk ik nog maar wat extra van mijn hypotheek aflossen. Dat levert nu een paar procent extra op in vergelijking met sparen.
Je kunt in plaats van aflossen (gevolg is minder hypotheekrenteaftrek) ook evt. het spaargedeelte van je hypotheek extra vullen (mag volgens mij maximaal in 10-voud van je normale maandbedrag).quote:Op zondag 28 februari 2010 10:33 schreef darktower het volgende:
Nou, met de opnieuw dalende rentes ga ik dan denk ik nog maar wat extra van mijn hypotheek aflossen. Dat levert nu een paar procent extra op in vergelijking met sparen.
quote:Geachte heer,
Op 5 maart 2010 verlaagt AEGON de spaarrentes van SpaarComfort en Eigen stijl Sparen.
De gewijzigde percentages zijn:
- Eigen stijl Sparen 2,20% tot 3,20% (was 2,40% tot 3,40%)
- SpaarComfort 1,90% (was 2,10%)*
* Als u in een maand minder dan ¤ 50,- stort, dan geldt de daaropvolgende maand een lagere rente van 1%.
Met uitgekiende "bonus" rente is Aegon nog steeds 1 van de meest interesante opties en zijn er eigenlijk geen alternatieven.quote:Op woensdag 3 maart 2010 15:09 schreef Blik het volgende:
Ik was er al bang voor na het bericht van Moneyou
[..]
Iemand alternatieven?
http://www.z24.nl/z24geld(...)_aantrekkelijk_.htmlquote:Op woensdag 3 maart 2010 15:09 schreef Blik het volgende:
Ik was er al bang voor na het bericht van Moneyou
[..]
Iemand alternatieven?
De eerlijkheid en transparantie van Aegon valt me wel heel erg op. Altijd netjes een e-mail als de rente gaat dalen en dit keer zelfs een grafiek met de rente-ontwikkeling van de spaarrekeningen van hun. Hier kunnen de grote banken nog erg veel van leren.quote:Op woensdag 3 maart 2010 15:09 schreef Blik het volgende:
Ik was er al bang voor na het bericht van Moneyou
[..]
Iemand alternatieven?
Het probleem met dit soort rekeningen is dat jij min of meer verplicht bent je geld er te laten staan (of je krijgt geen/nauwelijks rente), terwijl je wel de rente-zekerheid van een deposito mist. In principe kan de bank in de loop van het jaar de rente stapsgewijs verlagen zodat het voor de rekeninghouder nèt niet aantrekkelijk is om over te stappen.quote:Op donderdag 4 maart 2010 19:52 schreef justmattie het volgende:
Heb vandaag een ABN jaarspaar rekening geopend. Krijg 2.5 % als ik er geen geld afhaal gedurende dit jaar. Bij storten mag natuurlijk wel.
Heb je gelijk in, in dit geval zou de rente terug vallen naar de 1,5% als ik er aan kom. Bij een deposito kun je gewoon niet aan je geld gedurende het jaar of je betaald een boeterente toch?quote:Op donderdag 4 maart 2010 19:59 schreef stavromulabeta het volgende:
[..]
Het probleem met dit soort rekeningen is dat jij min of meer verplicht bent je geld er te laten staan (of je krijgt geen/nauwelijks rente), terwijl je wel de rente-zekerheid van een deposito mist. In principe kan de bank in de loop van het jaar de rente stapsgewijs verlagen zodat het voor de rekeninghouder nèt niet aantrekkelijk is om over te stappen.
Je kan niet aan je geldquote:Op donderdag 4 maart 2010 20:01 schreef justmattie het volgende:
[..]
Heb je gelijk in, in dit geval zou de rente terug vallen naar de 1,5% als ik er aan kom. Bij een deposito kun je gewoon niet aan je geld gedurende het jaar of je betaald een boeterente toch?
Sommige banken hebben ontbindende voorwaarden op de depositos. Als je zeker weet dat je je geld alleen nodig hebt in het geval van werkeloosheid of aankoop van een huis, zou je zo'n deposito kunnen zoeken, anders kun je het beter niet doen.quote:Op donderdag 4 maart 2010 20:01 schreef justmattie het volgende:
[..]
Heb je gelijk in, in dit geval zou de rente terug vallen naar de 1,5% als ik er aan kom. Bij een deposito kun je gewoon niet aan je geld gedurende het jaar of je betaald een boeterente toch?
Ik hoop zo rond december een eind te kunnen breien aan mn studie, dan werk zoeken en het huis uit. Dus wil dan wel over (een deel) van mn spaargeld kunnen beschikken en niet moeilijke dingen uithalen bij een deposito. Ik laat het nu mooi staan tegen de 2.5 % en op de gewone spaarrekening houd ik wat geld achter voor vakantie en incidentele uitgaven.quote:Op donderdag 4 maart 2010 20:12 schreef stavromulabeta het volgende:
[..]
Sommige banken hebben ontbindende voorwaarden op de depositos. Als je zeker weet dat je je geld alleen nodig hebt in het geval van werkeloosheid of aankoop van een huis, zou je zo'n deposito kunnen zoeken, anders kun je het beter niet doen.
Maar ik vraag me af in hoeverre een deposito op dit moment interessant is, gezien de rentestanden. Alles wat nu vrij komt houd ik in ieder geval voorlopig vrij opneembaar (maar gelukkig betaald meneer NIBC nog een jaartje 5,9% aan mij).
Zeker de kortere termijnen (< 1 jaar) zijn niet heel verkeerd. Afhankelijk van het saldo en de het mogelijke spaarbedrag ben je wellicht bij Aegon gunstiger uit.quote:Op zaterdag 6 maart 2010 21:15 schreef MCH het volgende:
Iemand al ervaringen met de deposito's van Leaseplanbank?
Ik ben niet zo bang dat ze omvallen. Leaseplan wil gewoon goedkoop geld ophalen en niet afhankelijk zijn van rammelende banken die moeilijk bedrijfskredieten kunnen of willen financieren. Ik heb overigens geen rekening maar dat is omdat ik al goede spaarpotjes geregeld had voordat zij op de markt kwamen en ik zie nog geen reden om over te stappen.quote:Op zaterdag 6 maart 2010 21:21 schreef stavromulabeta het volgende:
[..]
Waarom is leaseplan trouwens opeens op deze manier geld aan het binnenhalen. Krijgen ze via de gebruikelijke kanalen soms geen geld meer? Ik krijg hier een beetje een icesave-gevoel van. Het valt gelukkig wel onder het deposito-garantiestelsel en is naar mijn idee een vrij kleine bank waarvan een eventuele val niet het hele garantiestelsel om zeep helpt
voor maximaal 6-9 maanden kan ik er prima mee uit de voeten. Langer doe ik niet, vindt ik ook gekkenwerk.quote:Op zondag 7 maart 2010 19:07 schreef SeLang het volgende:
Niet voor niets proberen die banken je tot een deposito te verleiden. Maar ik trap daar niet in met deze luizige rentes.
Maar met 6-9 maanden vastzetten krijg je geen hogere rente dan op een rekening zonder voorwaarden, althans op dit moment.quote:Op zondag 7 maart 2010 21:05 schreef Essebes het volgende:
[..]
voor maximaal 6-9 maanden kan ik er prima mee uit de voeten. Langer doe ik niet, vindt ik ook gekkenwerk.
quote:Geldhonger stuwt rente
FRANKFURT - De geldhonger van nationale overheden en banken doet zich flink voelen op de openbare kapitaalmarkten.
Je bent vrouw: ga tasjes en schoenen kopen, voldoet volledig aan "je geld kwijt moeten zonder vastzetten"quote:Op zondag 14 maart 2010 12:02 schreef Breathtaking het volgende:
Ik moet m'n geld ook even kwijtmaar ik wil het niet vastzetten. Waar kan dit het best?
Dit is veruit het beste postje dat ik ooit gelezen heb op heel FOK!.quote:Op zondag 14 maart 2010 21:45 schreef RemcoDelft het volgende:
[..]
Je bent vrouw: ga tasjes en schoenen kopen, voldoet volledig aan "je geld kwijt moeten zonder vastzetten"
Ha-ha.quote:Op zondag 14 maart 2010 21:45 schreef RemcoDelft het volgende:
[..]
Je bent vrouw: ga tasjes en schoenen kopen, voldoet volledig aan "je geld kwijt moeten zonder vastzetten"
Nou, nee.quote:Op woensdag 17 maart 2010 03:30 schreef W00fer het volgende:
Ze hadden het over elke maand rente uitkeren, maar hier staat:
De rente is variabel en nominaal op jaarbasis. (...)
Spreekt elkaar een beetje tegen
Je krijgt 3% rente (bijvoorbeeld) op jaarbasis over je geld en dat wordt maandelijks uitgekeerd. Dan krijg je dus geen 3% rente per maand uitgekeerd (anders heb je ruim 70% rente op jaarbasis).quote:Op woensdag 17 maart 2010 03:30 schreef W00fer het volgende:
Lekker verdienmodel bij Leaseplanbank:
Waar wordt uw spaargeld voor gebruikt?
Naast onze expertise en het depositogarantiestelsel is het voor veilig sparen ook van belang dat uw geld op een goede manier wordt ingezet; dat bepaalt per slot van rekening de winstgevendheid en daarmee het voortbestaan van de bank. Bank is in de unieke positie dat het de spaartegoeden op een zeer solide manier kan inzetten. De spaartegoeden worden grotendeels gebruikt door LeasePlan Corporation N.V. die het geld inzet voor de financiering van leasecontracten met haar klanten.
Maximaal bedrag wat er op de rekening mag staan:
7.3
Het positieve saldo van de Internetspaarrekening kent een maximum
bedrag. Deze zal via de Website gecommuniceerd worden. Indien
het positieve saldo van de Internetspaarrekening afkomstig van Opdrachten
in totaal het maximum bedrag overschrijdt
Ze hadden het over elke maand rente uitkeren, maar hier staat:
De rente is variabel en nominaal op jaarbasis. LeasePlan Bank stelt
het rentepercentage op de Internetspaarrekening van tijd tot tijd vast
en communiceert het rentepercentage via de Website. Een wijziging in
het rentepercentage kan per elke datum plaatsvinden en zal middels
renteberichten aan de Rekeninghouder en via de Website gecommuniceerd
worden.
Spreekt elkaar een beetje tegen
42,5% op jaarbasisquote:Op woensdag 17 maart 2010 10:19 schreef Dennis101 het volgende:
[..]
Je krijgt 3% rente (bijvoorbeeld) op jaarbasis over je geld en dat wordt maandelijks uitgekeerd. Dan krijg je dus geen 3% rente per maand uitgekeerd (anders heb je ruim 70% rente op jaarbasis).
Sorry, maar die had ik toch echt binnen 10 seconden gevonden, als het er geen 5 waren...quote:Op donderdag 18 maart 2010 00:50 schreef W00fer het volgende:
Akkoord, maar ik lees nergens het maximum bedrag wat je op je rekening mag hebben.
Met bijbehorende hoge inflatie en 12% hypotheekrente... goede tijd was dat!quote:Op donderdag 18 maart 2010 23:21 schreef Arcee het volgende:
[ afbeelding ]
Fucking crap zeg, dat waren nog eens tijden: 9.25% rente!
Ik wilde net zeggen, er is altijd een reden voor waarom de rente zo hoog zou staan.quote:Op vrijdag 19 maart 2010 08:10 schreef RemcoDelft het volgende:
[..]
Met bijbehorende hoge inflatie en 12% hypotheekrente... goede tijd was dat!
Misschien het eerste teken dat de rente weer omhoog kan gaan?quote:De Indiase centrale bank in Bombay verhoogde de rente voor het eerst sinds juli 2008 naar 3,5% (van 3,25%). Die beslissing kwam voor de financiële markten als een complete verassing. Volgens de Indiase monetair autoriteit is de rentestap noodzakelijk omdat de inflatie in het land op het hoogste niveau in 16 maanden staat
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |