Een 20 jaar oude auto, reken maar dat daar veel in gaat zitten qua onderhoudskostenquote:Op zondag 17 januari 2010 15:57 schreef ScarFace- het volgende:
[..]
Is dit ook niks?
Te oud voor de TS maar die auto op zich is toch best ok, of gaat daar veel onderhoud in zitten?
Helaas welquote:
En een Audi kon toendertijd niet tippen aan Mercedes en BMW.quote:Op zondag 17 januari 2010 15:11 schreef MdMa98 het volgende:
[..]
Een 80 kun je beter laten staan,
Eerste generatie A4 begint nu ook wel af te takelen inderdaad. Vaak veel kilometers en in mijn ogen is een audi in onderhoud best prijzig.
Wat vind je veel? mijn auto is 9 jaar oud en daar heb ik de afgelopen jaar 1600 in gestoken.quote:Op zondag 17 januari 2010 16:26 schreef Bart het volgende:
[..]
Een 20 jaar oude auto, reken maar dat daar veel in gaat zitten qua onderhoudskosten
1600 euro een keer, en dat ie er weer een paar jaar tegenaan kan is niet veel. Elk jaar 1600 euro is wel veel, als het enkel voor onderhoud is. Wat voor auto heb je? Weet ik dat ik die niet moet hebbenquote:Op zondag 17 januari 2010 17:07 schreef Pas259 het volgende:
[..]
Wat vind je veel? mijn auto is 9 jaar oud en daar heb ik de afgelopen jaar 1600 in gestoken.
De prijs is zo hoog geworden omdat ik veel dure dingen moest hebben.quote:Op zondag 17 januari 2010 17:46 schreef Bart het volgende:
[..]
1600 euro een keer, en dat ie er weer een paar jaar tegenaan kan is niet veel. Elk jaar 1600 euro is wel veel, als het enkel voor onderhoud is. Wat voor auto heb je? Weet ik dat ik die niet moet hebben
Als je elk jaar twee kleine en een grote beurt hebt, dan gaat het ook wel hard ja... Natuurlijk niet te vergelijken met mijn situatie, ik zal jaarlijks zeker niet meer dan 15.000 rijden, eerder 10.000.quote:Op zondag 17 januari 2010 17:52 schreef Pas259 het volgende:
[..]
De prijs is zo hoog geworden omdat ik veel dure dingen moest hebben.
3 banden bijvoorbeeld en 2 lenzen (285 euro!) alle onderdelen koop ik origineel maar er zijn prima goedkopere imitaties.
Ik rij wel 60.000 zakelijk en bijna 22.000 privé per jaar dus daar zit het hem ook in. (elke 15.000 kleine beurt, elke 45.000 grote beurt.
Het is een C200 CDI Mercedes.
Dan zal het goedkoper voor jou zijn.quote:Op zondag 17 januari 2010 18:08 schreef Bart het volgende:
[..]
Als je elk jaar twee kleine en een grote beurt hebt, dan gaat het ook wel hard ja... Natuurlijk niet te vergelijken met mijn situatie, ik zal jaarlijks zeker niet meer dan 15.000 rijden, eerder 10.000.
Ik vroeg een auto met een goede wegligging, niet eentje waarvan de linker voorbumper over de grond schraapt als je een matige bocht naar rechts maaktquote:
quote:
Ik wil eigenlijk bij een merkdealer kopen, dan weet je tenminste een beetje wat je in huis haalt, en heb je soms ook nog wat garantie enzo...quote:Op woensdag 20 januari 2010 22:52 schreef MdMa98 het volgende:
[TK] Mitsubishi Carisma (perfecte staat!)
Is diit niks Bart?
Ik denk dat iemand die al bijna 10 jaar op Fok zit betrouwbaarder is dan een merkdealer.quote:Op donderdag 21 januari 2010 07:39 schreef Bart het volgende:
[..]
Ik wil eigenlijk bij een merkdealer kopen, dan weet je tenminste een beetje wat je in huis haalt, en heb je soms ook nog wat garantie enzo...
Aankomend weekend ga ik eens wat dealers af
Saai, maar goedquote:Hoe denken de mensen met verstand hier trouwens over de Toyota Camry?
Sorry hoor, maar wat is het idee daar achterquote:Op donderdag 21 januari 2010 07:55 schreef D. het volgende:
[..]
Ik denk dat iemand die al bijna 10 jaar op Fok zit betrouwbaarder is dan een merkdealer.
Wat een ongefundeerde (en over het algemeen foute) mening.quote:Op zondag 17 januari 2010 16:26 schreef Bart het volgende:
[..]
Een 20 jaar oude auto, reken maar dat daar veel in gaat zitten qua onderhoudskosten
Normaal onderhoud ja. Maar 20 jaar oude auto's hebben gemiddeld wel vaker andere dingen, die een nieuwere auto niet heeft. Verrotte schokbrekers, lekke demper, noem maar op. Die dingen zijn na 20 jaar toch echt iets slechter dan na 10 jaar...quote:Op donderdag 21 januari 2010 12:13 schreef Maharbal het volgende:
[..]
Wat een ongefundeerde (en over het algemeen foute) mening.
Ik heb aan gewoon normaal onderhoud minder kosten dan de nieuwere auto's die elke keer netjes een paar honderd euro kosten bij de dealer voor het verversen van de olie.
Dat hangt er o.a. van af hoe goed de auto in die 20 jaar is onderhouden. Er valt niet een algemene regel vanaf te leiden.quote:Op donderdag 21 januari 2010 12:20 schreef Bart het volgende:
Normaal onderhoud ja. Maar 20 jaar oude auto's hebben gemiddeld wel vaker andere dingen, die een nieuwere auto niet heeft. Verrotte schokbrekers, lekke demper, noem maar op. Die dingen zijn na 20 jaar toch echt iets slechter dan na 10 jaar...
Goed onderhouden of niet, veel dingen gaan nou eenmaal kapot na een tijd.quote:Op donderdag 21 januari 2010 12:21 schreef Alicey het volgende:
[..]
Dat hangt er o.a. van af hoe goed de auto in die 20 jaar is onderhouden. Er valt niet een algemene regel vanaf te leiden.
... en worden tijdens een onderhoudsbeurt dus, al dan niet preventief, vervangen indien nodig.quote:Op donderdag 21 januari 2010 12:58 schreef mighty_myte het volgende:
[..]
Goed onderhouden of niet, veel dingen gaan nou eenmaal kapot na een tijd.
Dingen als schokdempers, accu, dynamo en waterpomp gaan gewoon kapot na een tijd.
Helemaal waar.quote:Op donderdag 21 januari 2010 14:34 schreef Alicey het volgende:
[..]
... en worden tijdens een onderhoudsbeurt dus, al dan niet preventief, vervangen indien nodig.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |