Nog redelijk stil rond deze onbegrijpelijke en vreselijke gebeurtenis. Maarja, wat kan je zeggen behalve de gebruikelijke cliché's?quote:Van onze correspondent
ROTTERDAM - De 26-jarige Wilson Gomes uit Rotterdam is gisternacht op de Coolsingel letterlijk doodgeschopt nadat hij aan een voorbijganger had gevraagd of er ergens in de stad nog een leuk feestje was. De dader, een 29-jarige man uit Maassluis, kon op aanwijzing van omstanders direct opgepakt.
Het Kaapverdiaanse slachtoffer kreeg rond half drie op zijn onschuldige vraag direct een aantal gerichte trappen en klappen tegen zijn hoofd. De man kwam ongelukkig op de stoeprand terecht.
Hij werd in coma overgebracht naar het Erasmus Medisch Centrum. Daar bezweek hij gisteren. Het zoveelste slachtoffer van zinloos uitgaansgeweld schreef op zijn Hyvespagina dat hij bij de marechaussee wilde werken.
(telegraaf.nl)
Levenslang....quote:een 29-jarige man uit Maassluis, kon op aanwijzing van omstanders direct opgepakt.
Dat lijkt me de enige oplossing (naast een spuitje). Als je al iemand dooschopt omdat hij iets vraagt zal deze persoon nog vele moorden plegen als hij niet wordt opgesloten.quote:
enige goeie optie w.m.b.quote:Op zaterdag 2 januari 2010 10:27 schreef Mort...The_Mouse_Lemur het volgende:
Voorgoed uit de samenleving verwijderen.
Precies, net als o.a. in Brazilie. Daar kom je gewoon met je kop in de krant wanneer je iets een misdaad hebt gepleegd.quote:Op zaterdag 2 januari 2010 10:28 schreef Tahiti het volgende:
Wat een triest land is/wordt het toch![]()
Foto van dader plus naam en toenaam op tv en in de kranten zo mooi zijn, as we toch onze privacy moeten inleveren voor onze veiligheid lijkt me dit een mooi begin.
Dat vind ik een goed idee. Ik zag dat toen ik in Thailand was op tv, best vernederend voor de dader.quote:Op zaterdag 2 januari 2010 10:28 schreef Tahiti het volgende:
Wat een triest land is/wordt het toch![]()
Foto van dader plus naam en toenaam op tv en in de kranten zo mooi zijn, as we toch onze privacy moeten inleveren voor onze veiligheid lijkt me dit een mooi begin.
Zeer mee eens.quote:Op zaterdag 2 januari 2010 10:27 schreef Mort...The_Mouse_Lemur het volgende:
Voorgoed uit de samenleving verwijderen.
het komt niet eens in de media, die (de politie, Aboutaleb) wil ons doen geloven dat het een rustige oudejaar was.quote:Op zaterdag 2 januari 2010 10:55 schreef quo_ het volgende:
[..]
Zeer mee eens.
Voorgoed opbergen of euthanaseren met een stuk touw.
(Ben eigenlijk tegen de doodstraf maar zo af en toe heb ik het gevoel dat een uitzondering wenselijk is.)
inderdaad, en we kunnen er welgevoegelijk vanuit gaan dat het geen Hooligan betreft, anders had dat wel vermeld geweest. Sinds Aboutalebs aantreden blijkt Rotterdam voornamelijk te lijden onde Hooligans namelijk, Aboutaleb bespeelt de media als een ras PVDA'er.quote:Op zaterdag 2 januari 2010 10:57 schreef macca728 het volgende:
het komt niet eens in de media, die (de politie, Aboutaleb) wil ons doen geloven dat het een rustige oudejaar was.
Ik geloof wel dat dit zo gegaan is. Het is namelijk niet het eerste geval in Nederland helaas...quote:Op zaterdag 2 januari 2010 10:53 schreef RAVW het volgende:
wel triest dat het gebeurd is.
maar wel weer een eenzijdig verhaald ..
Wil ook wel eens weten wat de andere te vertellen heeft..
Want echt alleen maar om een vraag iemand in elkaar rossen ... nee lijkt me iets te ver gaan.
maar goed je weet het in Rotterdam maar nooit.
Of zal het toevallig niet weer een ................. zijn?
Maar dit zal wel weer aflopen met dood door schuld .. want echt was de intentie niet om hem dood te slaan maar hij is gewoon ongelukkig gevallen..
Dit kan alleen maar in Nederland
nee dat zeker niet ....quote:Op zaterdag 2 januari 2010 11:01 schreef Ruud het volgende:
[..]
Ik geloof wel dat dit zo gegaan is. Het is namelijk niet het eerste geval in Nederland helaas...
Idd, hoe kunnen ze dat vermelden wanneer er niet zoiets bestaat als gelukkig op een stoeprand terechtkomen.quote:Op zaterdag 2 januari 2010 10:59 schreef macca728 het volgende:
Er wordt ten gunste van de moordenaar al een 'zekerheidje' in de berichtgeving verwerkt:kwam ongelukkig terecht op de stoeprand
Uitspraak van rechter "ongeluk, u kunt gaan"
Ja dat zit er dik in, het zou je zoon of broer maar zijn die zo wordt vermoord en de dader loopt zo weer vrij.quote:Op zaterdag 2 januari 2010 10:59 schreef macca728 het volgende:
Er wordt ten gunste van de moordenaar al een 'zekerheidje' in de berichtgeving verwerkt:kwam ongelukkig terecht op de stoeprand
Uitspraak van rechter "ongeluk, u kunt gaan"
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |