abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zondag 17 januari 2010 @ 20:30:32 #1
182714 RitseB
Walking like a lucky charm
pi_76937376


Poit: De oldbie in de slowchat. Ziet zich als pater familias van de slowchat en is dit eigenlijk ook. Heeft een klein vierkant gedeukt autootje genaamd Viefje waar meer aan mankeert dan aan een lelijke kreupele bejaarde met chronische diarree: het kopje is hard, de rest kun je drinken.
Rossdale: De slowchatter die af en toe eens binnen komt hupsen en daarna weer even afwezig is. Heeft de bril van Spanky gestolen en misbruikt indien nodig zijn modrechten. Houdt koei 's nachts wakker met zijn imitatie van disjfa.
Lyzio: De boerse slowchatter. Viert fanatiek vasteloavend ofzoiets en is coach van iets. Heeft de Mexicaanse griep meegenomen van zijn vakantie. Koning der koningen door in het bezit te zijn van een heuze tap! Oprichter van het LBF! ALL HAIL!
Misan: De heel erg slowchatter die niet zo heel erg slowchatter meer is. Heeft sinds kort net als de rest geen sociaal leven meer en is de opperbal uit de slowchat.
koei: De leukste slowchatter. Zorgt altijd voor een vrolijke noot en is de favoriete gesprekspartner van iedereen. Maakt daarnaast ook hele mooie OP's.
Pettigrew81: De workaholic slowchatter. Heeft drie of twee baantjes en heeft daarnaast nog tijd over voor zijn haat/liefde-verhouding met AQuila. Is de laatste tijd te druk om nog vaak langs te komen.
disjfa: De oudste slowchatter. Met zijn bijna veertig jaren heeft hij AQuila in shock gebracht. Houdt van mensen beledigen en heeft een grote collectie vreemde plaatjes. Heeft een haat-liefde verhouding met Lyzio en is daarnaast de grootste snurker uit de SC, hoewel Rossdale een goede tweede is!
Reintji: De recreatieve slowchatter. Maakt toffe X-ray foto's en is daarmee wereldberoemd geworden. De Tshirts zijn voor veel geld te koop bij Lennie. Zit momenteel in Zuid-Amerika met zijn nieuwe gezin in afwachting van een terugkeer naar het koude noorden.
Edwinuss: De apartste slowchatter. In de letterlijke betekenis van het woord. Verzint regelmatig verhalen over filmpjes van vreemdgaande vriendinnen, katten die stikken in kabels en huisgenoten die hem bedreigen. Heeft tevens de neiging om slappe beats te maken en is fanatiek UI bouwer. Na lange afwezigheid na het plaatsen van een foto van een lelijke vrouw is hij weer teruggekeerd!
Fallen: De mysterieuze slowchatter. Gaat hardlopen op zondagochtend vroeg en zet slakjes overeind bij de padvinderij. Heeft irl HIMYM-momenten in de supermarkt inclusief het bijbehorende FAIL.
lkb9000: De slowchatter met tunnel. Heeft een eigen tunnel waar hij geld doorheen stopt en waar Poit jaloers op is. Doet een kunstzinnige opleiding en is dan ook een beetje 'apart'. Gaat raar doen na het eten van truffels.
Tain: De terug van weggeweest slowchatter! Is na een lange afwezigheid plots weer opgedoken en werkt nu als ambtenaar 'kneiterhard'! Tevens zit er een steekje los bij hem en vooral wat steekjes in zijn knie en wordt hij regelmatig voor knulliebullie uitgemaakt.
Socialdisorder: De lange slowchatter. Met zijn 3,91 is deze reus meer dan groot, hij is GIGANTISCH!! Daarnaast houdt ie erg van gesprekken met zn vriendinnetje hier in de SC voeren, en van slechte muziek!
Nebo: De hattrick slowchatter. Heeft na vele pogingen eindelijk een nieuw SC-topic aan mogen maken en scoorde vlak daarna ook gelijk een hattrick. Mag alleen nog maar aangelengde tequila's drinken.
GameBabe: De hoi-dag slowchatter die haar naam waar maakt. Met haar driedubbele leven is zij een sporadisch bezoekster. Ondanks haar uiterlijk dient men niet te zoetsappig over haar te denken aangezien ze je aars whooped met een ferme chokehold.
RitseB: De broekie slowchatter, zijn leeftijd wordt door disjfa gecompenseerd. Zet dit jaar zijn eerste stapjes in de grote enge wereld en kent truukjes om voor 5 cent gratis koffie te krijgen...
De_Kok: De culinaire slowchatter. Zit onder de plak bij Poit en heeft een veel te grote TV voor z'n kamer. Daarnaast heeft hij ook nog een kneiter geil zusje waarvan hij geen foto's wil posten maar die wel gemakkelijk op Facebook is terug te vinden. Is beroemd om zijn kwaliteiten in SingStar.
Gamer_V: De verdwaalde slowchatter. Vraagt zich af wat hij hier eigenlijk doet en heeft een stiekem fetisj voor tvp's. Niemand weet hoe Victor precies heet, maar bijnamen als Vladimir en Valentijn heeft hij des te meer. Is betrapt op breezers in de winkel kopen voor 'anderen'.
SummerBreeze: De breezerslet slowchatter. Is de breezerslet van SD en heeft een decolleté waar de Grand Canyon jaloers op is. Naast lustobject op zowel werk als de SC wordt ze gezien als de wijze lieve vrouw waarmee je geen ruzie wilt maken. Of dit komt daar haar foxy voorkomen of het feit dat ze een GVR als vriend heeft is niet duidelijk.
Lani: De vrouwelijke slowchatter. Houdt van Christian Bale met zo min mogelijk kleding aan, maar lieve ratjes zijn een goed alternatief. Neemt Poit niet mee op vakantie en woont in een huisje aan de rand van het bos.
Nick-GizMo: Woont in de buurt van het oude huis van Yvon Jaspers. Is letterlijk het groentje van de club.
Morpheus2002: Is ondanks zijn misleidende naam niet pas zeven jaren oud, maar al 19 jaar ouder. Draagt geen witte sokken naar het werk en zegt nog niet kaal te worden, maar aangezien hij ICT-er is heeft iedereen daar zo zijn twijfels bij...

In memoriam:
SpankmasterC: De slowchatter die zegt altijd bezig te zijn maar dat eigenlijk nooit is. Heeft als vreemde hobby het in de magnetron opwarmen van dode kraaien en staat voor alles open behalve voor poep opvangen in een zakje en daar vieze dingen mee doen. Meester Freddie!
AQuila360: De minst gewaardeerde slowchatter. Iedereen vindt hem irritant maar dat deert hem niet. Gaat spelen in de film van Emarwii en is zijn grootste fan. Was sinds #99 verdwenen uit de SC maar kwam jammer genoeg terug in #126. Liet zich nog maar sporadisch zien en nu helemaal niet meer.
larry_flynt: De slowchatter met grootheidswaanzin. Denkt dat hij die andere Hugh Hefner is, maar spreekt/schrijft wel verdomd goed Nederlands voor een Amerikaan.
CraniuM: Deze jongen met hoofdletter M op het einde ja. De nieuwste en meest frisse SC'er die er op dit moment is. Hij heeft meteen zijn stempel gedrukt door in no time een topic vol te kankeren met Edwinuss.
Skychat: De onfatsoenlijke slowchatter. Heeft zichzelf niet fatsoenlijk voorgesteld dus mag eigenlijk ook nog niet in de OP!

DE OP IS HIER TE VINDEN

Misan faal
Do androids dream of electric sheep?
pi_76937391
quote:
Op zondag 17 januari 2010 20:28 schreef Misan het volgende:

[..]

nee, maar eind van de week moet lukken
J'ai vu un escarbot ivre!-Komupolapana
Het zijn de kleine dingen die het doen <3
pi_76937396
Je was me net voor.
pi_76937408
quote:
Op zondag 17 januari 2010 20:29 schreef RitseB het volgende:

[..]
oh
  zondag 17 januari 2010 @ 20:33:23 #5
182714 RitseB
Walking like a lucky charm
pi_76937522
Ik ga ff mijn laptop formateren, tot vanavond misschien
Do androids dream of electric sheep?
pi_76937612
quote:
Op zondag 17 januari 2010 20:33 schreef RitseB het volgende:
Ik ga ff mijn laptop formateren, tot vanavond misschien
  zondag 17 januari 2010 @ 20:39:44 #7
36796 Morpheus2002
Radio 49 | DJ.Morph
pi_76937813
Studie studie studie
Niets Is Sterker Dan Dat Ene Woord; Feyenoord! Mijn Feyenoord!
pi_76937847
hoi
pi_76937907
ik ga even de kattenbak verschonen
pi_76937946
quote:
Op zondag 17 januari 2010 20:41 schreef Misan het volgende:
ik ga even de kattenbak verschonen
Leuk!
pi_76938270
ik ga zo de shop in
pi_76938421
quote:
Op zondag 17 januari 2010 20:49 schreef Edwinuss het volgende:
ik ga zo de shop in
Schandalig!
pi_76938624
quote:
Op zondag 17 januari 2010 20:53 schreef lkb9000 het volgende:

[..]

Schandalig!
pi_76938667
quote:
Op zondag 17 januari 2010 20:41 schreef Misan het volgende:
ik ga even de kattenbak verschonen
Als je klaar bent, wil je dan mn buur worden bij Farmville?
J'ai vu un escarbot ivre!-Komupolapana
Het zijn de kleine dingen die het doen <3
pi_76938781
sjoer, wat is je profiel?
pi_76938936
quote:
Op zondag 17 januari 2010 21:00 schreef Misan het volgende:
sjoer, wat is je profiel?
Tombolafan
J'ai vu un escarbot ivre!-Komupolapana
Het zijn de kleine dingen die het doen <3
pi_76938965
quote:
Op zondag 17 januari 2010 21:00 schreef Misan het volgende:
sjoer, wat is je profiel?
Wil je een free gift die ik je kan sturen dan? krijg ik net in beeld... nog voorkeur?
J'ai vu un escarbot ivre!-Komupolapana
Het zijn de kleine dingen die het doen <3
pi_76939102
Nee, maakt niet uit
  zondag 17 januari 2010 @ 21:06:17 #19
182714 RitseB
Walking like a lucky charm
pi_76939104
Zo dat formateren gaat snel met windows 7
Do androids dream of electric sheep?
pi_76939166
quote:
Op zondag 17 januari 2010 18:17 schreef tombolafan het volgende:

[..]


Ik wacht ook nog even af of Poit misschien in relatietherapie wil...
Moet je toch proberen, voor het kind...
Jamaar natuurlijk!!
Maar niet alleen voor het kind toch?
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
pi_76939217
quote:
Op zondag 17 januari 2010 21:06 schreef RitseB het volgende:
Zo dat formateren gaat snel met windows 7
Windows 7 is werelds als je het mij vraagt
  zondag 17 januari 2010 @ 21:11:45 #22
187674 Sigmund666
Do not feed the Residents
pi_76939394
Ouderen moeten opzouten. Jong heeft de hele wereld.
U heeft de issues, ik heb de tissues.
Your shit's weak! My shit will fuck you up son! YEAH BUDDY!
pi_76939780
quote:
Op zondag 17 januari 2010 21:03 schreef tombolafan het volgende:

[..]

Tombolafan
Ik kan je niet vinden op facebook
  zondag 17 januari 2010 @ 21:21:13 #24
182714 RitseB
Walking like a lucky charm
pi_76939978
quote:
Op zondag 17 januari 2010 21:08 schreef Misan het volgende:

[..]

Windows 7 is werelds als je het mij vraagt
Do androids dream of electric sheep?
pi_76940048
Mocht er iemand interesse hebben in een tijdelijke woonruimte in Den Haag (2 kamers, gemeubileerd met internet en gas licht water voor 425 per maand) van maart/april tot en met augustus/september dan heb ik nog wat in de aanbieding!
RitseB: Dat leer je nog wel, koei heeft altijd gelijk
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')