Eh nee dat gaan ze denk ik niet doen.quote:Op woensdag 20 januari 2010 22:38 schreef Cyan het volgende:
[..]
Je kunt sowieso even naar filiaal Heerlen bellen om het te vragen. Want daar heb ik er laatst nog eentje zien staan met een zwarte ribstof. En anders kun je altijd nog terecht op Marktplaats en www.ik2a.nl
Thanx...quote:Op woensdag 20 januari 2010 22:43 schreef Killiann het volgende:
[..]
Zie je dat er nog goede mensen zijn, dat spotje van Sire hebben we helemaal niet nodig jongens!
quote:Op woensdag 20 januari 2010 21:56 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Dat hebben we in de 7 jaar die ik nu bij IKEA werk nog nooit gehad...
Het is voor mij ook echt het eerste Ikea product wat uit elkaar valt zonder dat ik er iets voor hoef te doen.quote:Op donderdag 21 januari 2010 19:20 schreef jojomen4 het volgende:
En gelijk een Ikea family pas halen. Dan heb je geen bon meer nodig in de toekomst!
Jammer dit te lezen, dacht dat ze alleen maar kwaliteit hadden bij de Ikea.
Ja, idd, zeker zuur. Als ik nu m'n centen ga uitgeven aan de Kramfors bank, zo'n 850 euro, wat ik ook redelijk veel geld vind, dan zou ik ook flink balen als ik na 2 jaar op de vloer zit. Als ik dat wil haal ik wel een bank bij seats en sofas.quote:Op donderdag 21 januari 2010 19:27 schreef alexis_ het volgende:
[..]
Het is voor mij ook echt het eerste Ikea product wat uit elkaar valt zonder dat ik er iets voor hoef te doen.
Maar wel zuur dat het gebeurd bij zo'n dure bank :S
De bank moet besteld worden dus er staat volgens mij geen voorraadinformatie op de site.quote:Op donderdag 21 januari 2010 19:40 schreef jojomen4 het volgende:
Ik ga hem nu halen, fok morgen!
Wish me luck!
Dus als ik vanavond ga zou ik hem wel moeten kunnen bestellen?quote:Op donderdag 21 januari 2010 19:46 schreef Cyan het volgende:
[..]
De bank moet besteld worden dus er staat volgens mij geen voorraadinformatie op de site.
Als ze em nog kunnen bestellen wel. De Kramfors banken en de bekleding zijn niet op voorraad in de filialen maar worden thuisbezorgd.quote:Op donderdag 21 januari 2010 19:49 schreef jojomen4 het volgende:
[..]
Dus als ik vanavond ga zou ik hem wel moeten kunnen bestellen?
Waar heb je deze informatie gevonden?quote:Op donderdag 21 januari 2010 19:20 schreef jojomen4 het volgende:
En gelijk een Ikea family pas halen. Dan heb je geen bon meer nodig in de toekomst!
Ow, ik was ff in de war. Met de pas kun je onbeperkt terug brengen als in de verpakking zit volgens mij. Ik kon paar maanden geleden een hele pax kast terug brengen zonder bon (was ik thuis vergeten) omdat deze nog in de verpakking zat.quote:Op donderdag 21 januari 2010 21:47 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Waar heb je deze informatie gevonden?
Op Marktplaats worden ze nog wel aangebodenquote:Op donderdag 21 januari 2010 21:46 schreef jojomen4 het volgende:Niet kunnen bestellen. Ze hebben hem dus niet meer. Het op de website zetten van de bank is waarschijnlijk een fout.
GVD. De bank die ze rond april verwachten schijnt wel lage leuningen te hebben zei die lekkere meid. Daar wacht ik dan maar ff op.
Paar andere dingetjes gekocht, zoals goedkope borden voor een euro, een hammes (met houten hadvat, erg mooi) voor m'n Paleta de Jamon Ibericoen een houtenlade voor m'n bestek.
Ik heb er van de week maar 1 gevonden zoals ik hem wil. Dondergrijs (bijna zwart), hoekbank (zoals in een post hier boven in de link te vinden is). Die was toen al gereserveerd. Heb de persoon wel nog gemaild om aan te geven dat ik interesse heb wanneer de ander persoon hem niet wilt. Half feb zou de ander iets laten weten, wil die hem niet dan mag ik hem misschien overnemen.quote:Op donderdag 21 januari 2010 22:10 schreef Cyan het volgende:
[..]
Op Marktplaats worden ze nog wel aangeboden
Er staat op Marktplaats zo'n Kramfors met chaise longue. Is wel de verkeerde kleur maar op Ebay worden nog veel hoezen aangeboden.quote:Op donderdag 21 januari 2010 22:13 schreef jojomen4 het volgende:
[..]
Ik heb er van de week maar 1 gevonden zoals ik hem wil. Dondergrijs (bijna zwart), hoekbank (zoals in een post hier boven in de link te vinden is). Die was toen al gereserveerd. Heb de persoon wel nog gemaild om aan te geven dat ik interesse heb wanneer de ander persoon hem niet wilt. Half feb zou de ander iets laten weten, wil die hem niet dan mag ik hem misschien overnemen.
Aantrekkelijke vrouwelijke klanten van een jaar of 25, korte rokjes, lange benen, pumps en lang blond haar! IKEA Delft graagquote:Op vrijdag 22 januari 2010 00:34 schreef timbob het volgende:
Morgen naar de Ikea
iemand nog iets nodig?
Je snapt wel dat het nu al 2 uur is geweest he...quote:Op vrijdag 22 januari 2010 01:57 schreef Snarf het volgende:
[..]
Aantrekkelijke vrouwelijke klanten van een jaar of 25, korte rokjes, lange benen, pumps en lang blond haar! IKEA Delft graag
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |