quote:Op dinsdag 5 januari 2010 14:28 schreef Chell het volgende:
Oh nee, innepin wat doe je! Ik wist helemaal niet dat 1: Steps ook online verkoopt en 2: die jurkjes in de uitverkoop zijn
Nu wil ik oooook! (die paarse met stippen, want die mocht ik niet van mezelf want te duur en niet zo vaak draagbaar)
Ik heb er dus wel al eentje uit die collectie. De zwart/roze![]()
Wat zij zegtquote:Op dinsdag 5 januari 2010 14:46 schreef Saffier het volgende:
Moet ik eerlijk zijn of tactisch zou mijn moeder antwoorden op zo'n vraag
Meestal denk ik niets als ik mensen zie die een maatje groter zijn dan ik, ik zie het over het algemeen niet eens. Als ik het wel zie denk ik meestal dat X geen moeite hoeft te doen om niet op ondergewicht uit hoef te komen. En daarachteraan denk ik dan ; Het is ook nooit goed
![]()
Slank??quote:Op dinsdag 5 januari 2010 14:39 schreef Brighteyes het volgende:
Ticootje, ik zou het als ik jou was idd ook niet doen hoor.
Met jouw rondingen enzo kan je dat echt nét niet hebben hoor.Tuttebol!
'Nog boller'...
Zonder de boel op mezelf te betrekken, maar ik vraag me altijd echt serieus af wat slanke meiden die dat zeggen dan denken als ze me zien...
[ afbeelding ]
Gewoon zomaar! Als je boodschappen gaat doen!quote:Op dinsdag 5 januari 2010 14:46 schreef De_Taartjesfee het volgende:
Ik wil ook zo`n jurkjeMaar weet nog steeds niet wanneer ik het dan aan moet trekken
Mijn nichtje was afgelopen weekend in de war. Ik had Oscar even in de doek en toen zei ze 'hey, je hebt een baby in je buik' dus wij 'nee, erop'.quote:Op dinsdag 5 januari 2010 14:55 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Slank??![]()
Ik draag wijde truien niet voor niets
![]()
Er flubbert bij mn buik best een hoop flubber. Daar had ik een goede oplossing voor door er een kind voor te hangen, maar dan zie ik niets meer...
Nee bij zo'n jurkje lijkt het echt alsof ik zeker 4 maanden zwanger ben, wat niet erg is als ik dat ook echt ben natuurlijk, dan koop ik juist zo'n jurkje.
En nee ik vind jou geen nijlpaard, ik ben gewoon veel strenger voor mezelf dan voor anderen.
Eensch, maar dan moet je wel eerst een jurkje in je maat kunnen vindenquote:Op dinsdag 5 januari 2010 15:04 schreef Groofsken het volgende:
En jurkjes kan iedereen aan. Vind ik echt
.
Ik zou het idd ook doen als ik zou vinden dat ik het kon hebben.quote:Op dinsdag 5 januari 2010 15:03 schreef Chell het volgende:
Ik hou van rokjes en jurkjesAlleen mijn werk is niet zo jurkjesgeschikt. Hoewel ik het steeds vaker wel gewoon doe
quote:Op dinsdag 5 januari 2010 15:06 schreef m@x het volgende:
[..]
Eensch, maar dan moet je wel eerst een jurkje in je maat kunnen vinden
quote:Op dinsdag 5 januari 2010 15:02 schreef m@x het volgende:
Ik zou dit jurkje wel willen:
[ afbeelding ]
Maar om er in te passen zal ik mezelf eerst door de helft moeten zagen
Precies! Ik durf juist vaak geen jurk of rok aan omdat ik mezelf te dun vind. Die uitstekende sleutelbeenderen vind ik echt lelijk. En ik ben zo plat als wat, da's ook niet altijd een mooi gezicht, ik moet de modellen wel uitzoeken, kan echt niet alles aan. Voor veel jurken heb je juist rondingen nodig (waarmee ik niet verkeerds wil zeggen. )quote:Op dinsdag 5 januari 2010 15:04 schreef Groofsken het volgende:
BE, het gaat je lukken. Een gewicht/ lichaam te krijgen waar jij je lekker bij voelt
. En jurkjes kan iedereen aan
. Vind ik echt
.
Ja, dat is natuurlijk vast ook wel een beetje zo. Maar vorige keer was ik ook vrij snel weer terug op gewicht en mijn spijkerbroeken heb ik toch nooit meer dichtgekregen, volgens mij puur door een uitgezet bekken. Anyways, ik gooi in ieder geval niks weg voorlopigquote:Op dinsdag 5 januari 2010 15:06 schreef Brighteyes het volgende:
Groof, nog niet weg doen hoor! Het kan echt weken duren voor de boel zich weer een beetje terugzet volgens mijn pufjuf.
We hebben het over jurkjes he, geen circustenten.quote:Op dinsdag 5 januari 2010 15:07 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Ok ik kop 'm in:
Bij de tenten zaak
Ja, maar die rondingen heb ik dus ook niet he.quote:Op dinsdag 5 januari 2010 15:09 schreef bodpa09 het volgende:
[..]
Precies! Ik durf juist vaak geen jurk of rok aan omdat ik mezelf te dun vind. Die uitstekende sleutelbeenderen vind ik echt lelijk. En ik ben zo plat als wat, da's ook niet altijd een mooi gezicht, ik moet de modellen wel uitzoeken, kan echt niet alles aan. Voor veel jurken heb je juist rondingen nodig (waarmee ik niet verkeerds wil zeggen. )
iddquote:Op dinsdag 5 januari 2010 14:46 schreef De_Taartjesfee het volgende:
Ik wil ook zo`n jurkjeMaar weet nog steeds niet wanneer ik het dan aan moet trekken
quote:Op dinsdag 5 januari 2010 15:11 schreef m@x het volgende:
[..]
We hebben het over jurkjes he, geen circustenten.
Maar dat is dus echt mijn grootste bezwaar. Als je bij de grotere maten kijkt dan wordt het allemaal gelijk zo vormeloos, truttig en oubollig terwijl ik heus nog wel een beetje vorm heb die ik wil laten zien (rond is toch ook een vorm) en ik kan ook best nog wel hip zijn ofzo.
Okay, jij krijgt van mij kipfiletjes voor je verjaardagquote:Op dinsdag 5 januari 2010 15:12 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Ja, maar die rondingen heb ik dus ook niet he.
Ik bedoel, BMI van dik over de 30, maar tieten ho maar... Een bescheiden b'tje en dan heb je het wel gehad.
Dus dan zoek ik een jurkje uit in mijn maat maar dat is dan ingesneden op een decolleté voor minstens een F-je. Zie je het voor je.Ik heb een mooie navel hoor, maar toch maar niet.
![]()
Oh wat heerlijk dit, even lekker zeiken over jezelf![]()
quote:Op dinsdag 5 januari 2010 15:13 schreef Brighteyes het volgende:
[..]Een juten zak is idd vaak nog eleganter.
Het zit dan ineens ook zo achterlijk geplooit op de meest rare plaatsen.![]()
Om nog maar te zwijgen van de prints.
en kipfiletquote:Op dinsdag 5 januari 2010 15:19 schreef Brighteyes het volgende:
Dat geloof ik meteen. Ik weet het wel zeker eigenlijk, maar dat haal ik dus niet he, die maat.
Nou ja, nu stop ik echt.
Enough of it. Ik vind het supertoffe jurkjes en ik vind het nog toffer voor de meiden die ze hebben!![]()
Als het kon en de band nog leefde had ik het wel geweten. Niks gaver toch dan 3 chicks met stoere blaasinstrumenten en dan zo'n stippenjurkje!
quote:Op dinsdag 5 januari 2010 15:19 schreef Kleurdoos het volgende:
[ afbeelding ]
OMG KIJK KEIRA KNIGHTLEY OMG OMG wat ziet die er slecht uit OMG OMG EINZ111!!!
Jawel. Zelfs binnen. Ik werk nog een weekje thuis. Maar t blijft koud. Alles oke?quote:
Dan koop ik hem van je. Want dan pas ik hem uiteraard wel!quote:Op dinsdag 5 januari 2010 15:28 schreef innepin het volgende:
Nee LB het is nog geen zomer. Want in de zomer ga ik dit jurkje verkopen omdat ik dan op wonderbaarlijke wijze tien kilo ben afgevallen en het jurkje dus veel te groot is
Nee, want dan heb je nog steeds geen tieten. In de zomer is die jurk van mij!quote:Op dinsdag 5 januari 2010 15:38 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Dan koop ik hem van je. Want dan pas ik hem uiteraard wel!
quote:Op dinsdag 5 januari 2010 15:41 schreef m@x het volgende:
[..]
Nee, want dan heb je nog steeds geen tieten. In de zomer is die jurk van mij!
[ afbeelding ]
quote:Op dinsdag 5 januari 2010 15:41 schreef Chell het volgende:
Ah fijn dat je me even uit mijn droom geholpen hebt innepin, nu hoef ik dat jurkje niet meer te bestellenDie zwart/witte is er op de website niet meer in 44.
Ik heb overigens ook heul veel rondingen enzo, maar ik heb er ook gewoon een beetje schijt aan. Ik vind jurkjes leuk. Punt.
En dat ik dik ben zie je ook wel in een spijkerbroek
[ afbeelding ]
Dit jurkje heb ik ook. Vond ik doodeng eerst, zo druk enzo, maar het is echt mijn lievelingsjurkje nu
Memmen heb ik dan weer wel, maar die hoeven niet zo bloot, daar staat straie op.. geen gezicht.quote:Op dinsdag 5 januari 2010 15:42 schreef Brighteyes het volgende:
[..]![]()
Dan prop ik er wel sokken in ofzo!
Of ik laat het te veel aan vet uit mijn dijen transporteren!
BE! Geniaal plan met dank aan Innepin! We proppen eerst al die dikbuikige zwangeren in die hippe jurkjes die wij volgens de fabrikanten niet horen te dragen en na een maand of 2 rekken op die buiken passen we er wel in.quote:Op dinsdag 5 januari 2010 15:46 schreef innepin het volgende:
BE en m@x![]()
Chell, wat jammer dat ie is uitverkocht. Had ik zeker de laatste
Dat is ook een erg leuk jurkje! Ik heb er eentje van desigual gekocht toen ik zwanger was en alleen maar stomme positiekleding vond. Stond erg leuk met dikke buik er in, en hij rekte nog mee ook. Waardoor ie nu niet meer goed past, maar dat terzijde
quote:Op dinsdag 5 januari 2010 15:48 schreef m@x het volgende:
[..]
BE! Geniaal plan met dank aan Innepin! We proppen eerst al die dikbuikige zwangeren in die hippe jurkjes die wij volgens de fabrikanten niet horen te dragen en na een maand of 2 rekken op die buiken passen we er wel in.
Hoe dan?quote:Op dinsdag 5 januari 2010 15:51 schreef kapiteinpannekoek het volgende:
oei, ben ook dol op jurkjes!
heb alleen totaal andere jurkjes in de kast hangen !
Zit al op het internet te kijken of ik een voorbeeld kan vinden.quote:
Desigual?quote:Op dinsdag 5 januari 2010 15:41 schreef Chell het volgende:
Ah fijn dat je me even uit mijn droom geholpen hebt innepin, nu hoef ik dat jurkje niet meer te bestellenDie zwart/witte is er op de website niet meer in 44.
Ik heb overigens ook heul veel rondingen enzo, maar ik heb er ook gewoon een beetje schijt aan. Ik vind jurkjes leuk. Punt.
En dat ik dik ben zie je ook wel in een spijkerbroek
[ afbeelding ]
Dit jurkje heb ik ook. Vond ik doodeng eerst, zo druk enzo, maar het is echt mijn lievelingsjurkje nu
er zijn hier 2 kleine meisjes die dat onmogelijk makenquote:Op dinsdag 5 januari 2010 15:56 schreef kapiteinpannekoek het volgende:
[..]
Zit al op het internet te kijken of ik een voorbeeld kan vinden.
Heb veel kleding van Stella Nova, Thelin en bijvoorbeeld Kyra en Ko...
Zal eens kijken of ik een foto kan plaatsen...
Soms een panty, soms een legging en als je een extra onderbroek over je panty aantrekt dan blijft het kruis prima zitten. Charmant is anders, maar alles voor het comfortquote:Op dinsdag 5 januari 2010 16:02 schreef _Ingrid_ het volgende:
En een panty dragen jullie die? Of dan een legging eronder? Kruis gaat zo raar zitten soms bij mij met pantys. Ik draag wel rokken.
quote:Op dinsdag 5 januari 2010 15:48 schreef m@x het volgende:
[..]
BE! Geniaal plan met dank aan Innepin! We proppen eerst al die dikbuikige zwangeren in die hippe jurkjes die wij volgens de fabrikanten niet horen te dragen en na een maand of 2 rekken op die buiken passen we er wel in.
Even zwanger wordenquote:Op dinsdag 5 januari 2010 16:17 schreef innepin het volgende:
[..]Wil je mijn zwangerschaps-desigual-jurkje overkopen?
Nouhou, misschien welquote:Op dinsdag 5 januari 2010 16:17 schreef innepin het volgende:
[..]Wil je mijn zwangerschaps-desigual-jurkje overkopen?
ik had niet eens gezien dat er een s achter de http stondquote:Op dinsdag 5 januari 2010 16:19 schreef innepin het volgende:
Sly, wat verdrietig![]()
![]()
Pinq, https linken doet ie niet. Da's beveiligd enzo.
Wat afschuwelijk, met 7 maanden verwacht je dat toch nietquote:Op dinsdag 5 januari 2010 16:16 schreef miss_sly het volgende:
Pfff, ik hoor net dat van een goede bekende de zwangerschap niet goed is gegaan, met bijna 7 maandenHet valt me even rauwop mijn dak, wat vreselijk verdrietig. Ze warenzo blij dat het gelukt was.
En oh, wat wilik mijnmeisjenu even heel erg knuffelen.
Mijn hele kast ligt vol met te kleine kleding. Maar ik weiger om groter te halen. Gewoon geen chips meer in mn mond stoppen.quote:Op dinsdag 5 januari 2010 16:21 schreef innepin het volgende:
Leuk pinq! Flinke bestelling ook
Ik heb dit jurkje besteld bij de H&M:
[ afbeelding ]
Ik ben helemaal van de jurkjes nu, heb ik besloten.
Heb 'm alleen wel een maatje te klein gekocht. Dus nou moet ik wel afvallen
Dat heb ik ook. Waar halen ze het vandaan denk ik dan.quote:Op dinsdag 5 januari 2010 16:15 schreef Ticootje het volgende:
Ik heb gewoon een hopeloze smaak. Vaak zie ik in de stad veel vrouwen lopen met kleding die ik ook graag zou willen. Hier zie ik ook vaak foto's waarvan ik denk ja dat is leuk. Maar dan ga ik shoppen en dan zie ik gewoon niets leuks. En dus eindig ik vaak gewoon in trui en spijkerbroek.
Ik maakte geen grapje he.quote:
klinkt bekend, maar heb ook ontdekt dat het slim is om iemand mee te nemen... dan slaag ik vaak erg goed !quote:Op dinsdag 5 januari 2010 16:22 schreef Brighteyes het volgende:
Wat een rotbericht Miss_sly...
[..]
Dat heb ik ook. Waar halen ze het vandaan denk ik dan.Iets doe ik niet goed met shoppen.
haha ik heb dat ookquote:Op dinsdag 5 januari 2010 17:16 schreef Kleurdoos het volgende:
ik leer nog steeds elke dag wat ik wel of niet moet dragen
zo had ik vorige week zo'n leuk mutsje gekocht bij h&m, dat had ik dus beter niet kunnen doen
dat bloementopje daarentegen
nou, dat bloemending had ik voor de lol aangetrokken omdat ie maar 5 euro was en eerder 15 euro oid en ik vond m echt superleuk staan..normaal draag ik alleen basisdingen in 1 kleurquote:Op dinsdag 5 januari 2010 17:23 schreef pinquit het volgende:
[..]
haha ik heb dat ookik bestel altijd een hele bubs van h&m en dan is het thuis vaak lachen geblazen
als er niks spannends bij zit gooi ik nog altijd een hoop "dit-gaat-nooit-wat-worden" dingen erbij, alleen maar voor de slappe lach sessies
![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.let niet op de angstgrijns![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.en als ik die foto zie zie ik alleen maar kilo's teveelmaar goed daar wordt aan gewerkt
![]()
Kleurdoos wat een tof truitje!! Staat je echt heel erg leuk
ik zie nu dat de foto heul niet zo duidelijk is
deze is het.
kan je net zo goed de onderkant uit een slaapzak knippenquote:Op dinsdag 5 januari 2010 19:03 schreef Chell het volgende:
Ja stom is dat! Vanaf maat 44 ofzo moet je ineens hobbezakken aan (met beertjes). Nou zitten maat 44 en 46 vaak ook nog wel in gewone collecties, maar vanaf 48 wordt het hopeloos
![]()
Ik kreeg gister dit linkje van mijn lief (= gróót fan van stevige vrouwen)
http://models.com/v-magazine/v-size-2.html
Zo mooi! Verstoppen is helemaal niet nodig
Die ene past gewoon nog in een Guess-spijkerbroek dus zo dik kan ze niet zijn. Maar nee, ik vind er echt niks moois aan. Ik zie alleen maar kwabben en spekkies. Als ik vet wil zien kijk ik wel in de spiegelquote:Op dinsdag 5 januari 2010 19:03 schreef Chell het volgende:
Ja stom is dat! Vanaf maat 44 ofzo moet je ineens hobbezakken aan (met beertjes). Nou zitten maat 44 en 46 vaak ook nog wel in gewone collecties, maar vanaf 48 wordt het hopeloos
![]()
Ik kreeg gister dit linkje van mijn lief (= gróót fan van stevige vrouwen)
http://models.com/v-magazine/v-size-2.html
Zo mooi! Verstoppen is helemaal niet nodig
Nee, maar er bestaat ook nog een middenweg. Een normaal lijf zoals dat van bijvoorbeeld Huup (quote:Op dinsdag 5 januari 2010 19:14 schreef Chell het volgende:
Maar die kwabben en spekkies zijn wél menselijk! Geef mij maar dit ipv al die skinny modellen hoor
Niet doen hoor. Iedereen heeft zo zijn eigen complexenquote:Op dinsdag 5 januari 2010 19:21 schreef huuphuup het volgende:
wat lief. Ik schaam me gelijk weer voor mn geneuzel
Mja ook weer zo.quote:Op dinsdag 5 januari 2010 19:23 schreef m@x het volgende:
[..]
Niet doen hoor. Iedereen heeft zo zijn eigen complexen
Precies. Ik vind gewoon dat dit het thema van de volgende Serious Request actie moet worden. Op de barricades!quote:Op dinsdag 5 januari 2010 19:25 schreef Lois het volgende:
Ik vind de gewone collecties in wat grotere maten ook vaak niet flatteus, korte strakke truitjes zijn echt niet schattig in maat 44
Een hobbezak ook niet maar er moet toch een middenweg zijn in die dingen?
Oh jawel hoor. Sorry dat het er mss wat dramatisch staat!quote:Op dinsdag 5 januari 2010 19:27 schreef Saffier het volgende:
Moonah verdraag je (nog steeds) geen broeken meer sinds je bevalling?
Dat van die spijkerbroek wou ik net zeggenquote:Op dinsdag 5 januari 2010 19:12 schreef m@x het volgende:
[..]
Die ene past gewoon nog in een Guess-spijkerbroek dus zo dik kan ze niet zijn. Maar nee, ik vind er echt niks moois aan. Ik zie alleen maar kwabben en spekkies. Als ik vet wil zien kijk ik wel in de spiegel
Ook in maat 46 nietquote:Op dinsdag 5 januari 2010 19:25 schreef Lois het volgende:
Ik vind de gewone collecties in wat grotere maten ook vaak niet flatteus, korte strakke truitjes zijn echt niet schattig in maat 44
Een hobbezak ook niet maar er moet toch een middenweg zijn in die dingen?
Ik heb een tankini gekocht. Erg fijn als je buik niet meer is zoals hij ooit was.quote:Op dinsdag 5 januari 2010 20:10 schreef mefke79 het volgende:
Huup, niks mis mee toch?
Ik kreeg gisteren op het werk te horen dat "ik zeker al weer op gewicht was". Ja ik denk het wel ja, maar dat was wel het gewicht van na de miskraam en dus zeker 5 kilo te veel. Ik moet en zal die toch nog kwijt hoor. Moet eind maart in bikini (en nee, zwempak is geen optie, ik ben te lang, zwempakken zitten niet als je lang bent en een cup d hebt).
Gewoon nepjes kopen, hou je weer wat over voor iets andersquote:Op dinsdag 5 januari 2010 20:12 schreef _Ingrid_ het volgende:
Zaterdag is er vast ook nog wel uitverkoop in veel winkels. Ga ik eens kijken of ik iets leuks tegenkom voor mezelf. En voor de kinderen, maar daar is de kinderbijslag voor!![]()
Ik ga Djeez ompraten dat Tyler zootjes moet hebben. Nu kan het! Hij heeft geen schoentjes meer. Ja 1, maar daar heb je weinig aan.
Spuug! Hij past de slofjes die jij maakte nog steeds gelukkig!
Ik hou van tankini'squote:Op dinsdag 5 januari 2010 20:21 schreef cattie het volgende:
[..]
Ik heb een tankini gekocht. Erg fijn als je buik niet meer is zoals hij ooit was.
juist niet dan toch?quote:Op dinsdag 5 januari 2010 20:22 schreef Vicky het volgende:
[..]
Ik hou van tankini'sIk wil niks anders meer. Badpakken vind ik niet prettig en bikini's vind ik te verhullend
uhh oh jaquote:Op dinsdag 5 januari 2010 20:25 schreef huuphuup het volgende:
[..]
juist niet dan toch?
Ik bekijk het tegen de zomer wel weer waar ik een beetje behoorlijk in pasik heb het idee dat ik nog totaal geen zinnig woord over mn lichaam kan zeggen nu. En dan bedoel ik vooral wat eerder al ter sprake kwam, de breedheid van je heupen enzo na de bevalling.
@Ingrid, gewoon de aanbiedingen in de gaten houden, er zijn regelmatig op webshops (nep)zootjes in de aanbieding.
Gewoon troep kopen en proberen en dan onthouden wat leuk wasquote:Op dinsdag 5 januari 2010 20:38 schreef Muks het volgende:
Weet je wat ik nog wel eens zou willen leren ? Mezelf mooi opmaken, gewoon mooie ogen, verder hoeft het niet maar omdat ik het niet goed kan zien, is dat elke keer een drama en kom ik niet verder dan mascara en wat eyeliner.
Oeh ja, met een soort van personal shoppers!quote:Op dinsdag 5 januari 2010 20:45 schreef Stiemie het volgende:
Oh wat een leuke jurkjes allemaal zegZoiets zou ik ook wel willen, maar ik durf gewoon niet. op 1 of andere manier pas ik ook altijd net de verkeerde modellen ofzo want ik zie wel meiden met mijn rondingen lopen die wel leuke jurkjes dragen
![]()
Misschien eens tijd voor een fok-shop-en-geef-elkaar-advies-meet?![]()
Enneh huup niet klagen want dat nieuwe truitje staat je gewoon heel erg goed!
Als ik niet zwanger ben heb ik ook altijd ruzie met mijn kilo's hoorquote:
Ik heb er serieus wel eens aan gedacht om zo iemand in te hurenquote:Op dinsdag 5 januari 2010 20:47 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Oeh ja, met een soort van personal shoppers!
klinkt leuk maar werkt nietquote:Op dinsdag 5 januari 2010 20:42 schreef moussy het volgende:
[..]
Gewoon troep kopen en proberen en dan onthouden wat leuk was
kommaarlangs hoor, ogen besmeren kan ik primaquote:Op dinsdag 5 januari 2010 20:38 schreef Muks het volgende:
Weet je wat ik nog wel eens zou willen leren ? Mezelf mooi opmaken, gewoon mooie ogen, verder hoeft het niet maar omdat ik het niet goed kan zien, is dat elke keer een drama en kom ik niet verder dan mascara en wat eyeliner.
Is goed ! We maken een-hoe-smeer-ik-mijn-ogen-datequote:Op dinsdag 5 januari 2010 20:52 schreef Kleurdoos het volgende:
[..]
kommaarlangs hoor, ogen besmeren kan ik prima
Ik heb trekdrop.. gister ook...quote:Op dinsdag 5 januari 2010 20:51 schreef Brighteyes het volgende:
Ok, geheel tegenstrijdig met al mijn boehoeposts van eerder zit ik nu voor het eerst in tijden weer eens echt ongegeneerd te snoepen en nu ben ik er misselijk van.![]()
Ben gelijk klaar.
Terug naar de modus van voor vorige week donderdag.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Je zou er haast een boek over schrijven!
hihi ik meld het ook elke keer aan de kids, voor dat ze zich het rambam schrikkenquote:Op dinsdag 5 januari 2010 20:59 schreef freecell het volgende:
Goed om te weten over trekdropBen ik vast gewaarschuwd.
Ik blijf me ook het rambam schrikken bij plassen de dag na bietjesVooral omdat ik nogal een woeste blaas- en nierbekkenonstekings geschiedenis heb
Een vriendin van me heeft dat eens kado gehad van haar vriend voor haar verjaardag! LIjkt me echt geweldig!quote:Op dinsdag 5 januari 2010 20:52 schreef Stiemie het volgende:
[..]
Ik heb er serieus wel eens aan gedacht om zo iemand in te hurenMijn collega heeft dat gedaan en die had na een middagje shoppen echt geweldig leuke kleren en allemaal in precies de juiste kleuren die leuk bij haar staan. Oh en echt een superspijkerbroek in plaats van zo'n ding dat na 2x dragen toch weer raar zit enzo...
Ik denk dat mode in de grotere maten juist veel mooier is als het goed gevormd is, met mooie naden en figuurnaden enzo. Dus niet per se de gewone collectie, maar ook niet de vormloze grote maten 'mode'.quote:Op dinsdag 5 januari 2010 21:08 schreef Lishe het volgende:
Ik haat het wanneer er maat 46 in een kledingstuk staat en dat het dan valt als een 40. Echt heel.
M@x, Lois, we gaan onze krachten bundelen. We gaan we gewoon een kledinglijn-met-maatje-meer op de markt brengen. Zijn we zo uitverkocht!
quote:
Die winkels zijn er ook wel, maar daar betaal je dan ook meteen goed voor.quote:Op dinsdag 5 januari 2010 21:11 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Ik denk dat mode in de grotere maten juist veel mooier is als het goed gevormd is, met mooie naden en figuurnaden enzo. Dus niet per se de gewone collectie, maar ook niet de vormloze grote maten 'mode'.
Er is zeker markt voor
en vaak is het dan ook zo belachelijk duur dat ik toch maar weer uitwijk naar miss etam voor broek zoveel die me eigenlijk niet lekker zit en óf te kort óf te lang zijn.quote:Op dinsdag 5 januari 2010 21:20 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Die winkels zijn er ook wel, maar daar betaal je dan ook meteen goed voor.
Doen we. Ik ga morgen op Funda wel even zoeken naar een leuk winkelpandje.quote:Op dinsdag 5 januari 2010 21:08 schreef Lishe het volgende:
Ik haat het wanneer er maat 46 in een kledingstuk staat en dat het dan valt als een 40. Echt heel.
M@x, Lois, we gaan onze krachten bundelen. We gaan we gewoon een kledinglijn-met-maatje-meer op de markt brengen. Zijn we zo uitverkocht!
leuk is dat he Miss Sly, wat een kapsel kan doenquote:Op dinsdag 5 januari 2010 21:09 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Een vriendin van me heeft dat eens kado gehad van haar vriend voor haar verjaardag! LIjkt me echt geweldig!
Mijn make-up staat ook een stuk beter met mijn nieuwe kapsle, mijn ogen komen beter uit enzo, heerlijk
Wel nog een aantal kilo kwijt, maar op zich ben ik niet heel ontevreden...hoewel ik in mei in tankini moet als we op vakantie gaan, dus dan denk ik dat er nog wel wat af mag
I know, maar dat moet dus anders kunnenquote:Op dinsdag 5 januari 2010 21:20 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Die winkels zijn er ook wel, maar daar betaal je dan ook meteen goed voor.
En dús kun je dan toch eigenlijk beter een paar goedzittende dure stukken hebben, dan bv voor 300euro aan H&M'etjes, zoals Yppeke?quote:Op dinsdag 5 januari 2010 21:23 schreef Muks het volgende:
[..]
en vaak is het dan ook zo belachelijk duur dat ik toch maar weer uitwijk naar miss etam voor broek zoveel die me eigenlijk niet lekker zit en óf te kort óf te lang zijn.
Vaak leggen ze het gewoon maar aan alle kanten uit, alsof mensen met een maatje meer ineens geen vormen meer hebben.
oh wauw wat een hoop mooie dingen staan daar tussenquote:Op dinsdag 5 januari 2010 21:25 schreef Stiemie het volgende:
Oh dit zijn ook leuke jurkjes zeg: http://www.ladress.com/nl/categories maar nogal in de prijsklasse staatsloterij winnen
ja ik vind ze ook veel te duur, maar wel leuk ter inspiratiequote:Op dinsdag 5 januari 2010 21:28 schreef huuphuup het volgende:
[..]
oh wauw wat een hoop mooie dingen staan daar tussen
maar inderdaad waaaaay buiten mijn budget. Ik vind 50 euro al erg veel geld voor een kledingstuk
Ook zelf maken heeft zijn minder fijne kanten. Ik heb voor mezelf best nog wel een paar ideetjes wat ik zou willen maken en waarvan ik weet dat het me goed staat. Alleen moet ik dan eerst zelf patroon leren tekenen, want een dergelijk patroon kan ik niet vinden. En daarbij moet ik dan ook nog maar de stof zien te vinden om het te maken zoals ik het voor ogen heb. Vrij onmogelijkquote:Op dinsdag 5 januari 2010 21:25 schreef m@x het volgende:
[..]
Doen we. Ik ga morgen op Funda wel even zoeken naar een leuk winkelpandje.
Dit is dus wel één van de redenen dat ik mijn eigen kleren wil maken. Ik vind serieus echt nooit iets wat helemaal naar mijn zin is in de winkel. Dus ik heb bijna altijd het gevoel dat ik genoegen moet nemen met minder, terwijl het toch niet zo lastig moet zijn om leuke, passende en vlotte kleding in een wat grotere maat te bedenken.
quote:Op dinsdag 5 januari 2010 21:28 schreef Moonah het volgende:
[..]
En dús kun je dan toch eigenlijk beter een paar goedzittende dure stukken hebben, dan bv voor 300euro aan H&M'etjes, zoals Yppeke?
Ja, maar wat meer keus als je 's ochtends voor je kledingkast staat is ook leukquote:Op dinsdag 5 januari 2010 21:28 schreef Moonah het volgende:
[..]
En dús kun je dan toch eigenlijk beter een paar goedzittende dure stukken hebben, dan bv voor 300euro aan H&M'etjes, zoals Yppeke?
dat is wel zo maar ik heb er gewoon het budget niet voorquote:Op dinsdag 5 januari 2010 21:28 schreef Moonah het volgende:
[..]
En dús kun je dan toch eigenlijk beter een paar goedzittende dure stukken hebben, dan bv voor 300euro aan H&M'etjes, zoals Yppeke?
Trouwens, in maat 38/40 heb ik best veel dure kleren. Omdat ik vond dat die echt heel leuk waren en goed stonden. Dat ga ik ooit weer passen.quote:Op dinsdag 5 januari 2010 21:28 schreef Moonah het volgende:
[..]
En dús kun je dan toch eigenlijk beter een paar goedzittende dure stukken hebben, dan bv voor 300euro aan H&M'etjes, zoals Yppeke?
Google maar eens op kleurenconsulent ofzo, ze zitten overal.quote:Op dinsdag 5 januari 2010 21:31 schreef Stiemie het volgende:
Moonah waar heeft je moeder dat toen laten doen? Denk er zelf ook over na namelijk
Ik moet gewoon eerst nog leren hoe zo'n naaimachine werktquote:Op dinsdag 5 januari 2010 21:30 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Ook zelf maken heeft zijn minder fijne kanten. Ik heb voor mezelf best nog wel een paar ideetjes wat ik zou willen maken en waarvan ik weet dat het me goed staat. Alleen moet ik dan eerst zelf patroon leren tekenen, want een dergelijk patroon kan ik niet vinden. En daarbij moet ik dan ook nog maar de stof zien te vinden om het te maken zoals ik het voor ogen heb. Vrij onmogelijk
Googlen op personal shopper levert o.a. deze link opquote:Op dinsdag 5 januari 2010 21:31 schreef Stiemie het volgende:
Moonah waar heeft je moeder dat toen laten doen? Denk er zelf ook over na namelijk
Is ook zo. Maar als je een aantal echt goede basisstukken hebt, waar je jaren mee kunt doen, kun je het aanvullen met goedkopere H&M'etjes. tenminste, zo doe ik dat.quote:Op dinsdag 5 januari 2010 21:30 schreef m@x het volgende:
[..]
Ja, maar wat meer keus als je 's ochtends voor je kledingkast staat is ook leuk
Nee hoor ideaal. Niks geen miskopen meer qua kleuren! Weg met truien waarvan iedereen steeds vraagt of je ziek bent geweestquote:Op dinsdag 5 januari 2010 21:33 schreef Moonah het volgende:
[..]
Google maar eens op kleurenconsulent ofzo, ze zitten overal.
Ik heb het ook gehad toen ik 40 werd. Kan heel verrassend zijn. De juiste kleuren doen heel veel!
Nu heb ik standaard zo'n kleurenwaaier in mijn tas, speciaal op mijn huid/haar afgestemd. Tuttig he?![]()
Toen ik in Helmond woonde, zat ik op naailes. NIet zozeer voor het naaien, want ik kan best al een patroon uittekenen, uitknippen en behoorlijk in elkaar zetten. Maar deze lerares was ook coupeuse, dus die kon precies die dingetjes in het patroon veranderen die je wilde, waardoor het echt heel mooi zat.quote:Op dinsdag 5 januari 2010 21:33 schreef m@x het volgende:
[..]
Ik moet gewoon eerst nog leren hoe zo'n naaimachine werkt
Maar het lijkt me echt geweldig als je zoiets kan. Patroontekenen en dan gewoon in een vrij weekend een mooi setje in elkaar draaien. Niet meer overgeleverd zijn aan modegrillen als naveltruitjes en neonkleuren. Gewoon precies maken wat je mooi vindt.
Minder fokken?quote:Op dinsdag 5 januari 2010 21:34 schreef Muks het volgende:
ik heb een naaimachine en ik kan het maar tijd ?
Niet tuttig, reuze handig!!quote:Op dinsdag 5 januari 2010 21:33 schreef Moonah het volgende:
[..]
Google maar eens op kleurenconsulent ofzo, ze zitten overal.
Ik heb het ook gehad toen ik 40 werd. Kan heel verrassend zijn. De juiste kleuren doen heel veel!
Nu heb ik standaard zo'n kleurenwaaier in mijn tas, speciaal op mijn huid/haar afgestemd. Tuttig he?![]()
quote:
Ik heb al eens gekeken voor naailes hier in de buurt, maar dat is duurquote:Op dinsdag 5 januari 2010 21:36 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Toen ik in Helmond woonde, zat ik op naailes. NIet zozeer voor het naaien, want ik kan best al een patroon uittekenen, uitknippen en behoorlijk in elkaar zetten. Maar deze lerares was ook coupeuse, dus die kon precies die dingetjes in het patroon veranderen die je wilde, waardoor het echt heel mooi zat.
Ik heb toen eens een lange grijze mantel (dat was echt geen jas meer) gemaakt, en die was zoooo mooi, zat ook perfect. Alle sklopte: de stof, het model, de aanpassingen zodat ie voor mij als gegoten zat
Maar ja...
Wow doe mij zo'n baan zeg! En dat van paars heb ik met oranje. "Voel je je niet zo lekker?"quote:Op dinsdag 5 januari 2010 21:39 schreef huuphuup het volgende:
[..]!
de dingen die ik had kunnen doen in de tijd die ik verfokte...![]()
En zo'n kleurconsult is inderdaad erg handig, mijn moeder kreeg dat ooit "verplicht" toen ze bij een grote bank ging werken. Alle nieuwe werknemers kregen zo'n consult en ook een soort stijladvies afgestemt op je figuur en dergelijke zodat ze allemaal optimaal voor de dag konden komen.
Ik weet alleen dat ik ab-so-luut geen paars kan hebben. Wildvreemden in de trein die aan je blijven vragen of het wel gaat enzojammer dat de winkels er nu vol mee hangen.
paars kan ik gelukkig goed hebben.quote:Op dinsdag 5 januari 2010 21:39 schreef huuphuup het volgende:
[..]!
de dingen die ik had kunnen doen in de tijd die ik verfokte...![]()
En zo'n kleurconsult is inderdaad erg handig, mijn moeder kreeg dat ooit "verplicht" toen ze bij een grote bank ging werken. Alle nieuwe werknemers kregen zo'n consult en ook een soort stijladvies afgestemt op je figuur en dergelijke zodat ze allemaal optimaal voor de dag konden komen.
Ik weet alleen dat ik ab-so-luut geen paars kan hebben. Wildvreemden in de trein die aan je blijven vragen of het wel gaat enzojammer dat de winkels er nu vol mee hangen.
dat ligt niet aan jou hoor,quote:Op dinsdag 5 januari 2010 21:41 schreef huuphuup het volgende:
Maar eigenlijk hè, eigenlijk is H&M ook een rare winkel qua maten. Er klopt soms geen hout van heb ik het idee. Of ik snap het niet, kan ook. Maar echt, altijd passen bij H&M want ze zitten vol verrassingen. De ene 40 is de andere 40 niet
quote:Op dinsdag 5 januari 2010 21:41 schreef huuphuup het volgende:
Maar eigenlijk hè, eigenlijk is H&M ook een rare winkel qua maten. Er klopt soms geen hout van heb ik het idee. Of ik snap het niet, kan ook. Maar echt, altijd passen bij H&M want ze zitten vol verrassingen. De ene 40 is de andere 40 niet
Hema heeft nu zo'n ontzettend mooie paarse romper!quote:Op dinsdag 5 januari 2010 21:49 schreef huuphuup het volgende:
haha nou echt hoor, ik vond dat zo jammer want ik vind paars best een mooie kleur voor kleding. Zeker dat diepe paars wat je nu in de winkels ziet hangen, zeg maar wel de (knal)kleur maar zonder dat je er clownesk bij loopt.
Maar ik hoef het echt niet te proberen.
is ook zo, lichtpaars en lila staat me op zich wel geloof ik. Of tenminste, men vraagt zich niet af of ik ter plekke dood zal vallenquote:Op dinsdag 5 januari 2010 21:52 schreef Moonah het volgende:
Bij zo'n kleurenconsult kom je er dus achter dat niet elke paars dezelfde paars is. En dat het ene geel je juist heel goed staat en het andere geel helemaal niet. En dat zit dan ook allemaal in zo'n waaier.
heb ik ook gekocht voor Améliequote:Op dinsdag 5 januari 2010 21:53 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Hema heeft nu zo'n ontzettend mooie paarse romper!![]()
Ok, daar heb jij niks aan, ook al zou paars je wel staan, maar allebei de mannen hebben hem hier, echt zo'n onwijs mooie kleur paars.
Ik heb alleen kleuradvies gehad. Ben verder toch te eigenwijs.quote:Op dinsdag 5 januari 2010 21:53 schreef miss_sly het volgende:
En heb je dan alleen een kleurenconsult gehad, Moonah, of ook een stijladvies? Wat voor soort kleding (modellen enzo) je beter wel of niet kan dragen?
quote:Op dinsdag 5 januari 2010 21:55 schreef Moonah het volgende:
[..]
Ik heb alleen kleuradvies gehad. Ben verder toch te eigenwijs.
Maar dat kun je zelf samenstellen. Wordt wel duurder. Maar nogmaals, ik vind het erg de moeite waard.
jammer dat jouw 40e verjaardag ook alweer een hele poos geleden is, was anders een mooie gelegenheid om het cadeau te vragen.
H&Mquote:
Ja dat dacht je. Ik heb zoiets een keer met een bedrijfsuitje gedaan want behalve verplicht was zoiets me echt nooit overkomen dat kan ik je wel vertellen. Telkens als ik dan uberhaupt overweeg om een keer iets in een kleur die geen zwart of grijs heet te kopen moet ik aan die dame denken en al d'r kleuren, tinten, effecten en brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.quote:Op dinsdag 5 januari 2010 22:02 schreef Stiemie het volgende:
pff best duur zo'n advies... 195 euro voor kleur- en stijladvies. Maar ja je hebt er je hele leven wat aan toch?
quote:Op dinsdag 5 januari 2010 22:06 schreef Luchtbel het volgende:
[..]
Ja dat dacht je. Ik heb zoiets een keer met een bedrijfsuitje gedaan want behalve verplicht was zoiets me echt nooit overkomen dat kan ik je wel vertellen. Telkens als ik dan uberhaupt overweeg om een keer iets in een kleur die geen zwart of grijs heet te kopen moet ik aan die dame denken en al d'r kleuren, tinten, effecten en brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.
Dat is waarquote:Op dinsdag 5 januari 2010 22:12 schreef Stiemie het volgende:
Nou ik vind het wel heel interessant. Kijk als ik een kleur lelijk, vind ga ik het niet dragen. Maar om nou makkelijker te kiezen uit kleuren die ik mooi vind en die me ook nog eens mooi staan is toch wel handig
I'll wear black until they make something darker ;-) was mijn levensmotto toen nog. Nu meestal nog steeds hoor maar als ik dan een keer iets anders wil kiezen dan moet ik weer aan haar denken. Het is duidelijk geen geschikt cadeau voor iedereenquote:Op dinsdag 5 januari 2010 22:09 schreef huuphuup het volgende:
[..]![]()
wat ben je toch een prachtmens jij
Ik zou zo'n consult best geinig vinden, en wellicht dat ik er iets verrassends van op steek, maar verder vind ik toch nog steeds wel dat je vooral aan moet trekken wat je zelf mooi vindt. Roze kan je dan wel fantástisch staan maar als je het zelf spuuglelijk vindt dan houdt het op
Wij hebben in september geloof ik een heel veel jarige bruiloft van mijn schoonouders die dat ook met groot feest en toeters en bellen gaan vieren. We hebben al vrij moeten vragen enzoquote:Op dinsdag 5 januari 2010 22:16 schreef poemojn het volgende:
Wat een handig topicVolgende maand hebben we een bruiloft en we moeten nog kleren kopen voor iedereen. Wel belangrijk als getuige en Ringdraagster.
waarrrrr, wanneerrrr en belangrijker nog: mag ik mee?quote:Op dinsdag 5 januari 2010 22:16 schreef miss_sly het volgende:
Ik ben zo wat aan het zoeken en vind best interessante linkjes. Nu wil ik dat dus...en wel nu
En ik weet ook wanneer ik het uiteindelijk ga doen...
quote:Op dinsdag 5 januari 2010 22:16 schreef miss_sly het volgende:
Ik ben zo wat aan het zoeken en vind best interessante linkjes. Nu wil ik dat dus...en wel nu
En ik weet ook wanneer ik het uiteindelijk ga doen...
ik moest even opzoeken wie het ook alweer is...hij was pas 47quote:
joh geld moet rollenquote:Op dinsdag 5 januari 2010 22:32 schreef miss_sly het volgende:
Ze geven ook workshops
maar ook dan is het nog niet goedkoop, geloof ik...maar het lijkt me wel echt, echt heeeeel erg leuk
Ow, dat tweede is een goed argument om schaap mee te overtuigenquote:Op dinsdag 5 januari 2010 22:43 schreef Lois het volgende:
[..]
joh geld moet rollenbedenk hoeveel miskopen je uitspaart hiermee
had ik al gezegd dat ik meega?
Jaaaaaah leuk!quote:Op dinsdag 5 januari 2010 22:49 schreef miss_sly het volgende:
gezellig, we gaan een fok-kleruenworkshop-meet organiseren
ik wil jouw mutsquote:Op dinsdag 5 januari 2010 21:57 schreef moussy het volgende:
Alle kleuren behalve zwart, donkerbruin en legergroen, staan niet bij mij![]()
Hier sta ik nog op mijn best op, incl gekleurde trui!
[ afbeelding ]
Oeh bah, wij hadden ze laatst ook, nou ja, Christan. Nu gelukkig weer over maar als ik het woord hoor krijg ik alweer overal jeukquote:Op woensdag 6 januari 2010 07:09 schreef Vicky het volgende:
Ik krijg ook steeds jeuk als ik eraan denk...
Gheghe, je hebt het echt te pakken he?quote:Op woensdag 6 januari 2010 07:29 schreef miss_sly het volgende:
volksuniversiteit hebben we hier ook! ik ga eens spieken enzo. eens kijken wat er te krijgen is en voor welke prijs
Van luizen op de groep kom je bijna niet af. Er is altijd wel 1 ouders die gewoon niet behandeld. Ik werd er echt dwaas van, iedere keer was Priscil vrij van luis en een maand later zat ze er weer onder. We kamden gewoon standaard na school...quote:Op woensdag 6 januari 2010 09:07 schreef Moonah het volgende:
[..]
Gheghe, je hebt het echt te pakken he?
Ik heb op school in mijn groep al bijna twee maanden luizen.
En Ypsel, bedankt voor je afwezigheidsmelding. Als de boeven het maar niet lezen.
Kun je niet maken.quote:Op woensdag 6 januari 2010 09:09 schreef Ticootje het volgende:
Is behandelen op school geen optie.? Gewoon de hele klas in de zooi, luis of geen luis?
ga ik doen! Morgen als ik Amber haar gedaan heb gaat er meteen lak overheenquote:Op woensdag 6 januari 2010 09:19 schreef Moonah het volgende:
En gel en/of lak in de haren doen Vicky! Luizen houden nietvan 'vies' haar.
quote:Op woensdag 6 januari 2010 09:07 schreef Moonah het volgende:
[..]
Gheghe, je hebt het echt te pakken he?
Das een goeie (simpele) tip zeg!quote:Op woensdag 6 januari 2010 09:19 schreef Moonah het volgende:
En gel en/of lak in de haren doen Vicky! Luizen houden nietvan 'vies' haar.
Oeh spannend!quote:Op woensdag 6 januari 2010 09:25 schreef huuphuup het volgende:
[..]
Das een goeie (simpele) tip zeg!
Brrr luizen![]()
En goeiemorgen allemaal
mijn lief is op gesprek om te zien of zn baas een uitbreiding van zn functie met managementstaken voor hem heeftik ben hard aan het duimen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |