idd gewoon relaxt weetje beetje smoken gewoon chill en niet zo stress met die procesverbalen en moeilijke shit enzo. peacequote:Op zaterdag 26 december 2009 16:14 schreef Salvad0R het volgende:
Overheid moet chillen. Shit als roadblocks en fuiken en preventieve fouillering en identificatieplicht is gewoon een beetje nazi.
Met (tijdelijk) preventief fouilleren in bepaalde risicogebieden heb ik geen problemen, roadblocks/fuiken om dronken bestuurders van de weg te halen evenmin. Niets nazistisch of totalitairs aan. Waar ik wel bezwaar tegen heb zijn zaken als de databanken voor dna en vingerafdrukken van de burger, camera's op iedere straathoek, de data bewaarplicht, het gemak waarmee en de mate waarin telefoons getapt worden, de competentie(s) en integriteit van het justitieel apparaat en ga zo maar door.quote:Op zaterdag 26 december 2009 16:14 schreef Salvad0R het volgende:
Overheid moet chillen. Shit als roadblocks en fuiken en preventieve fouillering en identificatieplicht is gewoon een beetje nazi.
Ik denk dat jij de enige bent hier die janktquote:Op zaterdag 26 december 2009 16:37 schreef NotYou het volgende:
[..]
Met (tijdelijk) preventief fouilleren in bepaalde risicogebieden heb ik geen problemen, roadblocks/fuiken om dronken bestuurders van de weg te halen evenmin. Niets nazistisch of totalitairs aan. Waar ik wel bezwaar tegen heb zijn zaken als de databanken voor dna en vingerafdrukken van de burger, camera's op iedere straathoek, de data bewaarplicht, het gemak waarmee en de mate waarin telefoons getapt worden, de competentie(s) en integriteit van het justitieel apparaat en ga zo maar door.
Jij moet niet zo dom janken en - hoe interessant je ze ook vindt - eens ophouden over nazi's.
Ik heb toch niks te verbergen!!quote:Op zaterdag 26 december 2009 16:48 schreef Hojdhopper het volgende:
Ik kan me toch niet voorstellen dat niemand het met TS eens is, wat big brother etc betreft. Ik in ieder geval wel...
Nederland: voor 60% naar de klote... Het is dat die 40% me hier houdt....
Mwoah, qua inhoud komt het redelijk overeen met eerder gelezen posts van deze user.quote:Op zaterdag 26 december 2009 16:49 schreef gdbasketcase het volgende:
[..]
Ik denk dat jij de enige bent hier die jankt, tis toch overduidelijk dat die post niet bedoeld was om serieus op in te gaan of snap je dat nou echt niet?
quote:Op zaterdag 26 december 2009 14:20 schreef Salvad0R het volgende:
Toch een fucking hoax verhaal. Eerst was het een idioot met rotjes, nu is het een Al-CIAda operative.
Ze gebruiken het alleen maar om meer nazi regels in te voeren.
quote:Op zaterdag 26 december 2009 14:24 schreef Salvad0R het volgende:
[..]
Ach houd je smoel joh, met je futiele pogingen serieuze onderwerpen te ridiculiseren met nonsens.
De feiten spreken voor zich. Alsmede jij en je leugenachtigheid.
En mocht je denken dat bovenstaande post berust op sarcasme...quote:Op zaterdag 26 december 2009 15:37 schreef Salvad0R het volgende:
De les hier is natuurlijk dat alle beveiliging overbodig is en het alleen wat individuele actie kost om zo'n labiele aap neer te hoeken.
quote:Op zaterdag 26 december 2009 15:47 schreef Salvad0R het volgende:
[..]
De huidige vormen van beveiliging zijn blijkbaar overbodig. Die vorm van ultieme controle is blijkbaar alleen aanwezig om een vals gevoel van veiligheid te creëren. Zoals eerder gezegd hier, het is vechten tegen de bierkaai. Als iemand iets destructiefs wil uitvoeren, dan zijn er altijd manieren. De controle van derden is alleen maar symptoombestrijding, om niet te zeggen dat volledige controle een motief op zich is om terror te zaaien voor bepaalde instanties.
Gewoon neerhoeken dat volk. Duh.
Alle landen zijn verneukt.quote:Op zaterdag 26 december 2009 17:04 schreef Inktfles het volgende:
WAAROM praten we ineens met bepaalde WOORDEN ineens in caps lock? Wat een rare MANIER van PRATEN.
Tevens, als je land niet bevalt waarin je woont kun je ook gewoon lekker opbokken ofsow
Ga dan maar lekker in Noord-Korea wonen.quote:Op zaterdag 26 december 2009 15:40 schreef Kwaliteit het volgende:
Nederland is een KUT land aan het worden.
Een gore politiestaat, waar big brother alles en iedereen in de gaten houdt.
Het ergste van alles is dat wij het zelf laten gebeuren.
Tegenwoordig wordt ons alles door de strot gedrukt,
en niemand die tegenwoordig nog maar ergens tegen protesteert.
Danceradio is namelijk gepakt, DANCERADIO ja, dé piratenzender uit Amsterdam met liefhebbende dance muziek, een zender dat iets toevoegt in de Nederlandse ether.
de studio is gevonden, voor het Agentschap Telecom een unieke ontwikkeling.
Vanavond zelfs op hart van nederland.
WANT WOON IK TOCH IN EEN KUT LAND.
HET IS HIER NIET EENS MOGELIJK EEN RADIOSTATION OP TE RICHTEN.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Jawel hoor.... uiteindelijk heeft dat er voor gezorgd dat naast de staatsomroepen er ook commerciele zenders mogen komen. Alleen moet je inderdaad wel van goede huize komen.....quote:Op zaterdag 26 december 2009 16:37 schreef Kwaliteit het volgende:
en wat heeft het geholpen? helemaal NIETS...
Grappig dit zeggen ze ook in België.quote:Op zaterdag 26 december 2009 15:40 schreef Kwaliteit het volgende:
Nederland is een KUT land aan het worden.
Een gore politiestaat, waar big brother alles en iedereen in de gaten houdt.
Het ergste van alles is dat wij het zelf laten gebeuren.
Tegenwoordig wordt ons alles door de strot gedrukt,
en niemand die tegenwoordig nog maar ergens tegen protesteert.
Danceradio is namelijk gepakt, DANCERADIO ja, dé piratenzender uit Amsterdam met liefhebbende dance muziek, een zender dat iets toevoegt in de Nederlandse ether.
de studio is gevonden, voor het Agentschap Telecom een unieke ontwikkeling.
Vanavond zelfs op hart van nederland.
WANT WOON IK TOCH IN EEN KUT LAND.
HET IS HIER NIET EENS MOGELIJK EEN RADIOSTATION OP TE RICHTEN.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Heb je zin om straks met mij wat koffie te drinken?quote:Op zaterdag 26 december 2009 23:25 schreef Kwaliteit het volgende:
Vraagje, waarom luister je naar illegale radio ?
Antwoord, omdat het aanbod zoveel beter is !
Vraagje, waarom luister je naar Dance ?
Antwoord, omdat dit niet te vinden is op Commercieel !
Vraagje, waarom worden illegale radiostations weggehaald ?
Antwoord, omdat we een te grote concurent zijn in de ogen van ....
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |