SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Een Fokker Tijdens Oud & Nieuw: http://nl.tinypic.com/m/jsyaom/4
Een Fokker Tijdens Een Meteoroïd: http://nl.tinypic.com/m/fy3nth/4
Een Fokker Tijdens Het Warme Weer: http://nl.tinypic.com/m/ioiw5e/4
quote:Op dinsdag 29 december 2009 06:12 schreef gifkwal het volgende:
De vader van Frits Barend is Clown Bassie, denk ik.
Jij ook? Ik voelde mij met de minuut vereenzamenquote:Op dinsdag 29 december 2009 18:31 schreef Moonwalk het volgende:
Ik had ruzie met mn internet provider !Maar ik ben er weer
![]()
Ik hoop dat iedereen een fijne kerst heeft gehad ! Wat is dit nou weer met Frits Barend!? Dat vind nou weer echt super jammer en onnodig modder gooien. Hij moet zijn mond niet open trekken als hij alleen maar a wil zeggen en geen b. Wat een kwal, komt er soms een nieuw programma van Frits? Heeftie even aandacht nodig? Bah. Frits!! schaam je.![]()
Jaaa verschrikkelijk, met de kerst was ik bij familie , dus sowieso niet met computers bezig, maar de hele week daarvoor en de dagen na dat ik terug kwam voelde ik me echt "beroofd" , dat gevoel dat je hebt als je thuis je mobiel vergeet maar dan x 10000000quote:Op dinsdag 29 december 2009 18:33 schreef bloempje-moi het volgende:
[..]
Jij ook? Ik voelde mij met de minuut vereenzamen![]()
Weet jij waar ik het terug kan kijken?quote:Op dinsdag 29 december 2009 18:33 schreef Zapato het volgende:
Interessant verhaal van Frits. En props voor het op 1 zetten van Billie Jean.
Wel jammer dat Mathijs er zo op inging. Focus op de muziek jongens!
quote:Op dinsdag 29 december 2009 19:26 schreef Moonwalk het volgende:
[..]
Weet jij waar ik het terug kan kijken?
http://player.omroep.nl/?aflID=10464565quote:Op dinsdag 29 december 2009 19:26 schreef Moonwalk het volgende:
[..]
Weet jij waar ik het terug kan kijken?
graag gedaanquote:Op dinsdag 29 december 2009 20:36 schreef Moonwalk het volgende:
Ian_Nick, waarom die emoticon? Ik wil zelf even zien en horen wat die kerel zegt omdat ik me besefte dat ik op hem zit te vitten zonder ook maar zelf te hebben gehoord hoe hij het precies heeft gezegd. Wat nog steeds niks veranderd aan het feit dat ik het onzin vind dat hij blijkbaar een half verhaal loopt te vertellen. Wat is er schijnheilig??
@ Anonymousz: dankjewel, straks even naar kijken
Billie Jean op 1?quote:Op dinsdag 29 december 2009 18:33 schreef Zapato het volgende:
Interessant verhaal van Frits. En props voor het op 1 zetten van Billie Jean.
Wel jammer dat Mathijs er zo op inging. Focus op de muziek jongens!
Die wil ik !!quote:Op woensdag 30 december 2009 20:03 schreef piepie het volgende:
Een leuk spel voor oudjaarsavond.
Het moet ook niet gekker worden ....![]()
[ afbeelding ]
haha, meesterlijk, die moet ik hebbenquote:Op woensdag 30 december 2009 20:03 schreef piepie het volgende:
Een leuk spel voor oudjaarsavond.
Het moet ook niet gekker worden ....![]()
[ afbeelding ]
Ik wou alleen maar meeliften op je vraag, had het zelf ook nog niet gezienquote:Op dinsdag 29 december 2009 20:36 schreef Moonwalk het volgende:
Ian_Nick, waarom die emoticon? Ik wil zelf even zien en horen wat die kerel zegt omdat ik me besefte dat ik op hem zit te vitten zonder ook maar zelf te hebben gehoord hoe hij het precies heeft gezegd. Wat nog steeds niks veranderd aan het feit dat ik het onzin vind dat hij blijkbaar een half verhaal loopt te vertellen. Wat is er schijnheilig??
Die wil ik ook! *gaat gelijk naar monopoly.nl*quote:Op woensdag 30 december 2009 20:03 schreef piepie het volgende:
Een leuk spel voor oudjaarsavond.
Het moet ook niet gekker worden ....![]()
[ afbeelding ]
Whaha, die had ik gemist!quote:Op donderdag 31 december 2009 15:33 schreef matthijst het volgende:
Terug na een ban van 48 uur. Ongepaste opmerkingen over Frits Barend. Niet slim.
Vandaag de postbode aan de deur met een oudjaardscadeau.
Hot Toys Michael Jackson Thriller:
[ afbeelding ]
Ik vroeg me al af waarom je post verwijderd wasquote:Op donderdag 31 december 2009 15:33 schreef matthijst het volgende:
Terug na een ban van 48 uur. Ongepaste opmerkingen over Frits Barend. Niet slim.
Vandaag de postbode aan de deur met een oudjaardscadeau.
Hot Toys Michael Jackson Thriller:
[ afbeelding ]
Zeer handig dit, ik ga voor de meest uitgebreide op DVD, want Blue Ray kan ik niet afspelen.quote:Op vrijdag 1 januari 2010 18:35 schreef matthijst het volgende:
Handig comparisonchartje voor extra's op de BD,1-DVD en 2-DVD set:
http://img.hmv.co.jp/news(...)ael2_comparative.jpg
1-DVD - 81 minuten extra
2-DVD - 131 minuten extra
BD - 165 minuten extra
Jaaa, vast welquote:Op vrijdag 1 januari 2010 21:50 schreef matthijst het volgende:
Ik ook niet
Maar die paar filmpjes zullen wel snel op youtube oid staan.
Hier zie je hoe die wordt gemaakt rond 2:33quote:Op donderdag 31 december 2009 20:58 schreef matthijst het volgende:
Freakniness ten top, maar deze komt er ook aan:
[ afbeelding ]
Cast van de Thrillervideo, voor aan de muur ofzo
Ik vind dat heel moeilijk om te zien.quote:Op zaterdag 2 januari 2010 12:48 schreef SteelDogg het volgende:
Hoe bedoel je? Volgens mij gewoon uit This is It, toen hij in een zwarte lange jas en met de shirt 'Curls for my Girls' rondliep, (Ghost/Threatened, Earth Song, Thriller).
Dat was 24 Juni, dus dat zijn ook de laatste beelden.
Ja, voordat ik wist dat dit zijn laatste beelden waren, vond ik dit de mindere beelden. Dat viel mij op.quote:Op zaterdag 2 januari 2010 12:51 schreef SteelDogg het volgende:
Je kunt duidelijk zien dat hij sterk is vermagerd inderdaad, en met heeel veel moeite probeert alles te bereiken, met al zijn wilskracht en energie
Michael zelf was niet in full costume, ik heb juist gelezen dat dat de vorige dag het geval was, de 23ste.quote:Op zaterdag 2 januari 2010 13:07 schreef Shitney-returns het volgende:
Grappig, ik wist in de bioscoop direct dat dat de beelden van 24 juni moesten zijn (ik had gelezen dat ze alleen een dress rehearsal hadden gehad op die dag, en alle dansers waren in full costume) en ik vond dat juist de betere beelden. Ik vond hem iets heel betoverends hebben, ik heb met kerst weer de film gekeken en op sommige momenten is hij heel magisch. Alsof hij voorvoelde dat het zijn laatste uren waren. Komt waarschijnlijk ook doordat het de enige repetitie met de volle belichting was, maar op sommige momenten heeft hij een soort aura om zich heen, heel raar om te zien vind ik, ik word er een betje triestig van.
Ik heb wel eens gelezen dat alle mensen - onbewust - voorvoelen dat hun tijd gekomen is. Ik geloof daar wel in, denk ik. En in alle interviews over die laatste dag met de dansers en met Kenny Ortega zeggen zij ook allemaal dat "he was on top of his game" en dingen als dat het de beste dag was in die weken. Misschien is mijn oordeel dus gekleurd door die interviews en het feit dat ik geloof dat je aanvoelt dat je dood gaat, maar ik vind in This is it dat op de beelden van 24 juni MJ er stralend uitziet. Alsof hij licht geeft van binnenuit of iets in die trant. Zoals ik al tegen Robijn zei: hij heeft een soort aura om zich heen. Er is 1 stukje waarin hij in die karakteristieke pose staat, met zijn armen wijd, en ongetwijfeld helpt de belichting mee, maar hij heft zijn hoofd dan ten hemel (haha, ik ga er ook helemaal plechtig van pratenquote:Op zaterdag 2 januari 2010 13:19 schreef SteelDogg het volgende:
Kun je dat uitleggen? Dat 'magische'? Vind ik wel interessant eerlijk gezegd.
Zijn kostuums waren nog niet klaar, vandaar dat hij als enige andere kleding aan had.quote:Op zaterdag 2 januari 2010 13:28 schreef Robijn48 het volgende:
[..]
Michael zelf was niet in full costume, ik heb juist gelezen dat dat de vorige dag het geval was, de 23ste.
Grappig idd. hoe mensen dingen heel anders kunnen interpreteren. Ik vond juist dat hij sterk in zichzelf gekeerd was, en dat zijn dansen minder was. Aura's heb ik niet gezien, maar die zie ik nooit:)
Ahhh vandaar.quote:Op zaterdag 2 januari 2010 22:36 schreef Shitney-returns het volgende:
[..]
Zijn kostuums waren nog niet klaar, vandaar dat hij als enige andere kleding aan had.
hij was net zo zwaar als 20 jaar geledenquote:Op zaterdag 2 januari 2010 12:51 schreef SteelDogg het volgende:
Je kunt duidelijk zien dat hij sterk is vermagerd inderdaad, en met heeel veel moeite probeert alles te bereiken, met al zijn wilskracht en energie
Sorry hoor, maar dat is echt onzin.quote:Op maandag 4 januari 2010 17:47 schreef Jojo_ut_Grun het volgende:
[..]
hij was net zo zwaar als 20 jaar geleden
ik zag twee officiële documentenquote:Op maandag 4 januari 2010 20:13 schreef MJ44ever het volgende:
[..]
Sorry hoor, maar dat is echt onzin.
erger nog, 120 pound (lbs) = 54.55 kiloquote:Op maandag 4 januari 2010 20:20 schreef Jojo_ut_Grun het volgende:
[..]
ik zag twee officiële documenten
de ene zijn officiële overlijdens acte.. daarin staat dat hij 120 pond ( 60 kilo ) woog
ik zag ook een officieel document.. van meer dan 20 jaar geleden .. daarin woog hij ook 60 kilo
alleen in de jaren negentig.. rond dangerous was hij zwaarder..
maar meestal erg dun
zeker in de jaren tachtig
edit:
http://foia.fbi.gov/jackson_michael/62d-la-162715.PDF
hier het document. waarin een kopie staat van zijn rijbewijs.. ergens in jaren 80
bij gewicht staat 120 pound.. (60 kilo)
dus net zoveel als op zijn overlijdensacte.
deze zal ik ook nog even zoeken![]()
oh voor iemand van 179 cm is dat wel erg mager idd ..quote:Op maandag 4 januari 2010 20:41 schreef RSie het volgende:
[..]
erger nog, 120 pound (lbs) = 54.55 kilo
Pound en pind zijn namelijk niet hetzelfde
Het was nog erger, want hij was 1.75 cm. (staat op zijn rijbewijsquote:Op maandag 4 januari 2010 21:25 schreef Jojo_ut_Grun het volgende:
[..]
oh voor iemand van 179 cm is dat wel erg mager idd ..
Er zijn idd. een paar van die gekken. Eentje heet zelfs Billie Jean Jacksonquote:Op woensdag 6 januari 2010 11:25 schreef erik666 het volgende:
Ik lees net dat een ex-vrouw van Michael alimentatie wil. Ze zegt in de jaren 70 met MJ getrouwd te zijn in een hotel in New York. Zal wel een of andere gek zijn.
gaan we weer jezusquote:Op woensdag 6 januari 2010 11:25 schreef erik666 het volgende:
Ik lees net dat een ex-vrouw van Michael alimentatie wil. Ze zegt in de jaren 70 met MJ getrouwd te zijn in een hotel in New York. Zal wel een of andere gek zijn.
MJ heeft dat al jaren geleden opgenomen, en zal wel een goede reden hebben gehad op het liedje niet uit te brengen. Naar mijn mening omdat het simpelweg niet goed genoeg is.quote:Op donderdag 7 januari 2010 11:45 schreef gifkwal het volgende:
De volledige versie van het liedje met Lenny Kravitz. Opgeschoond door een fan, dus niet met die irritante DJ er doorheen.
[edit, na het beluisteren kom ik erachter dat het gewoon hetzelfde stukje steeds aan elkaar geplakt issorry]
Niet zo negatief anders joh. Het is toch fucking gaaf dat MJ en Lenny Kravtitz iets hebben gemaakt, Lenny doet dat voor ons, de fans, echt niet voor het geld. Beetje vanuit jezelf redeneren?quote:Op donderdag 7 januari 2010 12:44 schreef Jojo_ut_Grun het volgende:
[..]
MJ heeft dat al jaren geleden opgenomen, en zal wel een goede reden hebben gehad op het liedje niet uit te brengen. Naar mijn mening omdat het simpelweg niet goed genoeg is.
Lenny Kravitz wil blijkbaar alsnog proberen het uit te brengen.. Dit terwijl MJ het destijds niet wou. of dat nou zo netjes is van Lenny.. Ik vind van niet.
Hij ruikt geld natuurlijk.
Nou ik ben een fan.. en vind het liedje dat hij met MJ gemaakt heeft niet goed genoeg om uit tegeven.quote:Op donderdag 7 januari 2010 15:14 schreef Zapato het volgende:
[..]
Niet zo negatief anders joh. Het is toch fucking gaaf dat MJ en Lenny Kravtitz iets hebben gemaakt, Lenny doet dat voor ons, de fans, echt niet voor het geld. Beetje vanuit jezelf redeneren?
Ok, verschillen we van mening. Ik zie het liefst zoveel mogelijk demos uitgebracht worden, omdat ik verdomd benieuwd ben naar wat ie nog allemaal heeft liggen.quote:Op donderdag 7 januari 2010 17:22 schreef Jojo_ut_Grun het volgende:
[..]
Nou ik ben een fan.. en vind het liedje dat hij met MJ gemaakt heeft niet goed genoeg om uit tegeven.
Ik moet er niet aan denken.. dat nu alle demo's , en zaken die zijn opgenomen.uitgebracht worden.
Er is ook nog zoiets als kwaliteit. MJ was een perfectionist.. en had zo zijn redenen om iets wel of niet uit te brengen. Zo denk ik er over. Heeft niks met negatief te maken.
ben je niet bang dat zijn reputatie beschadigd wordt.. als er allemaal middelmatige.. slecht geproduceerde songs worden uitgebracht?quote:Op donderdag 7 januari 2010 17:26 schreef Zapato het volgende:
[..]
Ok, verschillen we van mening. Ik zie het liefst zoveel mogelijk demos uitgebracht worden, omdat ik verdomd benieuwd ben naar wat ie nog allemaal heeft liggen.
Nee, en ik denk dat MJ meer dan genoeg ver van middelmatige nummers heeft liggen die, zij het met wat produceerwerk weg te halen schoonheidsfoutjes, alleen maar zijn talent gaan bevestigen. Als dat niet zo is, heeft ie verdomd weinig goede muziek geschreven in die 30 jaar solocarriere.quote:Op donderdag 7 januari 2010 17:56 schreef Jojo_ut_Grun het volgende:
[..]
ben je niet bang dat zijn reputatie beschadigd wordt.. als er allemaal middelmatige.. slecht geproduceerde songs worden uitgebracht?
Vanavond serie rond Jacksons begonnen, rtl 4, was om half elf afgelopen.quote:Op vrijdag 8 januari 2010 23:30 schreef Sideshowbobbie het volgende:
Heb ik iets gemist trouwens? Of was het de moeite niet waard
http://www.rtl.nl/compone(...)ie_Jackson_s1_a1.xmlquote:Op zaterdag 9 januari 2010 00:11 schreef Moonwalk het volgende:
Weet iemand of het online te zien is? Op rtlgemist zie ik niks
Weinig.quote:Op vrijdag 8 januari 2010 23:30 schreef Sideshowbobbie het volgende:
Heb ik iets gemist trouwens? Of was het de moeite niet waard
Nee, klopt.quote:Op zaterdag 9 januari 2010 00:16 schreef matthijst het volgende:
[..]
Weinig.
4 Jacksons die menen dat ze relevant zijn zonder Michael...
Ze hebben het steeds over "the fans"....
Pfff, ik ken eigenlijk niemand die wild wordt van The Jacksons zonde Michael
Daar doe je de broers toch echt tekort..quote:Op zaterdag 9 januari 2010 00:16 schreef matthijst het volgende:
[..]
Weinig.
4 Jacksons die menen dat ze relevant zijn zonder Michael...
Ze hebben het steeds over "the fans"....
Pfff, ik ken eigenlijk niemand die wild wordt van The Jacksons zonde Michael
euhm, volgens mij zt hier een behoorlijk verschil tussen;quote:Op vrijdag 8 januari 2010 23:21 schreef Moonwalk het volgende:
McHammer had vroeger ook zulk haar, Jermain is niet met de tijd mee gegeaan hihih
ach, zolang ze hun haargrens niet met markeerstiften hoeven bij te tekenen en er smakelijk uitzien voor de rest ben ik tevredenquote:Op zaterdag 9 januari 2010 01:09 schreef matthijst het volgende:
Hehe, als die kleinzonen succesvol zijn (of weer worden ala 3T) krijg je weer gejank dat het MJ imitaties zijn. Ala Ne-Yo, Timberlake, Usher.... Al die mannetjes die MJ zelf wel goed vond, maar die om een of andere reden voor z'n 'fans' te min zijn![]()
Lead singer is iets anders dan dead singer hèquote:Op zaterdag 9 januari 2010 00:53 schreef matthijst het volgende:
Mwah, ze waren succesvol tot Michael ermee kapte. En tuurlijk: het was een goede band, maar NU zit er geen hond op ze te wachten.
2300 Jackson Street verkocht wereldwijd 500.000 exemplaren, in 1989, MET Michael, die toen nog volop met Bad in de belangstelling stond.... Waarom denken ze nu opeens succesvol te kunnen en/of moeten zijn? Denken ze dat de wereld, nu MJ dood is, opeens wel staat te springen om 4 oude gekken die hun J5 dansjes gaan proberen te doen?
En nog erger: die nieuwe muziek proberen te maken
Beetje golddiggen is het wel: "Prior to the debut of the series, the show had initially been filmed as a one-off hour-long special about the The Jacksons (minus lead singer Michael), and their intention to release an album and begin a tour in celebration of the band's fortieth year in music."
quote:Op zaterdag 9 januari 2010 00:48 schreef JaneDoe het volgende:
[..]
euhm, volgens mij zt hier een behoorlijk verschil tussen;
[ afbeelding ]
vs.
[ afbeelding ]
Ben ik het op zich wel mee eens. Nu worden er in twee topics vrijwel hetzelfde gepost (afgezien van wat muziekgerelateerde dingen dan). Zou het dan ook even aan de mods in MUZ kunnen worden voorgelegd? Anders beginnen die misschien te zeuren dat het soms teveel op SHO gaat lijken daarquote:Op zaterdag 9 januari 2010 01:11 schreef static het volgende:
Zullen we hier maar langzaam een einde aan breien in SHO? In MUZ loopt een soortgelijk topic, als er wereldschokkende gossips worden gevonden m.b.t. Michael kunnen we eventueel hier verder.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |