Ik heb een enorm zwak voor Afrikanen en heb dan ook geen hekel aan negers of Afrikanen. En juist dat ik een zwak voor ze heb zou ik eens willen zien dat een Afrikaans land/volk opstaat en de wereld zou verbazen met hetgeen wat ze kunnen, maar hoe ik graag ik dit ook zou willen zien gebeurt het niet.quote:Op woensdag 27 januari 2010 22:32 schreef aychelle het volgende:
[..]
nou ik ben een negerin, heb een iq van 118 en kom uit een prachtig land. ik voel echt beledigt wat je nu zegt, als je negers zo haat ga je toch lekker naar stormfront daar is vast iedereen het met je eens. Heb je geen idee hoe pijn je mensen hiermee kan doen? Trouwens wat heb je zelf bereikt in het leven?
Nee, sorrie ik schaam me niet als negroide afrikaan, we hebben een mooie cultuur en we leven gewoon anders, je bent een zielige racist, jammer dat er mensen hier op fok! zijn zoals jou waar je niet op een leuke manier mee kan praten.
ahah daarom beledig je ons ook toch? Als vind dat negers oninteligent zijn of wat maar ook, waarom zeg je dat dan op de meest lullige manier. Een zwak voor afrikanen terwijl je liever een worm bent dan een afrikaan is de oprechtheid in je reacite 0. Ik hoop dat je het meent, anders heb je echt een ijskoud hart.quote:Op woensdag 27 januari 2010 22:34 schreef Surenas het volgende:
[..]
Ik heb een enorm zwart voor Afrikanen en heb dan ook geen hekel aan negers of Afrikanen. En juist dat ik een zwak voor ze heb zou ik eens willen zien dat een Afrikaans land/volk opstaat en de wereld zou verbazen met hetgeen wat ze kunnen, maar hou ik graag ik dit ook zou willen zien gebeurt het niet.
ik moet naar bed maar kan m'n slipje niet uitkrijgen, surena lieverd? ....quote:Op woensdag 27 januari 2010 22:46 schreef Surenas het volgende:
Dat jij je beledigt voelt wanneer ik stel dat de Afrikanen achterlijk zijn en nooit een wereldrijk hebben gehad noch iets op het wetenschappelijke gebied hebben voorgesteld ligt puur aan jezelf. Ik blijf nog steeds bij mijn uitspraken, omdat hoe hard ze ook zijn ze naar mijn inziens wel degelijk kloppen. En de mentaliteit die er daar heest is meer mentaliteit van ''ik wil geholpen worden'' in plaats van ''hoe komen we hieruit. Hoe laten we zien dat wij Afrikanen niet achterlijk zijn''. Maar een dergelijke mentaliteit heerst er niet en een dergelijke mentaliteit is daar ook nog geweest. Zowat elke volk ter wereld kent een dergelijke mentaliteit, behalve de Afrikanen en dat is zeer opmerkelijk.
Obama is net zo blank als dat hij neger is hoor.quote:Op woensdag 27 januari 2010 22:52 schreef aychelle het volgende:
Afro-amerikanen bezitten juist vaak hoge posities, al doet het lijken dat ze allemaal straat-gangsters zijn
ik had het niet over obama, waar heb je dat gelezenquote:Op donderdag 28 januari 2010 16:57 schreef waht het volgende:
[..]
Obama is net zo blank als dat hij neger is hoor.
President vind ik toch wel een 'hoge positie'.quote:Op donderdag 28 januari 2010 20:26 schreef aychelle het volgende:
[..]
ik had het niet over obama, waar heb je dat gelezen![]()
![]()
Meer kans dan wie?quote:ik had het over mamangers, op wall street, eigen bedrijfen etc. Afro-amerikanen doen het niet zo slecht als mensen denken. Maar in amerika heb je als zwart iemand meer kans om een hogere positie te krijgen. Hier in nederland komt dat pas over 20 jaar. ..
dan zwarten in europaquote:Op donderdag 28 januari 2010 21:23 schreef waht het volgende:
[..]
President vind ik toch wel een 'hoge positie'.
[..]
Meer kans dan wie?
zuid afrikaquote:Op donderdag 28 januari 2010 20:41 schreef ASroma het volgende:
niet dat het iets met IQ te maken heeft maar landen als zuid-afrika, rhodesia deden het prima onder blank bestuur, eerste wereldlanden waren het. Nu liggen ze compleet in puin.....
waarom dan? Mensen zeggen dat alle afrikanen dom zijn. Ik ben echt niet dom en ken echt veel slimmem afrikanen, maar mensen hebben nou eenmaal het beeld van de rapnegert en corrupte leider in de hollequote:Op donderdag 28 januari 2010 22:05 schreef JohnLocke het volgende:
Toch lullig dat aychelle hier de intelligentie van Afrikanen aan het verdedigen is
Nou, je staat toch bekend als een van de meer achterlijke personen op fok. Misschien moet je eerst leren spellen voordat je verder gaat in deze discussie?quote:Op donderdag 28 januari 2010 22:12 schreef aychelle het volgende:
[..]
waarom dan? Mensen zeggen dat alle afrikanen dom zijn. Ik ben echt niet dom en ken echt veel slimmem afrikanen, maar mensen hebben nou eenmaal het beeld van de rapnegert en corrupte leider in de holle
spelling is in deze tijd niet meer belangrijk. Ik typ snel en dat zegt niks over inteligentie. Ik ben niet achterlijk ik ben speciaal, een fok!prinsesjequote:Op donderdag 28 januari 2010 22:13 schreef JohnLocke het volgende:
[..]
Nou, je staat toch bekend als een van de meer achterlijke personen op fok. Misschien moet je eerst leren spellen voordat je verder gaat in deze discussie?
Goede samenvatting.quote:Op vrijdag 29 januari 2010 00:03 schreef Molurus het volgende:
Er zijn wel raciale verschillen, zowel intellectueel als lichamelijk. Gemiddeld gesproken kun je zeggen dat de Afrikaanse rassen lichamelijk het sterkst en intellectueel het zwakst zijn. Aziaten precies omgekeerd, en blanke westerlingen op beide er ergens tussenin.
Die constatering op zich lijkt me geen racisme. Het wordt pas racisme als je individuen beoordeelt op ras en op basis daarvan je conclusies trekt. Gemiddelden zeggen niets over een individu.
quote:en blanke westerlingen op beide er ergens tussenin
?quote:Op vrijdag 29 januari 2010 09:43 schreef jpg97 het volgende:
[..]
Europeanen ( blanken ) blinken inderdaad uit in agressief gedrag ja. Oh ja en grootheidswaan.
?quote:
Onderbouw dit als je wilt, anders kan het ook weg.quote:Op vrijdag 29 januari 2010 09:43 schreef jpg97 het volgende:
[..]
Europeanen ( blanken ) blinken inderdaad uit in agressief gedrag ja. Oh ja en grootheidswaan.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |