Lief dat je het vraagt, maar het is nog steeds niet definitief en ik ben een beetje bang dat ik het noodlot ga tarten door er nu al uitgebreid over te gaan vertellen.quote:Op vrijdag 15 januari 2010 15:10 schreef _Calimero_ het volgende:
Yay ik ben toch wel ziek aan het worden, geweldige timing aangezien ik zondag 4 uur moet spinnen, op een podium waarbij iedereen naar me kan kijken zodat ik er ook nog vrolijk moet uitzien![]()
Welkom Anna!
Mini vertel eens over je huis!!
En juist jij zegt van anderen dat ze alles onthoudenquote:Op vrijdag 15 januari 2010 11:39 schreef Laureline het volgende:
[..]
O Jezus, jij onthoudt echt alles! Dat moet ik onthouden[...]
Was toch ook zo vorig jaar met DML? Vriendje had het uitgemaakt, half verkeersongeluk op de snelweg, allerlei ellende...en ineens ging alles heel goed met een leuke nieuwe relatie, en een (binnenshuize) verhuizing, dat was allemaal ook heel kort op elkaar. Dus voor jou komt die opwaartse beweging ook weer! Maar dat had je liever nu meteen natuurlijk
Ahh Vik, je wordt een échte!quote:Op vrijdag 15 januari 2010 15:56 schreef Viking84 het volgende:
Lijstje:
T: bordje gortdroge boerenkool met een stukje worst. Gemaakt door een leerling en ik vond het zo lief dat ze me dat aanbood dat ik het niet kon afslaan
En je brengt het onder zeil. Niet helpenquote:Op vrijdag 15 januari 2010 15:47 schreef Viking84 het volgende:
Welkom anna82 en [hier spreekt een juf Nederlands] je helpt een topic om zeep, niet om zeil.
Oh, eigenlijk moet ik nu de lijst van MUUS opzoeken, waarin staat opgesomd dat je steeds kado'tjes dient te krijgen na iedere stomme gynaecologische koekeloeractie (quote:Op vrijdag 15 januari 2010 16:22 schreef DevilsAndDust het volgende:
Dag lieverds, daar ben ik weer! Wat leuk om zelfs van een lurker iets te horen.. Welkom Anna! De gyn die ik had wist niet veel van de Gynefix af (zoals iedereen daar zo'n beetje, geloof ik) maar ze nam m'n klachten heel serieus. Ze vertelde dat licht bloedverlies de eerste drie maanden normaal was, maar hoe ik het omschreef zei ze al gauw dat dat wel wat meer was dan licht bloedverlies. Dus inwendige echo gedaan, Gynefix zat nog prachtig op z'n plek, en omdat ze begreep dat ik dit toch wel erg vervelend begon te vinden heb ik een kuurtje Primolut meegekregen om de boel te 'resetten'.
En daarna ben ik gaan shoppen.
Ja maar van mezelf wéét ik het! En als ik met een wijntje op hier veel te ontboezemend bezig ben denk ik liever:"Ach, dat vergeet iedereen toch weer."quote:Op vrijdag 15 januari 2010 15:47 schreef Viking84 het volgende:
[..]
En juist jij zegt van anderen dat ze alles onthouden.
Ja, dat ook!quote:Op vrijdag 15 januari 2010 16:28 schreef sigme het volgende:
[..]
Oh, eigenlijk moet ik nu de lijst van MUUS opzoeken, waarin staat opgesomd dat je steeds kado'tjes dient te krijgen na iedere stomme gynaecologische koekeloeractie ().
Kortom: ik hoop dat het niet al te vervelend was, de medicatie snel aanslaat, je iets heel leuks geshopt hebt, en over 1 weekje dan eindelijk extra onbezorgd pret kan maken met DO2. Oh ja, en dat je je verdiende kado'tjes krijgt.
En als ik ooit een taart kan gebruiken kom ik er een bestellen bij je, want ik heb nog nooit zo mooie taarten gezien als de jouwe.
Aww. Ik vind je zo lief, sigme.quote:Op vrijdag 15 januari 2010 16:28 schreef sigme het volgende:
[..]
Oh, eigenlijk moet ik nu de lijst van MUUS opzoeken, waarin staat opgesomd dat je steeds kado'tjes dient te krijgen na iedere stomme gynaecologische koekeloeractie ().
Kortom: ik hoop dat het niet al te vervelend was, de medicatie snel aanslaat, je iets heel leuks geshopt hebt, en over 1 weekje dan eindelijk extra onbezorgd pret kan maken met DO2. Oh ja, en dat je je verdiende kado'tjes krijgt.
En als ik ooit een taart kan gebruiken kom ik er een bestellen bij je, want ik heb nog nooit zo mooie taarten gezien als de jouwe.
quote:Op dinsdag 10 juli 2007 10:51 schreef MUUS het volgende:
Belangrijke regels!!!!Na een uitstrijkje moet je een kadootje, want uitstrijkjes laten maken is stom. Tijdens de twee weken wachten moet je een kadootje, want wachten en stress is stom. Bij een goede uitslag moet je een kadootje, want dat moet gevierd worden. Bij een vervelende uitslag moet je een kadootje, want je moet getroost worden.
Kadootjes kunnen ook troostvoer zijn, maar kadootjes én troostvoer mag ook.
quote:Op vrijdag 15 januari 2010 16:41 schreef sigme het volgende:
Hmpf. Ik ben niet lief hoor. Al doe ik online wel een beetje mijn best
![]()
Ik heb wel een goed geheugen. En ik kan aardig zoeken.
[..]
En volgens mijn niet al te professionele blik, waar zijn alle vezels? Dit lijkt wel Montignac oid!quote:Op vrijdag 15 januari 2010 17:32 schreef ColdFeet het volgende:
Syrena, ik denk dat je berekening te bescheiden is, zou wel rond de 1300 uit moeten komen. Maar da's nog te weinig, en shoarmavlees en kaas, dat zijn nou niet bepaald gezonde vetten. Wat een bullshitdieet
dit dieet pusht ook heel erg het gebruik van eiwitshakes erbij. verder is het gewoon strikt no/low carb. je mag ook geen fruit enzo. alleen jammer dat de vetten die er in zitten niet allemaal even gezond zijn...quote:Op vrijdag 15 januari 2010 17:40 schreef ColdFeet het volgende:
Wolve, dit lijkt meer op Atkins, volgens mij. Koolhydraten minimaliseren. Maar ik denk dat je met 200 gram kool wel flink aan de vezels zit.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |