We maken er ook steeds een foto van!quote:Op woensdag 13 januari 2010 16:11 schreef mijsje het volgende:
dat lijkt me ook heel erg bijzonder! als je dan inderdaad zwanger blijkt te zijn na die wachtweken, dat je dan weet: ik heb mijn kindje al gezien buiten m'n buik...
Hier alles prima - dank je. Heb de eerste 5 dagen decapeptyl (om je cyclus plat te leggen) erop zitten en heb nu nergens last van (ja, ben niet vooruit te branden zo moe, maar ik heb nog geen opvliegers ofzo). Wel snel aangebrand, maar dat ben ik altijd voor ik ongesteld moet worden en dat is volgens mij heel snel nuquote:Op woensdag 13 januari 2010 16:20 schreef prinseszondererwt het volgende:
Hoe gaat het met jou Hobbes?
quote:Op woensdag 13 januari 2010 19:04 schreef Asyniur het volgende:
mijsje, er breken weer spannende tijden aan voor jou en Joene. Ik blijf duimen
Ik ben altijd al veel moe, maar ik kan me niet herinneren dat ik van de gonal-f extra moe werd.quote:Op donderdag 14 januari 2010 09:46 schreef mijsje het volgende:
bedankt!
even een vraagje tussendoor voor meiden die ook gonal-f hebben gebruikt: heel moe zijn, krijg je dat trouwens ook extra van gonal-f? ik ben ook niet vooruit te branden en kan bijna niet opstaan. in de middag ben ik dan ook zo ontzettend moe, dat ik zo graag even zou gaan liggen... (ben wel veel moe hoor, maar zo moe ben ik nou ook weer niet altijd...)
Ik leef echt met jullie allemaal mee, maar mijsje heeft een speciaal plekje in mijn hartquote:Op vrijdag 15 januari 2010 09:27 schreef prinseszondererwt het volgende:
Asy, lief dat je zo met mijsje mee leeft.
WHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAquote:Op vrijdag 15 januari 2010 12:53 schreef Ticootje het volgende:
OMGWTFBBQEINZ!!!1
[ afbeelding ]
![]()
Ik snap er geen hol van!
whahaha!! Goede reden!quote:Op vrijdag 15 januari 2010 12:56 schreef Vicky het volgende:
[..]
WHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA![]()
Dat wordt niet fitnessen..
ik heb geen idee!quote:Op vrijdag 15 januari 2010 13:56 schreef leonieke het volgende:
Tico![]()
Wat doe je nu!
![]()
Ik ben even helemaal niet mee, maar is dit van een IVF-poging of gewoon, zomaar, eventjes heel erg via de natuurlijke weg?
Spannend hoor!quote:Op vrijdag 15 januari 2010 14:18 schreef Sunshine69 het volgende:
Ik ben zelf vanmorgen voor mijn laatste folllikelmeeting geweest. Het resultaat is 2 eitjes van 18mm en 1 van 16mm. Er zijn dus maar 3 van de 8 eitjes doorgegroeid. Was wel even slikken, maar ik blijf hopen dat het goed komt en volgens de gyn gaat het niet om het aantal, maar om de kwaliteit van de geoogste eitjes.
Maandag a.s. worden ze geoogst (ik blijf dat zo'n leuke term vinden) en dan horen we gelijk of ze goed van kwaliteit zijn. Zo ja, dan worden ze donderdagmiddag teruggeplaatst.
Ben afgelopen dinsdag bij de gyn geweest, soort second opinion. Bij mij werkt de cyclus nu goed, alleen is er een hoop nog niet onderzocht door de andere gyn en was het zaad van lief niet zo geweldig als ze gezegd hadden. Dus we hebben deze week heel goed ons best gedaan om mijn ei van 23 mm te benutten...quote:Op vrijdag 15 januari 2010 14:38 schreef Asyniur het volgende:
PzE, wanneer is bij jou de volgende stap? Of moeten jullie nog steeds op eigen kracht verder?![]()
Aah, dus nu weer 2 spannende weken wachten...quote:Op vrijdag 15 januari 2010 15:02 schreef prinseszondererwt het volgende:
[..]
Ben afgelopen dinsdag bij de gyn geweest, soort second opinion. Bij mij werkt de cyclus nu goed, alleen is er een hoop nog niet onderzocht door de andere gyn en was het zaad van lief niet zo geweldig als ze gezegd hadden. Dus we hebben deze week heel goed ons best gedaan om mijn ei van 23 mm te benutten...Anders gaan we komende maand heul vaak naar het zkh voor allerhande onderzoeken. Thanks for asking.
![]()
quote:Op vrijdag 15 januari 2010 16:04 schreef Ticootje het volgende:
Ja!! Ik ben al bijna 9 weken zwanger en uitgerekend op 23 aug. Hartje klopt enzo.
Wel had ik wat blaasjes van de innesteling, daar komt het bloeden vandaan.
Whahaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!quote:Op vrijdag 15 januari 2010 16:04 schreef Ticootje het volgende:
Ja!! Ik ben al bijna 9 weken zwanger en uitgerekend op 23 aug. Hartje klopt enzo.
Wel had ik wat blaasjes van de innesteling, daar komt het bloeden vandaan.
quote:Op vrijdag 15 januari 2010 16:04 schreef Ticootje het volgende:
Ja!! Ik ben al bijna 9 weken zwanger en uitgerekend op 23 aug. Hartje klopt enzo.
Wel had ik wat blaasjes van de innesteling, daar komt het bloeden vandaan.
nee, dat zei ik ook al.quote:Op vrijdag 15 januari 2010 16:09 schreef Diaan73 het volgende:
Al 9 weken zwanger![]()
Wow wat een geweldig nieuws.
dit had je vanmorgen toen je wakker werd ook niet bedenken
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |