Dat zullen de verjaardagszoenen wel zijn, daar houdt ze ook niet van.quote:Op zondag 3 januari 2010 21:33 schreef Atreidez het volgende:
Ik las iets over juni, maar tis weggeedit
quote:Op zondag 3 januari 2010 21:33 schreef Atreidez het volgende:
Ik las iets over juni, maar tis weggeedit
quote:Op zondag 3 januari 2010 21:31 schreef zeemonster het volgende:
[..]
Dan ga ik jouw express wel zoenen morgen !
http://i206.photobucket.c(...)cannot-be-unseen.jpgquote:Op zondag 3 januari 2010 21:34 schreef SolidasRock het volgende:
what has be seen, can't be unseen of zoiets?
Dan kun je haar mooi besmetten zodat ze de rest niet hoeft te zoenen.quote:
Heb al een ander pic gevonden en erin gezet.quote:Op zondag 3 januari 2010 21:36 schreef Atreidez het volgende:
Ja, mag je in Juni geen gelukkig nieuwjaarszoenen meer geven?
[..]
http://i206.photobucket.c(...)cannot-be-unseen.jpg
Ze geeft dan ook duidelijk aan dat ze weerstand heeft tegen het zoenen van bepaalde collega's.quote:Op zondag 3 januari 2010 21:38 schreef Atreidez het volgende:
Koortslip is gewoon een weerstandskwestie
Je weert mij met mijn eigen woordenquote:
Ohh wat ben jij vals zeg, krijgen er straks bij mijn ouders thuis een paar ruzie; "hoe kom jij aan die koortslip"!quote:Op zondag 3 januari 2010 21:46 schreef zeemonster het volgende:
[..]
Je weert mij met mijn eigen woorden... als ik ooit een koortslip krijg.. lebber ik alle plastic bekertjes af bij de waterautomaat
Tja jij hebt er dan ook 1 als het goed is ... dus als je moeder flink doordenkt...quote:Op zondag 3 januari 2010 21:47 schreef Ronnie_bravo het volgende:
[..]
Ohh wat ben jij vals zeg, krijgen er straks bij mijn ouders thuis een paar ruzie; "hoe kom jij aan die koortslip"!
Gadverdamme!quote:Op zondag 3 januari 2010 21:51 schreef zeemonster het volgende:
[..]
Tja jij hebt er dan ook 1 als het goed is ... dus als je moeder flink doordenkt...
Bij jou komt F na de D?quote:Op zondag 3 januari 2010 20:12 schreef RATMEN het volgende:
Ow en triple D cup bestaat volgens mij niet, das meer een F dan.
Mooi zijn die ook weer schoon , de oorwattenstokjes zijn namelijk opquote:Op zondag 3 januari 2010 21:54 schreef Ronnie_bravo het volgende:
[..]
Gadverdamme!
Ik ga morgen aan je oor likken.......
Dat zeg je maar,.....we zullen zienquote:Op zondag 3 januari 2010 22:00 schreef zeemonster het volgende:
[..]
Mooi zijn die ook weer schoon , de oorwattenstokjes zijn namelijk op
Wie weet, wie weetquote:Op zondag 3 januari 2010 22:02 schreef Atreidez het volgende:
Gaat er nog iemand foto's maken op die borrel van jullie. Ben benieuwd
Worden zeker 18+ foto's met dat oor-gelebber enzoquote:Op zondag 3 januari 2010 22:02 schreef Atreidez het volgende:
Gaat er nog iemand foto's maken op die borrel van jullie. Ben benieuwd
Hij zei "aan" je oor hoor, niet "in"quote:Op zondag 3 januari 2010 22:00 schreef zeemonster het volgende:
[..]
Mooi zijn die ook weer schoon , de oorwattenstokjes zijn namelijk op
Nee, maar bij mij komt DDD ook niet na D.quote:Op zondag 3 januari 2010 21:55 schreef Lovechild het volgende:
[..]
Bij jou komt F na de D?
Solid, DDD kan inderdaad niet qua cup. DD wel maar dat staat dan weer gelijk aan E.
quote:Op zondag 3 januari 2010 22:07 schreef Lovechild het volgende:
[..]
Hij zei "aan" je oor hoor, niet "in"
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |