| 1 2 3 | [u]MarkyB.[/u] [url=http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Balnazzar&n=xtype]Xtype[/url] |
| 1 2 3 | [u]MarkyB.[/u] [url=http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Tarren+Mill&n=Megamíndy]Megamíndy[/url] |
quote:Op dinsdag 19 januari 2010 08:17 schreef ufopiloot het volgende:
[..]
Had ik gisteren op mijn shaman wel kunnen zeggen.. ICC10, 3 healers, ik had meer dan 50% healing done en de minste overhealing![]()
T9 legplates doen?quote:Op dinsdag 19 januari 2010 09:23 schreef ufopiloot het volgende:
[..]
+16 STR is ook een rode gem dus dan had je de bonus ook niet gehad, waarschijnlijk ben je in de war met een andere gem die er in zat. Je kan trouwens ook nog een extra slot aan je waist maken met een Eternal Belt Buckle. Zoek op WoWhead te mats en zoek een blacksmith om er een te maken. Als je ze op de auction house direct koopt zijn ze behoorlijk duur.
[..]
LogischNieuwe broek heb je zó bij elkaar met de random dungeons
Zelfde als jij, maar dan Healing Way i.p.v. elemental weapons. Elemental weapons is wel leuk, maar dat is een vaste 40 spellpower die verder niet meer schaalt etc. In raids zit ik boven de 3k spellpower, dan maakt die 40 extra ook geen verschil. En die 25% extra op je Healing Wave is niet mis, zeker omdat het tijdens tidal waves ook maar 1,3 casttijd heeft ofzo. Tijdens tidal waves ook nog eens 20% bonus healing.quote:Op dinsdag 19 januari 2010 09:28 schreef CocaColaLight het volgende:
[..]ken het ergens van
Welke build gebruik je om te healen?
Zelf gebruik ik Build
Wel het beste denk ik. De 4-set bonus is erg goed, en dan kan je bij de normale triumph vendors over een tijdje i245 shoulders kopenquote:
Hmmm, goed punt, ik zit self buffed met totems enz op 3311 bonus healing zo uit het hoofd.quote:Op dinsdag 19 januari 2010 09:57 schreef ufopiloot het volgende:
Zelfde als jij, maar dan Healing Way i.p.v. elemental weapons. Elemental weapons is wel leuk, maar dat is een vaste 40 spellpower die verder niet meer schaalt etc. In raids zit ik boven de 3k spellpower, dan maakt die 40 extra ook geen verschil. En die 25% extra op je Healing Wave is niet mis, zeker omdat het tijdens tidal waves ook maar 1,3 casttijd heeft ofzo. Tijdens tidal waves ook nog eens 20% bonus healing.
Die cloak is ook een mustquote:Op dinsdag 19 januari 2010 10:06 schreef ufopiloot het volgende:
Nice! T10 heb ik nog niet, heb eerste 2 weken alleen op mijn paladin gespeeld en niks aan m'n shaman gedaan. Wel de i264 cloak gekocht een week geleden oid, de volgende stap wordt T10 twee keerMaar daar wacht ik even mee, misschien wissel ik naar enhance als main spec, ik heal al sinds TBC op m'n shaman
Zo deed ik dat ook, ook met full T9 elemental etc. Maar enhancement / melee vind ik wel wat leuker dan lightning bolts spammenquote:Op dinsdag 19 januari 2010 10:10 schreef CocaColaLight het volgende:
Maar wrom enh ga dan ele dan kun je tenminste nog wat van je gear hergebruiken
| 1 |
Hoe is Karazhan in PVP en Verhoudingen?quote:
Het was afschuwelijk eerst, maar nu zijn er veel allies bijgekomen en is het enigszins verbeterdquote:Op dinsdag 19 januari 2010 12:20 schreef Rauw. het volgende:
[..]
Hoe is Karazhan in PVP en Verhoudingen?
Nu er weer mensen weglopen uit de guild ga ik toch eens rondkijken.
Als je alles dr in hebt gegooid kan ik het wel verdelen per BG.quote:Op dinsdag 19 januari 2010 07:47 schreef Thrilled het volgende:
tuurlijk, kheb nog geen werk genoeg
Ufopilloot, maak even zo'n lijstje zoals Rauw dat heeft gedaan![]()
[ code verwijderd ]
Ik gooi alle nieuwe stukjes er vandaag nog in dus post maar
Ik heb zelf ook al tijden geen elemental shaman gezien die gewoon echt fucking goed was. Er was een tijdje een dude op Draenor die alles en iedereen helemaal (incl top guild) de tiefus in schold en trollde en tegenlijkertijd ook gewoon ook waar maakte wat ie trollde (zat in een of andere top20 world guild). Hij was in Naxx een van de weinige die mij bijna inhaalde (7k op patch 25).quote:Op dinsdag 19 januari 2010 10:52 schreef ufopiloot het volgende:
[..]
Zo deed ik dat ook, ook met full T9 elemental etc. Maar enhancement / melee vind ik wel wat leuker dan lightning bolts spammenEn het is een beetje afwisseling.
Wintergrasp legs kun je niet ninjaenquote:Op dinsdag 19 januari 2010 12:40 schreef Leonos het volgende:
[..]
Blizz ownt ninja's![]()
Nog 8 emblems voor mijn heirbloom chest
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |