We kunnen ook gewoon een flinke bezem door de publieke sector doen IPV "grootgraaiers" aan te pakken.quote:Op vrijdag 1 januari 2010 23:23 schreef Klopkoek het volgende:
In jip en janneke taal: over 3 maanden zitten we met zijn allen te vechten om een stuk brood, tenzij je pietverdriet, Selang of bendk heet. Het grootgraaiersgilde zal de dans ontspringen.
Ik had al heel lang een soort voorgevoel en idee dat nederland naar de kloten zou gaan. Ik hoop dat het niet uit komt.
Met oud en nieuw was er evenveel euro uitgegeven aan vuurwerk als voor de crisis, maar er waren eenvoudigweg minder knallen, minder langdurig, oftewel, het zal toch niet...? was het vuurwerk duurder en dus minder items verkocht maar wel voor te veel geld?quote:'ECB vreest voor stabiliteit banken in 2010'
ANP op 11 juni '09, 12:17, bijgewerkt 11 juni '09, 12:42
LONDEN - De Europese Centrale Bank (ECB) vreest voor de financiële stabiliteit van zo'n 25 banken in Europa, als volgend jaar geen sterk economisch herstel inzet. Dat heeft een hoge functionaris van de ECB gezegd op een conferentie over Oost-Europa in Londen. Dat berichtte donderdag de Britse krant The Daily Telegraph.
Volgens Dejan Krusec, de ECB-deskundige op het gebied van financiële stabiliteit, hebben banken in de eurozone nu voldoende kapitaal om de verliezen die in 2009 ontstaan goed op te kunnen vangen. Maar als het herstel van de economie pas in de tweede helft van 2010 doorzet, kan een aantal banken in de problemen komen. Daarom volgt de ECB 25 banken, die als strategisch belangrijk worden bestempeld, nu op de voet.
Verscheidene banken zouden volgens The Daily Telegraph vooral problemen kunnen gaan ondervinden door hun deelnemingen in Centraal- en Oost-Europa. In sommige landen in die regio verslechtert de financiële en economische situatie snel en lopen de verliezen van banken op.
De publieke sector is inmiddels bijna de helft van wat ze was door privatisering golven.quote:Op zaterdag 2 januari 2010 00:14 schreef Illiberal het volgende:
We kunnen ook gewoon een flinke bezem door de publieke sector doen IPV "grootgraaiers" aan te pakken.
De rechtse goegemeente zou dat graag willen ja. Misschien nog een stuk of drie crisissen veroorzaken? Bel je bankenvrindjes op zou ik zeggen.quote:Op zaterdag 2 januari 2010 00:14 schreef Illiberal het volgende:
[..]
We kunnen ook gewoon een flinke bezem door de publieke sector doen IPV "grootgraaiers" aan te pakken.
Nou nou, niet zo negatief.quote:Op zaterdag 2 januari 2010 12:13 schreef Steeven het volgende:
Laat het maar klappen dan. Hopelijk komt er wat mooiers uit de puinhopen tevoorschijn.
een beetje raar, want zowal alle grote landen staan er slechter voor dan NL, op het gebied van de staatsfinancieen.quote:Op vrijdag 1 januari 2010 23:08 schreef fokthesystem het volgende:
[..]
http://tinyurl.com/ykpo569
Mooi he die door bedrijven geinfesteerde politiek...?
Gek he, elke echte euro kent 9000 virtuele onechte kinderen, 51% van alle waarde bij 2% van de mensen, geld om niet (rente)... enz.
België had al een schuld van 90% (BNP). Daar komt nu niet zo gek veel meer bij.quote:Op zaterdag 2 januari 2010 12:16 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
een beetje raar, want zowal alle grote landen staan er slechter voor dan NL, op het gebied van de staatsfinancieen.
En ook belgie is er veel slechter aan toe
Als je echter het artikel dat er bij hoort leest en daar ook doorklikt naar de interactieve versie van dit plaatje dan blijkt Nederland het helemaal niet zo slecht te doen. Niet slechter dan pakweg Frankrijk of Portugal in elk geval.quote:Op vrijdag 1 januari 2010 23:24 schreef fokthesystem het volgende:
[..]
Het is de bron niet, slechts een echo site die opdook in google alert , zoals vele waaronder BBC en natuurlijk de EU zelve.
Onderstaande spreekt voor zich lijkt me, al zou ie op lutjebroek-aanzee.nl staan.
[ afbeelding ]
Guilt by association , of in dit geval ontkennen door associatie werkt niet makker, de shit is onderweg naar de fan.
Ik ben te verbitterd helaas. Ik zie niet in hoe we deze verzorgingsstaat overeind kunnen houden. Helemaal niet met talloze incompetente lui aan het roer. Er moet een keer een bezem doorheen.quote:
en NL 60%,m we moeten het dus nog behoorlijk gek maken willen we dat halenquote:Op zaterdag 2 januari 2010 12:18 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
België had al een schuld van 90% (BNP). Daar komt nu niet zo gek veel meer bij.
De verzorgingsstaat bestaat al niet meer. Dat is een feit. Er is in 30 jaar al veel veranderd, naar mijn smaak te veel.quote:Op zaterdag 2 januari 2010 12:21 schreef Steeven het volgende:
[..]
Ik ben te verbitterd helaas. Ik zie niet in hoe we deze verzorgingsstaat overeind kunnen houden. Helemaal niet met talloze incompetente lui aan het roer. Er moet een keer een bezem doorheen.
Ach, we hebben in ieder geval het transportnetwerk voor energie nog in overheidshandenquote:Op zaterdag 2 januari 2010 12:27 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
De verzorgingsstaat bestaat al niet meer. Dat is een feit. Er is in 30 jaar al veel veranderd, naar mijn smaak te veel.
Ik ben bang dat het echt pijn gaat doen omdat onderhand alles al geprivatiseerd en verzelfstandigd is wat je maar kon verpatsen.
Het is soms echt van de gekke. Bepaalde diensten heeft de overheid verpatst en moeten ze soms voor dubbel tarief weer inhuren... bij oud-ambtenaren! Hoewel sommige verpatsingen ook kostenneutraal of zelfs goed hebben uitgepakt.quote:Op zaterdag 2 januari 2010 12:30 schreef Steeven het volgende:
[..]
Ach, we hebben in ieder geval het transportnetwerk voor energie nog in overheidshanden. Maar daarmee is het lijstje ook wel afgevinkt volgens mij.
Over het transportnetwerk en de bedrijven die daarbij horen niets dan lof overigens hoor. Die moeten voldoen aan behoorlijk strenge eisen, waarmee Nederland onder meer een meer dan uitstekend netwerk in handen heeft waar ze in het buitenland niet aan kunnen tippen. Plus het is nog steeds meer dan betaalbaar, gemiddeld 20 euro per product per maand meen ik (dus 40 voor een elektriciteit- en gasaansluiting).quote:Op zaterdag 2 januari 2010 12:44 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Het is soms echt van de gekke. Bepaalde diensten heeft de overheid verpatst en moeten ze soms voor dubbel tarief weer inhuren... bij oud-ambtenaren! Hoewel sommige verpatsingen ook kostenneutraal of zelfs goed hebben uitgepakt.
En terecht natuurlijk. Begrijp jij wel iets van het begrip "werkloos"? Want daar twijfel ik hard aan als ik dit zo lees.quote:Op vrijdag 1 januari 2010 23:35 schreef Klopkoek het volgende:
ZZP'ers worden uit de statistieken gelaten. Deeltijd-WW doet ook niet mee.
Bedrijven?? Het probleem van de overheidsfinanciën is juist die ambtelijke kliek die het bedrijfsleven en de laatste werkenden de goot in belast zodat we nog meer ambtenaren/ rifratten / multiculsoebisides kunnen uitdelen. En daaraan zijn die ambtenaren en linkse politici zodanig verslaafd dat we zelfs in tijden van crisis ermee doorgaan alsof we geen gat in de hand hebben als land..quote:Op vrijdag 1 januari 2010 23:08 schreef fokthesystem het volgende:
[..]
http://tinyurl.com/ykpo569
Mooi he die door bedrijven geinfesteerde politiek...?
Feit??quote:Op zaterdag 2 januari 2010 12:27 schreef Klopkoek het volgende:
De verzorgingsstaat bestaat al niet meer. Dat is een feit.
Welnee, dat moet helemaal niet. Alleen als je een uitkering wil dan zal je wel je handjes moeten laten wapperen. Dat is inderdaad wennen voor zij die gewend zijn alleen maar de hand op te houden... En "baan onder niveau" tsja, dat ze diploma`s tegenwoordig weggeven als een pakje boter wil nog niet zeggen dat iedereen van hoog niveau is. Dat blijkt ook wel anders werden ze wel aangenomen...quote:Op vrijdag 1 januari 2010 23:35 schreef Klopkoek het volgende:
Werkloosheidscijfers worden ook gedrukt door gemeentelijke werkverschaffingsprojecten. Mensen moeten al heel snel een baan accepteren onder hun niveau.
Leuk op de man spelen. Is dat om te verhullen dat je, zoals altijd, zonder feiten bent? Je stelt en zegt "feit" maar waar blijven de serieuze bronnen?quote:Op zaterdag 2 januari 2010 17:38 schreef Klopkoek het volgende:De aantallen zeggen niets over de kwaliteit van het stelsel. ...maar toen zaten veel minder mensen in allerlei regelingen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |