SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.RAH RAH
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op maandag 18 januari 2010 01:30 schreef JanPiraat het volgende:
Nergens te bekennen maar als er een naamtopic wordt gehouden dan zijn de pompoenen gaar hoor![]()
![]()
Jij hierSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op maandag 18 januari 2010 01:27 schreef D3ft0n3 het volgende:
Voor de betere nachtbaggervette avatarSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Als iemand tegen je zegt; jij hier?? en daarna begint te huilen is dat geen haat. Naar alle waarschijnlijkheid is ze blij om je te zien en kan zij de emoties niet meer aan. (tis een vrouw he...)quote:
ohquote:Op maandag 18 januari 2010 01:38 schreef pumpkinsoup het volgende:
[..]
Niet, en ik heb altijd gelijk.![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Ja we zijn al over de helftquote:Op maandag 18 januari 2010 01:40 schreef D3ft0n3 het volgende:
[..]
Ja dit gaat echt een van de langstlopende reeksen worden evarrr
Gebrek aan inspiratie.quote:
Mjah mjah dat is ook mogelijk.quote:Op maandag 18 januari 2010 01:38 schreef SolidasRock het volgende:
[..]
Als iemand tegen je zegt; jij hier?? en daarna begint te huilen is dat geen haat. Naar alle waarschijnlijkheid is ie blij om je te zien en kan hij de emoties niet meer aan.
quote:Op maandag 18 januari 2010 01:41 schreef JanPiraat het volgende:
[..]
Mjah mjah dat is ook mogelijk.
Toen ik mijn oma voor het laatst zag zei ze ook: ''jij hier'' al jankend en toen kreeg ze een hartaanval dus dit ligt nogal gevoelig voor me
het spijt me sgatjuh je weet tog dak ut nie persoonlijk bedoelde ehhhquote:Op maandag 18 januari 2010 01:41 schreef JanPiraat het volgende:
[..]
Mjah mjah dat is ook mogelijk.
Toen ik mijn oma voor het laatst zag zei ze ook: ''jij hier'' al jankend en toen kreeg ze een hartaanval dus dit ligt nogal gevoelig voor me
Je hebt in ieder geval geen hartaanval, dus deze naamtopicreeks is voorlopig nog niet ten einde...quote:Op maandag 18 januari 2010 01:43 schreef pumpkinsoup het volgende:
[..]
het spijt me sgatjuh je weet tog dak ut nie persoonlijk bedoelde ehhh![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
quote:Op maandag 18 januari 2010 01:40 schreef D3ft0n3 het volgende:
[..]
Ja dit gaat echt een van de langstlopende reeksen worden evarrr
banquote:Op maandag 18 januari 2010 01:33 schreef D3ft0n3 het volgende:
Ja hoor, weet alleen niet wat de consequenties van zoiets zijn
note zijn.quote:
Als je er 100en hebt kun je er een block van maken en er van alles op schrijven dus doorknallen met die naamtopicsquote:
Want haar hart viel jou neefje aan?quote:Op maandag 18 januari 2010 01:46 schreef JanPiraat het volgende:
[..]
Nee dat was mn neefje die achter me stond en 3 kogels door haar hart schoot
De kogels hebben haar hart aangevallen begrijp ik nu? Er was ff miscommunicatie tussen ons....quote:Op maandag 18 januari 2010 01:46 schreef JanPiraat het volgende:
[..]
Nee dat was mn neefje die achter me stond en 3 kogels door haar hart schoot
Wie? Pumpkinsoup bedoel je? Kweenie, ze lijkt een zure meid die altijd wat te klagen heeft over spoilers...quote:Op maandag 18 januari 2010 01:46 schreef pumpkinsoup het volgende:
wat doet dat wijf nou elke keer weer in mijn topic
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op maandag 18 januari 2010 01:50 schreef SolidasRock het volgende:
[..]
Wie? Pumpkinsoup bedoel je? Kweenie, ze lijkt een zure meid die altijd wat te klagen heeft over spoilers...
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.hou eens op.
nee dat meisje met dr gesjopte lihaam
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[/spoiler]RAH RAH
Tja haar hart stopte er opeens mee na die kogels dus ff gewikipedia'd daar bleek uit dat dat een hartaanval was..quote:Op maandag 18 januari 2010 01:49 schreef SolidasRock het volgende:
[..]
De kogels hebben haar hart aangevallen begrijp ik nu? Er was ff miscommunicatie tussen ons....
quote:Op maandag 18 januari 2010 01:51 schreef D3ft0n3 het volgende:Nee dat kan niet.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[/spoiler]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.*2...ja?
Ze is 17, ik herken het gewoon bij andere 17 jarigen, ga maar eens voor de gein kijken in PUBquote:Op maandag 18 januari 2010 01:51 schreef pumpkinsoup het volgende:
[..]
hou eens op.
nee dat meisje met dr gesjopte lihaam
quote:Op maandag 18 januari 2010 01:55 schreef Velma_Dinkley het volgende:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.*2...ja?
RAH RAH
quote:Op maandag 18 januari 2010 01:55 schreef Velma_Dinkley het volgende:wat?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.*2...ja?
![]()
Dat ligt aan je interpret mopquote:Op maandag 18 januari 2010 01:58 schreef JanPiraat het volgende:
en nu is het godverdomme afgelopen met die spoilers ze doen er 2 minuten over om te laden op mn pc![]()
![]()
![]()
Neequote:Op maandag 18 januari 2010 01:59 schreef SolidasRock het volgende:
Kan iemand ff een foto posten van pumpkin reet?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Zo dan Pumpkin![]()
Is niet mijn kontquote:Op maandag 18 januari 2010 02:03 schreef Stali het volgende:
Wist niet dat het niet mocht. Maar waarom staat die kont dan nog pontificaal op internet vraag ik me dan af.
quote:Op maandag 18 januari 2010 02:04 schreef Velma_Dinkley het volgende:Ik snap het nietSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Zo dan Pumpkin
![]()
![]()
quote:Op maandag 18 januari 2010 02:04 schreef Velma_Dinkley het volgende:Tja dat zijn scharen...SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Zo dan Pumpkin
![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.I have no rival, no man can be my equal. ♥
quote:Op maandag 18 januari 2010 02:05 schreef MaddoxX het volgende:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
ja![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op maandag 18 januari 2010 02:06 schreef JanPiraat het volgende:
Hey Maddox ouwenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
I have no rival, no man can be my equal. ♥
quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
I have no rival, no man can be my equal. ♥
quote:Op maandag 18 januari 2010 02:07 schreef SolidasRock het volgende:
Het is niet pumpkin reet? Waar heb ik me dan op zitten af te trekken
Nee mijn reet is lekkerderquote:Op maandag 18 januari 2010 02:07 schreef SolidasRock het volgende:
Het is niet pumpkin reet? Waar heb ik me dan op zitten af te trekken
WHITNEY OUR QUEEN OF FOK!quote:Op maandag 18 januari 2010 02:11 schreef JanPiraat het volgende:
[..]
Pic's Whitje_B x 2 ook van die snee olee
Ik mag het eigenlijk niet zeggen maar ze had wel lekkere tieten. Jammer dat ze nog zo jong is, nu kom ik niet echt tof over om zoiets te zeggen. O wacht....quote:Op maandag 18 januari 2010 02:13 schreef Brainfish het volgende:
[..]
WHITNEY OUR QUEEN OF FOK!
Ik mis haar naïeve aanwezigheid.
Die durft nooit van haar leven meer in de buurt van een forum te komenquote:Op maandag 18 januari 2010 02:13 schreef Brainfish het volgende:
[..]
WHITNEY OUR QUEEN OF FOK!
Ik mis haar naïeve aanwezigheid.
Maar zodra je die kop zag....quote:Op maandag 18 januari 2010 02:14 schreef SolidasRock het volgende:
[..]
Ik mag het eigenlijk niet zeggen maar ze had wel lekkere tieten. Jammer dat ze nog zo jong is, nu kom ik niet echt tof over om zoiets te zeggen. O wacht....
Whehe, so true.quote:Op maandag 18 januari 2010 02:14 schreef JanPiraat het volgende:
[..]
Die durft nooit van haar leven meer in de buurt van een forum te komen
Uitzonderingen daar gelatenquote:
Wait what? Hoe oud was ze dan eigenlijk?quote:Op maandag 18 januari 2010 02:14 schreef SolidasRock het volgende:
[..]
Ik mag het eigenlijk niet zeggen maar ze had wel lekkere tieten. Jammer dat ze nog zo jong is, nu kom ik niet echt tof over om zoiets te zeggen. O wacht....
ze leek 40quote:Op maandag 18 januari 2010 02:16 schreef SolidasRock het volgende:
[..]
Welke kop? Ik heb geen kop gezien?
14 of 15 of zoiets...quote:Op maandag 18 januari 2010 02:16 schreef D3ft0n3 het volgende:
[..]
Wait what? Hoe oud was ze dan eigenlijk?
quote:Op maandag 18 januari 2010 02:17 schreef SolidasRock het volgende:
[..]
Geen oog voor gehad, haar tieten hadden mij in hun greep, zag niets anders.
Whehe, ik had ze wel graag in mijn handen gehad hoor.quote:Op maandag 18 januari 2010 02:22 schreef Velma_Dinkley het volgende:
ze waren ook zooo groot, dat ze haar enorm in de weg zaten![]()
Nee, niet schaarwaardig
quote:Op maandag 18 januari 2010 02:22 schreef Brainfish het volgende:
[..]
Whehe, ik had ze wel graag in mijn handen gehad hoor.
en wat had je dan met haar hoofd gedaan?quote:Op maandag 18 januari 2010 02:22 schreef Brainfish het volgende:
[..]
Whehe, ik had ze wel graag in mijn handen gehad hoor.
wie ben jij?quote:Op maandag 18 januari 2010 02:24 schreef pumpkinsoup het volgende:
ik heb geen zin om mijn lenzen uit te doen
Dat is wel een lastige inderdaad.quote:Op maandag 18 januari 2010 02:24 schreef Velma_Dinkley het volgende:
[..]
en wat had je dan met haar hoofd gedaan?
Doe je het niet?quote:Op maandag 18 januari 2010 02:24 schreef pumpkinsoup het volgende:
ik heb geen zin om mijn lenzen uit te doen
Negeren dat er ook nog een hoofd op zit.quote:Op maandag 18 januari 2010 02:24 schreef Velma_Dinkley het volgende:
[..]
en wat had je dan met haar hoofd gedaan?
Diepe shit.... wil er ook niet over nadenkenquote:Op maandag 18 januari 2010 02:26 schreef zarGon het volgende:
Hebben jullie dat ook? Dat je oude topics van jezelf leest en dandoet?
Crisis in de woestijn..
Wut? Dit topic is altijd gezelligquote:Op maandag 18 januari 2010 02:28 schreef Lotte. het volgende:
Oh man ik verveel me echt kapot, dus ik denk: ik probeer ONZ, daar is het altijd gezellig! Valt 't toch nog een beetje tegen
Edit: oh en hoi
hihi je zei komquote:Op maandag 18 januari 2010 02:29 schreef pumpkinsoup het volgende:
[..]
kom dan he he h hehe hehe he he hehe !!!!!!![]()
![]()
Goed topic, zelden zo hard gelachen om een OP in ONZ.quote:Op maandag 18 januari 2010 02:26 schreef zarGon het volgende:
Hebben jullie dat ook? Dat je oude topics van jezelf leest en dandoet?
Crisis in de woestijn..
Nachtelijke wanhoop doet ook wonderen.quote:Op maandag 18 januari 2010 02:30 schreef pumpkinsoup het volgende:
[..]
inderdaad, anders waren we niet al bij deel 8
Okee okee, best wel gezellig. Maar niet vechten okee?quote:Op maandag 18 januari 2010 02:30 schreef pumpkinsoup het volgende:
[..]
inderdaad, anders waren we niet al bij deel 8
Okee.quote:Op maandag 18 januari 2010 02:31 schreef Lotte. het volgende:
[..]
Okee okee, best wel gezellig. Maar niet vechten okee?
Heb al jaren geen last meer van muggen nu we het er toch over hebben. In de binnenstad wonenquote:Op maandag 18 januari 2010 02:32 schreef zarGon het volgende:
Foto doet het nog steeds: grote kutmug! ..
Je vorig topic was beter...quote:Op maandag 18 januari 2010 02:32 schreef zarGon het volgende:
Foto doet het nog steeds: grote kutmug! ..
Jij gaat ook spontaan stomme liedjes zoeken?quote:Op maandag 18 januari 2010 02:36 schreef pumpkinsoup het volgende:
ik ben vandaag zo vrolijk, zo vrolijk, zo vrolijk
ik ben behoorlijk vrolijk, zo vrolijk was ik nooit !!
Nee ik had het ineens in mn hoofd zittenquote:Op maandag 18 januari 2010 02:37 schreef Pingwingei het volgende:
[..]
Jij gaat ook spontaan stomme liedjes zoeken?
quote:
quote:Op donderdag 17 augustus 2006 18:37 schreef zarGon het volgende:
Hoi, ik ben een 40 jarige vrouw.
Vandaag had ik een pornofilm opname, dus ik ging zonder slip naar 'werk'.
Ik zit dus vandaag in de trein naar utrecht. Na een tijdje besloot ik in dezelfde coupe te zitten als een jongeman met een laptop in zn hand. Hij was toch bezig met zijn laptopje, dus hij zou mij niet lastig vallen.
Niets is minder waar. Ik zat steeds minder comfortabel en zat minder op te letten op mijn houding. Hierdoor zag hij mijn knijpgrot. Hij verkleedde me uit met zijn ogen en sloot de webcam aan op de laptop. Ik was het zat en verliet de coupe meteen.
Jongeren van tegenwoordig
Misschien vrolijkt mijn mededeling je wat opquote:
quote:Op maandag 18 januari 2010 02:38 schreef Pingwingei het volgende:
[..]
Misschien vrolijkt mijn mededeling je wat op
Ik heb zomervakantie.
quote:Op maandag 18 januari 2010 02:38 schreef Pingwingei het volgende:
[..]
Misschien vrolijkt mijn mededeling je wat op
Ik heb zomervakantie.
ik had dat nummer dus in mijn hoofd en dacht: kom ik speel hem 50 keer afquote:Op maandag 18 januari 2010 02:38 schreef pumpkinsoup het volgende:
[..]
Nee ik had het ineens in mn hoofd zitten
dus ik dacht dat deel ik even met mijn grote vriendjuss
quote:
quote:
had je maar niet zo tegen me moeten doenquote:Op maandag 18 januari 2010 02:40 schreef pumpkinsoup het volgende:
[..]
schatjuhhhh je weett togg dak ur niets van meende ensjoww![]()
![]()
Ruilen?quote:
oquote:Op maandag 18 januari 2010 02:41 schreef choclat het volgende:
[..]
had je maar niet zo tegen me moeten doen
Wat moet ik dan gaan doen?quote:
oeh terrorquote:
Dan doe ik liever slapen tv kijken fok fok fok fok slapen slapen slapen slapen fok slapenquote:Op maandag 18 januari 2010 02:44 schreef pumpkinsoup het volgende:
[..]
school, school, slapen, school, slapen, fok, fok , fok, slapen, school
ik ookquote:Op maandag 18 januari 2010 02:45 schreef choclat het volgende:
Oh, in dit deel had ik nog niet gezegd dat ik honger heb.
Ik heb honger
godverrrdomme straks blijft er niks van me over jaaquote:Op maandag 18 januari 2010 02:44 schreef SolidasRock het volgende:
* SolidasRock breekt de andere arm af van choclat en gaat ervandoor....
dvd's kijkenquote:Op maandag 18 januari 2010 02:46 schreef Pingwingei het volgende:
[..]
Dan doe ik liever slapen tv kijken fok fok fok fok slapen slapen slapen slapen fok slapen
die clip kan mij ook wel bekoren maar het nummer zelfquote:
Pizzatje delen weer?quote:Op maandag 18 januari 2010 02:45 schreef choclat het volgende:
Oh, in dit deel had ik nog niet gezegd dat ik honger heb.
Ik heb honger
ik wil je........quote:Op maandag 18 januari 2010 02:46 schreef choclat het volgende:
[..]
godverrrdomme straks blijft er niks van me over jaa
En muziek luisterenquote:
quote:Op maandag 18 januari 2010 02:47 schreef pumpkinsoup het volgende:
[..]
ik wil je........
been.
hhiihihihihiihih je dacht dat ik je piemol ging zeggen he:D:D:D
wij zijn very high hequote:Op maandag 18 januari 2010 02:48 schreef pumpkinsoup het volgende:
[..]
"Your musical compatibility with Dephiax is VERY LOW"
En dat terwijl er zeer veel diversiteit in zitquote:Op maandag 18 januari 2010 02:48 schreef pumpkinsoup het volgende:
[..]
"Your musical compatibility with Dephiax is VERY LOW"
Your musical compatibility with flaykd is HIGHquote:Op maandag 18 januari 2010 02:52 schreef D3ft0n3 het volgende:
Your musical compatibility with flaykd is LOW
Music you have in common includes Placebo, Pendulum, Michael Jackson, Kings of Leon and Bloc Party.
Your musical compatibility with SHEISEXPENSIVE is MEDIUM
Music you have in common includes Imogen Heap, Adele, Cassie, Pendulum and Duffy.
Hmm
met een t, schatquote:Op maandag 18 januari 2010 02:54 schreef pumpkinsoup het volgende:
Je luisterd naar Cassie
enquote:Your musical compatibility with Deafz is Low
Music you have in common includes Metallica, In Flames, The Offspring, Eminem and 3 Doors Down.
Keer wat andersquote:Your musical compatibility with flaykd is Low
Music you have in common includes Heaven Shall Burn, See You Next Tuesday, Suicide Silence, Animosity and Carnifex.
last.fmquote:Op maandag 18 januari 2010 02:57 schreef JanPiraat het volgende:
wat is dit allemaal met die music compatibility ik snap er niks meer van en de kluts kan ik ook niet meer vinden
Jij luistert naar Cassie.quote:
hmm zitten toch een paar van mn favo bands bij nog. Metallica en In flames zijn live sowieso geniaalquote:
Hihi nee, alleen 2 nummers vind ik wel leukquote:Op maandag 18 januari 2010 02:59 schreef D3ft0n3 het volgende:
[..]
Jij luistert naar Cassie.
Maar allebei niet veel blijkbaar gezien onze compatibilityCassie is ook zo erg niet mijn muziek ook.
HOIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIquote:
doe es jouw last.fm gevenquote:Op maandag 18 januari 2010 03:02 schreef Lotte. het volgende:
Woohoo ik heb een very high
Your musical compatibility with Deafz is Very High
Music you have in common includes De Jeugd van Tegenwoordig, Krezip, Air, The Opposites and Yann Tiersen.
Jo opa!quote:Op maandag 18 januari 2010 03:01 schreef TwyLight het volgende:
HOIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
Dat dan weer welquote:Op maandag 18 januari 2010 03:00 schreef D3ft0n3 het volgende:
[..]
hmm zitten toch een paar van mn favo bands bij nog. Metallica en In flames zijn live sowieso geniaal
Je bent.... 20... geworden..... enzo...quote:
blankwavearcade. Maar ben sinds ubuntu vergeten last.fm te gebruiken dus is sinds afgelopen zomer niet geupdatequote:
Nee inderdaadquote:
Jaquote:Op maandag 18 januari 2010 03:05 schreef D3ft0n3 het volgende:
[..]
Je bent.... 20... geworden..... enzo...
Let maar niet op mij ik ben aan het falen vandaag
quote:Op maandag 18 januari 2010 03:02 schreef Lotte. het volgende:
Woohoo ik heb een very high
Your musical compatibility with Deafz is Very High
Music you have in common includes De Jeugd van Tegenwoordig, Krezip, Air, The Opposites and Yann Tiersen.
Johnny Cashquote:
Your musical compatibility with Blankwavearcade is LOWquote:Op maandag 18 januari 2010 03:05 schreef Lotte. het volgende:
[..]
blankwavearcade. Maar ben sinds ubuntu vergeten last.fm te gebruiken dus is sinds afgelopen zomer niet geupdateweinig veranderd aan m'n smaak verder hoor
Your musical compatibility with Blankwavearcade is HIGHquote:Op maandag 18 januari 2010 03:05 schreef Lotte. het volgende:
[..]
blankwavearcade. Maar ben sinds ubuntu vergeten last.fm te gebruiken dus is sinds afgelopen zomer niet geupdateweinig veranderd aan m'n smaak verder hoor
VERY LOWquote:Op maandag 18 januari 2010 03:07 schreef Lotte. het volgende:
[..]
staat hierboven joh blankwavearcade met uitleg waarom 't sinds juni niet meer is geupdate
quote:Op maandag 18 januari 2010 03:08 schreef pumpkinsoup het volgende:
[..]
we kunnen ook gewoon dikke mensen uitlachen![]()
![]()
Leuuk! Ik heb alphabeat 1x gezien en toen zong ze ZO VALS dat 't niet om aan te horen was, dus ik durf niet meer goedquote:Op maandag 18 januari 2010 03:08 schreef pumpkinsoup het volgende:
[..]
Your musical compatibility with Blankwavearcade is HIGH
Music you have in common includes Alphabeat, Hellogoodbye, Oasis, Death Cab for Cutie and Arctic Monkeys.
JA![]()
Ik ga Alphabeat weer zien in maart
Als ik nu met jou ben en we zien een dik iemand he moet ik zo hard lachenquote:Op maandag 18 januari 2010 03:08 schreef pumpkinsoup het volgende:
[..]
we kunnen ook gewoon dikke mensen uitlachen![]()
![]()
Baasquote:
Tenzij we nu allemaal spontaan naar bed gaanquote:
quote:Op maandag 18 januari 2010 03:10 schreef TwyLight het volgende:
[..]
Als ik nu met jou ben en we zien een dik iemand he moet ik zo hard lachen
dan maak ik het wel volquote:Op maandag 18 januari 2010 03:11 schreef Pingwingei het volgende:
[..]
Tenzij we nu allemaal spontaan naar bed gaan
Ja je moet natuurlijk eerst wat geluisterd hebben voordat hij kan kijken wat je gemeen hebt met iemandquote:Op maandag 18 januari 2010 03:05 schreef JanPiraat het volgende:
Ik heb er ene gemaakt hoor maar nu nog vergelijktijd ofzo![]()
![]()
Ik moet steeds aan zarbon denken bij jou usernamequote:
mijn hoofd wat doe jequote:Op maandag 18 januari 2010 03:11 schreef pumpkinsoup het volgende:
why does love always feel like a battlefield, a battlefield, a battlefield
Wij zijn wel Very High, dat is wel het beste tot nu toe van het hele topic YYEEEAAAAHHH!quote:Op maandag 18 januari 2010 03:11 schreef D3ft0n3 het volgende:
[..]
Ja je moet natuurlijk eerst wat geluisterd hebben voordat hij kan kijken wat je gemeen hebt met iemand
Nee maar vind dikke mensen wel leukquote:
gadverredammuhhhhhquote:Op maandag 18 januari 2010 03:12 schreef Pingwingei het volgende:
[..]
Nee maar vind dikke mensen wel leuk
Waarom?quote:
quote:Op maandag 18 januari 2010 03:12 schreef Lotte. het volgende:
[..]
Wij zijn wel Very High, dat is wel het beste tot nu toe van het hele topic YYEEEAAAAHHH!
brofistquote:Op maandag 18 januari 2010 03:14 schreef D3ft0n3 het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Mooi even kijken of ik nog wat muziek van je kan jatten
gewoon, vies.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.bah
Op die site of moet ik ook nog iets downloaden zodat hij mn Itunes gaat checken je hebt me erin geluisdquote:Op maandag 18 januari 2010 03:11 schreef D3ft0n3 het volgende:
[..]
Ja je moet natuurlijk eerst wat geluisterd hebben voordat hij kan kijken wat je gemeen hebt met iemand
quote:Op maandag 18 januari 2010 03:15 schreef pumpkinsoup het volgende:
[..]
gewoon, vies.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.bah
IK BEN POTDORIE HEUL GEEN PINGUÏN :'(
Eerste naam én adoratietopique *O*
Op maandag 4 januari 2010 23:20 schreef suikertaartje het volgende:
Ik vind deze echt wat voor jou: cogito ergo sum (ik denk dus ik besta)
Ow ik nam aan dat je dat inmiddels al wel gedaan hadquote:Op maandag 18 januari 2010 03:15 schreef JanPiraat het volgende:
[..]
Op die site of moet ik ook nog iets downloaden zodat hij mn Itunes gaat checken je hebt me erin geluisd
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |