quote:
Oh jammer dat ik net deze actie heb gemistquote:Op donderdag 24 december 2009 21:18 schreef Liejannuh het volgende:
[..]
Tot en met 31 december.
En het is een geweldig bedrag!
30 kinderen naar school, de schoolgebouwen en het tehuis kunnen geverfd worden en verder weet ik zeker dat het geld heel goed besteed gaat worden daar. Zal nog even een berekening van Remi toevoegen aan de OP.
Je kunt natuurlijk altijd geld over maken naar Madalief zelf of naar de rekening die in de OP genoemd staat. Al het geld wat daar op binnen komt, gaat door naar Madalief.quote:Op zaterdag 2 januari 2010 23:04 schreef winka het volgende:
[..]
Oh jammer dat ik net deze actie heb gemistHad gehoopt dat het tot eind januari zou duren want ik ben helemaal blut
quote:Op donderdag 31 december 2009 16:48 schreef Hukkie het volgende:
Ik heb een donatie gedaan naar aanleiding van dit topic, Ursul stelde voor om het geld gelijk op jullie rekening te storten. Dus Ursul zou hiervoor een roze kleurtje moeten krijgen.
Misschien kunnen jullie even aangeven of deze donaties ook doorgekomen zijn?quote:Op donderdag 31 december 2009 16:53 schreef Hukkie het volgende:
En heb nu zelf ook een kleine bijdrage gegeven.
Volgens mij worden de bijschrijvingen alleen op werkdagen verwerkt, aan het eind van de dag. Dus je zult moeten wachten tot maandag, of misschien zelfs tot dinsdag.quote:Op zondag 3 januari 2010 00:48 schreef Hukkie het volgende:
[..]
[..]
Misschien kunnen jullie even aangeven of deze donaties ook doorgekomen zijn?
Dan kunnen Ursel en ik de zaken ook verder afhandelen.
Ik heb idd 2 keer een bijdrage van Hukkie ontvangen en 1 keer van Eulisis.quote:Op zondag 3 januari 2010 00:48 schreef Hukkie het volgende:
[..]
[..]
Misschien kunnen jullie even aangeven of deze donaties ook doorgekomen zijn?
Dan kunnen Ursel en ik de zaken ook verder afhandelen.
Die zaken komen wel goed hoor.quote:Op zondag 3 januari 2010 00:48 schreef Hukkie het volgende:
[..]
[..]
Misschien kunnen jullie even aangeven of deze donaties ook doorgekomen zijn?
Dan kunnen Ursel en ik de zaken ook verder afhandelen.
Daar heb ik ook wel vertrouwen in hoor, was alleen benieuwd of het allemaal goed was gegaan.quote:Op zondag 3 januari 2010 10:43 schreef ursel het volgende:
[..]
Die zaken komen wel goed hoor.
Bel je vandaag nog wel voor de afspraak..
Als het even kanquote:Op zondag 3 januari 2010 09:51 schreef Liejannuh het volgende:
[..]
Ik heb idd 2 keer een bijdrage van Hukkie ontvangen en 1 keer van Eulisis.![]()
Willen jullie nog een kleurtje? voor zolang het nog duurt?
Ik ben geen sulquote:Op maandag 4 januari 2010 20:20 schreef Liejannuh het volgende:
En er is geld van Ursul en Loontjah binnen gekomen!![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Nieuwe voorlopige eindstand: ¤ 2525,44![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Waar staat dat dan?!quote:
Ja logisch, eens moet het ophouden.quote:Op zaterdag 2 januari 2010 23:30 schreef Liejannuh het volgende:
[..]
Je kunt natuurlijk altijd geld over maken naar Madalief zelf of naar de rekening die in de OP genoemd staat. Al het geld wat daar op binnen komt, gaat door naar Madalief.![]()
We hebben er op Fok alleen voor gekozen om er een kerstactie van te maken en het een paar weken te laten lopen. Dergelijke acties moeten niet te lang duren.
Mijn fout ws, ik zei eerder Ursul ipv Ursel. Mea Culpa.quote:
Ik verwacht morgen nog 55 euro (paar veilingen) en c'est tout!quote:Op maandag 4 januari 2010 20:39 schreef AnneX het volgende:
gefeliciteerd Liejannuh et al met het resultaat van je inspanningen.
Een mooi rond bedrag.
eigenlijk had ik toch een mogelijk hoger eindbedrag in mijn hoofd.
Mooi bedrag!quote:Op maandag 4 januari 2010 20:20 schreef Liejannuh het volgende:
Nieuwe voorlopige eindstand: ¤ 2525,44
![]()
quote:Op dinsdag 5 januari 2010 18:00 schreef Chizz het volgende:
Ga veiling van Kaka' shirt nog even afronden en dan komt er nog ¤50 van mijn kant aan!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |