Kijk hem stappenquote:Op maandag 11 januari 2010 09:34 schreef oh-oh het volgende:
Chico is echt helemaal happy met zn schoenen![]()
[ afbeelding ]
Soesjes natuurlijk!quote:Op dinsdag 12 januari 2010 11:46 schreef Pisces29 het volgende:
Gefeliciteerd Billy![]()
En baasje van Billy
Heeft hij nog iets voor z'n verjaardag gekregen of zijn het ook soesjes voor hem?![]()
quote:Op dinsdag 12 januari 2010 16:58 schreef Sjeekie_Beekie het volgende:
Vandaag was het weer nichtjes-dag!
quote:Op woensdag 13 januari 2010 10:32 schreef oh-oh het volgende:
Billy moest taart trakteren:
[ afbeelding ]
quote:Op woensdag 13 januari 2010 18:21 schreef Pisces29 het volgende:
Oh-oh; ik moet wel lachen, snel gezien lijkt het wel of Billy's haartjes netter verzorgd zijn dan die van je nichtje (al dat lange haar in d'r ogen prikkend)
Ze lusten heul niet alles, de catering is gewoon altijd goed gekozenquote:Op woensdag 13 januari 2010 18:18 schreef Dandilion het volgende:
oh-oh, die van jou (vr)eten/lusten ook alles he?!
![]()
nichtjes zijn lief!!!!
quote:Op donderdag 14 januari 2010 08:40 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Ja maar dat IS ook zo
![]()
Thessa is een ramp met dr haar.
En wat dan nog t allerergste is , haar mama is kapster![]()
![]()
Ik ga haar dan ook deze post van jou ff onder dr neus wrijven![]()
( tis trouwens niet mn nichtje, maar het kindje van mn allerbesteliefste vrienden)
Wow wat een mooie actiefoto'squote:Op donderdag 14 januari 2010 13:21 schreef P_B het volgende:
Laat ik ook maar weer eens kiekeboe zeggen met wat foto's van Diego. Zo'n tijd geleden. Gister met hond en eigenaar in het lekker besneeuwde bos geweest.
Whehe, ik zal je de technische details besparen maar als fotograaf denk ik daar toch iets anders over...quote:Op donderdag 14 januari 2010 13:41 schreef oh-oh het volgende:Oh daar zitten echt kekke plaatjes tussen.
Mooi he, die donkere honden in de sneeuw
Deze drol heeft het overal naar zijn zin.quote:Op donderdag 14 januari 2010 15:05 schreef Sjeekie_Beekie het volgende:
Diego heeft het wel naar z'n zin in de sneeuw. Vooral de actiefoto met 4 pootjes in de lucht is echt leuk.
Beest staat zelden stil dus genoeg actie. Ben juist blij als ie een keer 5 seconden op een plek blijft...quote:Op donderdag 14 januari 2010 15:26 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Wow wat een mooie actiefoto'sIk ben gek op actiefoto's, laat staan in de sneeuw, erg mooi
Deze vraag had ik nog niet beantwoord.quote:Op dinsdag 12 januari 2010 22:51 schreef Guess. het volgende:
Wat een mooie foto's van Lara weer (en een schattig nichtje),die oren zijn zo mooiKrijgt ze nu verder over haar lichaam ook nog wat langer haar?
Jij niet alleen hoor,ik vind de schoentjes echt geweldig,zou haast zeggen koop voor de zomer sandaaltjesquote:Op donderdag 14 januari 2010 17:27 schreef oh-oh het volgende:
Tis echt een ouwe huppelopa met zn schoentjes, ik kan er echt geen genoeg van krijgen![]()
DAT DIT ZOMAAR KAN IN NEDERLAND!quote:Op donderdag 14 januari 2010 17:27 schreef oh-oh het volgende:
Tis echt een ouwe huppelopa met zn schoentjes, ik kan er echt geen genoeg van krijgen![]()
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
quote:Op zondag 17 januari 2010 13:42 schreef oh-oh het volgende:
Tis altijd feest met Billy en Kees:
en als Kees geen zin meer heeft amuseert Bil zich wel alleen:
quote:Op vrijdag 15 januari 2010 02:17 schreef Lau. het volgende:
Oooh, ik ben hier zoooo lang niet geweest!
Wat een leuke foto's allemaal, veel sneeuwfoto's
Even een tvp-tje dan maar;
[ afbeelding ]
Poserend popje
[ afbeelding ]
In de radiatormand van de katjes
[ afbeelding ]
"Als ik nou heeeeel lief kijk, mag ik dan uit de mand?"
Volgende week donderdag gaat ze onder het mes, sterilisatie... Spannend...
Tis echt net een duivelsgebroed he, ook met dat geluid dat ie maakt.quote:Op zondag 17 januari 2010 20:45 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Wat speelt Billy wildLeuk om te zien
quote:
Ja ik dacht echt dat ze vrij rustig zouden zijnquote:Op zondag 17 januari 2010 20:46 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Tis echt net een duivelsgebroed he, ook met dat geluid dat ie maakt.
Chinezen spelen allemaal zo achterlijk wild
Chinezen spelen zo idioot wild, dat is echt onvoorstelbaar, en niet alleen als ze puppy zijn, maar ze blijven dat doenquote:Op zondag 17 januari 2010 20:48 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ja hè, onvoorstelbaar dat we zomaar zo lang sneeuw in Nederland hadden![]()
[..]
Ja ik dacht echt dat ze vrij rustig zouden zijnEn dat geluid idd
quote:Op zondag 17 januari 2010 21:01 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Chinezen spelen zo idioot wild, dat is echt onvoorstelbaar, en niet alleen als ze puppy zijn, maar ze blijven dat doen
quote:Op zondag 17 januari 2010 21:17 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ik zit nog steeds te wachten tot ik ze in de stad tegenkom, elke keer ben ik op de fiets (en heb ik geen tijd)
Ben heel benieuwd hoe ze ook aanvoelen
Gheghe wat een kef en piepnel was ie hequote:
Kanonne, idd echt wildquote:Op zondag 17 januari 2010 21:43 schreef oh-oh het volgende:
Dit is dr een van Billy vs Socks, anderhalf jaar geleden op vakantie.
Chico zit ernaast, op te letten dat ze niet te hard gaan, dan greep hij in namelijk, omdat ie de baas is![]()
Weet ik het eindelijkquote:Op zondag 17 januari 2010 22:26 schreef oh-oh het volgende:
Oh ja de beharing ( sokken kuif en staart ) noemen we crest.
Wandelingen vinden ze natuurlijk ook erg leuk!quote:Op zondag 17 januari 2010 22:40 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Weet ik het eindelijkIk kon het niet terugvinden in m'n grote honden-encyclopdie.
Zag wel staan dat ze actief waren, maar ik dacht dus aan iets als lekker lange wandelingen
En die eerste foto
Zou je ook 4 naakthondjes in huis willen hebben, of is dat te druk en liever een variatie zoals je nu hebt?
Jammer dat je niet om de hoek woont, Magic zou dat fantastisch vindenquote:Op zondag 17 januari 2010 22:11 schreef oh-oh het volgende:Neuh Bil is ook net zo wild met herders als ie de kans krijgt
Hij vindt echt alles leuk om mee te spelen.
Chico is echt meer van de solo actie, met een balletje, of zn botje, of een jumbone of zo, en op kantoor op de tapijtjes, dan wordt ie echt helemaal leip![]()
Billy speelt echt met alle honden zo wild, die dat leuk vinden.
Oh ja borders vindt ie ook heeeeeel leuk om mee te razen, en Karel ook, die rent altijd tussen borders op wandelingen, die denkt echt dat ie zelf een miniborder isquote:Op maandag 18 januari 2010 09:26 schreef Burdie het volgende:
[..]
Jammer dat je niet om de hoek woont, Magic zou dat fantastisch vinden.
Mooie foto's komen er weer voorbij.
En ik wilde nog even zeggen dat de mama van Lara ook zo'n prachtige hond is.
O LOLOL! Nou ik zal het maar verklappen dan want dat is bijna goed. 50% Akita Inu, 25% husky en 25% witte herder.quote:Op maandag 18 januari 2010 15:11 schreef Burdie het volgende:
lol, ik google op 'husky herder kruising' en kom op die kralensite terecht.
quote:Op maandag 18 januari 2010 16:04 schreef elvhenk het volgende:
[..]
O LOLOL! Nou ik zal het maar verklappen dan want dat is bijna goed. 50% Akita Inu, 25% husky en 25% witte herder.
Thanxquote:Op maandag 18 januari 2010 09:26 schreef Burdie het volgende:
[..]
Jammer dat je niet om de hoek woont, Magic zou dat fantastisch vinden.
Mooie foto's komen er weer voorbij.
En ik wilde nog even zeggen dat de mama van Lara ook zo'n prachtige hond is.
't Lijkt wel een klein beertjequote:Op woensdag 20 januari 2010 01:05 schreef Andyy het volgende:
[ afbeelding ]
Mogen we volgend weekend ophalen
Psssst sneak preview, ze komt het monstertje vast nog wel showen hierquote:Op woensdag 20 januari 2010 09:43 schreef Burdie het volgende:
[..]
't Lijkt wel een klein beertje. Hoe heet 'ie?
En oh-oh!!!
!!!
Een surprise-puppy?
Je wilde toch geen chinees meer? En al helemaal geen pup?![]()
.
Nu moet ik de hele dag dit topic F5-en voor foto's.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |