Het zou inderdaad tijd worden zeg, ik dacht dat het nooit meer zou gebeuren! ze is inmiddels al 5.5 maandquote:
quote:Op donderdag 24 december 2009 13:57 schreef huuphuup het volgende:
[..]
Het zou inderdaad tijd worden zeg, ik dacht dat het nooit meer zou gebeuren! ze is inmiddels al 5.5 maand[/fysio]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Oh, ik zal erop googlen, dankjequote:Op donderdag 24 december 2009 15:47 schreef Claudia_x het volgende:
Twinkly, ik zou absoluut bellen. Die aanvallen klinken doodeng. Ik heb gister het een en ander over 'blue spells' gelezen en ze zijn gelukkig onschuldig, maar je weet natuurlijk niet zeker of dat het is waar Niels last van heeft. Het klinkt trouwens wel als iets wat bij hem past, afgaande op wat je over zijn karakter hebt geschreven.
Ik bedoelde eigenlijk gewoon die breath holding spells waar iemand anders het gister over had. In een van de eerste hits daarop werd het een en ander uitgelegd over de rol van emoties, dat deze aanvallen voorkomen als een kind bijvoorbeeld boos of gefrustreerd is.quote:Op donderdag 24 december 2009 15:52 schreef Twinkly het volgende:
[..]
Oh, ik zal erop googlen, dankje![]()
Ja, klote is dat. Ik bereid me om die reden altijd vreselijk voor op gesprekken met zorgverleners. In het gesprek zelf hoor ik mezelf namelijk vaak dingen zeggen waarmee ik een probleem afzwak of waardoor ik eigenlijk zou kunnen verwachten dat ik een geruststellend antwoord krijg. Als het zomaar schrikken was geweest had je je niet zo zorgen gemaakt. Ivan heeft ook wel eens een rood hoofd of schrikt ook wel eens waarbij hij zijn handen in de lucht gooit, maar dat lijkt niet op wat jij omschreef.quote:Hmm ik kon het de CB verpleegkundige en de doktersassistente ook niet zo goed uitleggen geloof ik wat er aan de hand is. Alle baby's schrikken wel eens, maar is was extreem.
Vervelend dat dat niet lukt.quote:eventjes zeuren hoor, maar ik wil ook zo graag met de wandelwagen er op uit. We hebben het een keer geprobeerd naar de Prenatal maar dat werd een groot drama.
Dat doet Niels een aantal keren per dagquote:Op donderdag 24 december 2009 16:11 schreef Stiemie het volgende:
Even teruggelezen...
Twinkly als Niels dat doet, lijkt het dan alsof hij enooooorm veel lucht binnenzuigt, stopt met ademen, knalrood wordt en zet hij het dan daarna op een enooooorm krijzen? Dat doet Esmee ook vaak. Meestal is ze dan heeeeel boos
Vervelend is een groot woord, maar van het een komt het ander en voor je het weet staat dit hier ook vol met foto's en dan is het zo zwaar om te laden.quote:Op donderdag 24 december 2009 17:02 schreef Claudia_x het volgende:
Ik heb begrepen dat foto's vervelend worden gevonden in dit topic, dus ik heb ze maar onder een linkje gezet.
Ik vind dit niet eerlijk, eigenlijk. Ik heb gezegd dat mn Lief heel erg blij is met zn kleine meiske, met d'r speelt en dr ook heel erg mist nu wij in Nederland zijn en hij nog in Duitsland zit. Alleen de zorgtaken liggen meer bij mij. Hij is van het spelen en ik ben van het verschonen. Ik zie niet in wat daar zo vreselijk aan isquote:Op donderdag 24 december 2009 15:47 schreef Claudia_x het volgende:
Ik zou die mannen - doe de vriend van Linda er maar bij - wel even onder handen willen nemen.![]()
Ik proefde in je postings iets van teleurstelling. Als jij blij bent met je lief en jullie rollen dan is daar natuurlijk niets vreselijks aan.quote:Op donderdag 24 december 2009 19:15 schreef Linda2205 het volgende:
[..]
Ik vind dit niet eerlijk, eigenlijk. Ik heb gezegd dat mn Lief heel erg blij is met zn kleine meiske, met d'r speelt en dr ook heel erg mist nu wij in Nederland zijn en hij nog in Duitsland zit. Alleen de zorgtaken liggen meer bij mij. Hij is van het spelen en ik ben van het verschonen. Ik zie niet in wat daar zo vreselijk aan is
ja het moet ook zo hard, en dat ssssssssssh geluid erbij. Het is het nabootsen van de baarmoeder, het schudden ervan en het geluid.quote:Op donderdag 24 december 2009 21:29 schreef het-is-mij het volgende:
@ Karin, fijn dat lars gelijk terecht kon en dat hij onderzocht is.
Had hij nog niets tegen maagzuur?
Heb het filmpje snel even bekeken, moet je dat dan ook zo hard doen?
Wel bijzonder, ga ik ook eens proberen.
Hier is Tijn een heel stuk rustiger sinds de zantac (ook tegen maagzuur) hij huilt nu vaak nog ff als hij in slaap moet komen (lukt nog niet heel erg goed, ben er vanmi. bij blijven zitten tot hij sliep met een boek haha) of met wakker worden of soms nog wel tussendoor maar gelukkig niet meer bijna uren achter elkaar.
Haha, goed dat hij zijn kunsten heeft vertoond.
Kun je met kerst een beetje bijtanken?
@ Twinkly, bah dat klinkt niet fijn zeg.
volgende week gelijk naar de ha?
En slecht van het cb.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |