Ff de harde relmocro's uit de diamantbuurt optrommelen.quote:Op maandag 4 januari 2010 18:16 schreef tho_Omas het volgende:
[..]
Op die manier blijft er uiteindelijk maar 1 iemand over. Problem solved.
En dan zijn Nederlanders zogenaamd lafquote:Op maandag 4 januari 2010 18:17 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Ff de harde relmocro's uit de diamantbuurt optrommelen.
Mijn idee is in ieder geval niet dat van kwaad met kwaad vergelden. Harder optreden, prima. Maar nekschoten maken een buurt niet leefbaarder hoor. Ook niet in Culemborg.quote:Op maandag 4 januari 2010 18:16 schreef Drommelsch85 het volgende:
[..]
Wat is jouw idee, nog meer thee met ze drinken?
Ik geinde maar wat hoor.quote:Op maandag 4 januari 2010 18:21 schreef -Techno- het volgende:
[..]
En dan zijn Nederlanders zogenaamd laf
Burgemeester: "Wilt u dat in elke stad in Nederland, ME altijd vol continue aanwezig is, dat is toch geen normale situatie?quote:
Diepgaande journalistiek ook.quote:Op maandag 4 januari 2010 18:25 schreef Hellas2009 het volgende:
[..]
Burgemeester: "Wilt u dat in elke stad in Nederland, ME altijd vol continue aanwezig is, dat is toch geen normale situatie?
Verslaggeefster: "Nee maar het is hier ook geen normale situatie."
Burgemeester: "In deze straten, moeten wij zo snel mogelijk terug naar de normale situatie".
Der zijn mensen hier op het forum die dat trollen noemen.....quote:
Nou komop zeg, de PI was toch best wel duidelijk dacht ik zo.quote:Op maandag 4 januari 2010 18:26 schreef -Techno- het volgende:
[..]
Der zijn mensen hier op het forum die dat trollen noemen.....
Maar gemeend of niet, je uitspraak was wel typisch een uitspraak van een straat marrokkaan. In de zin van: alleen kan ik het niet winnen en dus haal ik me grotere broer erbij.
Die zonnebril op die PI (!) was ook typisch Marokkaans.quote:Op maandag 4 januari 2010 18:26 schreef -Techno- het volgende:
[..]
Der zijn mensen hier op het forum die dat trollen noemen.....
Maar gemeend of niet, je uitspraak was wel typisch een uitspraak van een straat marrokkaan. In de zin van: alleen kan ik het niet winnen en dus haal ik me grotere broer erbij.
Las dit op een ander forum en als dit waar is vind ik het een zeer vreemde zaak en kan ik heel goed begrijpen dat ze pissig zijn.quote:Dat de vier Marokkanen die ook in de auto zaten en betrokken waren bij de aanslag al zijn vrijgelaten door Nederlandse Justitie, valt bij de Molukse gemeenschap in het verkeerde keelgat!!! Wel zitten twee Molukkers nog vast in de cel. Waarom meet Justitie met twee maten??????????
Die agentquote:Op maandag 4 januari 2010 18:20 schreef MevrouwHopjes83 het volgende:
Kijk trouwens hoe voor lul die agent loopt.![]()
quote:Op maandag 4 januari 2010 18:27 schreef tho_Omas het volgende:
[..]
Die zonnebril op die PI (!) was ook typisch Marokkaans.
Wel een gejatte zonnebril natuurlijk.quote:Op maandag 4 januari 2010 18:27 schreef tho_Omas het volgende:
[..]
Die zonnebril op die PI (!) was ook typisch Marokkaans.
HAHAHA! En het dan gek vinden dat het straattuig zich zo verheven voelt. Man man man, in Marokko had zo'n kleine klier allang een knuppel in z'n nek. Totaal geen autoriteit echt.quote:
PI ? Bedoel je die smiley naast je bericht? Sorry maar ik lees alleen je uitspraken en heb verder geen zin om de zogenaamde bedoelde betekenis achter een smiley te ontcijferen....quote:Op maandag 4 januari 2010 18:27 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Nou komop zeg, de PI was toch best wel duidelijk dacht ik zo.
En daar heb je de kern van het probleem dus te pakken.quote:Op maandag 4 januari 2010 18:31 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
HAHAHA! En het dan gek vinden dat het straattuig zich zo verheven voelt. Man man man, in Marokko had zo'n kleine klier allang een knuppel in z'n nek.
Zijn ouders zullen wel broer en zus zijn.quote:Op maandag 4 januari 2010 18:14 schreef Superheld het volgende:
Oude mocro op het nieuws: als we er niet uitkomen dan het recht van het sterkste
Het voorkomt misverstanden.quote:Op maandag 4 januari 2010 18:31 schreef -Techno- het volgende:
[..]
PI ? Bedoel je die smiley naast je bericht? Sorry maar ik lees alleen je uitspraken en heb verder geen zin om de zogenaamde bedoelde betekenis achter een smiley te ontcijferen....
Op dit forum noemen sommigen een berichtje als van Mutant humor en een reactie als die van jou zuur.quote:Op maandag 4 januari 2010 18:31 schreef -Techno- het volgende:
[..]
PI ? Bedoel je die smiley naast je bericht? Sorry maar ik lees alleen je uitspraken en heb verder geen zin om de zogenaamde bedoelde betekenis achter een smiley te ontcijferen....
Ja echt hequote:Op maandag 4 januari 2010 18:28 schreef GSP het volgende:
[..]
Die agent
"En jij moet ophouden, want.......dat is vervelend"
Hardere lijfstraffen is dus de oplossing..... welke partij is daar voorstander van? Dan weet ik tenminste wat ik moet stemmen bij de volgende verkiezingen.quote:Op maandag 4 januari 2010 18:31 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
HAHAHA! En het dan gek vinden dat het straattuig zich zo verheven voelt. Man man man, in Marokko had zo'n kleine klier allang een knuppel in z'n nek. Totaal geen autoriteit echt.
idd.quote:
Ik zal der eens vaker op letten(nooit gedaan namelijkquote:
Lijfstraffen is weer het andere uiterste, maar dit is gewoon te soft. "Hej jongens even ophouden", komop zeg, wat voor autoriteit en gezag straalt dat uit?quote:Op maandag 4 januari 2010 18:34 schreef -Techno- het volgende:
[..]
Hardere lijfstraffen is dus de oplossing..... welke partij is daar voorstander van? Dan weet ik tenminste wat ik moet stemmen bij de volgende verkiezingen.
Ik zie alleen maar een item over Suske en Wiske.quote:Op maandag 4 januari 2010 18:35 schreef One_of_the_few het volgende:
[..]
idd.
Het begint in met een vechtpartij in een shoarma tent. De redactie van 1 vandaag wordt er opgewonden van.
Nou een knuppel in iemands nek leggen vind ik wel een lijfstraf, maar goed ben het wel met je eens dat dit softe gedoe kansloos is. Wat je zegt: het straalt alles behalve autoriteit uit.quote:Op maandag 4 januari 2010 18:36 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Lijfstraffen is weer het andere uiterste, maar dit is gewoon te soft. "Hej jongens even ophouden", komop zeg, wat voor autoriteit en gezag straalt dat uit?
Oh maar das omdat Nederlanders verder geëvolueerd zijn.quote:Op maandag 4 januari 2010 18:36 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Lijfstraffen is weer het andere uiterste, maar dit is gewoon te soft. "Hej jongens even ophouden", komop zeg, wat voor autoriteit en gezag straalt dat uit?
quote:Op maandag 4 januari 2010 13:13 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Nederlanders zijn nou eenmaal verder geëvolueerd dan primitieve stammen.
Maar hoe ontstaat dit gedrag dan? Dat moet toch ergens beginnen?quote:Op maandag 4 januari 2010 18:36 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Lijfstraffen is weer het andere uiterste, maar dit is gewoon te soft. "Hej jongens even ophouden", komop zeg, wat voor autoriteit en gezag straalt dat uit?
Jan jans etc. Ook bagger.quote:Op maandag 4 januari 2010 18:37 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Ik zie alleen maar een item over Suske en Wiske.
Strenge opvoeding thuis, alle vrijheid op straat. Niemand spreekt hen aan op hun gedrag want hier zijn we te soft. Slecht voorbeeld van oudere broers die het "gemaakt" hebben op de straat. Maar nee mensen, het ligt niet aan de cultuurquote:Op maandag 4 januari 2010 18:38 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Maar hoe ontstaat dit gedrag dan? Dat moet toch ergens beginnen?
Waarom dóen die gastjes zo?
Slechte opvoeding, frustatie over identiteit om maar een dwarsstraat te noemen. Eigenlijk best wel zielig.quote:Op maandag 4 januari 2010 18:38 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Maar hoe ontstaat dit gedrag dan? Dat moet toch ergens beginnen?
Waarom dóen die gastjes zo?
omdat ze er mee wegkomen?quote:Op maandag 4 januari 2010 18:38 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Maar hoe ontstaat dit gedrag dan? Dat moet toch ergens beginnen?
Waarom dóen die gastjes zo?
Er is niet een duidelijk begin. Niet 1 duidelijke reden. Dat is juist het probleem.quote:Op maandag 4 januari 2010 18:38 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Maar hoe ontstaat dit gedrag dan? Dat moet toch ergens beginnen?
Waarom dóen die gastjes zo?
Basicly: een meisje (lees: een kind!) zag een stel Marokkanen een auto in de fik zetten. Vervolgens heeft ze de politie heeft ingelicht. (Zeer terecht dus..) Maar daarna hebben ze haar bedreigt in de supermarkt en kreeg ze een paar dagen later een steen door de ruit tegen haar hooft, waardoor ze nu nog in het ziekenhuis ligt met een gebroken schedel!quote:
Je ziet het toch? Omdat het kan? Wie gaat ze tegenhouden? Ze hebben de touwtjes in handen, zij bepalen wat er gebeurt en niet de autoriteit. Imo zie je dat heel duidelijk in dat filmpje.quote:Op maandag 4 januari 2010 18:38 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Maar hoe ontstaat dit gedrag dan? Dat moet toch ergens beginnen?
Waarom dóen die gastjes zo?
Omdat het kan. Omdat ze kunnen inschatten dat agent Langerak over zich heen laat lopen. Hij hoeft niet met een knuppel te gaan zwaaien, maar hij kan ook bijvoorbeeld ook autoriteit tonen. Het is duidelijk wie de baas is daar.quote:Op maandag 4 januari 2010 18:38 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Maar hoe ontstaat dit gedrag dan? Dat moet toch ergens beginnen?
Waarom dóen die gastjes zo?
Met een beetje degelijke opvoeding gebeurt zoiets niet. Omdat het simpelweg kan is geen excuus.quote:Op maandag 4 januari 2010 18:40 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Je ziet het toch? Omdat het kan? Wie gaat ze tegenhouden? Ze hebben de touwtjes in handen, zij bepalen wat er gebeurt en niet de autoriteit. Imo zie je dat heel duidelijk in dat filmpje.
je mist de aanslag met de auto die ook voor haar bedoeld wasquote:Op maandag 4 januari 2010 18:40 schreef Qebbel het volgende:
[..]
Basicly: een meisje (lees: een kind!) zag een stel Marokkanen een auto in de fik zetten. Vervolgens heeft ze de politie heeft ingelicht. (Zeer terecht dus..) Maar daarna hebben ze haar bedreigt in de supermarkt en kreeg ze een paar dagen later een steen door de ruit tegen haar hooft, waardoor ze nu nog in het ziekenhuis ligt met een gebroken schedel!
Ik heb hier geen woorden voor.
Oh binnenshuis hoeven ze dit denk ik ook niet te proberen.quote:Op maandag 4 januari 2010 18:42 schreef -Techno- het volgende:
[..]
Met een beetje degelijke opvoeding gebeurt zoiets niet. Omdat het simpelweg kan is geen excuus.
Als zij, di marokanen schijnbaar de touwtjes in handen hebben en politie faalt dan vind ik het geheel terecht dat de Molukse gemeenschap knetterhard optreed tegen dat riftuig. Daar waar politie en justitie faalt mag men wmb het recht in eigen hand nemen en dat krapuul laten zien dat zij dus niet de touwtjes in handen hebben.quote:Op maandag 4 januari 2010 18:40 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Je ziet het toch? Omdat het kan? Wie gaat ze tegenhouden? Ze hebben de touwtjes in handen, zij bepalen wat er gebeurt en niet de autoriteit. Imo zie je dat heel duidelijk in dat filmpje.
Nee, maar voor hen is dat wel een excuus - en daar gaat het om. En niet om wat jij of ik daarvan gaan vinden. Denk je dat die ouders uberhaupt door hebben wat hun kinderen uitvreten? Die ouders hebben de hele cultuurswitch niet meegemaakt. Als zo'n jongen thuis komt, zegt hij gewoon dat hij even met z'n vrienden aan het buitenspelen was. Waarom denk je dat ze dat meisje zo bedreigen, als er een aangifte loopt, worden de ouders wakker en krijgen door dat het mis is.quote:Op maandag 4 januari 2010 18:42 schreef -Techno- het volgende:
[..]
Met een beetje degelijke opvoeding gebeurt zoiets niet. Omdat het simpelweg kan is geen excuus.
Een aanslag plegen op een klein meisje omdat het kan_!!! Laffe daad....
Die ouders zijn dus mede schuldig want schijnbaar hebben die zichzelf niet willen assimileren in een ander land dan het hunne. Opbokken dus met gehele gezinnen en doe die fratsen maar in Marokko. Maar daar durven ze dat niet.quote:Op maandag 4 januari 2010 18:46 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Nee, maar voor hen is dat wel een excuus - en daar gaat het om. En niet om wat jij of ik daarvan gaan vinden. Denk je dat die ouders uberhaupt door hebben wat hun kinderen uitvreten? Die ouders hebben de hele cultuurswitch niet meegemaakt. Als zo'n jongen thuis komt, zegt hij gewoon dat hij even met z'n vrienden aan het buitenspelen was.
Eigenlijk is het gewoon heel zielig. Ik denk dat die Marokkanen trouwens heel erg veel geluk hebben dat het niet erger met dat meisje is afgelopen. Maarre dat van die auto was toch ook een meisje?quote:Op maandag 4 januari 2010 18:40 schreef Qebbel het volgende:
[..]
Basicly: een meisje (lees: een kind!) zag een stel Marokkanen een auto in de fik zetten. Vervolgens heeft ze de politie heeft ingelicht. (Zeer terecht dus..) Maar daarna hebben ze haar bedreigt in de supermarkt en kreeg ze een paar dagen later een steen door de ruit tegen haar hooft, waardoor ze nu nog in het ziekenhuis ligt met een gebroken schedel!
Ik heb hier geen woorden voor.
Alsof die ouders willen dat hun kinderen op het foute pad gaan, je doet net alsof ze bewust hun kinderen laten ontsporen. Dat is niet het geval, een beetje rationaliteit in zo'n discussie is gewenst.quote:Op maandag 4 januari 2010 18:48 schreef ErwinRommel het volgende:
[..]
Die ouders zijn dus mede schuldig want schijnbaar hebben die zichzelf niet willen assimileren in een ander land dan het hunne. Opbokken dus met gehele gezinnen en doe die fratsen maar in Marokko. Maar daar durven ze dat niet.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |