Is wel goed, had wel gehoopt een beetje nadruk dat hij zo graag vrede wilde en dat soort zaken daaorm ook het vredespaleis natuurlijk, maar je bent duidelijk genoeg hahaquote:Op dinsdag 27 april 2010 17:25 schreef Doler12 het volgende:
Is dat niet Andrew Carnegie? Meneer Andrew heeft $ 1.500.000 dollar geschonken voor de bouw van het Vredespaleis. Andrew Carnegie was een beroemde Amerikaanse staalmagnaat van schotse afkomst. Hij was een Filantroop en begon als een hulpje in een katoenspinnerij en eindigde op typische Amerikaanse wijze als eigenaar van het grootste staalbedrijf van de wereld, de Carnegie Steel Company. Als ik het mij goed herinnerd schonk hij veel geld aan scholen, bibliotheken en universiteiten.
Toen wist ik het antwoord ook alquote:Op dinsdag 27 april 2010 18:07 schreef Brouw-Meester het volgende:
haha iemand heeft de slag om nieuwpoort gister gekeken :p
Weet niet of hij lang eet natuurlijk, maar als iemand anders ondertussen ff een vraag kan/wil posten,quote:Op dinsdag 27 april 2010 17:37 schreef Doler12 het volgende:
Dat is waar ook, zal na het eten wel een plaatje zoeken voor een nieuwe raadsel.
quote:Op dinsdag 27 april 2010 21:23 schreef Doler12 het volgende:
[ afbeelding ]
1 Oke wat was de naam van dit schip
2 In welke jaar is hij in gebruik genomen?
3 Waarom is dit schip beroemd geworden?
Correct!quote:Op donderdag 29 april 2010 09:01 schreef Stephen_Dedalus het volgende:
[..]
Eerst HMS Ark Royal en vanaf 1934 HMS Pegasus
1914
Eerste vliegdekschip van de RN. Twee vliegtuigen van de Ark probeerden in 1918 ook nog de SMS Goeben te bombarderen, ook vrij bijzonder lijkt me.
quote:Op donderdag 29 april 2010 00:26 schreef Brouw-Meester het volgende:
omdat ik er vrij zeker van ben dat het goed is plaats ik alvast een nieuw plaatje, heb morgen waarschijnlijk niet zo veel tijd....
[ afbeelding ]
Wie wordt hier berecht en op welke plek?
quote:
Warm als in goed ik wil alleen nog de namen van ze.quote:
Eindelijk ik weet het! Dit waren de mannen die berecht waren.quote:Op donderdag 29 april 2010 17:38 schreef Stephen_Dedalus het volgende:
[ afbeelding ]
-Wie zijn dit? (Mag een algemene beschrijving zijn, maar als je de namen en/of titels kent van deze heren is dat natuurlijk ook goed.)
- Door welke koning werden ze berecht?
- Wat was de directe uitkomst van de rechtzaak
- De rechtzaak heeft ook nog bijgedragen aan een andere gebeurtenis van historisch belang. Welke?
Upload dat plaatje even naar tinypic alsjeblieftquote:Op woensdag 5 mei 2010 01:32 schreef Doler12 het volgende:
[ afbeelding ]
1 Wie was deze man?
2 Wat was zijn beroep?
3 Wat heeft hij allemaal gedaan?
4 Om wat is hij het meeste bekend om?
Dat dacht ik eerst ook maar volgens mij niet. De enige beroemde 19e eeuwse geoloog die ik ken is Sir Charles Lyell en die ziet er anders uit.quote:Op woensdag 5 mei 2010 02:20 schreef Iblardi het volgende:
Geportretteerde wijst naar een kaal heuvellandschap. Ik twijfel tussen een vroeg-19e-eeuwse geoloog en een spirituele wegwijzer uit dezelfde tijd.
Oow dat was niet zo slim neequote:Op woensdag 12 mei 2010 19:09 schreef Stephen_Dedalus het volgende:
1 Wie was deze man? Richard Trevithick
2 Wat was zijn beroep? Uitvinder en mijnbouwingenieur
3 Wat heeft hij allemaal gedaan? Verbeteren van stoommachines
4 Om wat is hij het meeste bekend om? Hij bouwde de eerste stoomlocomotief.
Niet zo handig om het plaatje direct van wikipedia te linken, probeer het plaatje te uploaden naar imageshack of tinypic.
Dus jij gaat het eerst opzoeken en dan klagen dat je het kan opzoeken?quote:Op woensdag 12 mei 2010 19:09 schreef Stephen_Dedalus het volgende:
1 Wie was deze man? Richard Trevithick
2 Wat was zijn beroep? Uitvinder en mijnbouwingenieur
3 Wat heeft hij allemaal gedaan? Verbeteren van stoommachines
4 Om wat is hij het meeste bekend om? Hij bouwde de eerste stoomlocomotief.
Niet zo handig om het plaatje direct van wikipedia te linken, probeer het plaatje te uploaden naar imageshack of tinypic.
Neen.quote:
Ik zou het iets verder naar het noorden opzoeken.quote:Op zaterdag 15 mei 2010 18:42 schreef DeParo het volgende:
Wel een Zuid-Europeen nietwaar.
Ik vermoed een Spanjaard.
quote:Op zaterdag 15 mei 2010 18:42 schreef DeParo het volgende:
Wel een Zuid-Europeen nietwaar.
Ik vermoed een Spanjaard.
quote:Op zaterdag 15 mei 2010 18:58 schreef Stephen_Dedalus het volgende:
[..]
Ik zou het iets verder naar het noorden opzoeken.
quote:
quote:Op maandag 17 mei 2010 15:51 schreef DeParo het volgende:
Volgens mij zat ik er niet zo ver naast qua tijd met Hendrik van Navarro naar aanleiding van zijn uiterlijk en de vragen. Ik denk niet dat het een Hollander zelf is maar gokje voor Gaspard de Coligny alhoewel ik niet de verbintenis ken met
de Oranjes behalve bondgenoten dan misschien.
Laatste is niet helemaal goed, had de vraag ook niet helemaal goed gesteld. Ik zocht eigenlijk naar de Bartholomeüsnacht. Maar ik had de vraag dan ook als volgt moeten formuleren:quote:Op maandag 17 mei 2010 16:19 schreef DeParo het volgende:
1. Gaspar de Coligny
2. Hugenoot oftewel Protestant.
3. Hugenotenoorlogen.
4. Verzwakking van de Hugenoten denk ik die daarna sterk verloren in de weer volgende oorlog.
Netjes, overigens patstelling is goedquote:Op maandag 17 mei 2010 16:42 schreef Stephen_Dedalus het volgende:
1. Welke oorlog is dit? De oorlog van 1812
2. Welke gebeurtenis en wanneer? Het verbranden van de publieke gebouwen in Washington o.a. het witte huis
3. Wie won er? Het was een patstelling, maar iedere Amerikaan zal waarschijnlijk zeggen dat ze hem gewonnen hebben.
4. Met welk vredesverdrag eindigde het? Verdrag van Gent
Je antwoord is (uiteraard!) goedquote:Op maandag 17 mei 2010 16:42 schreef Stephen_Dedalus het volgende:
1. Welke oorlog is dit? De oorlog van 1812
2. Welke gebeurtenis en wanneer? Het verbranden van de publieke gebouwen in Washington o.a. het witte huis
3. Wie won er? Het was een patstelling, maar iedere Amerikaan zal waarschijnlijk zeggen dat ze hem gewonnen hebben.
4. Met welk vredesverdrag eindigde het? Verdrag van Gent
1)Fernao de Magalhaesquote:Op dinsdag 18 mei 2010 19:16 schreef DeParo het volgende:
[ afbeelding ]
1) Wie is dit?
2) Waar is hij bekend mee geworden en wanneer heeft hij dit gedaan?
3) Wie heeft dit werkelijk gedaan? (Twee antwoorden mogelijk ik wil ze allebei horen.)
4) Wat waren de politieke gevolgen van zijn daad en welk verdrag in welk jaar volgde hier uit?
Haha dat klopt ja.quote:Op woensdag 19 mei 2010 09:16 schreef zuiderbuur het volgende:
[..]
Je antwoord is (uiteraard!) goed, maar eigenlijk was het nog niet gedaan met dit verdrag in 1814. Tot eind januari 1815 werd er hevig gevochten in New Orleans (merk op hoe zuidelijk!), omdat het nieuws omtrent het verdrag hen gewoon nog niet bereikt had.
Alles goed, maar bij 3), hoort er nog een tweede antwoord en dan zijn we compleet en 4 iets uitgebreider.quote:Op woensdag 19 mei 2010 09:30 schreef Ericr het volgende:
[..]
1)Fernao de Magalhaes
2) Reis om de wereld (niet in 80 dagen), 1519 t/m 1522
3) wat bedoel je met die vraag? Dat Elcano eigenlijk de reis voltooide na de dood van Magelhaes?
4) Verdrag van Zaragoza, 1529.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |