Daar zeg je wat. Eens kijken of er cijfers te krijgen zijn, wat voor pensioenverplichtingen er zijn in welk jaar. Aandelen moeten natuurlijk ook een koper hebben... Enig idee wat voor percentage (bijv. aex) in bezit is van de pensioenfondsen?quote:Op zondag 17 januari 2010 10:09 schreef SeLang het volgende:
De grootste crisis komt overigens nog, in de vorm van unfunded beloften aan babyboomers wat betreft pensioen, medicare, etc. Alleen is dat geen acuut probleem maar iets dat de komende jaren langzaam gaat binnensluipen. De bankencrisis valt er echter bij in het niet kwa omvang.
Ik gebruik Keytrade, heb je specifieke vragen?quote:Op dinsdag 19 januari 2010 14:55 schreef Drive-r het volgende:
Heren, vraagje. Ik heb een tijdje naar Binck zitten kijken en vond de beperking van het aantal markten wat ellendig. Nu gebruiken aardig wat collega's in Londen het belgische Keytrade als alternatief, hebben mensen hier toevallig ervaringen mee?
Dit is het betere werk natuurlijk. Ik weet dat IB die dingen vanaf een bepaald bedrag aan equity/cash gratis weggeven maar helaas doet Binck daar niet aan. Mocht je op vakantie eens een keer een transactie doen dan voelt het waarschijnlijk stukken veiliger aan met een token op zak.quote:Op dinsdag 19 januari 2010 19:43 schreef tony_clifton- het volgende:
en je krijgt een token om in te loggen (naast je paswoord een toestelletje dat elke 5 minuten een andere code genereert).
Het is ook geen geheim dat de markt massaal investeringen ging doen in energiebronnen die NIET bestonden uit olie vanwege de hoge olieprijs. Wat dat betreft blijkt maar weer eens dat een prijs van $70-$80 per vat wel hoog genoeg is om 200% te cashen (productiekosten van een vaatje brent liggen rond de 25 dollar) maar laag genoeg is om te voorkomen dat er een exodus van investeringen plaatsvindt naar alternatieve energiebronnen.quote:De prijs voor een vat ruwe olie zal in 2010 tussen de $70 en $80 koersen, temidden van langzaam toenemende vraag en aanbod van olie, zegt een bestuurder van het Internationaal Energie Agentschap (IEA) dinsdag.
Het aanbod en vraag zullen in 2010 met hetzelfde tempo groeien, zegt IEA Deputy Executive Director Richard Jones tegenover Dow Jones. Hij ziet derhalve geen duidelijke kracht die de olieprijs, in welke richting dan ook, zal bewegen.
"We zullen de olieprijs vermoedelijk zie bewegen in een bandbreedte van $70-80", zegt hij.
Jones zei verder dat de olie-investeringen vermoedelijk zullen oplopen door het herstel van de economie. "De investeringen zullen dit jaar vermoedelijk herstellen, na de daling van 19% vorig jaar."
In 2009 bedroegen de investeringen circa $410 mrd, terwijl die normaal ongeveer $500 mrd bedragen, aldus Jones.
De IEA verwacht dat de olievraag dit jaar zal uitkomen op gemiddeld 86,3 mln vaten per dag, een toename van 1,44 mln vaten per dag ten opzichte van 2009.
ook weer sell the news na cijfers (nabeurs -1,5%)quote:Op dinsdag 19 januari 2010 22:19 schreef piepeloi55 het volgende:
IBM ook een hogere winst dan verwacht.
Je kunt van de economie vinden wat je vind, maar we zitten gewoon al heel lang in een uptrend. Dat is een feit.quote:
Amen to that.quote:Op dinsdag 19 januari 2010 22:54 schreef LXIV het volgende:
Tot slot is het kopen van puts (of calls) geen beleggen. Het is speculeren. En daar leg je het als kleine particulier altijd af tegen de echte handelaren op de beurs. Als je gewoon aandelen koopt kun je best na een half jaar 20% verlies hebben. Maar die aandelen heb je dan nog en de tijd is op jouw hand.
Wat is eigenlijk het voordeel van een CFD tov een future zolang je niet met hefbomen groter dan 10 werkt? Volgens mij hebben alleen de Britten er voordeel van omdat ze met deze constructie de stamp-tax ontwijken.quote:
andersom ookquote:Op dinsdag 19 januari 2010 23:40 schreef lyolyrc het volgende:
[..]
Volgens mij is dat het financiële instrument waar je het hardst mee nat kunt gaan.
Veel minder margin nodigquote:Op dinsdag 19 januari 2010 23:43 schreef Mendeljev het volgende:
[..]
Wat is eigenlijk het voordeel van een CFD tov een future zolang je niet met hefbomen groter dan 10 werkt? Volgens mij hebben alleen de Britten er voordeel van omdat ze met deze constructie de stamp-tax ontwijken.
Vooral dat stukje stevig beleid. Het enige land dat een beetje stevig geleid wordt dat ik mij voor de geest kan halen is China. Moet er iets gebeuren gebeurt het, hier zijn ze al tien jaar aan't onderhandelen over een brug waar men nog niets concreets over heeft...quote:Kredietbeoordelaar Fitch heeft vandaag de kredietrating voor België bevestigd (AA+ op lange termijn, met stabiele vooruitzichten). Zo'n beoordeling is bepalend voor de voorwaarden waaraan op de internationale markten geld kan worden ontleend.
"Stevig beleid"
Volgens Fitch wordt de kredietwaardigheid onderbouwd door het stevig beleid, hoge inkomens en een hoog productiviteitsniveau. Er is wel de hoge overheidsschuld, maar in het verleden heeft België getoond dat de begroting onder controle kan worden gehouden, aldus Fitch.
Onvoorspelbaar politiek klimaat
Het ratingbureau maakt wel een kanttekening bij het onvoorspelbare politieke klimaat, dat een neerwaarts risico inhoudt. Fitch heeft het over enkele constitutionele problemen die maar niet uitgeklaard raken. Fitch verwijst onder meer naar de vraag naar meer Vlaamse fiscale autonomie. Maar, zo verwacht Fitch, waarschijnlijk komt er wel een compromis uit de bus.
"Zeker niet slecht"
Op het kabinet van Financiën wordt beklemtoond dat de positie van België, in vergelijking met sommige Europese landen, "zeker niet slecht is". "België start met een iets hogere schuldenpositie, maar de lage rente speelt in ons voordeel en ook het structureel deficit is beter dan in bepaalde andere landen", luidt het. (belga/eb)
Ik neem aan dat je ook bij high-leveraged cfd's gewoon 5-10% margin hebt?quote:
RBS marketindexquote:Op dinsdag 19 januari 2010 23:52 schreef Mendeljev het volgende:
[..]
Ik neem aan dat je ook bij high-leveraged cfd's gewoon 5-10% margin hebt?
Welke broker gebruik jij voor cfd's btw?
Ziet er goed uit, binnenkort maar eens een accountje openen. Al is het maar omdat ze realtime indicators als entertainment erbij voegenquote:
quote:Op donderdag 14 januari 2010 22:16 schreef LXIV het volgende:
[..]
Bij ASML is het de afgelopen 2 maanden gekkenhuis geweest. Dus de chipmakers bestellen weer!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |