Da's kutquote:
Jawel, maar ik heb al de hele dag water gedronkenquote:
quote:Op woensdag 6 januari 2010 19:16 schreef Pinkerton het volgende:
Ik heb alleen nog maar bier in huis, en voor de rest geen ander drinken. Proost dan maar
Makkelijk bloedlipje rammen met zo'n beugelquote:Op woensdag 6 januari 2010 20:01 schreef AdvancedPower het volgende:
[ afbeelding ]
Klootsack die stoer doet! Ik kan hem hebben en ik maak hem stuk!
Ik zal eerlijk zijn:quote:
Zeg dat wel jaquote:
Wie is dat?quote:Op woensdag 6 januari 2010 20:01 schreef AdvancedPower het volgende:
[ afbeelding ]
Klootsack die stoer doet! Ik kan hem hebben en ik maak hem stuk!
quote:Op woensdag 6 januari 2010 22:13 schreef 9611Niels het volgende:
Das je goed recht op zondagavond ipv Alberto![]()
Wat een rotstreek.quote:Op donderdag 7 januari 2010 15:40 schreef Drinky het volgende:
M'n kut mobiel provider had kosten gerekend voor GPRS gebruik terwijl GPRS uit staat(via hun kant en mijn kant), was evenveel geworden als m'n normale abbo kosten, dus ik bellen. 22 minuten aan de lijn gehouden en toen zeiden ze dat ze 't niet konden terugboeken, dus nu dubbele kosten gemaakt omdat dat 0900 nummer tyfus duur is. Wat een kanker
Als ze je gelijk geven laten ze het dan maar inhouden op je volgende rekening, zoals dat hoort. Klootzakkenquote:Op donderdag 7 januari 2010 15:40 schreef Drinky het volgende:
M'n kut mobiel provider had kosten gerekend voor GPRS gebruik terwijl GPRS uit staat(via hun kant en mijn kant), was evenveel geworden als m'n normale abbo kosten, dus ik bellen. 22 minuten aan de lijn gehouden en toen zeiden ze dat ze 't niet konden terugboeken, dus nu dubbele kosten gemaakt omdat dat 0900 nummer tyfus duur is. Wat een kanker
Ik heb geen werkquote:
Maar wel internet.quote:
De dagen lengen al weer manquote:
Dan maak ik het helaas alleen maar erger.quote:Op donderdag 7 januari 2010 17:30 schreef fathank het volgende:
Bord volscheppen en op je kamer opvreten.
pics?quote:Op donderdag 7 januari 2010 17:27 schreef patrickpsv het volgende:
Ouders zijn nu aan het ruzien en daar moet ik dan over 5 min mee aan tafel zitten om te eten, zal gezellig worden.
quote:
Doe ik ook nooit. Het zijn sowieso bijna altijd blaaskaken. Sukkels met weinig intelligentie met macht is een hele foute combinatie. Het was toch niet meer dan 20 cent hequote:Op vrijdag 8 januari 2010 04:16 schreef Ensaf het volgende:
Voor de eerste keer een uitsmijter een fooi gegeven.
Geen idee waarom.
't Was een euro die nog in mijn broekzak zat.quote:Op vrijdag 8 januari 2010 04:18 schreef Choad het volgende:
[..]
Doe ik ook nooit. Het zijn sowieso bijna altijd blaaskaken. Sukkels met weinig intelligentie met macht is een hele foute combinatie. Het was toch niet meer dan 20 cent he?
Stuur mij even een PM als dit werkt daar heb ik ook nog wel een euro voor over.quote:Op vrijdag 8 januari 2010 04:19 schreef Ensaf het volgende:
[..]
't Was een euro die nog in mijn broekzak zat.
Ik denk dat ik het deed zodat ik de volgende keer misschien niet in de rij hoef te staan.
't Schijnt te werkenquote:Op vrijdag 8 januari 2010 04:21 schreef Choad het volgende:
[..]
Stuur mij even een PM als dit werkt daar heb ik ook nog wel een euro voor over.
Klacht: Moeten wachten tot Ensaf mij PM't.
Dat krijg je sneller voor elkaar wanneer je gaat rellen.quote:Op vrijdag 8 januari 2010 04:31 schreef Ensaf het volgende:
Vergt alleen wat tijd, ik moet eerst zorgen dat ze mijn gezicht goed kennen.
Aanrijden veroorzaakt brokken. Schrijf normaal nederlands tjap.quote:Op vrijdag 8 januari 2010 08:44 schreef Veive het volgende:
Treinen die aankomen op de vertrektijd.
Ter verduidelijking: dan moeten er nog mensen in- en uitstappen, dus kan de trein onmogelijk aanrijden op de vertrektijd.
En alles wat ik dan nog moet doen vandaag stapelde zich in 1 keer op, en nee het kon niet eerder gedaan worden want ik moest er op wachtenquote:Op vrijdag 8 januari 2010 13:33 schreef Appelknaller het volgende:
Ik heb tot 15:00 niks te doen op mijn stage
Behalve aan mijn verslag werken, maar ja dat gaat niet zo snel![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |