quote:Op vrijdag 15 januari 2010 15:57 schreef tombolafan het volgende:
[..]
ah, dus jij vindt het een goed plan dat ik voor Poit ga ipv voor Nick-Gizmo?
Ja, maar jij bent familie van Poit, dus dat vertroebelt je blik. Ik denk dat Petti daar een neutraler oordeel over kan geven!quote:
Broederquote:
Petti heeft me alleen maar kneiterlam gezien.. Weet niet wat een vertroebelender (?) beeld geeftquote:Op vrijdag 15 januari 2010 16:00 schreef koei het volgende:
[..]
Ja, maar jij bent familie van Poit, dus dat vertroebelt je blik. Ik denk dat Petti daar een neutraler oordeel over kan geven!
Geef jij je mening eens dan?quote:Op vrijdag 15 januari 2010 16:00 schreef koei het volgende:
[..]
Ja, maar jij bent familie van Poit, dus dat vertroebelt je blik. Ik denk dat Petti daar een neutraler oordeel over kan geven!
Oh oh...quote:
oeh, nu ben ik benieuwd!!quote:
Weet je zeker dat je die wil? Zeker gezien de oh oh van Poit hierboven?quote:
quote:Op vrijdag 15 januari 2010 16:07 schreef koei het volgende:
[..]
Weet je zeker dat je die wil? Zeker gezien de oh oh van Poit hierboven?
quote:
quote:Op vrijdag 15 januari 2010 16:07 schreef koei het volgende:
[..]
Weet je zeker dat je die wil? Zeker gezien de oh oh van Poit hierboven?
Ik begrijp je plaatje niet, maar ik moest er wel om lachenquote:
Die jaloezie omdat jij geen Farmville speeltquote:Op vrijdag 15 januari 2010 16:13 schreef Tain het volgende:
Koei speelt Farmville dus die heeft ook een vertroebeld beeld
Het klopt allemaal nog ookquote:Op vrijdag 15 januari 2010 16:14 schreef koei het volgende:
Oke, ehm...
Nick ken ik nog niet zo goed, die komt hier nog niet zo lang. Is volgens mij wel een aardige knul die iets met auto's doet.
Poit daarentegen is gewoon een arrogante eikel! Denkt dat hij geweldig goed kan drummen terwijl dat eigenlijk maar mwah is (er doet nog steeds een gerucht de ronde over enter the sandman op een feestje vorig jaar, maar ik was daar en ik heb niks gezien). Daarnaast heeft hij een hele aparte manier van 'instoppen' en als hij niet wil dat je de nacht bij hem thuis door brengt dan laat hij gewoon een hele horde muggen los
Als ik je een man uit de SC aan zou moeten raden, dan zou ik voor Fallen gaan. Mocht je dan door de supermarkt lopen en de vanillestokjes niet kunnen vinden, dan kan hij je iig de weg er naar toe wijzen, om vervolgens nog dagenlang op het zelfde tijdstip boodschappen te doen in de hoop een glimp van je op te vangen. Dát is een man die er echt voor gaat!
Je hebt me doorquote:Op vrijdag 15 januari 2010 16:16 schreef koei het volgende:
[..]
Die jaloezie omdat jij geen Farmville speelt
Dat was ECHT een helse nachtquote:Op vrijdag 15 januari 2010 16:14 schreef koei het volgende:
Daarnaast heeft hij een hele aparte manier van 'instoppen' en als hij niet wil dat je de nacht bij hem thuis door brengt dan laat hij gewoon een hele horde muggen los
ja wilde weer eens wat anders doen danquote:Op vrijdag 15 januari 2010 16:15 schreef koei het volgende:
[..]
Ik begrijp je plaatje niet, maar ik moest er wel om lachen
edit: Oh wacht, het is gewoon popcorn etenIk dacht kansloos zijn met een rare kraag om ofzo
Sorryquote:
Heb ik ook nog wat in te brengen of mag ik alleen als lijdend voorwerp dienen?quote:Op vrijdag 15 januari 2010 14:33 schreef SocialDisorder het volgende:
[..]
Je hield je toch al gedeisd omdat ik 3 keer zo lang als jij ben?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |